PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34KUK40 - Seat Leon Cupra!

kaan_cupra
16-03-2011, 11:33
Merhabalar...

Bildiğiniz üzere 34KUK40 plakalı Seat Leon Cupra nın eski ve ilk sahibiyim.
Arabayı satalı yaklaşık 2 ay oldu.

Burdada arabanın ilanı vardı ve her ilgilenene açık ve net bi şekilde FOTOĞRAFLARLA detaylı kaza-boya bilgisini verdim.Bunlarla yetinemeyip Doğuş Oto kayıtlarını alanlar,sigorta şirketlerinden araştıranlar oldu.Tabiki yapılır para veriliyo bende araştırırım.Gizli saklı bir şey yoktu zaten söylediklerimin üstüne bir şey çıkarsa ben zaten bedava veririm dedim herkese.

2009 ekim ayında arabam florya da evimin önünde PARK halindeyken bir mini GP (plakasını hiçbir zaman söylemedim) nin gelip vurması sonucunda hasarı olmuştur.Bu hasar sonucunda arabnın kaputu,ön tamponu ve sağ çamurluğu değişmiş olup sol çamurluğa ton farkı olmaması adına boya yapılmıştır.Bu işlemler doğuş Oto Esenyurtta yapılmıştır ve zaten hepsi kayıtlıdır.

Durum yukarıda anlattığım gibidir.Camiada beni veya arabayı tanıyan tanımayan,adını öğrenebildiğim veya öğrenemediğim bir çok kişi araba hakkında 4-5 tane büyük kazası var,şaseleri kaynaklı,arabanın canı alınmış,piyasada alınabilecek son cupra,alan MALdır,airbag lerin hepsi açılmış (park halinde nasıl açılıyo çok merak ediyorum),iyi çakmışlar gibi bir çok konuşma olmuş.
Arabama bu siteden de bir çok kişi gelip baktı.Nasıl bakıldığını,durumunu vs bir çok kişi gözleriyle gördü.Ne canı alınmış bir arabaydı,nede 4 tekerleği farklı yöne bakan bi arabydı.

Su anda arabayı alan arkdasın bunların hepsinden bilgisi vardır.Tüm fotoları,servis bilgilerini değişenleri hepsini bir bir kendisne aktardım.Bu saatten sonra kimse tutupta arabayı kafama atmaz kazalıymış vs die!..Bundan dolayı bu konuşmaları yapan arkadaşlar boşa çenelerini yormasınlar!..Bu şekilde konuşamlar yapıpta kimsenin canını sıkmasınlar!..

Bunlardan bize ne kardeşim diyebilirsiniz ama kendinizi hem benim hemde arabamı alan kişinin yerine koyarsanız anlarsınız.Sadece benim değil bir çok arkadaşın başına gelmiştir.

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim..

NOT:Adını öğrenebildiklerim gerçekten benden korksun İnşallah bir yerlerde karşılaşmayız.

BAR22
16-03-2011, 14:36
aynı durum benimde başıma geldi BAR22 zamanında...
bu karı gibi laf çıkartanlar bana göre Manukyan ile birinci dereceden akrabadır....

Ferhat
16-03-2011, 14:48
Bende benzerını yasadım cekememzlıkmı yedıremezlıkmı kıskanclıkmı dıyım artık bılmıorum hos seyler degıller..Çokda takılmamak lazım dıorum her ıkı taraf ıcınde..Goren goz baskadır ısıten kulak baska..Neyın ne oldgunu bılıosa ıkı tarafda gerısı hıc onemlı degıl aslında..Unutmayalımkı kedı uzanamadagı ete ...!!!

