PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SuprAN 2 JZ GTE

JuStBe
24-01-2011, 20:59
Willkommen bei Facebook (http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150089040814834&oid=118570338185009&comments)

Deneyecek araba olmayınca tek başına dolanıyor ;):heyoo:

MeRtCaN
24-01-2011, 21:01
sesi hoşuma gitmedi
sanki daha önce daha iyiydi
araçta problemmi var acaba?

cem06
24-01-2011, 21:14
Deneyecek araba olmayınca tek başına dolanıyor ;):heyoo:

baskasının arabasıyla gider yapanlara hastayım;):heyoo:

MeRtCaN
24-01-2011, 21:16
Willkommen bei Facebook (http://www.facebook.com/anilhacererdogmus#!/video/video.php?v=132562256807444&oid=117072364970901&comments)

bu video daha iyi gibi :D

Emrah
24-01-2011, 21:21
o ses,te bu ses,te iyi maşallah...

R-Turbo
24-01-2011, 21:21
Willkommen bei Facebook (http://www.facebook.com/anilhacererdogmus#!/video/video.php?v=132562256807444&oid=117072364970901&comments)

bu video daha iyi gibi :D

aynen combo katılıyorum pazar gününki sesindense eski sesi daha iyi gibiydi

her türlü maşallahı var ama :)

JuStBe
24-01-2011, 21:22
baskasının arabasıyla gider yapanlara hastayım;):heyoo:

Anıl ben... Ha Ozan Abi Yada ben Açmışım Konuyu Veya O gider yapmış yada ben hiç farketmiyor.. Ozan + Anıl = Biz ;) rahat ol

cem06
24-01-2011, 21:28
sozum direk sana degil zaten supran duymus miilet 300 beygirede 500 bygirede anyle denesene diyor :)

neyse konu pert olmasın masallahı var aracın en son ayar yapılacaktı herlade 1.5bar icin bittimi?

ANIL
24-01-2011, 21:29
sesi hoşuma gitmedi
sanki daha önce daha iyiydi
araçta problemmi var acaba?

video kalitesinden fln olabilir abi arabada bi sıkıntı yok şimdilik :)

MeRtCaN
24-01-2011, 21:31
video kalitesinden fln olabilir abi arabada bi sıkıntı yok şimdilik :)

ne bilim Anılcım ses bi garip geldi goruntu cok iyide ses değişik cıkmış
ozamn daha çok makinalı tufek sesleri istiyoruz :D

Eray Yümsel
24-01-2011, 21:31
41 kere maşallah anılım 3 te ne güzel sarıyo o öyle :D

ANIL
24-01-2011, 21:32
sozum direk sana degil zaten supran duymus miilet 300 beygirede 500 bygirede anyle denesene diyor :)

neyse konu pert olmasın masallahı var aracın en son ayar yapılacaktı herlade 1.5bar icin bittimi?

ben her arabayla denerim 300-400-500-1000 beygir hiç farketmez. biz bu arabayı keyif için yaptık sonuna kadarda keyifini çıkartırım geçmişim veya geçilmişim benim için farketmez el elden üstündür elbette geçen bir sürü araba çıkar. bugun onlar beni geçer yarın ben onları amaç zevk almak...

ANIL
24-01-2011, 21:33
ne bilim Anılcım ses bi garip geldi goruntu cok iyide ses değişik cıkmış
ozamn daha çok makinalı tufek sesleri istiyoruz :D

tamam abi daha kaliteli çekimler yaparız bundan sonra :)

41 kere maşallah anılım 3 te ne güzel sarıyo o öyle :D

teşekkür ederim abi :)

chiefkadir
24-01-2011, 22:05
Maşallah Anıl kazasız belasız ..Nöbetçi Rollcü :D

ANIL
24-01-2011, 22:22
Maşallah Anıl kazasız belasız ..Nöbetçi Rollcü :D

aynen öyle abi 7/24 roll yapabilirim :)

khan
24-01-2011, 23:11
simdi demiyim demiyim dedim de tutamadim kendimi,

o zaman anil, niye bize pazar gunu garaj actirip, arabaya lastik taktirip sonra gelmedin? , arada sef kadir de var mevzuyu hatirlar hatta kadir telefonuna ulasamiyorum bakmiyor demisti yanlis hatirlamiyorsam cenk`e, forumda boyle diyorsunuz, ondan sonra araba deniyelim diyip sonradan gelmiyorsunuz???

