PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TTNET' Yetti artık !

Melih-Ö
22-03-2011, 21:52
İki aydır fikslemişler beni 87 tl fatura geliyo. Sınırsıza geçtim diye biliyorum vay efendim kotayı geçince bi sonraki aya geçiyomuş falan filan. Böyle lanet bi hizmet olamaz bıktım. Bir başka olay ise kasımda arıyolar faturalarınız yüksek geliyo sizi sınırsıza geçirelim diyolar tamam diyorum yapın. Meğersem gene yapmaışlar 60tlden aşağıya fatura gelmiy çıldırıcam artık bunların yüzünden:@

Size sorum ttnetten başka sınırsız ucuz olan net hangisidir bıktım bunlardan değiştirmeye karar verdim. Ana avrat sövücem yoksa resmen dolandırıclık bunların yaptığı.

Bulut Y.
22-03-2011, 21:53
smile güzel diyorlar. bende ttnet kullanıyorum memnun değilim değiştirmek istiyorum.

yan53
22-03-2011, 21:53
biri adsl kullanıyorum 1 mb sınırsız 49 mu 43 mü ne oduyorum hiç değişmiyor ve 2 senedır kullanıyorum 1 kere düştü netten

Melih-Ö
22-03-2011, 21:55
ya yemin ederim bıktım. video izlemiyorum kotadan dolayı indirdiğim 3-5 şarkı face forum siteleri msn doldurur mu ya. 2.5 gb aşmışım bide yuhhh ya iki aylık fatura toplamı 173 tl bu ne ya

Ahmet.S
22-03-2011, 21:56
Ttnet ten yediğim en büyük kazık yazlık 3 aylık tarife aldım 90 yerine 250 tl avukat masrafları dahil ödedim arkadaşlar avukat kağıdı olarak eve gönderiyolar ama fatura olarak göndermiyolar Allaha havale ettim kimi arasam muhatap bulamadım .

cembozbey
22-03-2011, 21:56
aynı dertten muzdaribim kullanan arkdaslardan yorum bekliyorum

halilkarakas
22-03-2011, 21:57
ya yemin ederim bıktım. video izlemiyorum kotadan dolayı indirdiğim 3-5 şarkı face forum siteleri msn doldurur mu ya. 2.5 gb aşmışım bide yuhhh ya iki aylık fatura toplamı 173 tl bu ne ya

sakin ol şampiyon :D

ganka senin internete başka bi yerden giriyor olmasınlar benimki gibi :D

Maxiboost
Hakkini aradin mi once? Mesela gecirelim diye aradiklarini soyle konusmalar kayit altina aliniyor kisa surede hatalarini duzelteceklerdir

Melih-Ö
lanet olasıca 173ü yatırıp kapattırcam hemen değiştircem ama kullananlar neyi tavsiye ederler acaba ?

Melih-Ö
22-03-2011, 21:58
sakin ol şampiyon :D

ganka senin internete başka bi yerden giriyor olmasınlar benimki gibi :D

giremezler kanka şifreli benimki ve kimse bilmiyor etrafımda nasıl sakin oluyım ya 173 tl internet faturasımı olurmuş ya resmen adamı öpüyolar kardeşim ya acayip koyuyo anasını satıyım

Kadyr
22-03-2011, 21:58
Umraniyede biri kullaniyorum 8mb sinriszi tt den daha hizli memnunum kopma yok tahahutdus aldim kampanyalara bakin derm

Ferhat
22-03-2011, 21:59
Soyguncu şerefsizler benmde basımda benzerı olay var + cok yavaş..

bugun aradılar bastım kalayı..

34btr1907
22-03-2011, 22:00
apartmanda kutu varsa uydu net derim 1mb baglantım var ne kesılme sorunum var ne fatura derdım var... çok hızlı nete ihtiyaç yoksa sınırsız 1mt bağlantı çok rahat işini görür bende tt netteydım sözleşme bitsin diye gün sayıyordum.

halilkarakas
giremezler kanka şifreli benimki ve kimse bilmiyor etrafımda nasıl sakin oluyım ya 173 tl internet faturasımı olurmuş ya resmen adamı öpüyolar kardeşim ya acayip koyuyo anasını satıyım

koymazmı bea ....topunun ben mercedes amg

Melih-Ö
Hakkini aradin mi once? Mesela gecirelim diye aradiklarini soyle konusmalar kayit altina aliniyor kisa surede hatalarini duzelteceklerdir

Aradım. Bana martta sınırsız olacaklarını sölediler. Bu ne demek mart ayını sınırsız kullanıcam demektir yani bunu anlarım. Şubatın geçmiş kota miktarı marta aktarılıyomuş. Saçna sapan bi sistem yani bana göre. Kasımda aradıklarında sınırsız yapalım ilk 6 ay 15 tl ödeyin sonra 55 ödersiniz dediler tamam dedik onuda yapmamışlar. Bu bir değil iki değil harbiden bıktırdılar sonunda.

Melih-Ö
22-03-2011, 22:02
biri adsl markası galiba nasıl oluyor açıklayabilirmisiniz ?

apartmanda kutu var galiba uydu net nasıl oluyor ?

crazydog
22-03-2011, 22:02
kablo net kullanıyorum melih gayette memnunum aylık 20 tl mi ne sınırsız hemde ama şu an bu şekilde yapıyorlarmı bilmiyorum

Melih-Ö
22-03-2011, 22:03
Soyguncu şerefsizler benmde basımda benzerı olay var + cok yavaş..

bugun aradılar bastım kalayı..

60 tl altında fatura ödemedim yemin ediyorum ttnete çalışıyorum. telefonu kapatırken kaç aydır size çalışıyorum ya dedim :D

Melih-Ö
22-03-2011, 22:04
kablo net kullanıyorum melih gayette memnunum aylık 20 tl mi ne sınırsız hemde ama şu an bu şekilde yapıyorlarmı bilmiyorum

bayağı çeşit varmış anlaşılan :)

Smile önerirmisiniz peki güzel kampanyaları var anladığım kaadarıyla ? birde bu neti değiştirmek için ne yapmak gerekiyor ?

ArMy
22-03-2011, 22:04
Benim de 2 senelik taahütm bitti zırt bırt arıyorlar yeni taahüt yapalım da 25 liraya düşsün da bilmemne de.Yok diyorum 2 ay sonra kapattrcam her ay gene arıyolar ayar oldum..Kalaylıyorum gene arıyo yüzsüzler.. 55 lira giriyo bana da her ay.Şu fiyata bak dandik internet için verdiğimiz paraya bak..

Dragger
22-03-2011, 22:06
Netlimitsiz 8mbite gecseydin ya?

50 küsür lira, hicbir sekilde de kesilmiyor kotayı assan da etsen de genelde farketmiyorlar bile.

700-800 ile de download yapılabiliyor.

Kadyr
22-03-2011, 22:07
biri adsl markası galiba nasıl oluyor açıklayabilirmisiniz ?

apartmanda kutu var galiba uydu net nasıl oluyor ?

Biri kocnet sitesinde yazior kampanyalar ben tahahutsuz 8mb snirsiz kullaniyorum 50 tl sanirm otomatk odemd fln verdm modem verdiler bde bisi indirimo vardi tam hatirlamiyorum kesinti falanda yasamadim hic

levent
22-03-2011, 22:08
valla kablonete başvuru yaptım ama modem alıcak param yok henüz :D

34btr1907
kablo net -uydu net aynı olay sitesinden detaylı fıyat alabilirisn.

swalios
buna benzer bir konuya attığım mesajı aynen kopyalıyorum:

2yıl boyunca turknet adsl 4mbit sınırsız kullandım. 2 yıl taahhütlü ayda 70 tl veriyodum ve ekstradan hiçbir masraf gelmedi. Arada iyileştirme çalışmaları oluyodu o da gece 3-4 gibi olurdu ve 15 20 dk içerisinde düzelirdi. Yani kısacası memnundum. Taahhüt sürem bitince bi arkadaşımın smile adsl'de hız düşmüyo demesiyle 8mbit 25gb netlimitsiz (25 gb den sonra 1mbit hıza düşüyor) tarifesine kaydmı yaptırdım 9 ay boyunca 25tl vericem sonra 49 tl şeklinde. Download yaparken torrentten 1mb/sn civarı hızda uzun süre download yaptığımı bilirim. Kopma ve yavaşlama gibi sıkıntı yaşamadım (akşam 8 gibi hız 300 kb lere geriliyo sadece).An itibari ile kontrol ettiğimde download miktarım 92,58 GB ve hızımda hiçbir düşme yok. 3 aydır kullanıyorum ve yaklaşık bu değerlerde download miktarım var. Gayet memnunum tavsiye ederim.

zübeyir
22-03-2011, 22:09
6 aydır felan smıle deyım. faturam ılk sene 26 lıra gelıcek kı suana kadar oyle geldı.
2.sene 49 gelıcek. 8 mbt e kadar snırsız secenegını kullanıyorum.gayette memnunum.hatta ttnetten daha hızlı fılm felan iniyor.Geçen gun buradako br konudan hızına baktım 7 mbit ti..

