PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Htc desire telefon

Erol
17-02-2011, 11:53
arkadaşlar vodofonun htc kampnyasından alıpda kullanan varmı nasıl bir teldir ayada bilgisi olan?

onursumer
17-02-2011, 12:11
htc desire kullandım yaklaşık 1 ay oldukça başarılı android işletim sistemi ile geliyor

genel çalışma performansı ,fotoğraf performansını çok beğendim ben ayrıca telefon çok ta şık iphone 4 ten kasasını falan daha yakışıklı ve kullanışlı buldum diyebilirim

sarjı standart ortalama 1 gün gidiyor web tarayıcısı çok başarılı flash desteği var uygulama olarak zaten gün geçtikçe zenginleşiyor ;)

yavuz364
17-02-2011, 16:22
Daha bugün ohh be ne güzel oldu dedim HTC için :) şarjım baya bi yoğun kullanımda (wi-fi flan dahil :) ) 2 gün gitti..

BAR22
17-02-2011, 16:33
htc iyidir erol abi...android işletim sistemi var ayrıca dokunmatik ekran yazılımı iphone ile aynıdır hatta bu yüzden iphone ile htc davalık şuan...foto ve video çekimi mükemmel ötesi...

Kakus
17-02-2011, 16:35
Birisi HD2 ile karşılaştırabilir mi? Özellik olarak, boyut olarak?

facia
17-02-2011, 16:36
Boyut olarak daha düşük hd2 den hd2 sanırım 4.3" desire 3.7" ip4 3.5"
telefon süper ancak şarjı çok az gittiğinden ben satmıştım...

individual
17-02-2011, 18:38
Bizim ofiste iphone3 sahibi htcdesire geçti herşey süperde şarj çabuk bitiyor keşke almasaydım dedi..

Çok güzel telefon tasarım işletim sistemi ama o şarj sorunu nasıl çözülecek merak ediyorum.

fatih(fb)
17-02-2011, 18:57
şarj meselesi yurtdışından veya belki buralardan 4500 5000 lik bataryalarla çözülebilir bi sitede görmüştüm

ek olarak hd2 leo ya ister android ister windows yüklenebiliyor desire öylemi bilmiyorum

yavuz364
17-02-2011, 19:00
evet aynen öyle :) hatta eskiden şarjı kısa giden HD2 me farklı bi android versiyonu ile 2-3 gün şarja çıkarttım :)
Android versiyonlarına göre Cihaz tamamen değişiyor..
Hatta bunlara Iphone yazılımı da yüklenebiliyor..

şarj meselesi yurtdışından veya belki buralardan 4500 5000 lik bataryalarla çözülebilir bi sitede görmüştüm

ek olarak hd2 leo ya ister android ister windows yüklenebiliyor desire öylemi bilmiyorum

onursumer
17-02-2011, 19:13
evet aynen öyle :) hatta eskiden şarjı kısa giden HD2 me farklı bi android versiyonu ile 2-3 gün şarja çıkarttım :)
Android versiyonlarına göre Cihaz tamamen değişiyor..
Hatta bunlara Iphone yazılımı da yüklenebiliyor..

hd2 de mi android onerirsin yoksa desiremi ?

ve ayrıca hangi surum android yükledin kız arkadaşıma yurt dışı gelen bi desire var ingilizce ve şuan burdaki 3g ayarlarını yapamıyorum

yavuz364
17-02-2011, 19:20
iki telefon arasında çok ufak farklar var, Desire de göze çarpan en büyük farklar, çift kamera ve daha kalın olması die hatırlıyorum..
Desire biraz daha yeni bi model.. Desire öneririm..
Sonuçta ikisininde altyapısı aynı, ikisine de aynı yazılımlar yükleniyor..
Android işletim sistemi olarak ta ben şuanda DesireZ die bir yazılım kullanıyorum.. Android forumlarında insanlar kendi işletim sistemlerini de yapıyorlar zaten :) orada tavsiye edilen bi işletim sistemi kullanabilirsiniz.. Ben bunu özellikle seçtim, hem sade hem de şarjı uzun gidiyor..
şuradan versiyonlara bakabilirsiniz.. Oldukça karışık aslında, yapacağınızda ayrıntılı olarak anlatabilirim..
HD2 Android NAND Development - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=928)

hd2 de mi android onerirsin yoksa desiremi ?

ve ayrıca hangi surum android yükledin kız arkadaşıma yurt dışı gelen bi desire var ingilizce ve şuan burdaki 3g ayarlarını yapamıyorum

onursumer
17-02-2011, 19:26
iki telefon arasında çok ufak farklar var, Desire de göze çarpan en büyük farklar, çift kamera ve daha kalın olması die hatırlıyorum..
Desire biraz daha yeni bi model.. Desire öneririm..
Sonuçta ikisininde altyapısı aynı, ikisine de aynı yazılımlar yükleniyor..
Android işletim sistemi olarak ta ben şuanda DesireZ die bir yazılım kullanıyorum.. Android forumlarında insanlar kendi işletim sistemlerini de yapıyorlar zaten :) orada tavsiye edilen bi işletim sistemi kullanabilirsiniz.. Ben bunu özellikle seçtim, hem sade hem de şarjı uzun gidiyor..
şuradan versiyonlara bakabilirsiniz.. Oldukça karışık aslında, yapacağınızda ayrıntılı olarak anlatabilirim..
HD2 Android NAND Development - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=928)

ben zaten desire daha çok beğeniyorum kullandım bi donem arkadşaımınkini

desire format konusunda versiyon değiştirme konusunda bilgim yok onla ilgili yardım alabilirm :D

kullandığınız surumu nerden indirdinz ve nasıl yapıldığını oğrenirsem 3g ile artık bağlanmak istiyoruz :D

yavuz364
17-02-2011, 19:36
Kullandığım versiyonu gönderdiğim linkte sanırım 2.sayfaya düşmüş, orada "DesireZ" die bulabilirsiniz..
Bir de DAF versiyonlarını indirirseniz yüklemek daha kolay olur.. Yapmanız gerekenler orada yazıyor aslında ama bi problem olursa buradan yazabilirsiniz: yavuz364@hotmail.com

burada açıklama da var.. videolu..
http://www.htchd2forum.com/android-on-the-hd2/(video-tutorial)how-to-install-nand-android-rom!-new!/

Erol
18-02-2011, 09:25
tşk. ettim herkeze :)