PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zieabart`dan BELEŞ Koltuk Koruma Kuponu (0 araçlara)

GokhanRS
07-03-2011, 03:15
Arkadaşlar sıfır araç alanlar faydalansın. 90 TL olan koltuk koruma paketi SIFIR araç alanlara, araçlarını aldıkları tarihten itibaren 21 gün içinde gitmeleri halinde ücretsiz.

Aşağıdaki linki inceleyip formu doldurun sonra cıktı alın. Sıfır aracınızı alalı 21 gün dolmadıysa bedava koltuk korumanızı yaptırın. Ayrıca bu kuponu değerlendirenlere ikramlar ve tanıtımlarda yapılacakmış.

Ziebart Trkiye, Koruma Sistemleri, Cam Filmi, Detayl lemler, Oto Aksesuarlar, Oto Koruma, Boya Parlatma ve Koruma, Cam filmi, Cam Filmi, Detayl Temizlik, Deme Hal ve Vinil Koruma, Ses Yaltm, Pas nleme, Aksesuar (http://www.ziebart.com.tr/icerikg2.asp?id=702)

Beleş ürün gördüm paylaşayımda sonra tüh kaçırmışız demesin kimse diye paylaştım.

Zieabartla bi alakam yok önünden geçmişliğim bile yok. :)

XSi
07-03-2011, 07:02
o koltuk koruma çok güzel bişi değil yau..

10 sene önce astra almıştık, ona yaptırdıydık, koltuklar yapış yapış gibi bişi oldu, kumaş hissiyatı kalktıydı ortadan.. Kısacası benim hiç hoşuma gitmemişti..

ama gene de böyle beleş bir uygulamayı üşenmeyip buraya yazdığın için teşekkürler :)

Vti-966
07-03-2011, 08:46
Sıfır aracı olanlar kesin yaptırsın derim. Ben hayatımda bir kere zieabart a gittim bence çok kaliteli :)

Baran^
07-03-2011, 09:19
Her ne marka olursa olsun,sıfır arabanın içini koruma yaptırmanın hiçbir manası yok bence.1 kere yaptırmadım bundan sonrada yaptırmam.Sıfır kokan arabayı mıncıklatmanın kimyasal vurdurmanın manası yok.Dışına boya koruma yeterli.

kadir123
06-10-2011, 21:30
Sıfır aracı olanlar kesin yaptırsın derim. Ben hayatımda bir kere zieabart a gittim bence çok kaliteli :)

Arkadaşa katılıyorum ve ziebart tan çok memnun kaldım..Aracım yeni yaptırmayayım demeyin. Çünkü asıl yeniyken korumanız gerekiyor.

GokhanRS
06-10-2011, 21:31
fena hortlak olmuş

tunceR
06-10-2011, 21:38
evrende yanlız değiliz :P