PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : teneka turbo typer & cupra

ardacngns
31-03-2011, 15:31
gectıgımız gunlerde güzel bır deneme oldu sızınle paylasmak ıstedım.seat cupra yeşil renk gemliğin arabası

bildiğim kadarıyla,420 hp oldugunu soylemıslerdi arac sahipleri foruma üyeyse setup ı yazarlar

yer:bursa cevre yolu

turbo typer ;full race kit sc6262 turbo 1.bar

iyi seyirler

teneKA turbo typer & cupra - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/teneka-turbo-typer-cupra_2229384.htm)

bonus

tenekA turbo typer accelaration - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/teneka-turbo-typer-accelaration_2229373.htm)

HaKo
31-03-2011, 15:35
videolarda sıkıntı var alakasız şeyler açılıyor

@Lp2
31-03-2011, 15:35
kanka erotık vıdeo koymuşssun :D

ardacngns
31-03-2011, 15:36
haha hallettım galıba sımdı bakın bakalım

KA®ANLIK
31-03-2011, 15:36
izlemek isteyenler için link:

teneKA turbo typer & cupra - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/teneka-turbo-typer-cupra_2229384.htm)

KA®ANLIK
31-03-2011, 15:37
herşey o kadar net ki gözlerim kamaştı ....

ne güzel çekim...

kurtbil
31-03-2011, 15:38
eskı kev cupra,stock k04 ıle 420 alındıgını ne SCN de gordum ne Vortexte:) Ayrıca vıdeodan da bsy anlasılmıyo ama typer ın gectıgı bellı seslerden

ardacngns
31-03-2011, 15:39
goruntuler ıphone 4 le cekıldı valla zate arabalar hızlı bıse gozukmuyor

Jam da Joker
31-03-2011, 15:40
K04 lü 420 hp Cupra mı varmış bro :)
Dodonun sattığı yeşil Cupra ise taş çatlasın 360 beygir verir kanka fazlası zor..

arfy
31-03-2011, 15:45
Dodonun sattığı yeşil Cupra ise taş çatlasın 360 beygir verir kanka fazlası zor..

ZD k04 le 425 hp dynosu yokmuydu sitede .. ama bende kev in 420 hp olduğunua hiç şahit olmadım...

ardacngns
31-03-2011, 15:45

knka cupradan sen anlarsın aracı yenı mı aldılar bılmıyorum bursaya ıddalı sekılde gelmısler ama typer ın da ayarları tam degıl

yıne sonuc degısmezdıde cupranın gecebılmesı ıcın daha hzlanması lazım

Jam da Joker
31-03-2011, 15:46
Bro ben Cupradan anlarımda sende Type-R dan anlarsın K04 turbo ile SC6262 li arabayı nasıl geçicek Allahını seversen o fantezi olmuş :)

@Lp2
31-03-2011, 15:48
yenı aldıysa dogrudur kanka beygır :D

Jam da Joker
31-03-2011, 15:48
ZD k04 le 425 hp dynosu yokmuydu sitede .. ama bende kev in 420 hp olduğunua hiç şahit olmadım...

Patinaj çekerse o değerleri çıkartır adamlar aynı parçalar, aynı yazılım daha kaliteli benzin ile yurt dışında 350 maksimum alıyorlar hadi burda bazıları 2 bar falan bastırıyorda 10 hp daha fazla alsın diyelim öyle 400 üstü hayal..

ardacngns
31-03-2011, 15:50
Bro ben Cupradan anlarımda sende Type-R dan anlarsın K04 turbo ile SC6262 li arabayı nasıl geçicek Allahını seversen o fantezi olmuş :)

ben tarafsızım knka o yuzden mutevazı yaklasıyorum :D

arfy
31-03-2011, 15:50
Patinaj çekerse o değerleri çıkartır adamlar aynı parçalar, aynı yazılım daha kaliteli benzin ile yurt dışında 350 maksimum alıyorlar hadi burda bazıları 2 bar falan bastırıyorda 10 hp daha fazla alsın diyelim öyle 400 üstü hayal..

bazıları derken ? bende 2 bar basıyorum ama 425 hp göremedim :D

kurtbil
31-03-2011, 15:51

tas catlasın 370-380 olsun methanolle flan b de kafasına 2 barı versınler :)

kurtbil
31-03-2011, 15:52
knka cupradan sen anlarsın aracı yenı mı aldılar bılmıyorum bursaya ıddalı sekılde gelmısler ama typer ın da ayarları tam degıl

yıne sonuc degısmezdıde cupranın gecebılmesı ıcın daha hzlanması lazım

typeR ın ayarı tam da olsa eksık de olsa zaten o turbo ıle k04 lu araba ıle ısı olmaz

ademsezer
31-03-2011, 15:52
ben tarafsızım knka o yuzden mutevazı yaklasıyorum :D

sti 10 boy gecınce cupracı turbo typer ı da gecıcem sandı heralde cupracı arkadas:D

timmaah
31-03-2011, 16:05
taypardan çok adem kesiciye girmiş videoda :D :D

PPR engineering
31-03-2011, 16:18
typer a masALLAH ama cupraci icin talihsiz bi deneme olmus...

