PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aramızdaki Yazarlar

MBuğra
17-02-2011, 20:02
Başlıktan da belli olduğu gibi, var mı aramızda internette blog, twitter, tumblr gibi yerlerde yazı yazan, ya da yazı yazmaya meraklı olan kişiler?

Ben bir kaç kişi biliyorum;
1-EvrenOz: Bu abiyi bilmeyen teçtörkiyciyim diyemez :)
2- Bi de arabadelisi.blogspot.com adresinde yazan bir abimiz vardı?

Benimkiler şöyle;
-Önce uzun yazılarla başladık: enjektorvidanjordeklansor.tumblr.com
-Sonra twitterla 140 karakterle sınırladık kendimizi.. Açtık kapattık yaptık birşeyler onda da.
-Ve son favorim her nekadar şu anda kapalı olsa da avare sözlük :D

Evet yok mu başkaları? :)

Ufuk
17-02-2011, 20:06
Başlıktan da belli olduğu gibi, var mı aramızda internette blog, twitter, tumblr gibi yerlerde yazı yazan, ya da yazı yazmaya meraklı olan kişiler?

Ben bir kaç kişi biliyorum;
1-EvrenOz: Bu abiyi bilmeyen teçtörkiyciyim diyemez :)
2- Bi de arabadelisi.blogspot.com adresinde yazan bir abimiz vardı?

Benimkiler şöyle;
-Önce uzun yazılarla başladık: enjektorvidanjordeklansor.tumblr.com
-Sonra twitterla 140 karakterle sınırladık kendimizi.. Açtık kapattık yaptık birşeyler onda da.
-Ve son favorim her nekadar şu anda kapalı olsa da avare sözlük :D

Evet yok mu başkaları? :)

8.000 RPM di. o blogta yazan ..
evren öz'übilmeyen yoktur..

Evrenoz
17-02-2011, 20:50
Açıkçası takip edildiğimi bilmiyordum. Teşekkür ederim. Ancak kendimi yazar olarak görmüyorum, olsam olsam anca çırağı olurum. Dilim döndüğünce inandığım, doğru bildiğim konularda düşüncelerimi dile getirmeye çalışıyorum.

Ozan Özer
17-02-2011, 21:37
Açıkçası takip edildiğimi bilmiyordum. Teşekkür ederim. Ancak kendimi yazar olarak görmüyorum, olsam olsam anca çırağı olurum. Dilim döndüğünce inandığım, doğru bildiğim konularda düşüncelerimi dile getirmeye çalışıyorum.

Yazdın mı iyi yazıyorsun ;)

Ufuk
17-02-2011, 21:47

evet abi dilin güçlü..Epey sallıyorsun bazı konuları :)

8.000rpm
18-02-2011, 07:33
evet , "arabadelisi" benim bloğum

SekoLive
18-02-2011, 07:39
seslidusunuyorum var sanırım cinnemera abimize ait ondada güzel şeyler vardı bi ara göz attıgımda.

Cimmeria
18-02-2011, 08:26
ben pek yazamıyorum vakitsizlikten ama evet Sesli Düşünüyorum (http://www.seslidusunuyorum.com) benim :)