Melih-Ö
22-03-2011, 22:10

50 küsür lira, hicbir sekilde de kesilmiyor kotayı assan da etsen de genelde farketmiyorlar bile.

abi yok ya ttnet devri bitmiştir artık 54.90 lık paketteyim zaten nisan faturası 54.90 gelicekmiş. ben şubatta yapıyorum sınırsız diye olaya bak :D

Melih-Ö
22-03-2011, 22:10
6 aydır felan smıle deyım. faturam ılk sene 26 lıra gelıcek kı suana kadar oyle geldı.
2.sene 49 gelıcek. 8 mbt e kadar snırsız secenegını kullanıyorum.gayette memnunum.hatta ttnetten daha hızlı fılm felan iniyor.Geçen gun buradako br konudan hızına baktım 7 mbit ti..

abi bak bu iyimiş ilk yıl 26 sonra 49 sınırsız gayet uygun ya. Peki değiştirmek için ne yapmak gerekiyor bilgisi olan var mıdır ?

Kadyr
22-03-2011, 22:12
abi yok ya ttnet devri bitmiştir artık 54.90 lık paketteyim zaten nisan faturası 54.90 gelicekmiş. ben şubatta yapıyorum sınırsız diye olaya bak :D

Arayip biraz sovmelisin bana millenicommudur her ne poksa kazik atiyordu az daha sovdum 5krs vermeden kurtuldum serefsizlerden bukadar yalanci olmaz milleni com uzak durun

BLuEBoY
ttnet iyice suyunu çıkardı işin :mad: tivibu güncellemesi var dediler yükledık güncel dedıklerı prog.dan virüs yedik işin tuhaf yanı tivibu güncellenmediği gibi şu anda çalışmıyo yedğimiz virüsle kaldık bide ücretli Mcafee kullanmama rağmen virüs silinmıyoda bunlara ne denir napılır bilmıyorum :ofk::ofk::ofk::ofk:

DENON
smıle kullanıyorum sabıt 1mb sınırsız 46 mı 49 mu ne kesın bılmıyorum onlıne ödeme de oldugu için , hiç sorun yaşamadım 2 seneyı geçmiştir

Melih-Ö
22-03-2011, 22:13
ttnet iyice suyunu çıkardı işin :mad: tivibu güncellemesi var dediler yükledık güncel dedıklerı prog.dan virüs yedik işin tuhaf yanı tivibu güncellenmediği gibi şu anda çalışmıyo yedğimiz virüsle kaldık bide ücretli Mcafee kullanmama rağmen virüs silinmıyoda bunlara ne denir napılır bilmıyorum :ofk::ofk::ofk::ofk:

hizmet sıfır resmen ya milleti nasılsoyarız onların peşindeler :@ bu faturayı ödeyip kurtulcam bunlardan böyle olmıcak yoksa :@

zübeyir
22-03-2011, 22:16
abi bak bu iyimiş ilk yıl 26 sonra 49 sınırsız gayet uygun ya. Peki değiştirmek için ne yapmak gerekiyor bilgisi olan var mıdır ?

Ben bu fıyatı kampanyadan faydalanıp almıştım yazın. suan armı hıc bılmıyorum bakman lazım

swalios
22-03-2011, 22:18

smile ı arıyosun abone olmak istediğini belirtiyosun eğer internetim kesilmeden ttden smile a geçicem diyosan sana bu işi yapmaları için haklarını smile adsl şirketine verdiğine dair bi kağıt gönderiyolar doldurup geri yolluyosun. Sonra onlar hallediyo olayı. Hattın aktif olduğunda kullanıcı adını ve şifreni mesajla gönderiyolar modeme yazıp bağlanıyosun. :icon_tup:

BLuEBoY
22-03-2011, 22:18

aynen mantıklı gözüküyo sen bi geçde bizede yol göster :D

swalios
22-03-2011, 22:21
Ben bu fıyatı kampanyadan faydalanıp almıştım yazın. suan armı hıc bılmıyorum bakman lazım

yeni tarifelere zam gelmiş. Bende 49 dan almıştım ocak ayında. Ocaktan sonra zam geleceği söylenmişti haklılarmış.