DeNNis
31-03-2011, 16:21
siz baya bilenmişsiniz gibi ama ergünü tanırım öyle onu bunu geçerim diye iddası olacak bi arkadaş değil, cupradan önce typerı vardı, az buçuk bilir turbo typerın nasıl gideceğini zaten denemelerden filan pek haz eden biri değil anca çağırsan gelir.

ardacngns
31-03-2011, 16:53
siz baya bilenmişsiniz gibi ama ergünü tanırım öyle onu bunu geçerim diye iddası olacak bi arkadaş değil, cupradan önce typerı vardı, az buçuk bilir turbo typerın nasıl gideceğini zaten denemelerden filan pek haz eden biri değil anca çağırsan gelir.

ben arac sahibini tanımıyorum zate vıdeoları koyarken yanlıs anlasılmasın dıye speclerını yazar deneme muhabbetı nerden cıktı yazar

dıye gayet uygun bı sekılde koydum turbo typerın gecıcegı zate bellıydı cupranın setup a gore bılenme soz konusu değil

sti ya on boy koyunca turbo typerla denemek ıstedıgını duydum ben

Semii
31-03-2011, 17:01
Ergün & Mehmet abimi bunlar :D

teneKA :D :hehe:

Maxiboost
31-03-2011, 17:08
sti lara bak elek olmuş bursada ahah :D tayyar sakat yaa turbo olunca :D

ErBAY
31-03-2011, 17:41
arkadaşlar herkez kafasına göre bırseyler yazmıs , bursaya ıddalı girdi yok turbo type-rı gecıcek sandı yok 420 hp . Aracı bursaya geldgnden berı dynoya cıkmamıstır soranlarda 300HP denmıstır.Bursadakı kendı speclerımde denemek ısteyenlerin teklıflerını gerı cevırmedım denedım en az attığım bir bucuk tır farktı. Daha snrada turbo type-r'la denemek ıstedıler yine gerı cevırmedım . turbo type-r'la denememız ıse 2 vites 60 km/h denedık 3 vıtesın sonuna kadar yarım boy ondeydım type-r 4 vıtes gecınce bıraktım dahada zorlamanın anlamı yok.. Ortada yanlıs bılıgler var lutfen bilip bilmeden konusmayalım arkadaslar.. Arkadslar neyın gecıp neyın gecmıcegını bılıyorum , sıkıntı yapmayın yanı type-r'da mevcut . Arda arkadasım snde bılgılerı doğru kaynaktan ogrenırsen sevırım. Aracta Bursa aracıdır.

Semii
31-03-2011, 17:47
arkadaşlar herkez kafasına göre bırseyler yazmıs , bursaya ıddalı girdi yok turbo type-rı gecıcek sandı yok 420 hp . Aracı bursaya geldgnden berı dynoya cıkmamıstır soranlarda 300HP denmıstır.Bursadakı kendı speclerımde denemek ısteyenlerin teklıflerını gerı cevırmedım denedım en az attığım bir bucuk tır farktı. Daha snrada turbo type-r'la denemek ıstedıler yine gerı cevırmedım . turbo type-r'la denememız ıse 2 vites 60 km/h denedık 3 vıtesın sonuna kadar yarım boy ondeydım type-r 4 vıtes gecınce bıraktım dahada zorlamanın anlamı yok.. Ortada yanlıs bılıgler var lutfen bilip bilmeden konusmayalım arkadaslar..

kanka benlede 1 denesene beee :D hazır yagmurda var belki geçerim seni :D

E.ORANLI
31-03-2011, 18:01
arkadaşlar herkez kafasına göre bırseyler yazmıs , bursaya ıddalı girdi yok turbo type-rı gecıcek sandı yok 420 hp . Aracı bursaya geldgnden berı dynoya cıkmamıstır soranlarda 300HP denmıstır.Bursadakı kendı speclerımde denemek ısteyenlerin teklıflerını gerı cevırmedım denedım en az attığım bir bucuk tır farktı. Daha snrada turbo type-r'la denemek ıstedıler yine gerı cevırmedım . turbo type-r'la denememız ıse 2 vites 60 km/h denedık 3 vıtesın sonuna kadar yarım boy ondeydım type-r 4 vıtes gecınce bıraktım dahada zorlamanın anlamı yok.. Ortada yanlıs bılıgler var lutfen bilip bilmeden konusmayalım arkadaslar..