Ferhat
24-01-2011, 23:21
Maşallah dıyelım nazar deymesin :)

chiefkadir
24-01-2011, 23:47

o zaman anil, niye bize pazar gunu garaj actirip, arabaya lastik taktirip sonra gelmedin? , arada sef kadir de var mevzuyu hatirlar hatta kadir telefonuna ulasamiyorum bakmiyor demisti yanlis hatirlamiyorsam cenk`e, forumda boyle diyorsunuz, ondan sonra araba deniyelim diyip sonradan gelmiyorsunuz???Evet o gün bir buluşamadılar yağmur yağış vs oldu izlenle deniceklerdi galiba bizde mahcup olduk:)

CasabLanca
25-01-2011, 00:27

o zaman anil, niye bize pazar gunu garaj actirip, arabaya lastik taktirip sonra gelmedin? , arada sef kadir de var mevzuyu hatirlar hatta kadir telefonuna ulasamiyorum bakmiyor demisti yanlis hatirlamiyorsam cenk`e, forumda boyle diyorsunuz, ondan sonra araba deniyelim diyip sonradan gelmiyorsunuz???

eğer benim bildiğim gün ise akşam saat 4den 7ye kadar bekledik sohbet ettik ha geldi ha gelecek denildi denildi gelen giden olmadı zaten yağmur yağdı bizde çektik evimize gittik an yi garaja soktuk bana telefon geldi hatta konuştuğum kişi araç sahibiydi heralde daha başka müsait bir günde deneriz denildi sonra kimseden ses çıkmadı. eğer varsa denemek isteyen KURU ZEMİNDE benim tanıdığım Anıl her zaman dener :D

khan
25-01-2011, 01:51
uzatmaya gerek yok kismet olursa denenir.

R-Turbo
25-01-2011, 02:55
eğer benim bildiğim gün ise akşam saat 4den 7ye kadar bekledik sohbet ettik ha geldi ha gelecek denildi denildi gelen giden olmadı zaten yağmur yağdı bizde çektik evimize gittik an yi garaja soktuk bana telefon geldi hatta konuştuğum kişi araç sahibiydi heralde daha başka müsait bir günde deneriz denildi sonra kimseden ses çıkmadı. eğer varsa denemek isteyen KURU ZEMİNDE benim tanıdığım Anıl her zaman dener :D

galiba o gün çünkü lastik değiştiriyoruz denmişti. yağmur peşindende kar yağınca hepimiz döndük

Neyse 2 tarafında müsait olduğu, havaların düzgün olduğu bi vakit güzel denemeler olur Anıl denemek istiyo zaten :)

ANIL
25-01-2011, 07:26

Ben hiçbir zaman hiçbir denemeden kaçmadım kaçmamda... Bilip bilmeden buraya yazmayın, o gün enkaya geldik ha geldi ha gelecek bekledik bekledik yağmur yağdı. Sonra ben çıktım evime gittim telefon geldi sti geliyomuş gelin diye bende çıktım yine gittim enkaya, otobanda 4. 5. vites saran arabayla bi sti kaldırmak doğru bişeyse evet ben kaçtım o gün......Ayrıca telefonlarımada her zaman bakarım ;)

uzatmaya gerek yok kismet olursa denenir.