kampanyalar aşağıdaki linkte. Dsmartınız yoksa dsmart + internet paketi güzel gözüküyor. Bizde dsmartta olduğu için %50 indirimli interneti seçtim.

smile adsl beklediğinden çok fazlası (http://www.smileadsl.com/Campaigns_index.aspx)

Melih-Ö
22-03-2011, 22:24
yeni tarifelere zam gelmiş. Bende 49 dan almıştım ocak ayında. Ocaktan sonra zam geleceği söylenmişti haklılarmış.

kampanyalar aşağıdaki linkte. Dsmartınız yoksa dsmart + internet paketi güzel gözüküyor. Bizde dsmartta olduğu için %50 indirimli interneti seçtim.

smile adsl beklediğinden çok fazlası (http://www.smileadsl.com/Campaigns_index.aspx)

teşekürler bu link iyi oldu :) 8 mb sınırsız 55 tl en uygunu görünüyor :)

Melih-Ö
22-03-2011, 22:25
smile ı arıyosun abone olmak istediğini belirtiyosun eğer internetim kesilmeden ttden smile a geçicem diyosan sana bu işi yapmaları için haklarını smile adsl şirketine verdiğine dair bi kağıt gönderiyolar doldurup geri yolluyosun. Sonra onlar hallediyo olayı. Hattın aktif olduğunda kullanıcı adını ve şifreni mesajla gönderiyolar modeme yazıp bağlanıyosun. :icon_tup:

çok teşekkürler çokyardımcı oldunuz en kısa zamanda yapıyorum bunu işki 173ü ödemek çok koyucak be :D

mrtngn
22-03-2011, 22:28
Biara ttnet için uzunca yazdım baska firmadan ttnet diye arıyorlar tarifenizi değiştirdik diyorlar değiştirmiyorlar falan basına böyle bisey gelmiş olabilir.Ttnet dısında diger firmalarında bicok sorunlarını duydum cevrem olsun internette arastırmamla olsun.iyi kampanya yapanlar oluyor ama baglantı kopmaları yavaslıgı falan ttnet'ten beter durumda olabiliyor.Bana göre ttnet'ten baska geçilebilecek en iyi firma superonline fiberoptik.

Ttnetinde en iyi kampanyası 8mbit'e kadar 54TL.Bundan fazlası asla gelmez gelemez.

Ve ayrıca ttnet olsun telefon operatörleri olsun hepsinde gecerli bu durum; tarife yada kampanya değiştirilcegi zaman ya fatura kesim tarihi beklenmeli yada ay sonunda sıfırlanıyorsa o beklenmeli.Cünkü ara günlerde değiştirildiği zaman faturada sürpriz günlük farklar ortaya cıkabiliyor.

kv661
22-03-2011, 22:31
demin biri adsl'ye kurcaladım. bir terslik var.

BiRi Adsl, Online ADSL Başvuru, ADSL Kampanya, ADSL Fiyat, ADSL Tarife, ADSL Hizmet Merkezi (http://www.biri.com.tr/ozgurbiri.aspx)

linkteki adsl+2 10mbpgs baglantı hızı 33,33TL diyor ama ne kadar süre tahahüt vereceğimiz ve fiyatın ne zaman olması gereken miktara geçeceği yazmıyor

acaba hep mi 33,33 tl anlamadım yaw

Melih-Ö
22-03-2011, 22:31
Biara ttnet için uzunca yazdım baska firmadan ttnet diye arıyorlar tarifenizi değiştirdik diyorlar değiştirmiyorlar falan basına böyle bisey gelmiş olabilir.Ttnet dısında diger firmalarında bicok sorunlarını duydum cevrem olsun internette arastırmamla olsun.iyi kampanya yapanlar oluyor ama baglantı kopmaları yavaslıgı falan ttnet'ten beter durumda olabiliyor.Bana göre ttnet'ten baska geçilebilecek en iyi firma superonline fiberoptik.

Ttnetinde en iyi kampanyası 8mbit'e kadar 54TL.Bundan fazlası asla gelmez gelemez.

