PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meguiar’s Türkiye Fuar Yıldızlarını Arıyor

Ufuk
23-02-2011, 16:28
Arkadaşlar forumumuzda bu detailing işine gönül vermiş çok kişi var.Bende paylaşıyım dedim.İnşallah bizden birisi seçilir..

Meguiar's Türkiye: Meguiar’s Türkiye Fuar Yıldızlarını Arıyor (http://meguiarsturkiye.blogspot.com/2011/02/meguiars-turkiye-fuar-yldzlarn-aryor.html)

gorke
23-02-2011, 16:34
başka istekleri varmıymış? bide yazmışlar utanmadan hiçbir ücret talep edilmicektir.

alperkmen
23-02-2011, 16:37
yok cnm para alsınlar bole olmaz adamlara bak ya :!!!!!!

S.Özeren
23-02-2011, 16:40
aracını seven adam vermezki yolda götürmeleri için ben vermem yani :D

Frid
23-02-2011, 16:41
iyi para verseler tam istedikleri araç bende vardı :D

opium_robust
23-02-2011, 16:46
ahahahahha :D kendileri götürceklermiş arabayı yavaş götrsünler

By_HaNNibaLL
23-02-2011, 16:50
sanki bisiklet götürüyorlar :D

bursadaymiş hayret gideriz parlaklik görürüz bari

poseidon
23-02-2011, 17:22
Türkiye'de bu kadar sadık müşterisi olan Meguiar's çok ayıp etmiş.
Stand için seçtiği arabalara 3-5 hediye verse parlaklığı mı azalır????

ruudvan
23-02-2011, 17:30
bunların beyinlerinden şüphe etmeye başladım bn .bu ne be hem arabamı goturucek.uygulama kazanıcakmısım.bırak uygulamamı bn yaparım sen 1 haftalık sergıleme olarak bana ne vadedıosun ondan haber ver.

ruudvan
23-02-2011, 17:31
techturkey olarak bızdemı katılsak.sole saglam ıkı 3 arabayla zaguiars die stand acsak parlaklık gorseler.

Mr.K
23-02-2011, 17:51
İyide yok ne verceklerdı ? mılyarlar mı ? yada 2tane sprey 2shampoo verılınce tatmın mı olucaktı ınsanlar ? Fuarda aracınız sergılenıcek,aynı zamanda da uygulama yapılıcak.Daha ne olsun ? Standart aracı olmayanlar ıcın(dolu paket olur'full+full',az bulunan aracı olanlar ıcın,egosunu tatmın etmek ısteyenler ıcın,farklı renk,modıfıyelı vsvs) gayet guzel bısey.

Murat Özcan
23-02-2011, 18:00
valla kımse arabasını verecegını sanmıyorum :D

ruudvan
23-02-2011, 18:26
İyide yok ne verceklerdı ? mılyarlar mı ? yada 2tane sprey 2shampoo verılınce tatmın mı olucaktı ınsanlar ? Fuarda aracınız sergılenıcek,aynı zamanda da uygulama yapılıcak.Daha ne olsun ? Standart aracı olmayanlar ıcın(dolu paket olur'full+full',az bulunan aracı olanlar ıcın,egosunu tatmın etmek ısteyenler ıcın,farklı renk,modıfıyelı vsvs) gayet guzel bısey.

onur araban olsa bır hafta boyunca teslım edermısın sergılesınler dıe.
acık konusım sergılemesınler.
zaten yeterınce gecırdıler bundan once mıllete smdı kıyakmı yapıyorlar yapmasınlar kıyakları onlarda kalsın.

Mr.K
23-02-2011, 18:29
onur araban olsa bır hafta boyunca teslım edermısın sergılesınler dıe.
acık konusım sergılemesınler.
zaten yeterınce gecırdıler bundan once mıllete smdı kıyakmı yapıyorlar yapmasınlar kıyakları onlarda kalsın.

arabam var ama kendım bıle kullanmaktan sakınıyorum bosnada oldugum zaman benım ıcınde gayet ozel bır arac.ama 407 tr'de olsaydı verırdım arabayı nıye vermıyım kı ? Kaldı kı kac kısı bılıyo meg. daha onceden gecırdıgını veya pahalı urun sattıgını vs? Full tesısat,body kıtlı bı araba veya full stock ama full olan guncel kasa modellı bı arac sahıbının ,bu durumu pek sallıcagını dusunmem.;)

ruudvan
23-02-2011, 18:39
bakalım nasıl araclar cıkarıcaklar merak ettım.

mert0640
23-02-2011, 18:51
techturkey olarak bızdemı katılsak.sole saglam ıkı 3 arabayla zaguiars die stand acsak parlaklık gorseler.

bomba olur:D

focus musty35
23-02-2011, 19:01
fuarda araba sergılenır sonra yarın oburgun arabayı satmak ıstedınmı bu araba fuar fuar gezdi piç oldu alma derler araba elınde kalır.. ole bır mantık var boklamakta tr den ötesi yok

Baran^
23-02-2011, 19:07
Ben 50 lira için uygulamadan vazgecen başka yere giden sırf ucuz diye 3. kalite malzemeyle uygulama yaptıran coook adam tanıyorum biliyorum o yuzden böle insanlar için ki haklı sebepleride olabilir herkezin parası kendi parası istediği yere harcar ama sonucta komple uygulama yapılacak bir organizasyona araclarını gönderirler ki fuarada bayıla bayıla arabasını cıkartmak isteyen cok insan gördüm biliyorum.araclar sahiplerine teslim edilecek falan derken tabiki herkez arabasıyla güle oynaya gidebilir bursaya.Bursadaki otel masraflarınıda karşılamak zorunda kalmamak amaclı o sekilde sölenmiş yazılmıştır oraya ki full uygulama şu anda yaklaşık 400 lira bildiiğim kadarıyla.e daha ne hediye olsun meguıarsten hissemi isteniyor anlamadım :) İşin açığı arabanın rengi beyaz olmasaydı direk götürürdüm ama daha canlı kırmızı siyah mavi renklerde araclar arıyorlar.

XoR
23-02-2011, 19:08
Taşıma şartları ile ilgili bir bildirimde bulunmamışlar, yolculuk esnasında oluşabilecek durumlarda neleri karşılıyorlar acaba :)

ruudvan
23-02-2011, 19:53
bomba olur:D

mert bnde ankaradan mert gelsın ıstanbuldanda ben gıdıyım gelen cok olur dıcektım sen bnm sozumun ustune solemıssın :D
napak katılakmı :D

pesimist206
23-02-2011, 20:20
ahahah sadece gulerım gozumden sakındıgım arabamı verıcem ne mal oldugunu bılmedegm adamlara neymıs fuara cıkarıcaklarmıs onu bı gecsınlerde :D

A K N
23-02-2011, 20:36
Atarlar çekiciye götürürler yolda kullanarak götürceklerini sanmıyorum. :)

mert0640
23-02-2011, 21:18
mert bnde ankaradan mert gelsın ıstanbuldanda ben gıdıyım gelen cok olur dıcektım sen bnm sozumun ustune solemıssın :D
napak katılakmı :D

kalp kalbe karşı:D
katılıpta ekmeklerinden etmeyelim adamları:p
ha yapılacak bi araba var yardım et dersen seve seve ederim...:icon_tup:

ruudvan
23-02-2011, 22:30
kalp kalbe karşı:D
katılıpta ekmeklerinden etmeyelim adamları:p
ha yapılacak bi araba var yardım et dersen seve seve ederim...:icon_tup:

solemen yeter kardesım .butık detailingi seviyoruz.:icon_tup: