PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maslak Tuning Garage Nasıldır?

BoraRS
17-02-2011, 21:06
Selamlar,

Arkadaş sıfır Leon 1.4 TSI aldı. Seat Bayisi kendisi Body Kit takarsa çok fahiş fiyatlar istiyormuş. Arkadaş da Maslakta Tuning Garage ile konuşmuş komple Body Kit ve cam filmi için anlaşmış. 2 araba birden sokacaklar ikisi de Seat Leon ve sıfır.

Bu yer nasıldır işçilikleri iyi midir? Hiç yaptıran oldu mu? Düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tşk.

mmustu
17-02-2011, 21:07
yıllardır bu sektörde ve seat konusundada baya tecrübeliler baya montaj yaptılar iyidir işçilikleri

CasabLanca
17-02-2011, 21:15
yıllardır bu sektörde ve seat konusundada baya tecrübeliler baya montaj yaptılar iyidir işçilikleri

istanbuldan aldığım golfe arka difüzör yapmışlar işçilikleri kalıpları felan güzeldi orjinal gibiydi fakat montajda sıçmışlar :D sökene kadar kaç vida çıkardım sayamadım tamponu biçmişler :hehe:

BoraRS
17-02-2011, 21:19
Yani? Memnuniyetsizlik mi oldu?

CasabLanca
17-02-2011, 21:21
Yani? Memnuniyetsizlik mi oldu?

zender difüzör vardı orjinalden farkı yoktu hatları felan güzel yani ama montaj kısmında sorun olmuş benim gözümde, ankara piyasasıyla karşılaştırdığımızda işçilikleri birçok firmadan güzel, yaptırılabilir yani ankaradan gördüğüm kadarıyla :D

Dragger
17-02-2011, 21:27
Audi ve Seat konusunda iyidirler. Son dönemde Mercedeslere de el attılar ;)

Benim laguna ek de orda takılmıstı, Fabergenin fk coiloverlarını da ordan almıstım.

Fiyatlar biraz yüksektir, iyi pazarlık yaptıysanız rahatlıkla arabanızı bırakabilirsiniz :)

deniz
17-02-2011, 21:39
sahibi ibrahim abi iyi adamdır.
işcilikleri cok iyidir.
kendısıde sıfır leon almıstı komple yaptı sattı.
sımdı mercedesı var yıne kımsede olmayan amg aksesuarlar var ılk o taktı..

bahadırtelli
17-02-2011, 22:43
fiyat ne verdiler ben sorduğumda biraz fiyatlar yüksekti hem civic hemde leon için 2 si için verdikleri indirimli fiyat bile yüksekti

Baran^
18-02-2011, 07:22
Seneler önce birkaç şey yaptırmıştım memnundum.En son Mersoya arka cam üstü spoiler yaptırdım.İbrahim abi iyidir işçiliğide iyidir ama montajda iyi değiller kesinlikle.Allah ne verdiyse delme takma yapıştırma mevcut.Sökene kadar canımız cıkmıştı spoileri.

miniks
18-02-2011, 07:34
fiber işi yaptırıcaksanız paranıza göre

temelli kemal abi
tuning g. ibrahim abi
bostancı ahmet abi
sebo yu unutmayın

Day Walker
18-02-2011, 07:36
yorumlardan şunu anlıyorum anılan firmadan malzemeleri alıp başka bi yerde montaj yaptırmak lazım,

işçiliği iyi değilmiş.

miniks
18-02-2011, 07:56
Fiber işçiliği ibrahim abinin iyidir ama pahalıdır

sonra montajı nerde yaptırırsanız yaptırın size kalmış ama fiber kalıp ve dökümiçin ideal yerdir

Tunç
18-02-2011, 08:14
bende bı kac ıs yaptırdım menun kaldım fıyatlar bıraz yüksektır sadece ama onun harıcınde kımsedende bı şikayet duymadım dursun var orda o ilgilenıyor montajla