PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden 4 Teker sorusuna en güzel cevap

serkan6606
21-03-2011, 17:56
arkadaşlar youtubede facebookda son gunlerde bu arkadasın videolarına denk geliyom hep hayabusayla istanbu trafiginde gazlıyor adamı hep agzım bi karıs havada izliyodum sonunda arkadas patlamıs :s dedim ben ya nazar deger ya bi sey olur her yerde videosu var turkish ghost riders tadında bi şey 2 tekere hiç heves etmedim insan işi degil bu alet ler yav :S iyikide 4 tekeriz inş arkadasın bi şeyi yokdur kısa zamanda iyileşir

arkadan gelen tır soferi cok profosyonel dusdugu andan itibaren direk tıra bakın on tampon yola yapısoy dibine kadar frene köklemiş saga kırmıs direksiyonu usta sofer işte

önce eski videoları

YouTube - halilhayabusa-14-11-2010-ist.park dönüşümüz. (http://www.youtube.com/watch?v=hEjKWT0a6eA)

YouTube - halilhayabusa-21-02-2011-istanbul-TR (http://www.youtube.com/watch?v=KrO8Hp-y9Vs)

şiddetle tavsiye audiye kafayı yedirmişler :D

YouTube - halilhayabusa-06-03-2011-TR-TWO BROTHERS-part-2 (http://www.youtube.com/watch?v=ZGwPiIrDrQw&feature=player_embedded)

buda bogaz köprüsünde tek teker hayabusa gibi bi canavarla tek teker yapıyo :s

YouTube - halilhayabusa-06-03-2011-TR-TWO BROTHERS-part-1 (http://www.youtube.com/watch?v=GJNA260BSQo&feature=player_embedded)

vee buda patlama videosu

YouTube - halilhayabusa-13-03-2011-hayabusa ile nasıl ters dönülür? (http://www.youtube.com/watch?v=8_x54lbWzvA&feature=player_embedded)

allah acil şifalar versin ne diyek :S onca hareketi yaptı olacagı buydu turkiyede heleki istanbul gibi bi yerde trafikde bu motoru surmek delillik diycem ama olmuycam aynı seyleri arabaylada yapanlar var :S ama tırcı dayıya helal olsun frene basmasaydı biçerdi hayaubsayıda bu arkadasıda :S

levent
21-03-2011, 18:18
audi sandığın araba bildiğimiz fiesta :D

ReFiK
21-03-2011, 18:19
bu adam kaza videolarının hepsini hiç çekinmeden paylaşır, insanlarında da ders çıkarmasını sağlıyo gibi bir şey, geçmiş olsun diyelim...

serkan6606
21-03-2011, 18:24

allah allah :D cok dikkatli inceledim yav videonun sonuna dogru o kırmızı araba audi degilmi geçiyo sonra duruyo gelmesini bekliyo sonra gaza geri asılı gene geçiyo o araba audi degilmi yav :D

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/21/9546.jpg

ReFiK
21-03-2011, 18:25

sonlara doğru bir tane var kırmızı a5 mi ne onu diyo sanırım :D

edit:50 kere f5 yaptım tam cevap yazıcam bende önce yazdı bile beni bekledi heralde :D

serkan6606
21-03-2011, 18:27
sonlara doğru bir tane var kırmızı a5 mi ne onu diyo sanırım :D

edit:50 kere f5 yaptım tam cevap yazıcam bende önce yazdı bile beni bekledi heralde :D

hahh onu diyom işte :D resminde ekledim saten :)

bugratemel
21-03-2011, 18:44
ama helal olsun beyaz fiestaya videonun başında iyi oynamış

serkan6606
21-03-2011, 18:50
vuuu ben bu fiestaya pek dikat etmedim :D adam nabdı öyle abii 1:36 da resmen en soldan en sag şerite geçdi :D hayabusayayada iyi gaz verdi fiesta harbiden saglam makaslar atmış edit : 1.36 dan 2 :35 e kadar yakalamaya calısıyo fiestayı ama yakalayamıyo fiesta sag seriti kapatmış gidiyo :D

