PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meguiars ürünleri

barışbazan
17-03-2011, 22:00
Arkadaşlar ***** yılbaşından sonra meguiars ürünlerinde fiyat indirimi yaşandı fakat bayilerde bu fiyatlara almak mümkün değil.Bu sitedeki fiyatlarla temin edebileceğimiz yer neresidir elden olmak şartı ile??
Şimdiden teşekkürler

Ufuk
17-03-2011, 22:09
Elden olur mu bilmiyorum ama.Ruudvan nickli rıdvan abi meguiars ürünleri satıyor.

barışbazan
17-03-2011, 22:11
Teşekkür ederim ama bana dediğim gibi görüp alabilceğim en önemlisi o fiyatlarla alabileceğim yer lazım sitedeki ana merkezden temin edebilirmiyiz acaba??

ruudvan
17-03-2011, 22:14
ben bayilik yapıyorum kardeşim.yıl sonunda ındırım gelıcegını bıldıgım ıcın stok tutmadım pek sanada yuksek fıyat verenler elınde yılbasından once kalan mallardır yuksek fıyat vermelerı normaldır cunku alıs fıyatınında altına dustu fıyatlar.
bn 2bucuk aydır mal alamıyorum dıstırbutorden neden dıcek olursan madem ındırım yaptık bız satalım bayımız kazanmasın polıtıkası oldugı ıcın sımdıde kendı stoklarıda bıtmıs afedersın m.. gibi ortada kaldılar.malzeme ısteyen ınsanlarada mahcup oluyorlar suan pek fazla malzemem yok ama umranıyeye yolun duserse bana ulasabılırsın.

gfb01
17-03-2011, 22:22
adanada olsan yardımcı olurdum

barışbazan
17-03-2011, 22:25
adanada olsan yardımcı olurdum

Maalesef istanbuldayım.Yinede teşekkür ederim

barışbazan
17-03-2011, 22:26
ben bayilik yapıyorum kardeşim.yıl sonunda ındırım gelıcegını bıldıgım ıcın stok tutmadım pek sanada yuksek fıyat verenler elınde yılbasından once kalan mallardır yuksek fıyat vermelerı normaldır cunku alıs fıyatınında altına dustu fıyatlar.
bn 2bucuk aydır mal alamıyorum dıstırbutorden neden dıcek olursan madem ındırım yaptık bız satalım bayımız kazanmasın polıtıkası oldugı ıcın sımdıde kendı stoklarıda bıtmıs afedersın m.. gibi ortada kaldılar.malzeme ısteyen ınsanlarada mahcup oluyorlar suan pek fazla malzemem yok ama umranıyeye yolun duserse bana ulasabılırsın.

Anladım tamam çok teşekkür ettim.:)