PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1,6 partner duman sorunu

embiya26
19-02-2011, 23:16
ark su an aracımda mega cıp yazılım var egr ıptalı aem dry flow fıltre dowpipi (kat ıptalı/ 60 lık komple boru var
sıkyetım ıse asrı duman olustu fıltreden sonra ve kat ıptalından sonra hergun bagaj kapagı temzılmekten sıkıldım arka cam gozukmucek sekılde duman oluo aca ba fıltre takınca yakıt hava karısmını dengeleymıomu yazılım guncellenmesımı gerekıo

Kadyr
19-02-2011, 23:19
Anlamak icin eger mumkunse orjinal filtreye donup denemeni tavsiye ederm neyden oldgunu anlamak icin
Fakat filtre yaparmi bilmiyorum orasini kat vr egr den olabilir ama dedign sekilde asiri duman var

embiya26
19-02-2011, 23:21
orj fıltre denedım tabıkı dumanı kesıo sdce ok sıktgım zamn az bı duman atıo ama fıltre takınca duman felaket oluo

Kadyr
19-02-2011, 23:23
Ben pek anlamiyorum ama arkadaslar orda maf sensoru diyolardi ondanmi acaba?

embiya26
19-02-2011, 23:37
bılmıorum yarın gzıhanla gorusucem olmadı kımse kapısm benle arkdan gelen dırek dumana bogluyo gaz kesıo :p o kdar kotu yanı motr d yenı bakımdan cıktı motorun hıc bı sorunu da yok kesınlık yag degısmının km karıstırmısım 20,00 kn yag degıstrdım bı gramda yag eksıtmesı yok o duman nerden gelıo akıl akrıstıryo

oğuzk
19-02-2011, 23:38
Dizel araçta filtre fark edilecek şekilde performansta artış sağlıyor mu?

Orjinal filtreyi takınca duman azalıyorsa orjinal kalsın.Duman atıyorsa gidiyordur :p

Araba beyazsa Allah kolaylık versin hele yazın hiç çekilmiyor cilaladıktan yarım saat sonra kap kara oluyordu :D

Kadyr
19-02-2011, 23:40
Dizelde filte bi ise yaramiyor diye duydum yine bu forumdan:)

embiya26
19-02-2011, 23:53
ben fıltrenın faydasını goruyorum helekı soguk havaı gormesı yetıo cıden fark oluo ve turbo sesı dıdarı vermesı dahda cok hosuma gdıo ama duman bogyo mıllet komurlemı calıo dıye falan espırıler yapıo canım sıklıo