PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : delsol icin coilover yardımı

larrysafak
21-02-2011, 19:28
Arkadaşlar merhaba ben aracımın eski yaylarından gelen gacırtılar ve birazda basmak adına bisiler yapmak istiyorum.Asıl amacamı coilover almak aşağıda linkini verdiğim ürün sizce işime yarar bi ürünmüdür artıları eksileri nelerdir aldığımda direk takıp kullanabilirmiyim yoksa başka işlemler yaptırmam gerekirmi?Bana yardımcı olup bi akıl verirseniz cok sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:)

Honda Modifikasyon Coil Over 250 TL (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-honda-civic-96-00-model-icin-coilover-37946427/detay)

fsunnetci
21-02-2011, 19:38
o setin adı Coilover değil Coilspring ve aracını alçaltmanın dışında pek birşey katmaz.5cm ve fazlası alçaltmalarda araç fazla sekmeye başlıyor komfor sıfıra iniyor yüksek süratte amortisör salınımı olmadığından yol tutuşunu azaltıyor..

larrysafak
22-02-2011, 15:27
Ewt coilspring dogru arabanın camurlkla lastk mesafesi o kdr cokki 15 takıcam yinede olmıcak 5cmlik yayda yok bildigim bunlar icin valla zarar olmasaydı drek alırdım ama tehlikeli is yapmamak lazım saol;)