PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : For Him Magazine yayın hayatına devam ediyor!

onurdemir
10-03-2011, 23:13
http://img690.imageshack.us/img690/2760/fhm1e.jpg

Dünya'nın en iyi erkek dergisi For Him Magazine FHM yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Daha önce Ciner grubunda yayınlanan ve Şubat ayı itibariyle kapatılan FHM dergisi, bundan böyle Safran Medya kalitesiyle yayın hayatına devam edecek. FHM ekibinin Genel Yayın Yönetmenliğini Berk İybar, Yazı İşleri Müdürlüğünü Jeffy Ancel ve Editörlüğünü Zeynep Demiralp üstlenirken, Görsel Yönetmen koltuğunda ise Yasin Bakır bulunuyor. Otomobil Test editörü Saner Müftüoğlu olurken derginin Fotoğraf ekibi de Emirhan Karamuk ve Onur Ziya Demir'den oluşuyor. 13 senelik tecrübe dolu yayın hayatına rağmen ilk günkü heyecanını kaybetmeyen FHM, Nisan ayı itibariyle 20 bin adet baskısı, zengin içeriği ve birbirinden cezp edici ödülleriyle tekrar piyasada! Erkek dergisi denince akla sadece FHM gelir diyor, yeni yayın hayatında da sizleri her daim yanımızda görmek istiyoruz.

http://img822.imageshack.us/img822/1487/fhm2.jpg

Safran Medya Hakkında:

Tuning Türkiye, Autohifi, Estetik Plus ve FHM dergilerini bünyesinde bulunduran Safran Medya, 17 kişiden oluşan Türkiye'nin en genç ve deneyimli kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor. Cumhuriyet tarihinin en eski aylık otomobil dergisi olan Tuning Türkiye (98. sayısı için hazırlık yapılıyor), Türkiye'nin ilk ve tek otomobil müzik sistemleri dergisi Autohifi, Türkiye'nin ilk ve tek estetik dergisi Estetik Plus ve dünyanın en iyi erkek dergisi FHM ile yoluna devam ediyor. Kısa süre sonra çok önemli bir projenin de yayınına başlayacak olan Safran Medya, dergicilik anlamında kısa sürede Türk okurlarına farklı lezzetler sunacak...

arfy
10-03-2011, 23:20
ne güzel dergi o öyle :D

lnd_samet
11-03-2011, 08:16
sabah sabah:D

tolgakaynak
11-03-2011, 08:37
sabah sabah iyi geldi bee:D

imhotep
11-03-2011, 08:46
dövmesine bayıldım :D

Frid
11-03-2011, 10:12
bugün cuma :D

VteC_MaNiaC
11-03-2011, 10:13
Onur ışıkçı falan lazımsa yardım edebilirim :)

zaten bütün sayıları alanlara çekilişle yapmanız lazım:)

Onuralp
11-03-2011, 10:23
Ooooo yeah... :D

Ranthor
11-03-2011, 10:34
Çok sevindim!!!
Vay be koçum Berk'e bak editör oldu! Kendisi ile zamanında amiga dergisi çıkarırdık.
Yayın hayatınızda başarılar dilerim