PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhabalar

ahmetyldz34
17-03-2011, 18:48
2001 bravo hgt kullanıcısıyım aracımda proplem var çözecek usta bulamadım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
aracımın proplemi beyinden ateşlemelere giden kablolarla oynanmış dengesiz ustalar kesmiş soymuş arabanın proplemi beyinle alakalı çok kurcalanmışş ve yeni beyin aldım ama toparlayacak usta bulamadım yardımlarınız bekliyorum
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
arac istanbul kartalda

ismail sarpkaya
17-03-2011, 18:48
önce seni tanısaydık

ruudvan
17-03-2011, 18:49
sen karadenizlimisin.

onn_dear
17-03-2011, 18:49
proplem değil problem olacak.

halilkarakas
17-03-2011, 18:52
insan olan insan bi selam melam der (virgül), ben geldim der soru sormaya geldim der

ef186
17-03-2011, 18:55
2001 bravo hgt kullanıcısıyım aracımda proplem var çözecek usta bulamadım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
aracımın proplemi beyinden ateşlemelere giden kablolarla oynanmış dengesiz ustalar kesmiş soymuş arabanın proplemi beyinle alakalı çok kurcalanmışş ve yeni beyin aldım ama toparlayacak usta bulamadım yardımlarınız bekliyorum
arac istanbul kartalda

Üyelerimiz - TechTurkey Forum (http://www.techturkey.com/forum/uyelerimiz/)

Bolumunde kendinizi tanitiniz .

ahmetyldz34
17-03-2011, 19:01
merhaba diye konu başlıgına yazmışdım ahmet yıldız diyede ismimm yazıyorduu kusura bakmayın arkadaşlarr bu kadar ını tahmin edememiştimm yada aklıma gelmedi yazamadım

ef186
17-03-2011, 19:04
Üyelerimiz - TechTurkey Forum (http://www.techturkey.com/forum/uyelerimiz/)

Bolumunde kendinizi tanitiniz .

merhaba diye konu başlıgına yazmışdım ahmet yıldız diyede ismimm yazıyorduu kusura bakmayın arkadaşlarr bu kadar ını tahmin edememiştimm yada aklıma gelmedi yazamadım

Estafurullah yukardaki linkten uyelerimiz bolumunde bir konu acarak kendinizi detaylica tanitabilirsiniz .

Bilmemek ayip degil sonucta :D

iyi forumlar .

ahmetyldz34
17-03-2011, 19:27
altı üstü slm mrb şurda şu usta var veya ben ustayım getir yapayım diyecek birileri çıkacakdıı
ama neymiş ismail sarpkaya beni tanıyacakmışş ismail oarada koskoca ahmet yıldız yazıyor görememişş
ya ruudvan kardeş
tebrikler sana ya vallahi bravo üç kelimelik yazının içine karadenizi getirdin soktun ya sana hiç diyecek bişey bulamıyorumm
halilkarakas merhaba yazılı forumumdan girdin buraya daha ne yazayımm
kendimi detaylı tanıtacakmışım bilgi almaya mı kız almaya mı geldimm
ruudvanınn dedigi gibi ben karadenizli olmaya razıyım teşekkürler arkadaşlarr yardımcı oldugunuz için

ef186
17-03-2011, 19:31
altı üstü slm mrb şurda şu usta var veya ben ustayım getir yapayım diyecek birileri çıkacakdıı
ama neymiş ismail sarpkaya beni tanıyacakmışş ismail oarada koskoca ahmet yıldız yazıyor görememişş
ya ruudvan kardeş
tebrikler sana ya vallahi bravo üç kelimelik yazının içine karadenizi getirdin soktun ya sana hiç diyecek bişey bulamıyorumm
halilkarakas merhaba yazılı forumumdan girdin buraya daha ne yazayımm
kendimi detaylı tanıtacakmışım bilgi almaya mı kız almaya mı geldimm
ruudvanınn dedigi gibi ben karadenizli olmaya razıyım teşekkürler arkadaşlarr yardımcı oldugunuz için

Forumkurallarina gore uye oldugunuzda kendinizi uyelerimiz bolumunde detayli tanitmaniz gerekmektedir.
Kurallari takmayacaginiz bir forum degiliz neyazikki .
Bu kural hosunuza gitmediyse sag ustte bulunan Çıkış Yap butonunu kullanabilirsiniz .

ef186
17-03-2011, 19:42
arac istanbul kartalda

Elektrik problemi ile ilgili bostanci sanayi de veysel usta (kartal pendik taraflarinda oturuyor diye hatirliyorum) 0 dan size tesisat bile cekebilir . Yetenekli bilgili bir elektrik ustasidir kendisi .

Veysel cicek / 0532 710 35 46
Numarasini benden aldiginizi soyleyebilirsiniz .

berkay_aydin
17-03-2011, 19:42
Dağdan gelmiş bağdakini kalaylıyor :D :D

ahmetyldz34
17-03-2011, 19:47
berkay aydın 2 lafta sen soktun ya rahatladınmıı
ef186 teşekkür ederim yardımın için

ahmetyldz34
17-03-2011, 20:02
K.Bugra Yıldırım teşekkür ederim yardımların için biraz agrasiflik vardıı kusura bakma veysel usta ile konuştukk arabayı görmeye gelecek

ef186
17-03-2011, 20:05
K.Bugra Yıldırım teşekkür ederim yardımların için biraz agrasiflik vardıı kusura bakma veysel usta ile konuştukk arabayı görmeye gelecek

rica ederim .Gelsin baksin zaten yapabilecegi biseyse konusursunuz halleder yoksa yapamam der gider ugrastirmaz ;) ters ama saglam ustadir .

Relax iyidir forumda konulara baktikca okudukca az cok ortamin reflexlerine alisirsiniz .