PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erken rezervasyon

Anıl E.
09-03-2011, 22:24
Herkese iyi forumlar.Biz 5 arkadaş yaz tatiline gitmeyi düşünüyoruz..Ögrenci için uygun kalacak yer önerileriniz var mı?Tatil yörelerinde merkeze uzak olmayan yerler tercih ediyoruz..Erken rezervasyondan faydalanabilecegimiz bildiginiz güzel oteller,pansiyonlar,apart'lar var mı?

Şimdiden teşekkürler

Günkut
09-03-2011, 22:53
Var hocam varda erken rezervasyon son kampanya donemıne gırdı ındırımler %40tan 20 lere kadar düştü kafanızda bölge varsa yardımcı olabilirim :D

Bütce ne kadar ?
Kac gün ?
Sadece sapmıyız :D ?

erkin006
09-03-2011, 22:54
bayansız, sap sıkıntı:D

Anıl E.
09-03-2011, 22:56
5 tane sap 6-7 bile olabilir sayıyı düşürmekle meşgulüm :)

Ne yapalım artık orada buluruz ruh ikizimizi..:D

kalacak yer şöyle 50 tl yi geçmesin istiyoruz kişi başı tabiki..50'in altında olursa daha iyi bizim için.Arabayla gelmek istiyoruz çünkü.Gerçi otobüsle vs.. da gelsek yine aynı rakamlara ulaşıcak

Mr.K
09-03-2011, 22:58
O kadar adam tanıdık bırınden devremulk falan bulsanız cok daha karlı olur dıye dusunuyorum.Bırde max verebılıcegınız butce (gunxTL),bolge secenegı yazarsanız daha kolay olur sanırım ısınız.Yada en basıtı.Tur sırketlerını arayın kafanızda 3assa5yukarı bıseyler canlanır,sonrasında eger ıstıyosanız tur sırketı harıcınde sız dırek ırtıbat kurarsınız (otel,pansıyon,motel vsvs)..

Günkut
09-03-2011, 23:02
5 tane sap 6-7 bile olabilir sayıyı düşürmekle meşgulüm :)

Ne yapalım artık orada buluruz ruh ikizimizi..:D

kalacak yer şöyle 50 tl yi geçmesin istiyoruz kişi başı tabiki..50'in altında olursa daha iyi bizim için.Arabayla gelmek istiyoruz çünkü.Gerçi otobüsle vs.. da gelsek yine aynı rakamlara ulaşıcak

Sap olayı cok büyük sıkıntı cogu hotelde sıkıntı olur o fiyatlara sızın yapcagınız en guzel tatıl benım bı aralar yaptıgım gibi kafanıza göre neresi güzel orda kurcaksınız tezgahı :)

Günkut
09-03-2011, 23:03
O kadar adam tanıdık bırınden devremulk falan bulsanız cok daha karlı olur dıye dusunuyorum.Bırde max verebılıcegınız butce (gunxTL),bolge secenegı yazarsanız daha kolay olur sanırım ısınız.Yada en basıtı.Tur sırketlerını arayın kafanızda 3assa5yukarı bıseyler canlanır,sonrasında eger ıstıyosanız tur sırketı harıcınde sız dırek ırtıbat kurarsınız (otel,pansıyon,motel vsvs)..

O ısı yapıyorum uzakta aramalarına gerek yok :D:D ama sap olayı sıkıntı :D:D:D

Anıl E.
09-03-2011, 23:06
Otel işi zaten olmaz gibime geliyor ,çok kalabalık erkek grubu göze batar tehlike saçar gibi dolanırız yani..Çogumuzunda vücudu yüksek derecede kıllı oldugu için yapacak bir şey yok :D .En iyisi kiralık yazlık türü şeyler bulmak lazım..Ama araştırdım millet uçmuş ya da hakkı o
Biz günlük 50-100 tl ye falan kiralık yazlıkda olsa razıyız,50'yi geçmese daha iyi ama öyle bir yerde yok gibi.. Kişi başına ona göre bölüşecek herkes..

Zaten otellerinde indirimi nisan-mayıs ayı içinmiş temmuz ayında artıyor baya

erkin006
09-03-2011, 23:09
peki bişey sorcam

maxx royal,voyage,adem and eve yada rixos tarzı otellerde de aynı sıkıntı varmı?

ben aradım misal 2 erkek ankaradan geliyoruz genç sanayici işadamıyız:D modeli yapsak...sağdece dinlenip tatil yapmak istiyoruz gibisinden...

yemezmi:D

ki hakkatende amaç o olacak...

Günkut
Sivastaysanız ne desem bos :D:D

Ama bu taraflara gelicek olursanız ben gecen sene canakkaledeydım gunlugu 50 liraydı ogrencı kampı vardı uniye ait sadece kimlikle filan alıyolardı guzeldı yanı olmadı gokceadad guzeldır 60 70 liraya güzel pansiyonlar var 2sininde denizi cam gibidir kumu güzeldir cakıl azdır hatun boldur :D:D

CasabLanca
sap sapa sıkıntı oluyor alan oteller felan almıyor alanlarda fiyatta geçiriyor :D
en güzeli şöyle kahvaltı dahil bir apart felan ayarlamak

peki bişey sorcam

maxx royal,voyage,adem and eve yada rixos tarzı otellerde de aynı sıkıntı varmı?

ben aradım misal 2 erkek ankaradan geliyoruz genç sanayici işadamıyız:D modeli yapsak...sağdece dinlenip tatil yapmak istiyoruz gibisinden...

sanayi dediğin an bittiğin andır :hehe:

Günkut
09-03-2011, 23:10
peki bişey sorcam

Farketmez max royal bu yıl acılıyor suanda gunlugu 1 kısı ıcın 550 lıraydı en son :D

erkin006
09-03-2011, 23:11
Farketmez max royal bu yıl acılıyor suanda gunlugu 1 kısı ıcın 550 lıraydı en son :D

aynen nisanda açıyor...hepsininde pabucunu dama atacak bi otel yanlız:)

erkin006
09-03-2011, 23:13
sanayi dediğin an bittiğin andır :hehe:

hacı angiad kartı fln bastırsak olmamı ki?:D

Anıl E.
Kardeşim biz güney ve çeşme tarafları istiyoruz.Çanakkale ve ada kısımlarıda güzeldir elbette ama işte güneye akmak varken orası ikinci planda kalıyor..İnşallah aramızda bu işlerle ugraşan bir üyemiz vardır yardımcı olur tam anlamıyla

Günkut
aynen nisanda açıyor...hepsininde pabucunu dama atacak bi otel yanlız:)

Evet infosuna gidemedik bakalım acılınca gotururler belkı ama tasarım filan cok hosuma gitti benım fakat ilk yıl acılacak bir otel olması müşterilerde soru işareti bırakıyor cünki tam oturmamıs olucak 0dan baslamak filan sıkıntı oluyor ama gercekten o bolgede 1 numara olur :D

Kardeşim biz güney ve çeşme tarafları istiyoruz.Çanakkale ve ada kısımlarıda güzeldir elbette ama işte güneye akmak varken orası ikinci planda kalıyor..İnşallah aramızda bu işlerle ugraşan bir üyemiz vardır yardımcı olur tam anlamıyla
Güney iyi güzelde 50 liraya anca cadırcamping olur :D 100 liradan asagıya yok ha yok bize heryer sivas sahildede kalırız dersen ayrı konu :D:D

ama o paralara otel filan cok zor belki pansiyon bulabilirsiniz oda 5 sap diosun yine sıkıntı :D

CasabLanca
09-03-2011, 23:15
hacı angiad kartı fln bastırsak olmamı ki?:D

1000 tane kartvizit 10 tl :hahaha:
25 liraya felan şöyle canlı bir kartvizit bastıralım :cool:
açamıcamız kapı olmaz :D

Anıl E.
09-03-2011, 23:16
Evet infosuna gidemedik ama tasarım filan cok hosuma gitti benım fakat ilk yıl acılık bir otel olması müşterilerde soru işareti bırakıyor cünki tam oturmamıs olucak 0dan baslamak filan sıkıntı oluyor ama gercekten o bolgede 1 numara olur :D

Güney iyi güzelde 50 liraya anca cadırcamping olur :D 100 liradan asagıya yok ha yok bize heryer sivas sahildede kalırız dersen ayrı konu :D:D

ama o paralara otel filan cok zor belki pansiyon bulabilirsiniz oda 5 sap diosun yine sıkıntı :D

Kardeşim sen de tam anlamıyla bizi abaza ve ezik yaptın haa :D

Günkut
09-03-2011, 23:18
Kardeşim sen de tam anlamıyla bizi abaza ve ezik yaptın haa :D

uheauhsuhd yok canımda sımdı soyle dusun sen ısletmecısın 5 odalı bir evın var 3 odayı aileye vermişsin her ailede 2 kız var desek yası gelmiş hani dersin bunlar satasırlar kıza dıye bızımde basımıza geldıkı ben sozluyum fılan oluyor yanı ıstemıyorlar ev sahıpleri sizinle alakalı degil yani ev sahiplerinde ıbnelk var :D:D

CasabLanca
09-03-2011, 23:19

didime gidin 3 oda 1 salon 6-7 yataklı bir ev tutun en baba 100 lira olur
kişi başı 15 lira tutar ev :D
zaten öğlen uyanırsınız günü 2 öğünle geçirseniz 10 liradan 20 tl yemek yapar en babasından :D etti mi 35
gecede sahilde takılsanız bira çerez felan kişi başıda 10 tl öyle desek
saat 11 gibi medusaya girerseniz 2şerli grup halinde kişi başı 30 tl desek o da :D
kısaca devlet bahçeli matematiğiyle 75 liraya günlük kralsın :D:D

CGTY
09-03-2011, 23:20
zaten öğlen uyanırsınız günü 2 öğünle geçirseniz 10 liradan 20 tl yemek yapar en babasından :D etti mi 35
saat 11 gibi medusaya girerseniz 2şerli grup halinde kişi başı 30 tl desek o da :D

Tatil organizasyonu bizim işimiz :icon_tup:

Günkut
09-03-2011, 23:22

Anlatmak istedigim bu :D:D

On numara acıklama olmus kopuk yasayın yanı nerde bıttı benzın orda kalın :D:D

CasabLanca
09-03-2011, 23:26
şimdi o kadar erkek bir otel gitseniz otelin geneli %70 sizin gibi erkek olacak :D
günlük verdiğin para içinde yemek olsa zaten kahvaltıları ele bugüne kadar hiç kahvaltıya inmedim şahsen ben :hehe:
eğlence içinde otel içinde kalmıyorsun
otelin diskosu olsa bile ya sap ya mature teyzeler oluyor :D otelin bir esprisi kalmıyor yani

Anıl E.
09-03-2011, 23:32
Matureye bile gideri var birkaç arkadaşın milfhunter durumları :D

Yani demek istedigim, o çevrelerde üyemiz varsa daha detaylı bilgiler verebilir..Yoksa 5-6 ögrencinin yapacagı en baba tatil sahilde uyumak ya da arabanın içinde sabahlamaktır..O bile güzel olur bizim için çünkü kafa dagıtmaya çıkıyoruz..Hiç yoktan sıgınacak bir yerimiz olsa daha iyi olur dedik :)