PunisherKP
16-03-2011, 16:46
ya kanka azi olan konusur can sikmaya gerek yok biz biliyoruz ne olup bittigini alan kisi de bunu biliyor alan razi satan razi gerisine laf dusmez . ben biliyorum arabanin ne kadar titiz kullanildigini ya en ufak ornek direksiyonu bile tek el cevirmiyodunuz tur alirken derisi deforme olmasin diye boyle bir adamin arabasina *** atanlar allahindan bulsunlar yeni alan arkadas sende bakma laflara fln fistan gonul rahatliyi ile bin sende temiz kullan sonra ben alirim senden :)

007
16-03-2011, 16:50
Adas bosver icin rahat olsun..cok merak eden gitsin esenyurt dogusa sorsun..zaten gereken cevabi alacaklardir..uzme kendini..yeni araciniz da hayirli olsun..ulukan'a selam..

aybarsdnr
16-03-2011, 17:03
canını sıktığına bile değmez..kısa bir süre ilgilenmiştim kuk ile ve tüm detaylarını sağolsun cem anlatmıştı.bilmesi gerekenler zaten biliyor ne olduğunu,gerisini de hiç kafana takıp dert etme bence.yeni aracınız da hayırlı olsun

Nires
16-03-2011, 17:04
kanka her zaman demişimdir kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermişş....

alperkirman
16-03-2011, 17:07
milletin ağzı torba değilki büzesin
aracın alıcısı gelir görür alır geri kalan boş konuşanlarada .ok yemek düşer

RottingChrist
16-03-2011, 17:43
bildiğim araca kefil olurum ama bilmediğim arabanın da arkasından atıp tutmam. kıskanıp çekemeyen adamdan başkası yapmaz bu işi.

Enes-x
16-03-2011, 17:47
Sırf kıskançlık değil bunu alışkanlık haline getirip kişliğine işletmiş kişilerde var.Öyle adama ona buna dedikodu yapmak, çamur atmak sıradan birşey gibi geliyor.

SaBRi
16-03-2011, 17:55
boşver degmez bile

florya çarpan gp li arkadaş benim arkadaşımdı cupra ya dururken çarptı.

EM-RE
16-03-2011, 17:56
Ya ben buna kedi ciger iliskisi diorum ve bunu meslek haline getirmis insanlar var,bu istanbulda ne kdr sakinsanda basina bi is gelio iste bn m3 on tamponunu 2 kere boyattim 2 sinide ayni yerde otoparkta 2 farkli kadin vurdu.napiiim yani pertemi cikti bunun gbi cok ornekler war,ben arabami yikatirken adam benim arabama *** atiodu bide bana anlatio ondan snra ispatladigim zaman sustu hic canini sikma arabanin nasi mermi gbi durdugunu canli gorenler bilior kardesim.

ukku
16-03-2011, 18:22
Bu tip durumlar pek çok kişinin başına geliyor.. Biraz farklı, biraz dikkat çekici arabası olanın arkasından birileri mutlaka konuşuyor.. Yazmaya bile değmez.. Yazdın diye anlayacak sanki..

alp1903
16-03-2011, 18:37
Sonrada neden sakladınız oluyo, torba degilki milletin agzını büzesin. Kulaktan kulaga araçın tamponunu sürtsen perte cıkartıyolar.

Oconner
16-03-2011, 18:39
çekemeyen çanak taksın reis

Wolkan
16-03-2011, 19:22
kaancım sıkma canını maasallah arac bellı, alan razı satan razı.Böyle boşa konusanlar hep olur
ahmetdrift

miniks
16-03-2011, 19:35
Evo almasaydim alacagim tek aracti. Zaten cupra yada dizel fr bakiodum. Konusanlar bos konusmus. alan arkadasa hyrli olsun. Surekli binio gazlio goruyorum gayette memnun gorunuo surat ifadesinden masallah allah bozmasin gonul rahtligi ile binsin

Jam da Joker
16-03-2011, 19:36
Bırak bu ayakları Kaan
Az bile demişler..
Neyse artık sattın kurtuldun
:hehe:

-HaKaN-
16-03-2011, 19:49
lokal boyası olan araca kazalı muamelesi yapılan ülkede ne bekliyorsun ki.. satmışsın gitmiş zaten ne takıyosun kafana değer mi hiç? alan hayrını görsün...
brezzanın orda da güzel duruyodu valla o da bi gerçek :)

kaan_cupra
16-03-2011, 19:54
ya kanka azi olan konusur can sikmaya gerek yok biz biliyoruz ne olup bittigini alan kisi de bunu biliyor alan razi satan razi gerisine laf dusmez . ben biliyorum arabanin ne kadar titiz kullanildigini ya en ufak ornek direksiyonu bile tek el cevirmiyodunuz tur alirken derisi deforme olmasin diye boyle bir adamin arabasina *** atanlar allahindan bulsunlar yeni alan arkadas sende bakma laflara fln fistan gonul rahatliyi ile bin sende temiz kullan sonra ben alirim senden :)

yok kanka işte neden böyle konuşmalar olur anlam veremiyorum..az çok herkes biliyornasıl ttiz olduğumuzu buna rağmen bu konuşmalar can sıkıyor.

kaan_cupra
16-03-2011, 19:56
Adas bosver icin rahat olsun..cok merak eden gitsin esenyurt dogusa sorsun..zaten gereken cevabi alacaklardir..uzme kendini..yeni araciniz da hayirli olsun..ulukan'a selam..

aynen abi zaten ben olabiliğince şeffaf oldum hiç kimseden hiçbişe saklamadım istenilen yere sorulabilir dedim ama 5para etmeyen adamlar saçma sapan konuşuyolar.

kaan_cupra
16-03-2011, 19:58
canını sıktığına bile değmez..kısa bir süre ilgilenmiştim kuk ile ve tüm detaylarını sağolsun cem anlatmıştı.bilmesi gerekenler zaten biliyor ne olduğunu,gerisini de hiç kafana takıp dert etme bence.yeni aracınız da hayırlı olsun

aybars seninlede görüşmüştük.yazdıklarımın hangisi söylemedik sana..herşey açık ve net.4-5 kazası olan araba zaten pert olur ki ben o şekilde bi arabya binemem eşime dostumada tavsiye edemem.sonra nasıl bakarım milletin yüzüne

kaan_cupra
16-03-2011, 20:00
Ya ben buna kedi ciger iliskisi diorum ve bunu meslek haline getirmis insanlar var,bu istanbulda ne kdr sakinsanda basina bi is gelio iste bn m3 on tamponunu 2 kere boyattim 2 sinide ayni yerde otoparkta 2 farkli kadin vurdu.napiiim yani pertemi cikti bunun gbi cok ornekler war,ben arabami yikatirken adam benim arabama *** atiodu bide bana anlatio ondan snra ispatladigim zaman sustu hic canini sikma arabanin nasi mermi gbi durdugunu canli gorenler bilior kardesim.

Allah ın takdiri bir şey diyemiyorum.arabayı hep garaja koyardım ilk defa dışarda kaldı onda da talihsizlik işte.hani ben gidip bi yere vurmuş olsam tamam dicem ama elimde olanda birşey değil.
yopk gelip yüzüme söyleseler tek tek ispat ederim ama yok anca çamur at izi kalsın

kaan_cupra
16-03-2011, 20:01
kaancım sıkma canını maasallah arac bellı, alan razı satan razı.Böyle boşa konusanlar hep olur
ahmetdrift

abi ister istemez insanın canı sıkılıyor ama bi karşıma çıksalar bi yüzüme söyleseler keşke

kaan_cupra
16-03-2011, 20:02
Evo almasaydim alacagim tek aracti. Zaten cupra yada dizel fr bakiodum. Konusanlar bos konusmus. alan arkadasa hyrli olsun. Surekli binio gazlio goruyorum gayette memnun gorunuo surat ifadesinden masallah allah bozmasin gonul rahtligi ile binsin

arkadaş çok memnun..hergün arayıp teşekkür ediyo sıfır araba almışım gbiiym diyo.
Herşeyde bi ahyır vardır siz alsaydınız çok mutlu olurdum ama Evo kısmetmiş size bence isabette olmuş ;)

kaan_cupra
16-03-2011, 20:04
Bırak bu ayakları Kaan
Az bile demişler..
Neyse artık sattın kurtuldun
:hehe:

la yürü git çileden çıkartma beni :Deli:

he valla ya patlak arabayı çaktık rahatladık :D

kaan_cupra
16-03-2011, 20:06
lokal boyası olan araca kazalı muamelesi yapılan ülkede ne bekliyorsun ki.. satmışsın gitmiş zaten ne takıyosun kafana değer mi hiç? alan hayrını görsün...
brezzanın orda da güzel duruyodu valla o da bi gerçek :)

teşekkür ederim...tam olay yeride orasıydı zaten.
arabyı sattım ama bu konuşmalar çok rahatsız ediyor.sanki üçkağıt yapıp arabyı yalan yanlış bilgilerle satmışım gbii yapılıyor ona snirleniyorum

A K N
16-03-2011, 20:28
Pertten toplama cuprayı aldınız siyahken sarıya boyattınız taksici hesabı kazasız diyorsunuz bir de, çooook ayıp :D Kanka ilk bindiğimde ne yalan söyliyim aşık oldum arabaya çok güzel çok kupon bir arabaydı, ulukanla konuşunca ben bile düşündüm almayı :D maşallah tartışmasız en güzel en bakımlı cupra üzerindeki cilanın haddi hesabı yok maşallah sizin gibi düzgün insanların bindiği bir araba pert bile olsa gözüm kapalı alırım :)

BaDCaT
16-03-2011, 20:35
Kaan,bahçeşehirde sürekli görüyordum arabanı gayet temizdi öyle konuşanlar b.k yemiş kari gibi anca arkadan çekiştirirler

hakotech
16-03-2011, 20:39
bu kelımeyı yapan,dedıkoduyu çıkaran arkadaslardan birinin,arabasını kazasız dıye satısa cıkarması..ama aracın komple boyalı oldugunu ve mıllete ''çekiciden düstü'' demesi,ayrı bir muammadır...ama unutmasın ki şuan onunda arabası satışta,rahat olsun... ;) ;)

SekoLive
16-03-2011, 20:45
kuk çok güzeldi bi çok kez gördüm canlı olarak. satmıssınz sizden çıkmıs bence size bu sölentiyi getireni ve sölentiyi çıkaranı söleyin ki insanlar bilsin ona göre herkes birbirinnin yanında konuşamasım.

hakotech
16-03-2011, 20:49
kuk çok güzeldi bi çok kez gördüm canlı olarak. satmıssınz sizden çıkmıs bence size bu sölentiyi getireni ve sölentiyi çıkaranı söleyin ki insanlar bilsin ona göre herkes birbirinnin yanında konuşamasım.

burdan biri değil serkanım..ancak seref olsa karakter olsa Allah(c.c) korkusu olsa öle sölentiler çıkarmazdı..bi kaç kişiye daha aynı muhabbeti yapmış,burda deşifre etmeye şimdilik gerek yok,insallah benim karsıma çıkarda,ben o vatandasın bı azını yuzunu deşifre ederim..

erkin006
16-03-2011, 20:50
en pislik insan modeli yüze gülüp arkadan konuşan...çöpden farkı yok benim için böyle insanların...

takma kafaya dicemde ben söylerken bile inanmayarak söyledim...var böyle tipler etrafta...

sinan-s
16-03-2011, 20:51
Boşver takma kafana bence

Diyadin
16-03-2011, 20:59
Thollga 'nın yanına geldiğimde cila yapılıyordu gerçekten çok temiz bir araba.

Konuşanlarda o fesatlıkla hayatları boyunca hiç bir yere gelemez.

ErK_aY
16-03-2011, 20:59
kafana takma dostum aracı alan arkadas mutlu mesut biniyor...

