PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul bilgisi

egeturbo
18-03-2011, 17:43
Yarın inş benim için hayırlı bi iş için İstanbula Sabah 9 da inmiş olucam.SabihaGökçene inicem.Bağdat Cad.Göztepeye ordan Bostancıya Jdm worksü ziyaret etmek istiyorum.Bostancıdan Pendiğe ve akşam Pendikten Taksime otele geçicem.Şimdi
Bu dediğim yerlere nasıl giderim hangi ulaşım araçlarını kullanmam gerekli.En önemlisi Taksimde Golden Age otele nasıl geçerim.Ve sabah Taksimden Atatürk Hava Limanına sabah 8 de nasıl giderim ? Bana yardımcı olabilirseniz çook sevinirim

mmged_jan
18-03-2011, 18:01
kardeş sabiha gökçendenden bostancıya direk giden otobüsler var bostancıdan

da bir dolmuşla göztepede olursun jdm works bildigim kadarıyla bostancı

sanayideimiş ya göztepe minibüs yolundan minibüse binip bostancıda inip yukarı

cıkıcaksın yada

kadiköyden mavi ışıklı minibüse binip bostancı köprüsünde
inicen önlerinde e5ten maltepe içi kartal yazar ama sen bostancı köprüsünde inersin
taksim olayına ben girmeyim zira istanbulun sadece bu kısmını biliyorum

edit:
http://www.jdmworks.net/wp-content/uploads/jdmworksgoogle.jpg bostancı köprüsünden gelirsen cok basitmiş bende şimdi buldum int sitesinden

Spook
18-03-2011, 18:28
çok ters güzergahın,tüm günün yolda geçer haberin olsun.

Kadyr
18-03-2011, 18:30
ya goztepe bostancı kolay sabıhadan direk e 10 iett otobuse bın kadıkoye kadar gidiyor goztepede yada bostancıda ınersın bostancıdan bagdat caddesi kolay zaten pendık bostancı tam bılmıyorum ama e10 geçiyordu sanırım ama onunde exprees yazmıcak expres yazan otobandan basıyor diğeri e5 ten takılıyor

Ufuk
18-03-2011, 18:32
çok ters güzergahın,tüm günün yolda geçer haberin olsun.

kurtköyden bostancıya bostanıcdan kartala kartaldan taksime ohooo :D Geçmiş olsun şimdiden hafta sonu olduğu için şansılısınız.