:)

miniks
25-01-2011, 08:44
Maşallah güzel olmuş basıncı actınız sanırsam

Ne turbo var üzerinde aracın biraz bilgi verirmisin aracın motoru hakkında

Selcuk_RoL
25-01-2011, 10:02
e 30 başka bişey ya maşşallah

CasabLanca
25-01-2011, 11:27
Maşallah güzel olmuş basıncı actınız sanırsam

Ne turbo var üzerinde aracın biraz bilgi verirmisin aracın motoru hakkında

basınç hala kısık abi 1 barda yürüyor sc6265 var

khan
25-01-2011, 14:12
bilip bilmeden kim konusuyor uslubunu dogru sec konuyu uzatmanin anlami yok.

Ben hiçbir zaman hiçbir denemeden kaçmadım kaçmamda... Bilip bilmeden buraya yazmayın, o gün enkaya geldik ha geldi ha gelecek bekledik bekledik yağmur yağdı. Sonra ben çıktım evime gittim telefon geldi sti geliyomuş gelin diye bende çıktım yine gittim enkaya, otobanda 4. 5. vites saran arabayla bi sti kaldırmak doğru bişeyse evet ben kaçtım o gün......Ayrıca telefonlarımada her zaman bakarım ;)

:)

Alper_
25-01-2011, 14:39
maşallah sesi çok güzel :)

ANIL
25-01-2011, 22:32
bilip bilmeden kim konusuyor uslubunu dogru sec konuyu uzatmanin anlami yok.

Ya abi madem uzatmak istemiyodun buraya neden yazdın böyle saçma sapan bişeyi :) resmen bizden korktu kaçtıya getirmişsin meseleyi sonrada bana uzatma diyosun

khan
25-01-2011, 23:42
Korkup kacmak ne alaka, neden korkucan gecsen ne olacak gecilsen ne olacak? Mevzu o degil ben o gun sinirlendim cunku pazar gunu gittik dukkan actik lastik degistirdik e hadi dedik arabayi birakmis dediler. Madem davet ettin beklemeliydin veya ben gitmek durumundayim diye aramaliydin bu isin usulu budur. Biz yillardir herkezle araba deneriz bu boyle olur. Yerlek islak dediniz dedik ki bu taraf kuru sanmaki seninle denenecek araba 4 ceker olmasina ragmen islakta sarmayacak 4 te 5 te sarar islakta araba denemeyiz bizde ama karsindaki adama saygi gostermelisin, once cagirip sonra gittim olmaz, biz 20 22 yasinda cocuk degiliz bos vaktimiz yok.

khan
25-01-2011, 23:45
Simdi neymis sacma sapan dedigin gordun mu !!!arabaya bir motor atipta azcik araba yurutmekle olmaz bu isler saygi gostererek, severek, sevilerek olur.

CasabLanca
25-01-2011, 23:54
Korkup kacmak ne alaka, neden korkucan gecsen ne olacak gecilsen ne olacak? Mevzu o degil ben o gun sinirlendim cunku pazar gunu gittik dukkan actik lastik degistirdik e hadi dedik arabayi birakmis dediler. Madem davet ettin beklemeliydin veya ben gitmek durumundayim diye aramaliydin bu isin usulu budur. Biz yillardir herkezle araba deneriz bu boyle olur. Yerlek islak dediniz dedik ki bu taraf kuru sanmaki seninle denenecek araba 4 ceker olmasina ragmen islakta sarmayacak 4 te 5 te sarar islakta araba denemeyiz bizde ama karsindaki adama saygi gostermelisin, once cagirip sonra gittim olmaz, biz 20 22 yasinda cocuk degiliz bos vaktimiz yok.

