PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18.500 Bin TL'ye kadar #Araç bakıyoruz?

Cglrgncl
28-01-2011, 19:32
18.500 Bin TL'ye kadar Araç bakıyoruz arkadaşıma dizel ve 2006model yukarısı olması şarttır marka olarak bişey düşünmedik ama şuan özellikle baktıklarımız '
Hyundai Accent ve Fiat Linea' bakıyoruz! yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
++++
Hyundai Accent Era 1.5 CRDİ MCT - 18.500 TL - İzmir - Araba.Com (http://www.araba.com/3546311/Hyundai%20Accent%20Era%201.5%20CRD%C4%B0%20MCT)
...Yarın bu araça bakmaya gidiceğiz nasipse fiyatı çok uygun geldi diğer ilanlara göre telefonda konuştuk adam 3parça boya var yarın ekspertize sokcaz sizce araç nasıl??? bide sizin fikirlerinizi alayım dedim!:cool:

ondertopcu
28-01-2011, 19:39
seat ibiza alınabilir.

Cglrgncl
29-01-2011, 18:13
seat ibiza alınabilir.
ibiza değilde cordoba tarzı bakıyoruz şuan:)

++bugun linkteki araçın yanına gittik araç galericinin dediği gibi 3 parça boyalı kapıdan falan ama biri resmen araçın üstünde bıcakla oyarak resim çizmeye çalışmış :d o yüzden araçın full boyanması lazım o yüzden anlaşamadık.

Cglrgncl
30-01-2011, 11:27
18.000TL Kia Cerato 2007model 108bin KM'de ilk sahibinden araç çok temize benziyor ama tabi genede ustamıza göstericez sizce bu fiyata böle bi araç alınırmı ?
Kia Cerato için çok iyi gidiyor,çok az yakıyor diyo kullananların araç hakkında nediyosunuz?

Chatin
30-01-2011, 14:39
umarım ucuzsa vardır bir sebebi lafı boşa çıkar.. ama 80 bg oldugundan mı ucuz acaba. bunun bir de 110 bg likleri vardı yanlış bilmiyorsam. onlardan bakın derim. bu arada dizel araçların km si 100000 in altında olunca işgillenmeni öneririm.. km si düşürülmeyen bir dizel araç görmedim piyasada..hele ki galerilerde. arıza ışığı yanıyor diye arıza ışığına giden kabloyu kesenler mi istersin. sensör ü iptal ettirenler mi..

Cglrgncl
30-01-2011, 17:39
umarım ucuzsa vardır bir sebebi lafı boşa çıkar.. ama 80 bg oldugundan mı ucuz acaba. bunun bir de 110 bg likleri vardı yanlış bilmiyorsam. onlardan bakın derim. bu arada dizel araçların km si 100000 in altında olunca işgillenmeni öneririm.. km si düşürülmeyen bir dizel araç görmedim piyasada..hele ki galerilerde. arıza ışığı yanıyor diye arıza ışığına giden kabloyu kesenler mi istersin. sensör ü iptal ettirenler mi..
bugün sahibinden.com'daki bütün Kia ceratolara baktım 27 sayfanın 27sinede tektek inceledim fiyatların en düşüğü 19milyar oda 2 3 tane istisna denk gelirse normal fiyatları 20-21-22 arası oynuyor araçın sahibide polis olduğu için arkaşın babasıda polis olduğu için hatrına 18bıraktı yanımızda diğer bütün gelenlere 20den aşağı fiyat vermedi araçta dışardan alıcı gözüle bakınca çok temize benziyor yarın yetkili servise götürcez ne varsa öğrenicez hayırlısıyla,bizim motordan kaportadan yana sıkıntımız olmaz çünkü babam dizel araçların pompa enjektor ve yedek parça işini yapıyor bosh servisimiz var enjektorlerı ve pompaları motor aksamların hepsini her türlü makinadan ve elden geçiririz bizim tek aklımıza takılan soru 18bin verilirmi böle bi araça :D yoksa fazlamı veriyoruz :confused:

Cglrgncl
02-02-2011, 12:12
Konu silinebilir.