PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otto zenith hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Kadyr
16-03-2011, 18:43
pazar akşamı başımıza küçük bi aksilik geldi sokakta adam aynaya vurdu kaçtı plakasını göremedik polis olayı ***** çok uzun trafik mahkemesi vs.bizim kaskonunda mini hasarından yararlanmak istedik ottozenithle anlaşmaları varmış bizimde kapıda çıta altında hafif sürtük var burayı ve aynayı yaptırmayı düşünüyoruz.daha önce kullanan memnun kalan yada kalmayan arkadaşlardan yardım rica ediyorum ***** bu devirde babana güvenmiceksin ne olur ne olmaz arabadan bişemi çalarlar yoksa boyayımı tutturamazlar bilmiyorum hiç bu firmayı

Kadyr
16-03-2011, 19:39
güncelliyorum bu bilgiye kısa zaman içerisinde ihtiyacım var duruma göre ya buraya vericez yada sanayide kendimiz yaptırıcaz

dirk
16-03-2011, 22:17
ankarada otto zenith firması benim yakın bir abimin ankara için güzel ama i.stanbul u bilemem :(

Kadyr
16-03-2011, 22:23
Genel olarak hepsinde ayni teknoloji vardir herhalde boya renk tutmama sorunu yasarmiyiz?

Kadyr
17-03-2011, 11:21
Guncel diyelim

Kahraman castle
17-03-2011, 12:00
kardeşim geçmiş olsun.mini onarım teminatlarında parça değişimi yoktur.mini onarım bedelsiz yapılan işçiliktir.

Kahraman castle
17-03-2011, 12:02
alternatif olarak auto kıng servislerinin mevcut olan kasko sigortan ile anlaşması var ise bu servislerden de yaptırabilirsin.

_opeth
17-03-2011, 12:14
Genel olarak hepsinde ayni teknoloji vardir herhalde boya renk tutmama sorunu yasarmiyiz?

ben autokingde yaptırmıştım mini onarımdan renk tutmama olayı var. gitmeden yetkili servisten renk kodunuzu alıp onlara verirseniz daha iyi olur sanırım. en azından farklı boyayla boyamaları olmaz

Kadyr
17-03-2011, 12:53
Saolun.benim kaska burayla anlasmali arabanin renk kodu bagajda bi etikette yaziyor aptallarmi okadar bide ben soledim zaten ayna kirildi govde duruyor cam ve kapak gidik tamam dediler
Renk tutmamazlik olmasin dedim yok olmaz dediler olursa tekrar tekrar kapi altini boyarlar artik

Arenimo
17-03-2011, 13:25
Benim basimdan cok talihsiz bi olay gecti arabamda mini onarim icin braktim arka bagajima ayakla basmislar sag camurluguma ufak bi hasar vermisler ve yapilmasi gereken yeri yapmamislar aynayida surtmusler kasko sirketim vasitasiyla bir yazi dosendik sahibi izmirli cok duzgun birisi cok ilgilendiler sagolsunlar arac borusanda yapildi tum masraf firma sahibinden karsilandi autoking de rezalet bicok arkadasim memnun kalmadi autoking maslakta okan dye bi arkadas war cok ilgili onu bul onun dsnda kimseylede muhattap olma

dirk
17-03-2011, 14:14
boya tutmaması otto zenith le alaka değil ki ustayla alakalı hangi usta var kim war bilemem :( ama sıkıntı olacağını sanmıyorum... ben güvenerek bırakıyorum aracımı

Kadyr
17-03-2011, 14:46
Ya bizim kasko otozenithle anlasmali ucretsiz yaptiracagimiz icin

_opeth
17-03-2011, 18:43
http://lh3.ggpht.com/_Cgwbwjsp8Mk/S320tRLYdkI/AAAAAAAAAKk/_jBAIZN07NM/s912/DSC00009.JPG

bendeki renk farkı böyle oldu :(

Kadyr
17-03-2011, 19:09
Ee tekrar boyattirmadinmi?