Emre İlbi
21-03-2011, 19:29
vuuu ben bu fiestaya pek dikat etmedim :D adam nabdı öyle abii 1:36 da resmen en soldan en sag şerite geçdi :D hayabusayayada iyi gaz verdi fiesta harbiden saglam makaslar atmış edit : 1.36 dan 2 :35 e kadar yakalamaya calısıyo fiestayı ama yakalayamıyo fiesta sag seriti kapatmış gidiyo :D

helal olsun fiestaya,çok iyi kullanıyor:D maşallah,allah kazadan,beladan korusun:)
tam hızlı bir araba çıksaymış keşke karşısına diyordum ki porsche çıktı,ama adam kalabalık trafikte hiç keyfini bozmadı:D ama fiestayı kullanan noktayı koymuş:D
motocuda çok iyi kullanıyor,ama çok saçma düşmüş,bence nazar değmiş bu adama:)

serkan6606
21-03-2011, 19:31
helal olsun fiestaya,çok iyi kullanıyor:D maşallah,allah kazadan,beladan korusun:)
tam hızlı bir araba çıksaymış keşke karşısına diyordum ki porsche çıktı,ama adam kalabalık trafikte hiç keyfini bozmadı:D ama fiestayı kullanan noktayı koymuş:D
motocuda çok iyi kullanıyor,ama çok saçma düşmüş,bence nazar değmiş bu adama:)

hızlı giden atın ***u seyrek düşer bu adamın 20 ye yakın belkide daha fazla videosu var :D her yerde tapa gazda gidilmez hani gidlir gidiilirde her seyi internete atılmamak gerekir dedigin gibi nazar deymiş

TolgaEsentepe
21-03-2011, 20:07
o değil de şu istanbulun yollarına hastayım direk makaslık 106 lık :)

sosyal mesaj: pistte gazlayalım:alright:

serkan6606
21-03-2011, 20:16

angaramızdada guzel yollar vardı ki halaa var ama angaranın emliyet müdür psikopat adam modifiyeye karsı :P trafik ekiplerinin acıması yok angaranın her yerine mobeseyle dösediler iyikötü bi otobanımız samsun yolumuz varıdı onuda hiiç etdiler mobeseyle :D

TolgaEsentepe
21-03-2011, 20:21
İstanbul'un eski e5'i, şuanda da her gittiğimde bayıldığım çevre yoluyla, Ankara'nın yollarının alakası yok be Serkan :)

OnurÖzden
21-03-2011, 20:25
Videoları izledikten sonra tekrar aşık oldum racinglere:)

serkan6606
21-03-2011, 20:39
İstanbul'un eski e5'i, şuanda da her gittiğimde bayıldığım çevre yoluyla, Ankara'nın yollarının alakası yok be Serkan :)

ee orası istanbul ama istanbulla angara arasında su fark var hocam m.gokcegın yaptıgı alt gecitler var hiç ısık yok hava alanı yolu ozellike ekipler beni yakalayamaz diyosan :D al 106 nı cık protokol yoluna cubuk kavsandan basla cankırı caddesinin girişine kadar tapa gaz yokuş aşa :D. sag sol sag sol yada istanbul yolu ama istanbul bi baska tabi ama angarada o yollar olsa cok kişi perte çıkar :D angaranın bebesi cok ateşlidir

Ozan Özer
21-03-2011, 20:47
Fiesta inanmış :D

Ufuk
21-03-2011, 20:51
Ahahaha :) 1.4 tdcı 68 hp ile hayabusa tarafından kovalanmak paha biçilemez :)
Yanlız fiestada pek öyle ahım şahım makslar görmedim.Sadece şansına hep boşluklar gelmiş adamda değerlendirmiş gibi :)
Geçmiş olsun diyelim 2 teker sakat iş.
Bir söz vardı;
2teker ruhu 4 teker bedeni taşır diye ..
Aman dikkat

mur_84
21-03-2011, 21:19
audi'yi fenerbahçe benzinin önünde görüyorum sürekli.. fiestacı iyi gidiyor ama başlarda motorcu onu çok kalle almamış gibi geldi bana.. =)))))