bahsedilen gün olayın direk içinde olan biri olarak şunu yazmalıyım o gün saat 4:30da enkada birkaç araçla buluşacaktık fakat gelen giden olmadı bizde oraya kadar gitmişken varsa denemek isteyen deneyelim dedik. R-Turbo Arif'le görüştük sağolsun GGN ile irtibat kurdu fakat GGN geldi gelecek derken zaten saat 7 oldu. 2 kez Ankara yönüne döndük Arif telefon açtı yoldalarmış geliyorlarmış diye ama bekledik gelen giden olmadı o sıra garajda lastik değiştiriliyormuş heralde. En son zaten yağmur bastırdı yerler ıslandı bizde deneme olmaz diyerek çıktık gittik biz eve vardığımızda bana daha yeni telefon geldi kim ile konuştum ama bilmiyordum ama biz geldik dediler kendilerine izah ettim tamam dediler. Yani aradan bu kadar vakit geçmiş ortada fol yok yumurta yok deneme olmamış neyin tartışması. Müsait bir zamanda iki araçta çıkar dener. Eğer süregelen tartışma 3 saat bekleyişten sonra AN niye ıslak zeminde basmadıysa buyrun bu gece çıkalım enkaya basalım maksat gönüller bir olsun abicim :)

R-Turbo
26-01-2011, 00:11
bahsedilen gün olayın direk içinde olan biri olarak şunu yazmalıyım o gün saat 4:30da enkada birkaç araçla buluşacaktık fakat gelen giden olmadı bizde oraya kadar gitmişken varsa denemek isteyen deneyelim dedik. R-Turbo Arif'le görüştük sağolsun GGN ile irtibat kurdu fakat GGN geldi gelecek derken zaten saat 7 oldu. 2 kez Ankara yönüne döndük Arif telefon açtı yoldalarmış geliyorlarmış diye ama bekledik gelen giden olmadı o sıra garajda lastik değiştiriliyormuş heralde. En son zaten yağmur bastırdı yerler ıslandı bizde deneme olmaz diyerek çıktık gittik biz eve vardığımızda bana daha yeni telefon geldi kim ile konuştum ama bilmiyordum ama biz geldik dediler kendilerine izah ettim tamam dediler. Yani aradan bu kadar vakit geçmiş ortada fol yok yumurta yok deneme olmamış neyin tartışması. Müsait bir zamanda iki araçta çıkar dener. Eğer süregelen tartışma 3 saat bekleyişten sonra AN niye ıslak zeminde basmadıysa buyrun bu gece çıkalım enkaya basalım maksat gönüller bir olsun abicim :)

Öncelikle Kadir abiyle birlikte arada kalmış gibi olduk ufak tefek iletişim kopuklukları yüzünden bizimle ilgili bişey yok sadece rica üzerine 2-3 kişiyi aradım olay bundan ibaret...:)

GGN'ye Ümit doğan aracılığıyla ulaştık sağolsun onlarda kırmadılar saat 6 gibi geliriz dediler. yanılmıyosam Erayında dediği gibi 7-7:30 gibi gelinmemişti yağmur yağınca anıl "gelmiyolar abi dönelim biz zaten deneyemeyiz sarar" dedi gidiyolardı tam otobandan çıkarken anılı bi daha aradım geri dönün geliyolar yerlerde resmen kurudu diye geri döndüklerinde kar yağmaya başlamıştı anıl "haftaiçinde haberleşelim bugün çok zor olur" diyince bende Ümit abiyi arayıp dönüyolar kar yağıyo burdada dedim. hatta ümit doğan nerdelerse oraya gelelim bu kadar çıkardık arabayı diyincede arada kalmamak için Erayın numarasını verdim

Bence hiç boşuna uzatmaya gerek yok zaten aradan baya bi zaman geçti havaların ve 2 tarafın müsait olduğu bigün düzgünce haberleşilip çıkılır muhabbet edilir denenip dönülür :icon_tup:

dirk
26-01-2011, 00:24
Hava koşullarını nedeniyle ilerki bir tarihe alınmıştır.. =) izlemeye cağırırsanız bizde geliriz..

Chatin
26-01-2011, 00:58
Hava koşullarını nedeniyle ilerki bir tarihe alınmıştır.. =) izlemeye cağırırsanız bizde geliriz..

:D video çekin...

