PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaçak Yarışçılar =)

ulasoztas1
30-01-2011, 16:17
Facebook'ta denk geldim paylaşmak isterim

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1408558032691&oid=100535030017195&comments

white quattro
30-01-2011, 16:21
Verilmişti sanki...

Frid
30-01-2011, 16:26
haber olarak verilmemişti mantıga bakarmısın yola kum dökmüşler :D

leader_T
30-01-2011, 16:30
o yol tamamen trafiğe kapalı bir yer değil mi??
birde o kadar işlek bir yolsa trafik neden hız engeli koysun ki???

tipik saçma uğur dündar haberlerinden biri işte

fastchild
30-01-2011, 16:49
haber olarak verilmemişti mantıga bakarmısın yola kum dökmüşler :D

e30 larda o kumların arasındaki boşluğa park ediyordu sıralı olarak :D

mrtngn
30-01-2011, 17:28
Gecenlerde anahaberde izlemiştim..Herseyi geçtimde o kameraların önünde çaf çuf sıfır cizip,el freni cekip kendini ele vermenin afişe etmenin mantığı nedir yaa...Adamlar bile bile serseri,it kopuk muamelesi yapıyor ona ragmen o hareketlerin yapılması cok gereksizzz.

Sonra yok izin vermiyolar,yok yok serseri muamelesi yapıyorlar deniyor !! Yaparlar tabi

RottingChrist
30-01-2011, 19:02
uğur dündarı ataşehire çağırmak lazım. :D

arfy
30-01-2011, 20:41
Gecenlerde anahaberde izlemiştim..Herseyi geçtimde o kameraların önünde çaf çuf sıfır cizip,el freni cekip kendini ele vermenin afişe etmenin mantığı nedir yaa...Adamlar bile bile serseri,it kopuk muamelesi yapıyor ona ragmen o hareketlerin yapılması cok gereksizzz.

Sonra yok izin vermiyolar,yok yok serseri muamelesi yapıyorlar deniyor !! Yaparlar tabi

aynen katılıyorum .. hem trafiğin içinde sıfır çiz kameranın önünden geçerken artislik yap el freni cart curt yap sonra pist istiyoruz.. pist e çıkıp elfreni mi çekicez başkalarının önünemi kırıcaz ..

pist istemek hız yapmak vs hakkımız ama bu şekilde değil

CGR328
30-01-2011, 20:46
muhabir bi enkada bi yuvada :D sıfır çizenler vs onlar hepsi bence anlaşılmış konusulmusda oraya gelmişler bence sucu star habere bulsanız daha iyi olur ...

wekoo
30-01-2011, 20:46
habercilder fazla abartmışlar bence olayı adamlar pist istiyoruz diye çıkmışlar televizyona

ama adamları maganda etmişler....

TaGo
30-01-2011, 20:54
Nezaman habercilerin "sokaktakiler pist istiyor, pist yapılsın ey ahali" diye haber yaptığını gördünüzki? İnsanların yarış pisti istemesinin haber değeri yoktur, ama hyarışanların insanları rahatsız ettiğini göstermek haberdir. Hangisi daha çok ilgi çekiyor ona bakıyor adamlar.

BARR
30-01-2011, 21:35

Aynen katılıyorum :icon_tup:

Cihan Çizmeci
30-01-2011, 22:07
Bunlara pist evrsen ne olur vermesen ne olur? :)

mrtysn
30-01-2011, 22:14
uğur dündarı ataşehire çağırmak lazım. :D

Haha kesinlikle :D

ef186
30-01-2011, 22:25
az cok biliyosam bu isleri muhabir gelin cekelim haber yapalim soleyin pist istiyoruz diye demistir sonrada bu sekilde haber yapmistir ....

daha oncede cook ornegi oldu bu tur seylerin ....
Kural 1 muhabire guven olmaz .....

chiefkadir
30-01-2011, 22:29
az cok biliyosam bu isleri muhabir gelin cekelim haber yapalim soleyin pist istiyoruz diye demistir sonrada bu sekilde haber yapmistir ....

daha oncede cook ornegi oldu bu tur seylerin ....
Kural 1 muhabire guven olmaz .....Aynen muhabire güvenilmezz,
2005 te başımıza geldi , pist istiyoruz diye haber yaptıracaktık apaçi olduk sayelerinde :)
Hatunu aradık neden böyle yaptınız diye reji öyle yapmış vs dedi :)

ruudvan
30-01-2011, 22:34
Bunlara pist evrsen ne olur vermesen ne olur? :)

sacmaladın sımdı .ne alaka yani.adamlar pist istiyoruz demiş sen bunlara pist versen ne olur demişsin tanıomusun kim onlar._?

snn ankarayada pist yapılsın diceğin yerde bunlara pist versen ne olur diyosun.
dikkatini çekerim draglarda izlediğin coğu saglam araba ankaradan cıkıyor.
bakınız.: tork garajın araçları , swap supralar . vts turboo.