PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muhasebe bilen çalışan ihtiyacı

Evrenoz
01-02-2011, 10:22
Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 4 senelik muhasebe veya işletme mezunu, ya da alternatif olarak 2 senelik ilgili birimlerden mezun, mutlak suretle önceden deneyimi olan ön muhasebe çalışanına ihtiyacımız bulunmaktadır.

Şirket merkezimiz Bostancıda olup maaş + ssk + yemek için multinet verilecektir.

ilgilenen arkadaşların CV'lerini

evren.ozdal@odya.com.tr

adresine göndermelerini rica ederim.

S.Mert
01-02-2011, 17:05
mobese bilen çalışan ihtiyacı okudum bi an :D

Anıl E.
01-02-2011, 17:07
İstanbulda olsaydım CV'yi bırakırdım sana abi biz muhasebeyi babamızdan ögrendik :D

mmustu
01-02-2011, 17:12
evren 2 yıllık meslek yüksekokulu işletme bölümü yeni mezunu Banat fırçada staj yapmış abisi yılların deneyli muhasebecisi olan ( ben ) :D kardeşim var

tecrübeli eleman arıyorsanız yemez farkındayım ama çalışkan zeki ve kısa sürede yetişebilecek birisi görürse işinizi yollarım cv yi :)

Kadyr
01-02-2011, 17:13
Bi arkadasm var kadikoyde muhasebecide calisior bayadir calisior tecrubeside var ona soliyim

Evrenoz
01-02-2011, 17:59
evren 2 yıllık meslek yüksekokulu işletme bölümü yeni mezunu Banat fırçada staj yapmış abisi yılların deneyli muhasebecisi olan ( ben ) :D kardeşim var

tecrübeli eleman arıyorsanız yemez farkındayım ama çalışkan zeki ve kısa sürede yetişebilecek birisi görürse işinizi yollarım cv yi :)

Kardeşim direk işe başlayacak, yani "öğrenme" süreci plan programda yok. Ön muhasebecimiz işinden ayrıldı ve hızlıca yerine işe hakim birini konumlandırıp işleri aksatmadan devam ettirmek niyetindeyiz.