Ve ayrıca ttnet olsun telefon operatörleri olsun hepsinde gecerli bu durum; tarife yada kampanya değiştirilcegi zaman ya fatura kesim tarihi beklenmeli yada ay sonunda sıfırlanıyorsa o beklenmeli.Cünkü ara günlerde değiştirildiği zaman faturada sürpriz günlük farklar ortaya cıkabiliyor.

görevlinin bana bunu söylemesi gerekmezmi peki ? bana modemi açıp kapatınca sınırsız tarfiye geçiceksiniz diyolar. ben martıda sınırlı olarak kullanıyorum. 54.90lık paket neyse onu yaptı ama şubat ortasında yaptığım başvuru nisanda devreye giriyor nasıl sistemidir bu :S

Jerky
22-03-2011, 22:35
Bu konu biraz olsun yardımcı olur,

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/73875-en-mantikli-internet-tarifesi-2.html

Kısaca Uydunet öneriyorum :)

Jerky
22-03-2011, 22:39

Abi bu olayda ne kadar saçmadır. Bu tarifede de normalde kota olması lazım (15 gb) kotayı geçince hızın düşüyor. Ben çok download yaptığım için bu tarifeye geçmemiştim TTnet kullanırken. Ayda 72 TL ödüyordum sınırsız 2mbit için. Adalete bak, sonra TTnet yalvarıyor bırakmayın bizi diye.

K.O.
22-03-2011, 22:39
superonline hizmeti varsa bölgenizde şiddetle tavsiye ediyorum çok çok memnunum.fiyat olarak ttnet ile aynı ve ttnet i 5 e katlar hızı ve stabil,yavaşlama olmuyor.

alper_pug
22-03-2011, 22:41
8mbit 25 gb kotalı kullanıyorum fakat günde en az 10-15 gb dosya indiriyorum , ne hızım düşüyor ne yüksek fatura geliyor. Ben memnunum ttnet den :D

Melih-Ö
22-03-2011, 22:42
superonline malesef yok avcılarda :(

Melih-Ö
22-03-2011, 22:42
demin biri adsl'ye kurcaladım. bir terslik var.

BiRi Adsl, Online ADSL Başvuru, ADSL Kampanya, ADSL Fiyat, ADSL Tarife, ADSL Hizmet Merkezi (http://www.biri.com.tr/ozgurbiri.aspx)

linkteki adsl+2 10mbpgs baglantı hızı 33,33TL diyor ama ne kadar süre tahahüt vereceğimiz ve fiyatın ne zaman olması gereken miktara geçeceği yazmıyor

acaba hep mi 33,33 tl anlamadım yaw

bunun doğruluğu nedir bende merak ettim :)

mrtngn
22-03-2011, 22:45
Tabikide söylemesi gerekiyor ama bu gibi firmaların para kazandığı yöntem bu malesef.

Örnek vereyim yılbasından önce benide aradılar 2yıl taahhüt verin ilk 7 ay 27 daha sonra 53 ödeyin dediler defalarca sordum fiyat böyle kalcak dimi diye..Evet kesinlikle bi değişiklik olmucak dediler.Fakat yılbasından sonra 53llük tarife 59 oluyormuş bunu söylemiyorlar.Sonradan ögrendim ve anında gidip telekoma iptal ettirdim.onaı telefondan alıyorlar ama iptal etmeyi telefondan yapmıyorlar :)

Nezaman tarife değiştirdim önce sitesinden girip tüm yazılanları okuyorum ona göre sorup tarife değiştiriyorum.Yaklasık bir seneyi geçti 8mbit'e kadar limitsiz kullanıyorum 49TL idi 54TL oldu.Hiçbir sorun yasamıyorum.Arada baglantı hızım cok kötü oluyor ki bu uzun bir süredir olmuyor hemen arıyorum ne yapıyolarsa artık bilmiyom cat diye hızım düzeliyor:):)

Melih-Ö
22-03-2011, 22:46
Tabikide söylemesi gerekiyor ama bu gibi firmaların para kazandığı yöntem bu malesef.

