PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : remus eksoz ve ruhsata işletme

serkan_2120
09-02-2011, 15:30
nette gezerken böyle birşey gördüm ve bir çok satıcıda aynı madde var peki bu belge ile eksozu ruhsata işletebilirmiyiz meraktan değil trafik amcalarla her seferinde didişmekten bıktığım için soruyorum aracımdaki remus eksozu ruhsata işletebilirsem benden çekecekleri olur :D

NRVHW belgesi ile değişim ruhsata işlenebilir.

Remus Performans Eksoz 0596T Titanyum U | | Tuning Modifiye Bys Tuning (http://bystuning.com/x_remus-remus-performans-eksoz-0596t-titanyum-uc_2662.php?k_id=759&kn=Angel+Far)

AUDİ A.3-GOLF 5 -TOLEDO 2 PERFORMANS EGZOZ KİTİÇift Çıkış Egzoz Grubu - Egzoz Market, Türkiye (http://www.egzozmarketim.com/AUDI-A3-GOLF-5-TOLEDO-2-PERFORMANS-EGZOZ-KITI,PR-255.html)

ulasoztas1
09-02-2011, 16:02
bunu bilmiyorum ama bazı marka araçlara o marka onaylı performans egzoz takılabiliyor ve belgeli olduğu için polisler ceza yazamıyor diye duymuştum

bg_cano
09-02-2011, 16:12
Polis seni durdurur gaza bas der basarsın=) bune egzoz der her turlu o cezayı sana yazar=))

serkan_2120
09-02-2011, 16:14
işte ruhsata işletebilirsem bu dertten kurtulurum istediği kadar bastırsın gaza ruhsata işli remus eksoz var nereye yazacak eksozdan yani canları istersen bahane bulurlarda en azından eksozdan yırtarım diye düşünüyorum

bg_cano
09-02-2011, 16:16
Türkiyedeki hiç bir trafik tescil kuruluşu ruhsatına egzozu bağıtıyor gibi bi ibare yazamaz işletme konusu olmaz egzozun..

ATA156
09-02-2011, 17:21
Yasalarda 95db'i aşmadığı sürece egsoz sesinin önemi yok, ancaaaak egsozda herhangi bir tadilat yapılması tamamen yasak, egsoz ucu bile buna dahil. Birebir kitler tadilata girmez ama bunu kimseya anlatamassınız gibi geliyor =)

Burak SARIKAYA
09-02-2011, 19:39
Arkadaşlar eksoz ile birlikte verilen evrak araca uyumluluk belgesi tarzı aklınıza gelebilecek tüm evraklar boş iş hiçbir işe yaramaz fabrikasyon performans eksoz dahi olsa yazıyorlar cezayı kafa yormayın eksoz seside hiç önemli değil defalarca eksozdan ceza yedim denemediğim yöntem kalmadı.

-ER-
09-02-2011, 19:47
306 Gti stok egsozuna laf eden adam anlamaz :D
ki benim egsozumdan önce Subiler bile sıkıntı yaşıyor.
Benim remusum vardı kutusunda TÜV onaı var bişiler daha var dedim bunlar ne işe yarı falan die dalaştım imzalamıyorum dedim gittim :D eve yolladılar duruyo öle :) arabayıda sattım yani :)