ErK_aY
21-03-2011, 21:33
ben fiestacıyı izledim gayet basarılı :D audici solu kapattı devam :D

serkan6606
21-03-2011, 21:46
sag sol sag sol nereye kadar kapat bi seriti kapat gitsin :D:D:D motor sakat sag sol yaparkende onune ani bi araç cıkar gümlersin sonra motorcu arkakdaslar eylem yaparlar
sen sag sol sag sol tapa gaz yapıpda onune biri cıkıp patlayınca suc sendemi oluyo yoksa arabadamı

Yekta
21-03-2011, 23:53
tunbullah değil mi o a5 :D

Sefa_vts
22-03-2011, 00:02
tunbullah değil mi o a5 :D

Soyu minici olan alayınız böylesiniz adam motora gaza gelmiş ahuahua :D

isyfuat
22-03-2011, 09:37
bu adamı bızım mınıkler kesın tanıyodur

mody
22-03-2011, 10:07
GOPa girerken bende görmüştüm 2ay önce falan, yine böyle 3lü gidiolardı, kameraları gözüküyordu depo üstünde ve arkada :) demekki çekim yapıyolarmış o zamanda :)

onurars
22-03-2011, 10:23
az kalsın tırın altında pestili çıkıcaktı dayının.

-fatih-
22-03-2011, 11:23
fiesta kendinden geçmiş valla :D

initial-D
22-03-2011, 11:46
ilk videoda 15. saniyede başlayan şarkının adı nedir?

2. videoda fiasta koparıyor kendini:D

Shadow_Dancer
22-03-2011, 11:50
2. videonun tema müzigi ile video içerigi çok uyumlu olmuş.

s2k
22-03-2011, 12:28
O değilde motorun h araret durumu nedir tekerde yağlama yapamıyor ok ama soğutmada yapamıyor sanırım :D:D:D

CGR328
22-03-2011, 13:55
bu gençleri ankara çevre yolunda görmek isteriz :D

AşkınS.
22-03-2011, 16:14
Fiesta harbi inanmış :D
ama motor takmamış bence,taksa sağa geçer asılırdı peşine,ki asıldığındada ne fiesta kalırdı ne audi :D

Onrcn
22-03-2011, 16:50
vallahi onu bunu bilmemde eskilerden su tempoda bir trafikte bu tempoda giden motorlari cok cok sasirtacak arkadaslar var forumda. Mody sen rahat durmazdin hayirdir yahu videolardan birine girememissin :D

mody
22-03-2011, 17:03
vallahi onu bunu bilmemde eskilerden su tempoda bir trafikte bu tempoda giden motorlari cok cok sasirtacak arkadaslar var forumda. Mody sen rahat durmazdin hayirdir yahu videolardan birine girememissin :D

yanımda kız arkım varken denk geldim :( , senin hikayeleri dinledim geçen arenden, senlede çekeriz video bizim mountlarla bunlardan daha iyi olur :D

0M42
22-03-2011, 17:42
Bu işe gerçekten tam anlamıyla gönlünü yüreğini vermiş bu arkadaş helal olsun zevk insanı bir başka oluyor imrenmemek elde değil maşallah sübhanallah.

ali_utku
22-03-2011, 19:07
fiesta beni benden aldı tekrar bana getirdi :D

hasectear
22-03-2011, 20:47
fiesta sabah yürek yemiş bence =)

bugratemel
22-03-2011, 21:16
Ahahaha :) 1.4 tdcı 68 hp ile hayabusa tarafından kovalanmak paha biçilemez :)
Yanlız fiestada pek öyle ahım şahım makslar görmedim.Sadece şansına hep boşluklar gelmiş adamda değerlendirmiş gibi :)
Geçmiş olsun diyelim 2 teker sakat iş.
Bir söz vardı;
2teker ruhu 4 teker bedeni taşır diye ..
Aman dikkat

olsun be agaa adam vermiş coşkuyu :) helal olsun ama o fiesta yerine seri beyaz bi doğan olsaydıda :D keyiflenerek izleseydim ozaman çok gülerdim :)

VTec_king
22-03-2011, 23:19
ya sonra kaza oldu öldü filan saçmalık diyorum buna
böyle gidenlerin kaçı yaşıyorki..

uluckaban
23-03-2011, 00:07
Marifetmiş gibi kaza videosunu montajlayıp nete koymuş.

