PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 Seat Leon için jant önerileri

ersoyismet
04-03-2011, 16:53
Arkadaşlar selamlar hepinize 2011 SEAT LEON 1.6 DSG aracıma jant alıcam nisan ayında inşallah ama çok kararsızım bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Konuyu doğru yeremi açtım onuda bilmiorum ama önerileriniz için şimdiden teşekkürler. (aynı konuyu sohbet bölümüne açtım fakat geri silemedim kusura bakmayın.)

ilkerbilim
04-03-2011, 17:16
Leon'un katalog aracında ki 17" jantı tavsiye ederim. Sıfırken alsaydın 1000TL fark verecektin şimdi ne kadar isterler bilmiyorum.

ersoyismet
04-03-2011, 18:37
tesekkur ederim yorumun için ama spor ve 18 bi jant istiorum yanı orjinalliğin dısına cıkmak istiorum daha cok...

Jerky
04-03-2011, 19:04
18"den aşağısını düşünem bencede. -5cm yayda lazım ayrıca.

Şimdi böyle sorunca o kadar çok seçenek varki hangi birini önereyim :) Forumlardan leon fotolarına bakıp bazı modellere yoğunlaşabilirsin yada sahibinden'e girip arama kısmına 5x112 yaz çıkanlardan bakabilirsin bütçene uygun olarak.

Bana sorarsan Leon'a en çok BBS modelleri yakışıyor. CK-CH-LM gibi.

ersoyismet
05-03-2011, 09:58
18"den aşağısını düşünem bencede. -5cm yayda lazım ayrıca.

Şimdi böyle sorunca o kadar çok seçenek varki hangi birini önereyim :) Forumlardan leon fotolarına bakıp bazı modellere yoğunlaşabilirsin yada sahibinden'e girip arama kısmına 5x112 yaz çıkanlardan bakabilirsin bütçene uygun olarak.

Bana sorarsan Leon'a en çok BBS modelleri yakışıyor. CK-CH-LM gibi.

tesekkur ederim kardes ama ankaranın yolları ***** bide ben ostimde esnafım hergun kecioren ostım gidip geliorum 5 cm cok alçak olur bu yol şartlarında bu nedenle 3.5 cm likler fazla alcak durmuo gibi gelıo bana ondan dusunuorum jantla beraber onuda taktırcam insallah aynı gun.