PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : turkcell platinum üyesi olan arkadaşların yardımı gerek

tequila818
24-02-2011, 18:47
Arkadaşlar şöyle ki:
Turkcell platinum üyesi olan üyelere turkcellin bir kampanyası var ve tamamen ücretsiz. Uludağ'da günlük 60 lira olan sınırsız skipass platinum üyelerine bedava. Bunun için bir şifre alıyorsunuz ve ağaoğlu otelden ücretsiz pass'ınızı alıyorsunuz.

Hem uludağa gelen arkadaşlara bilgi vermek için hem de üye olup bu hakkı kullanmayacak olan arkadaşlar belki aldıkları geçici şifreyi bize yollarlar ve bizde bu fırsattan faydalanmış oluruz diye açtım. 2 gün dağa çıkacak bir kişi 120 lira vermekten kurtulcak böylelikle.

Tunç
24-02-2011, 18:52
bilen bilmeyene söylesınde ne yazıp nereye kaca yollanacak

tequila818
24-02-2011, 19:00
Platinum After-Ski Partilerine davetlisiniz! Şubat ayında her haftasonu saat 12:00-17:00 arası Ağaoğlu My Resort Mandra Cade’de yapılacak Platinum After-Ski Party’lerle Uludağ sizler için daha eğlenceli olacak! Sucuk ekmek & içecek ikramlarımız ve müzikle Uludağ’da daha fazla keyif!
Daha fazla kayak…
Turkcell Platinum müşterilerine Uludağ’da bedavaya kayıyor! Ücretsiz TekKart’ınızı almak için tek yapmanız gereken Agaoglu otel musterisiyseniz AGAOGLU değilseniz TEKKART yazarak 2236’ya göndermek. Gelen şifreyi Agaoglu satis ofislerine ileterek gunluk ucretsiz skipassinizi alabilirsiniz!
*Sucuk ekmek ve içecek ikramı SADECE Platinum müşteriler için ücretsizdir. Teklif tek kişi için, her gün tek kullanımda geçerlidir. Turkcell görevlisine telefon numarasının iletilerek kupon alınması gerekmektedir.
* * Ücretsiz TekKart sadece 1 günlük çıkışlarda geçerlidir. Her Platinum müşterinin Şubat ayında 2 kere yararlanma hakkı bulunmaktadır. Teklif SADECE Ağaoğlu satış ofislerinde geçerlidir. Kullanılmayan şifreler (unutulma, kaybedilme durumlarında) tekrar 2236’dan talep edilebilir, kişinin kalan hakkı satış ofislerinden şifre girişi yapılmadığı sürece geçerli kalacaktır.

Özet olarak TEKKART yazıp 2236 ya mesaj göndermek yetiyor.

tequila818
24-02-2011, 19:59
evet beyler yok mu yardımsever turkcell platinum üyesi :)

Germanci
24-02-2011, 20:39
Pm ile irtibata geç benimle nasıl olsa gidemem ;)

tequila818
24-02-2011, 21:00
Pm ile irtibata geç benimle nasıl olsa gidemem ;)

oh be sonunda. :) pm atıyorum.

Kakus
07-05-2015, 17:04
Ey ahali; Phantom of the Opera için 2 Türkcell Platinumluya ihtiyacım var. PSM yazıp 2222'ye göndermeleri yetecek. Yardımcı olabilecek iki kişi olursa çok mutlu olurum.

S.Özeren
07-05-2015, 17:23
%20 indirim var ondan mı bahsediyorsunuz ? ben verebilirim size kodu.

Kakus
07-05-2015, 17:33
Tam sizin yazdığınızı gördüğümde GNÇ uygulamasına baktım ve fırsatı gördüm. Bütün gün boyunca bakmıştım fakat nadiren yayıma alıyorlar Phantom of the Opera fırsatını. Neyse ki yakalayabildim.

Yine de yardımınız için çok teşekkür ederim, artık gerek kalmadı lakin düşünceniz ile yardım etmiş kadar oldunuz. Samimiyetle teşekkür ederim.

Caesar
07-05-2015, 17:45
girmek isteyen varsa hazırda var.

http://hakyolumersin.com/data/images/mezar-yapim-asma.jpg

Burak K.
07-05-2015, 23:47
girmek isteyen varsa hazırda var.

http://hakyolumersin.com/data/images/mezar-yapim-asma.jpg

Abi kodu verebilirmisin. :D :D