K0213
23-03-2011, 00:44
geçmiş olsun abiye, ALLAH daha beterini yaşatmasın..

neler yapmış haketmiş diyosanız, tüm videoları izledim abi bişe yapmamış inanın sakin gidiyomuş, motora binmiyorsanız o geçtiği aralar siz dar geliyodur ama eminim abimizin geçtiği aralardan siz arabalarınızla geçerdinzi ;)

tabiki bu tarz hareketleri desteklemiyorum, bende elimden geldiğince usul ve temkinli kullanmaya çalışıyroum motoru ama maalesef bu makineler trafikle aynı süratlerde seyredecek makineler değil, hem üstün gelen bir araçtan daha kolay kaçabilmesi hemde motorun hararet yapmamassı için genelde trafiğin seyirinden daha hızlı gider ;)

birde birşey daha dikkatimi çekti olumsuz yorumlarınız için söyleyeceğim, burada bir kaç hız videosu yaynladı "miniks" arkadaşımız yanlış hatırlamıyorsam, orda da korkularını dile getirenler oldu ama daha çok tebrikler, cesaret verici yorumlar yapıldı, aslında o videolar bunlardan daha korkutucuydu benim hatırladığım çünkü çok daha yüksek hızlar görülüyordu o videolarda. demek istediğim tanımadığımız kişilere ver yansın edeceğimize, özümüzü sözümüzü tanıdık tanımadık herkese söyleyelim. belkide uyarıcı olu bu tarz harketlerdeki bizlere ;)

Onrcn
23-03-2011, 02:59
yanımda kız arkım varken denk geldim :( , senin hikayeleri dinledim geçen arenden, senlede çekeriz video bizim mountlarla bunlardan daha iyi olur :D

talihsizlik! :D Yok ya ben emekli gazciyim hehehheh : D

Ahmet Saraçoğlu
23-03-2011, 03:33
ee orası istanbul ama istanbulla angara arasında su fark var hocam m.gokcegın yaptıgı alt gecitler var hiç ısık yok hava alanı yolu ozellike ekipler beni yakalayamaz diyosan :D al 106 nı cık protokol yoluna cubuk kavsandan basla cankırı caddesinin girişine kadar tapa gaz yokuş aşa :D. sag sol sag sol yada istanbul yolu ama istanbul bi baska tabi ama angarada o yollar olsa cok kişi perte çıkar :D angaranın bebesi cok ateşlidir

Bende tam tersi düşüncedeyim , Ankaranın geniş yolları , E5 genişliğindeki koca yolun Drag pisti kıvamında bi kırmızı ışıkla durdurulup sonrasında alabildiğine uzanan düz yollar (bkz esk. yolu ümitköyden başkent üniye giden yol ve devamı) ; İstanbulda görme imkanımızın olmadığı , etrafimda dön dön dur , yaz kesme diye bağıran , içine site yapılacak genişlikte göbekler (bkz eryaman) gibi yollar İstanbulda olsaydı driftten , dragdan alamazlardı milleti.:D , her gelişimde ışıklardan kalkışta çevreme bakıyorum.Bizde kırmızı ışık ara caddede olur , adamlar otobana koymuş nerdeyse:D

darkred
23-03-2011, 03:44
Amca son videoda Güneşi Görmüş :)

Geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşir...