ANIL
26-01-2011, 19:37
Simdi neymis sacma sapan dedigin gordun mu !!!arabaya bir motor atipta azcik araba yurutmekle olmaz bu isler saygi gostererek, severek, sevilerek olur.

tamam abi siz haklısınız :) azıcık yürüyen arabamızla sizin çok güzel yürüyen arabanızı denemek istediğimiz hataydı :) saygılar...

TAM35GNY
26-01-2011, 21:30
Araban az yuruyor dememis daha yolun basinda boyle anlasmazliklar oluyor ( yani bu islere yeni yeni baslarken ) nacizane bu boyle olmaz demek istemis sen biraz yanlis anlamissin ;)

miniks
26-01-2011, 22:39
Korhan gibi biri bile böle şeyer yazıyor ise ben biraz düşünürüm anıl

Sende biraz sakin olup düşünmelisin hata nerde diye

Tatsızlık olmasın boş yere

sulhi
26-01-2011, 22:46
korhan kolay kolay böle kızmaz anıl deneme ne ise olur kuruyuda beklemekte fayda var...

khan
26-01-2011, 23:03
anil bak, yillardir araba deneyen bu isi bilen uc tane adam ne demek istedigimi cok net anlamislar, sende az sakin kafa dusunsen mevzuyu ben gectim, sen gectin, alayinizla denerim vs yonunden degilde benim anlatmak istedigim taraftan bir gorsen anliycan niye kizdigimi niye buraya mesaj attigimi.
minik biraderlerimin dedigi gibi ben takilmam bu tip mevzulara genelen, icinde olmayi sevmem ama sana bir sey anlatmaya calisiyorum. araba denemek amac olursa bu isler boyle keyifsiz olur, araba denemek eglenmek icin arac olursa keyif verir.

daha da uzatmaya tatsizlik olmasina gerek yok, cunku benim soylemim kesinlikle araba denemek ile ilgili degil, araban az yurur cok yurur mevzusu hic degil, tamamen tavirla alakali.
yine mesaj atmayacaktim, bugune kadar da hicbirsey yazmadim baya zaman gecti uzerinden ama 7\24 denerim dedigini gorunce olay aklima geldi kizdim mevzu o.

miniks
27-01-2011, 08:59
Korhan üstat diyor ki. ''hava da yagmurda olsa bız nasıl sogukta bekledıysek senınde beklemen lazımdı'' yuzyuze bulusunca ''abı yagmur var bugun denemeyelım gıdelım biryerler bırseyler ıcıp shobet edelım'' desen sana '' hayır kardesım geldık o kadar mutlaka deneyecegız'' dıyecek hallerı yok. once can guvenlıgı. su teneke yuzunden kalp kırıp sonra pısman oluyoruz. gerek yok.

dogan
29-01-2011, 23:44
Konuyu yeni okudum, O gün Arif arayıp benden rica edince bende Izlen'i aradım,
saat 5-5:30 sularında, İzlenin gölbaşından etliğe gidip, aracını alıp, şaşmaza gidip lastiklerini değiştirmesi saat 7 yi buldu. Sonra enka'ya yağmur yağdığını duyduk, olabilir dedik, madem bu kadar hazırlandık denemeyi bu tarafta yapalım dedik ki o an garajda 15 kişi vardı hepside şahitti, Eryaman dolaylarında damla yağmur yoktu. Bu tarafa doğru dönmelerini istedim ama maalesef olumsuz cevap aldık. İzlen'e ve Garaj a mahcup durumda bırakıldım. Bu şekilde bi talep gelirse bana bundan sonra, garajdayız, garaja uğrayın sıcak birşeyler içelim, ondan sonra beraber çıkalım çevreyoluna şeklinde cevap vereceğimide aradaki arkadaşlara ilettim.

