PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahibinden GET ilan Hk.

Ome_RS
26-01-2011, 11:53
Arkadaslar gecen gün siteden bi arkadasa iki parca ürün için sahibinden üzerinden get ilan actım.
dun telefonuma msj geldi ödeme sisteme yapıldı ürünü kargoya verebilirsinz diye. mail olarakta atmıslar.neyse ürünü kargoya verdim siteye kargo durumunu girmek istediğimde "Kayıtlı banka bilginiz bulunmamaktadır. Satılan ürünlerinizin ücretlerini alabilmeniz için güncel banka hesap bilgilerinizin sistemimize kayıtlı olması gerekmektedir." diye hata veriyor.üye panelinden banka bilgilerine girdiğimde yine aynı hatayı veriyor.
bugun kargo alıcıya ulasmıstr ben paramı nasıl alıcam şimdi bu siteden destek bölüme mail de attım cvp gelmedi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

106arts
26-01-2011, 11:55
sahibinden.com yetkılılerıyle hemen irtibata gecmen lazım telefonla falan gec ama .
birde eger hesap numarası yazdıysan bi kontrol et hesap numaranı belkı para yatmıştır

-HAKTAN-
26-01-2011, 11:56
Müşteri hizmetlerini ararsan sana yardımcı olabilirler (15-20 dk.beklemen gerekicek) 0216 571 19 19

Day Walker
telefonla aramayı denesen

106arts
Sahibinden Bilgi Teknolojileri Paz.ve Tic. A.Ş.
Sorumlu Kişi Murat Günay
Ticaret Sicil No 433844
Merkezin Bulunduğu Yer Değirmen Sk. Nida Kule No:18 Kat:5 Kozyatağı Kadıköy 34742 İstanbul Türkiye
Telefon No +90 (216) 571 19 19

Ome_RS
26-01-2011, 12:06
siteye hesap bilgisi yazmamıstım ama yazamıyorum da işte daha doğrusu nereye yazıcaz
telefonla konusamıyorum iş yerımden de raporluyum sesim fena kısık adamın karsısında miyavlamak istemiyorum :D

taytay
26-01-2011, 12:12
telefonla ararsan yardımcı oluyor lar ya sahibinden de biraz gec işliyor sistem paran hesaba gec yatıyor . bende bi ürün almıstım kargo yapmadılar paramı geri almam 1 hafta kadar sürdü onunda 3 te birini yatırmıslar neden hepsini yatırmadınız die tel actım siz taksitle almamısmıydınız die soruolar sacma sapan ilerliyor yani get sistemini ben sevmiyorum sahibinden de. GG gibi deil henüz

Ome_RS
26-01-2011, 12:18
tamam arkadaslr tesekkür ederim ilanlar kısmından banka bilgisini girdim ve kargoya verildi olarak kargo bigilerini girdim.alıcıya msj da attım onun onaylamasını bekliyorum bende hiç sevmedim bu sistemi ilk defa kullandım ilk ve son olsun %7de bize kactı :S

106arts
26-01-2011, 12:32
valla bu işlerde ne getle uğrascan ne g.tle nede ödemeli postaneyle ben hepsiyle iş yaptım hepsinde bana girdi.
paranı tık diye yatırtcan hesabına alcan paranı ondan sonra malı göndercen başka olur yanı yok bu işin

onursumer
26-01-2011, 13:18
sahibinden.com bu konuda sa nırım gittigidiyor kadar başarılı değil gg de sistem çok güzel işliyor

zaten destek konusunda çok hızlılar

taytay
26-01-2011, 13:21
valla bu işlerde ne getle uğrascan ne g.tle nede ödemeli postaneyle ben hepsiyle iş yaptım hepsinde bana girdi.
paranı tık diye yatırtcan hesabına alcan paranı ondan sonra malı göndercen başka olur yanı yok bu işin
aynen katılıyorum en temizi bu şekilde ürün gönderiosun onaylamak icin bimbir naz yapıolar :D bide oraya yorum yazılıo falan hc sevmedim bende

aslan
26-01-2011, 13:22
Hesap numaran varmı? varsa hangi bankada

TheAce
26-01-2011, 13:31
benim anlamadığım sattığım herhangi bir ürünü faturalamak istediğim zaman bu sistemde nereye faturalıcağımdır. o yüzden get ilanı açmıyorum kendi sattığım ürünlerle ilgili...

hak_on
26-01-2011, 13:36
bi dunya sey sattım sahibinende getli satısla hiç sorun yasamadım.artı gittigidiyor ii diyorsunuzda bu kadar ayrıntılı malzeme bulamıyorsunuz sahibindendeki gibi.ayrıca gittigidiyorun %10 kar marjı var.sahibindende %7.%7 yi yansıtadak ilanı o sekilde verirsiniz olur biter....

Ome_RS
26-01-2011, 13:47
bi dunya sey sattım sahibinende getli satısla hiç sorun yasamadım.artı gittigidiyor ii diyorsunuzda bu kadar ayrıntılı malzeme bulamıyorsunuz sahibindendeki gibi.ayrıca gittigidiyorun %10 kar marjı var.sahibindende %7.%7 yi yansıtadak ilanı o sekilde verirsiniz olur biter....

walla ben o farkı alıcı kartla taksitlendirirken ödüyo diye biliyordum az önce farkettim bizim g.te kactı neysem sorun değil 15tl eksik te olsa paramı yatırsınlarda bidaha get acmam zaten :)

leader_T
26-01-2011, 13:49
Güvenli E Ticaretin nesi kötü anlamadım. sahibinden sanal bir mağazadır ve kimi satış yapanlar ürünlerin gerçek resmi yerine temsili resimlerini koyuyorlar yada ürün hakkında yanlış bilgi verip alıcının gözünü boyuyorlar.
bende bir alıcı olarak ürünü görmeden ödeme yapmak istememem normal diye düşünüyorum.
Eğer satıcının dedikleri gerçekten doğruysa parasını alır yok yalansa alamaz.
GET sisteminde ödeme çıkar ancak satıcının hesabına geçmez havuzda tutulur ne zaman alıcı ürünü alır ve memnun olduğunu belirtirse(3 gün içende) ödeme hesaba yatar. tabiki alıcı ürünü beğenmez ise geri göndermek zorundadır.
bu sayede dolandırıcılığın önüne geçilecektir ve bir sanal mağazada en önemli şeyin bu olduğunu düşünüyorum.

fsunnetci
26-01-2011, 13:52
banka bilgilerini güncellemeliydin daha ürünü satışa koyarken bunu yapmalıydın...