_opeth
17-03-2011, 19:25
yok boyattırmadım üşendim. uzun iş. zaten ilk alırken görmedim beyaz ışıkta belli olmuyordu :(

zaten yamalı bohça aldım dahada yamadım daha 1.5 sene daha bende 150 binde ölü fiyatına veya takasla satarım.

Kadyr
17-03-2011, 19:28
Bana yapsa katliam cikaririm hir gur yaparim beceremiosaniz kaskodan serviste boyatcaksiniz derdim yani ayipli mal hizmet cunku gecmis olsun umarim bizim basimiza gelmez

Kadyr
26-03-2011, 17:11
bugün aracımı teslim aldım.boya farkı vs yok .ama boyalı olduğu belli oluyor portakallı kalmışş biraz.ayna ısıtısı soketini takmamış unutmuş adam hey gidi hey.

drago
01-01-2013, 13:43
arkadaşlar konuyu güncelleyim istedim, yeni konu açarak kirlilik yapmak istemedim

dün gece, yani yılbaşında onun bunun evladının biri ne hıncı varsa aynaya vurmuş mu asılmış mı bilinmez aynayı kırmış, sabah sol aynaya baktım yerlerde.

kasko şirketim ankara sigorta, geçenlerde sol ön çamurluğa tıklatmışlardı, anlaşmalı servis olan otto zenith de yaptırmak istiyordum, şimdi bu da çıkınca 2si beraber mini onarıma girer mi bilemedim, hasarsızlık da baya oldu gitsin istemiyorum.

yılbaşı gecesi arabayı çıkartmak büyük risk diyoduki çıkartmadığımız arabanın başına neler geldi çıldıracağım

Kadyr
01-01-2013, 14:05
Oto zenite goturun onlar size bilgi verir.bu arada kartaldaki oto zenitteki umit abi cok ilgilendi isim
Dussun yine ona gidicem memnun kaldik son olaydan sonra.yukaridaki baska olaydi gecen seneden.bu sefer yolda artik neyin ustunden gectiysek lastik patladi jant kirildi.janti kaynak yaptirdim randuman tutmadi kasko sonra aklima geldi.oto zenite gittim
Umit abi iki hafta ugrasti yeni janti expere kabul ettirdi saolsun 800 tl den kurtardik mini onarimda.
Senin olayda sanirim bin tl ye kadar mini onarimi gecmiyormus.gidip anlat derdini ins yardimci olurlar.bu arada gecmis olsun oç cok bizimde aynaya vurup kacmislardi

drago
01-01-2013, 22:02
sağolasın işte uğraşması gitmesi gelmesi arabayı bırakması hep dert

senin meselede sen arabayı orada kaç dün bırakmak durumunda kaldın?çok kalabalık oluyor mu bu markanın servisleri?

Kadyr
24-01-2013, 07:16
sağolasın işte uğraşması gitmesi gelmesi arabayı bırakması hep dert

senin meselede sen arabayı orada kaç dün bırakmak durumunda kaldın?çok kalabalık oluyor mu bu markanın servisleri?

Kusura bakmayin gec gordum yazdigini. Benim aynaya carpip kactiklarinda iki gunde felan aldim arabayi pek kalabalik olmuyor istersen arayip sorabilirsinde daha bos zamanda birakirsin.en son olayda experden dolayi iki hafta sürdü janta kaynak yaptirdigim icin kabul etmeye yanasmadi oyuzden ugrastirdi sonucundada 750 tl lik janti oto zennitteki kisinin ugrasi ile almis olduk

Emre Ekrem
24-01-2013, 08:02
Auto Life Center (http://www.autolifecenter.com/tr/) dene, ben burada yaptırmıştım mini hasarı ücretsiz kasko bozmadan yapıyorlar

drago
24-01-2013, 08:12
yaptıralı baya oluyor arkadaşlar sağolun