R-Turbo
30-01-2011, 00:28
Konuyu yeni okudum, O gün Arif arayıp benden rica edince bende Izlen'i aradım,
saat 5-5:30 sularında, İzlenin gölbaşından etliğe gidip, aracını alıp, şaşmaza gidip lastiklerini değiştirmesi saat 7 yi buldu. Sonra enka'ya yağmur yağdığını duyduk, olabilir dedik, madem bu kadar hazırlandık denemeyi bu tarafta yapalım dedik ki o an garajda 15 kişi vardı hepside şahitti, Eryaman dolaylarında damla yağmur yoktu. Bu tarafa doğru dönmelerini istedim ama maalesef olumsuz cevap aldık. İzlen'e ve Garaj a mahcup durumda bırakıldım. Bu şekilde bi talep gelirse bana bundan sonra, garajdayız, garaja uğrayın sıcak birşeyler içelim, ondan sonra beraber çıkalım çevreyoluna şeklinde cevap vereceğimide aradaki arkadaşlara ilettim.

senide arada bıraktık kusura bakma abi hoş bizde arada kaldıkta neyse artık

mami325
04-02-2011, 01:55
biz çayda içeriz rakıda ama enkaya gitmedeki amaç belli saptırmayın lütfen geliyoruz dediniz biz bekledik biz lastik degiştirmeye gitseydik 3 saat enkada kim kimi bekler bide yagmur yagmışken bide öyle bi teklif gemedi malesef

basar13
04-02-2011, 14:34
100-200 olculdumu aracin olcmek istermisinz? Bu haftasonu bakariz 100-200 gps ile koyariz foruma ;)

basar13
04-02-2011, 14:39
Bu haftasonu araclar musaitse ikisini deniyelim ... konusup muhabbette ederiz...

Ne dersin Izlen? Tabi BMW veya Subaru musaitse..

basar13
04-02-2011, 14:48
Baska kim vardi arkadaslar ankarada aracini denemek isteyen :)

miniks
04-02-2011, 15:25
Yürü be başar :)

maskaran
04-02-2011, 15:31
:icon_tup:

R-Turbo
04-02-2011, 17:10
Baska kim vardi arkadaslar ankarada aracini denemek isteyen :)

çok gaz gördüm combo seni :D

Keşke 911 Turbo - M5 onların olduğu gece gelebilseydin :)

basar13
04-02-2011, 17:44

Birazda biz guncel diyelim sen istanbulu zaten canli tutuyosun :)

Not: Gerci hulk bitince ankaraya gelicem demistin

basar13
04-02-2011, 17:47
çok gaz gördüm combo seni :D

Keşke 911 Turbo - M5 onların olduğu gece gelebilseydin :)

Gazlamadigimiz gun yok kardesim... ;)

dirk
05-02-2011, 09:01
Havalar Güzel Ankarda =)

miniks
05-02-2011, 09:02
Birazda biz guncel diyelim sen istanbulu zaten canli tutuyosun :)

Not: Gerci hulk bitince ankaraya gelicem demistin

Gelcem kanka inşallah

Gazlayacaz demi

basar13
05-02-2011, 21:45
Gelcem kanka inşallah

Gazlayacaz demi

Tabiki, hpf bi cikarsin kitimizi :) ben zaten direk istanbulda olurum

ANIL
05-02-2011, 22:32
Bu haftasonu araclar musaitse ikisini deniyelim ... konusup muhabbette ederiz...

Ne dersin Izlen? Tabi BMW veya Subaru musaitse..

Bu hafta sonu musait değilim ama haftaya veya hafta içi bi gün deneyebiliriz.

basar13
05-02-2011, 22:38
Bu hafta sonu musait değilim ama haftaya veya hafta içi bi gün deneyebiliriz.

Ok ben izlenle konusurum guzel kamerada var bende cekeriz ;) :icon_tup:

mikahakinen
05-02-2011, 23:03
tarih belirtilirse izlemek isterim şahşen

basar13
07-02-2011, 23:15
Arkadaslar subaru musait olmadigi icin maalesef bu hafta olmadi..