Örnek vereyim yılbasından önce benide aradılar 2yıl taahhüt verin ilk 7 ay 27 daha sonra 53 ödeyin dediler defalarca sordum fiyat böyle kalcak dimi diye..Evet kesinlikle bi değişiklik olmucak dediler.Fakat yılbasından sonra 53llük tarife 59 oluyormuş bunu söylemiyorlar.Sonradan ögrendim ve anında gidip telekoma iptal ettirdim.onaı telefondan alıyorlar ama iptal etmeyi telefondan yapmıyorlar :)

Nezaman tarife değiştirdim önce sitesinden girip tüm yazılanları okuyorum ona göre sorup tarife değiştiriyorum.Yaklasık bir seneyi geçti 8mbit'e kadar limitsiz kullanıyorum 49TL idi 54TL oldu.Hiçbir sorun yasamıyorum.Arada baglantı hızım cok kötü oluyor ki bu uzun bir süredir olmuyor hemen arıyorum ne yapıyolarsa artık bilmiyom cat diye hızım düzeliyor:):)

bizim kodumuz uyuşmuyor ttnetle değiştirmem şart oldu :D

smileda 8mit sınırsız 54.50 yazıyor ilk 6 ay sonradan 109 tl mi oluyor ?

mrtngn
22-03-2011, 22:53
bizim kodumuz uyuşmuyor ttnetle değiştirmem şart oldu :D

smileda 8mit sınırsız 54.50 yazıyor ilk 6 ay sonradan 109 tl mi oluyor ?

Aynen 109 oluyor.senin bakman gereken 8mbit'e kadar.Santral kaç mbit'e kadar destekliyorsa onu görürsün download miktarlarında.Suan baktım ttnet'le arasında hiçbir fark yok.adil kullanım falan bundada var.

redbaron
22-03-2011, 22:57
benzer sacmalıklar banada oldu.limitliyken kotayı hic gecmezdim .hep aynı internete giriyorum ekstra indirme yok hep fiks sayfalarda dolasıyorum.sonra bir baktım yavas yavas kotalar ucmaya basladı hep üstünde geliyor 29 tl lik faturayı 60 tl oduyordum.ne film ne mp3 indirme var sadece surf! bir kac ay boyle gitti sonra superonline a gectim. fibernet 10mbps limitsiz pasalar gibi fiks ucret cok memnunum.ttnet somurusunden kurtuldum.bunca sefer ttnetin musteri hizmetlerine gittim kota ve faturaların hesabını sordum sacma sapan sebeplerle gecistirdiler.sonra hattımı kapattırmaya gittigimde bir ilgi bir kıymet yok efendim niye kapatıyorsunuz size hediye paketler verelim.ozel odada agırlamalar cay kahve ile ozel ilgili bir personel.genel müdürlügü aradılar kac kere bana ozel kampanya baslattılar.sok oldum resmen is isten gecti kusura bakmayın kapatında gideyim isim gucum var dedim o günden beri cok mutluyum...

Melih-Ö
22-03-2011, 23:15
Smile 8mite kadar 54.50 o zaman dimi :D ya kafam allak bullak oldu yemin ediyorum :S

Sert@ç
22-03-2011, 23:20
Bugün ttnet ile aramda bir ilişki başladı !

Melih-Ö
22-03-2011, 23:24
Bugün ttnet ile aramda bir ilişki başladı !

sertaçın ttnet ile bir ilişkisi var

beğen

:D

Sert@ç
22-03-2011, 23:35
sertaçın ttnet ile bir ilişkisi var

beğen

:D

Ttnet artık kendileri oğlum olur :D
İlişki isteğimi kabul etmediler hala ama :p

gfb01
22-03-2011, 23:49
bugun butungundur telekoma kufur edıyorum 56k ıle baglanıyor gıbıyım ya:D

boosted_pug
23-03-2011, 00:21
kablonet yada quicknet kullanmanı tavsiye ederim..... hayatta birdaha o hatayı yapıp ttnet kullanmam allah nasıl biliyosa öle yapsın

powERS
23-03-2011, 00:23
bende smile 8mb a kadar kullanıyorum. gayet guzel.
şartlarıda ıyı bence.
gerci hepsi ttnet altyapı kullanıo.