BMK TypeR
16-03-2011, 21:07
kaan bu senın aracında sanrufta yoktu sonradan mı kestırdın:)

kaan_cupra
16-03-2011, 21:15
Pertten toplama cuprayı aldınız siyahken sarıya boyattınız taksici hesabı kazasız diyorsunuz bir de, çooook ayıp :D Kanka ilk bindiğimde ne yalan söyliyim aşık oldum arabaya çok güzel çok kupon bir arabaydı, ulukanla konuşunca ben bile düşündüm almayı :D maşallah tartışmasız en güzel en bakımlı cupra üzerindeki cilanın haddi hesabı yok maşallah sizin gibi düzgün insanların bindiği bir araba pert bile olsa gözüm kapalı alırım :)

knka aslında bu araba 1,6 leon..pert oldu sonradan işte toplarken cupraya cevirdik :) saolasın iyi dileklerin için bro bizde aynı şekilde ;)

Kaan,bahçeşehirde sürekli görüyordum arabanı gayet temizdi öyle konuşanlar b.k yemiş kari gibi anca arkadan çekiştirirler

aynen anca arkadan sağa sola konuşurlar...

bu kelımeyı yapan,dedıkoduyu çıkaran arkadaslardan birinin,arabasını kazasız dıye satısa cıkarması..ama aracın komple boyalı oldugunu ve mıllete ''çekiciden düstü'' demesi,ayrı bir muammadır...ama unutmasın ki şuan onunda arabası satışta,rahat olsun... ;) ;)

onun azına sıçıcam ben bi karşılaşiim zaten!!..görcek o kaç kazası aç perti kaç değişeni oldugunu karaktersiz!

kaan bu senın aracında sanrufta yoktu sonradan mı kestırdın:)

tabi reşit sen ne diosun o yüzden tavan da boyandı :D

kaan_cupra
16-03-2011, 21:16
burdan biri değil serkanım..ancak seref olsa karakter olsa Allah(c.c) korkusu olsa öle sölentiler çıkarmazdı..bi kaç kişiye daha aynı muhabbeti yapmış,burda deşifre etmeye şimdilik gerek yok,insallah benim karsıma çıkarda,ben o vatandasın bı azını yuzunu deşifre ederim..

burdan olanlarda var kanka..hatta isim vermiyim ama maslak ta egzoscu Emil abi nin dükkanında konuşmalarına dikkat etsin desem o anlar ;)

Jerky
16-03-2011, 21:35
Alan arkadaşın içi rahatsa, sizinde içiniz rahat gerisini koyuverin gitsin :) Kimseyi ilgilendirmez zaten bişey olsada.

Ne hazımsız insanlar var yahu, ellerine ne geçer anlamam.

Anıl E.
16-03-2011, 21:48
Kafanıza taktıgınıza degmez binlerce var böyle insanlardan ,arkanızdan konuşan bir yerinizden yesin hesabı :)

eser
16-03-2011, 22:47
KUK gibi duran leon daha görmedim desem yeridir,meyve veren ağaç taşlanır misali boşver takmaya değmez

SiMaO
16-03-2011, 23:23
KUK gibi duran leon daha görmedim desem yeridir,meyve veren ağaç taşlanır misali boşver takmaya değmez

Katılıyorum eser abiye geçenlerde bende gördüm firüzköy'de zımba gibi duruyodu ve gidiyodu...

omercanilica
16-03-2011, 23:42
sanırım en guzel cupra ıdı :)ve halende goremedım baktıkca baktıran

kurtbil
16-03-2011, 23:52
Abartısız en yakısıklı Cupraya sahıptınız kaan,masallah gıdısı ıle 19 lar olmasına ragmen hıc b cupradan gerı kalmıyordu goruntusu ıle de donup donup baktıryodu o talıhsız kazada o donup bakmaların nazarı olur ancak.Son donemde zaten hangı araba braz goze batmaya baslasa laf cıkarmaya baslıyor sagdan soldan kendını bılmezler nedır yanı adamın arabasına mok atınca g.tü tavana mı yukselıyor bu herıflerın.Alanda ınsallah senın gıbı kullanır ;)

darkred
17-03-2011, 00:02
KUK canı alınmış şasesi yamuk tekerlerkleri ayrı yöne bakan bir cupraysa eğer canı alınmış şasesi yamuk ve tekerleri ayrı yöne bakan cupra istiyoruuum şahsen...

Buradaki bircok kişide istiyordur sanırım böyle bir cuprayı..

Jackie
17-03-2011, 00:07
herkes KUKU sever..

konuşan konuşsun kanka salla