Sert@ç
23-03-2011, 03:48
Gölbaşını çayyoluna bağlayan yol yokuş aşağı 3 km filan anca orda mobese yok ama ışıklarda durdunuz durdunuz duramadınız bayır aşağı :D

Emre İlbi
23-03-2011, 12:25

neler yapmış haketmiş diyosanız, tüm videoları izledim abi bişe yapmamış inanın sakin gidiyomuş, motora binmiyorsanız o geçtiği aralar siz dar geliyodur ama eminim abimizin geçtiği aralardan siz arabalarınızla geçerdinzi ;)

tabiki bu tarz hareketleri desteklemiyorum, bende elimden geldiğince usul ve temkinli kullanmaya çalışıyroum motoru ama maalesef bu makineler trafikle aynı süratlerde seyredecek makineler değil, hem üstün gelen bir araçtan daha kolay kaçabilmesi hemde motorun hararet yapmamassı için genelde trafiğin seyirinden daha hızlı gider ;)

birde birşey daha dikkatimi çekti olumsuz yorumlarınız için söyleyeceğim, burada bir kaç hız videosu yaynladı "miniks" arkadaşımız yanlış hatırlamıyorsam, orda da korkularını dile getirenler oldu ama daha çok tebrikler, cesaret verici yorumlar yapıldı, aslında o videolar bunlardan daha korkutucuydu benim hatırladığım çünkü çok daha yüksek hızlar görülüyordu o videolarda. demek istediğim tanımadığımız kişilere ver yansın edeceğimize, özümüzü sözümüzü tanıdık tanımadık herkese söyleyelim. belkide uyarıcı olu bu tarz harketlerdeki bizlere ;)

çok haklısınız,ben motordan korkarım,ama her zamanda ilgimi çekmiştir,özellikle sesi beni benden almıştır her zaman:)her daim O ses insanı öldürür demişimdir,onun için uzak durdum motorlardan:)
videolara gelecek olursakta,izleyince mutlu oldum,bu mutluluk belkide bu tür videoları hep yabancı motorculardan izlemiş olmamdan kaynakladı,bunu tam olarak bilemiyorum ama yüzüm gülümsedi helal olsun,büyük cesaret HD videoyaya alıp yayınlamak dedim:)
sonra kaza videosunu izledim,bu abimizin amacının tamamen keyfi olduğunu anladım,adam gerçek bir motorsiklet sever,öyle bir videoyuyu yayınlamış ki insanlar ders alsınlar trafikte daha dikkatli olsunlar diye,daha öncedende yazdım yaptığı kazada bişey yok,çok şaçma ve alakasız düşmüş,bence göz değmiş abimize,beli kırılmış youtube'da yorum yapmış,orda bile işin esprisinde,taktir etmemek elde değil,helal olsun:)

serkan6606
23-03-2011, 12:52
Bende tam tersi düşüncedeyim , Ankaranın geniş yolları , E5 genişliğindeki koca yolun Drag pisti kıvamında bi kırmızı ışıkla durdurulup sonrasında alabildiğine uzanan düz yollar (bkz esk. yolu ümitköyden başkent üniye giden yol ve devamı) ; İstanbulda görme imkanımızın olmadığı , etrafimda dön dön dur , yaz kesme diye bağıran , içine site yapılacak genişlikte göbekler (bkz eryaman) gibi yollar İstanbulda olsaydı driftten , dragdan alamazlardı milleti.:D , her gelişimde ışıklardan kalkışta çevreme bakıyorum.Bizde kırmızı ışık ara caddede olur , adamlar otobana koymuş nerdeyse:D

farkımız tarzımız angaralı olmamız :hahaha:

Sert@ç
23-03-2011, 16:18
YouTube - Tek Teker kamil = Turkish ghost rider (http://www.youtube.com/watch?v=90LbHtRmo6w&feature=player_embedded)
Çok güzel bir video 2 deli dolu motorcu ancak kamera olan motorun sahibi Murat Kadayıfcıoğlu şuan aramızda değil...

Gerçekten çok iyi sürücülermiş ancak kaza affetmiyor ne yazık ki...

AşkınS.
23-03-2011, 16:59

çok güzel anlatmışsınız gerçekten...

Schumi
23-03-2011, 23:37
Motora binmiyorum ama çok çok daha iyi videolar gördüm Türkiye'de dahil. Hatta yoldada canlı gördüm. He süremeyenleride gördüm görmedim mi 1000'lik ve 600'lük makina ile E5 te ve E6 beraber mi gazlamadık kaç semt boyunca.