ProdriveSTI
23-03-2011, 00:40
smile adsl'e geçtim ilk 9 ay 25 lira 8 mbit( sözde :) ) sınırsız,sonra 49 lira olucak,ttnetten bin kat daha iyi.

darkred
23-03-2011, 00:41
55 TLlik sınırsız tarifedeyim 59 lira geldi :D Geçen ay sınırsız tarifede olmama rağmen ve dowload vs yapmış olmama rağmen 120 TL fatura ödedim sözde 55 TL lik sınırsız paketteyim :D

SPORTING
23-03-2011, 07:48
2 ay önce ttnetden smilea geçtim böyle nalet bişey olmaz modemle yanyanayım bağlantım full görünüyor fakat net google amcayı bile zar zor acıyor. ttneti çok arıyorum kısacası :)

cRc Ramo
23-03-2011, 08:15
gözü kör olsun o tt netin az çektirmedi banada :mad:

melih türknet var bende de sabıt 45.99 geliyor sınırsız tarife gayette memnunum

Evrenoz
23-03-2011, 08:19
Kablonet

5 mb sınırsız, hız düşümsüz 69 TL

Ortalama download hızını torrentte 600-620kb olarak görüyorum.

valla kablonete başvuru yaptım ama modem alıcak param yok henüz :D

Belli bir süre taahhüt verirsen modem bedava geliyor. Hatta bir kampanya vardı 24 aylık sözleşme imzalarsan modem bedava, ilk 3 ay bedava.

otuzdört
23-03-2011, 08:31
Melih, ne varsa gene ttnet'te var adam gibi ara bak kardesim böle böle muabbet var de, ama değiştirme netini sonra gene konu acarsın hay meneke, nerden değiştrdik gözünü seveyim TTnet die. :D

D.CaN
23-03-2011, 08:41
7 ay önce ttnet'ten biri adsl'e geçtim, hat açıldığından bu yana toplasan 2 3 ker anca bağlantı kopmuştur.Biri Adsl'i tavsiye edebilirim ;
BiRi Adsl, Online ADSL Başvuru, ADSL Kampanya, ADSL Fiyat, ADSL Tarife, ADSL Hizmet Merkezi (http://www.biri.com.tr/kazanclibiri.aspx)

Anıl E.
23-03-2011, 08:58
Bizim ofisimizdeki ttnet de çok sıkıntılı değiştirmeyi planlıyoruz
herkes smile 'dan memnun kardeşim

RottingChrist
23-03-2011, 09:08
reklam paralarını abonelerden çıkarıyorlar maalesef. 2 ev 2 adsl hattını iptal ettim kafam rahat. turkcell vın aldım her yerde sağlıklı çekmiyor ama kafam rahat. iptal ettirmeye gittiğimde okadar çok iptal dilekçesi yazan insan gördüm ki sevindim insanların tepkisiz kalmadığına. günümüzde cebimize kadar giren internetin daha uygun fiyatlarla sunulması gerekirken resmen internetten soğutuyorlar adamı.

S.Özeren
23-03-2011, 09:58
16mb kadar tamamen sınırsız kota belli bi yerden sonra hızda düşmüyor 59 tl ttnet.tavsiye ederim

Onurkk06
23-03-2011, 10:19
kablo net varsa kablonet iyidir

Shekil
23-03-2011, 11:29
Şuanada hangi İnternet paketi iyi arkadaşlar bende TT ' netten memnun değilim sınırsız olarak kullanıyorum fatura hep yüksek geliyor bu konuda yardımcı olucak varmı ?

ahmet3425
23-03-2011, 11:36
ttnetin bende taaaaa mercedes amg :)

hayatımda hiç icralık olmadım hacze ugramadım :S ilk kez gecen yılk bu ttnet serefsizlerinin serefsizlikleri yuzunden avukatlık parası dahil toplam 425 tl para odedim 90 tl lik faturaya allah bunların belasını versin burunlarından fitil fitil gelsin insallah...

uydu net varsa uydunet kullan daha kaliteli hizmet veriyorlar...

Mutu
23-03-2011, 11:53
Ben 2 aydır smile kullanıyorum gayet memnunum :) 12 gb kotalı tarifesine geçtiğimden sınırsızı hakkında yorum yapamayacağım, ama bence gayet başarılı sağladığı hizmet. ;)

Murat Özcan
23-03-2011, 16:42
ben yanlıslıkla cıktım ttnetten smıle gectım gecmez olaydım cok yavasladı netım daha sonra gene dılekce verdım ve farkını odeyerek ttnete gectım sorunsuz kullanıyorum

Jerky
23-03-2011, 20:20
Şuanada hangi İnternet paketi iyi arkadaşlar bende TT ' netten memnun değilim sınırsız olarak kullanıyorum fatura hep yüksek geliyor bu konuda yardımcı olucak varmı ?

İlk 3 sayfa :heyoo:

sinan-s
23-03-2011, 20:24
Bende tt net vardı.Bende iptal ettım onu kablo nete geçtim.Ohh be dünya varmış :)