Ama bir gün ben kendimce tempolu bir yolda tempolu bir şekilde gazlarken hiç fark etmediğim hatta aynada göremediğim ve yolun ortalama hızından oldukça yüksek saçma sapan bir hızla yanınızdan bir motor geçince aptallaşıp kalabiliyorsunuz. Bir an öndeki arabaya vurdumda durdum mu diye kendimdem şüphe ettim. O derece. Ne motorun rengini nede sürücünü montunun felan rengini gördüm. Bişi gidiyordu sadece ve ufukta kayboldu.

erhanarici18
24-03-2011, 00:32
yalnız fiesta ko...muş cocuğu bi türlü yetişemiyo

CaNeR44
24-03-2011, 00:47
tek teker kamil ölümüne gidiyo resmen intihar etmeye çalışıyor

AşkınS.
29-03-2011, 16:25
repost oldu ama,ilk videodaki şarkının adını bilen var mı :D

_FrKn_
29-03-2011, 17:00
bence bu konunun başlığı neden 4 teker değil neden 2 teker olmalıydı :D patlayan,arabayla da patlıyo ama videolar motora teşvik gibi çok eğlenceli görünüyor :)helal olsun herife
bide geçmiş olsun.

WRX_STI
01-04-2011, 08:45
BdUcGvFgpEs
Buda iyiymiş.

tolgakaynak
01-04-2011, 09:56
motorcu arakdaş gaza asılamıyor aslında yerler ıslak çamurlu gördüm :)

onun haricinde fiestayıda tebrik ederim :D

HLLVTECII
01-04-2011, 10:32
valla verılmıs sadakası varmıs abının allah acıl sıfa versın cok ucuz atlatmıs.

tarıh 10 mayıs 2009 önumde bır motor kazası meydana geldı hayatımın en korkunc gunuydu.. kurtkoy temde oldu 270 km hızla gıderken barıyerle araba arasında kaldılar ıkı sevgılı.. cocuk yasıyordu ama kızı soruyordu hep kız ıyı dıyorduk.. ama ne yazıkkı kızınbelınden assası barıyerlerın ıcınde bı kolu yolun ortasında vucuduyle kafası 50 metre ılerdeydı. bu tabloyu gordukten sonra nefret ettım motordan.. allah kullanan arkadaslara kaza bela vermesın... herkes bu abımız kadar sanslı olmayabılıyor ıste...

http://forum.donanimhaber.com/m_31642732/tm.htm bu lınke tıklayarak goreblırsınız barıyerlerın ıcndekı kızın halını paramparca...

dirk
01-04-2011, 13:31

abi yollar cook güzel istanbulda Adam burda gazlasa zaten kanalizasyona fealn düşer

MR.TurboALİ
01-04-2011, 23:20
YouTube - Tekteker Arif ve Hayabusa (http://www.youtube.com/watch?v=rnhscvVmgRg)

oğuz
01-04-2011, 23:44
zaten fiesta yı kovalarken kadrana dikkat edersek çıkmıyor gibi.emniyetten basarken , busada aralardan kaçıyor...
yetısırken tek teker yaptıgı yer. ,
Seni delerim lan ben der gibi :D:D

sasuuke
02-04-2011, 09:08
Allahtan tırcıya yakın gitmemiş sıkıntı büyük olurdu yoksa.

ahk
02-04-2011, 13:14
trafikte kelle koltuk giden şöförü iyi olan bi motoru racing olmasada yakalamak veya geçmek imkansız.
Fiesta'lı vatandaşda umarım kimseye zarar vermeden güvenlik şeridinde kendini öldürür böylece güvenlik şeridinde lastiği patlamış ya da arabası bozulmuş bi insan daha zarar görmez......

GokhanRS
02-04-2011, 13:49
http://img21.imageshack.us/img21/5933/851414552403200910h.jpg

o güneşi gördü.

bizde hastanedeki dötünü gördük :D

CasabLanca
17-04-2011, 18:31
atv haberde yayınlanıyor şu an video

GokhanRS
17-04-2011, 18:32
aynene techde izledikten baya süre sonra tvlerde anca gördük:)

haber bulamayınca bunu haber yapmışlar ahaha.