gerekeni yazmıssın kanka

sadece gülüyorum sacma sapan yazılanlara :) ;)

tenekeci mehmet abiyle ergünün denemeden sonra konstukları tek sey vardı

Mehmet abi arabadan indi ve ergünün yanına geldı ve ergüne dediki deneyelimmi tekrardan ergünde cok guzel bi sözle geri cevirdi

Mehmet Abi araban cok guzel yürüyüyor tekrar tekrar zorlamanın bi anlamı yok... mehmet abide sanırım enjektorler 1.1 bara kadar net guc verıyor daha fazla denemenın zorlamanın gereği yok dedi gidildi :)

kimse hiç birşeye inanmadı inananlar belli :)

ErBAY
31-03-2011, 18:06
kanka benlede 1 denesene beee :D hazır yagmurda var belki geçerim seni :D

Denerım kanka senımı kırıcam :):) hea dıkkat et bak 420 hp'mış benımkı :D:D (benim bundan haberımde yok ama )

DoDo_hamann
31-03-2011, 18:25
typer a masALLAH ama cupraci icin talihsiz bi deneme olmus...

Hayırdır ne olmuş kazamı olmuş bizim görmediğimiz neyin talihsizliği, araba denenir biri geçer biri geçilir, doğru düzgün yorum yapmayı bilmiyorsunuz.
Araba 350 360 hp civarında, Ergün'de fazlasını söylememiştir kimseye söylemezde, efendi aklı başında bir insan, bu ortama cupra ile girmiş biri değil.
Denediğiniz typer kendi ayarındaki büyük turbolu evolarla stilarla falan denesin k04 turbolu cupra ile değil. :)

ulu_cupra
31-03-2011, 18:34
:) at-kelebek ilişkisi olmuş...TypeR a da Cupra ya da maşallah...

Semii
31-03-2011, 18:54
Denerım kanka senımı kırıcam :):) hea dıkkat et bak 420 hp'mış benımkı :D:D (benim bundan haberımde yok ama )

owww çok beygirmiş lan o :eek: vaz geçtim ben kanka :D

VTec_king
31-03-2011, 19:10
masallah 2 aracada
bursadaki type r la jad denense?

kickboxer
31-03-2011, 19:17
maşallah denemeyede ben bişeyi merak ediyorum bilmediğimden soruyorum sc62 le 1 basan bir ep3 videoda 1 2 3 komple sardı sanırım daha güçlüleri? 4 ü felanda komple sararak mı bitiriyo ?

DeNNis
31-03-2011, 19:18
masallah 2 aracada
bursadaki type r la jad denense?

valla aklımdan geçmedi değil, güzel deneme olur. specler aynı gibi heralde

1JZ
31-03-2011, 19:46
oh bee dünyada neler oluyor siz neyin peşindesiz....

miocu
31-03-2011, 21:17
ergün sen ne yalancıymışın bak araban 400küsür hpmiş neden bana taş çatlasın 350hp çıkar dedin.walla denildiği gibi ergün sti'ları 10 boy geçince turbo tayyarıda geçerim die bişi idda etmedi etmezde inanın şu denemeleri yapan insanlar arasında en mütevazi olanı.hatta ben turbo tayyarla yarıştığını duyunca söylendim ergüne neden denedin die ergündende cvp aynen şu ''nolcak ben kanka denedik geçti helal olsun güzel yürüyo.''kimse element uydurmasın 1.ağız açıklama yapmış ii okusun iyi forumlar.2aracada MAŞALLAH...

life is life
31-03-2011, 21:39
araçlara maşallah..

F.Esen
31-03-2011, 22:42
Ben zaten şu işi bi anlamadım arkadaş iki kişi geyet masumane şekilde deneme yapıyor birbirlerini tanıyorlar ama foruma video düşüo hemen geçilen için yok atardaydı oydu buydu arkadaşlar denen araçların kendi sahiipleri yazmadan ne gerek var hemen bişiler söylemeye...

Tenekeci mehmet abinin aracınada kocaman maşallah Ergünün aracınada kocaman maşallah...

cliver
31-03-2011, 22:55
typer fena yürümüş bee

erh
31-03-2011, 22:56
Cupra da SC6262 olsa... K04 lü arabayla gayet normal.. Ergün'e ve deneyen diger arkadasa tesekkürler..

Redbull
31-03-2011, 23:19
k04 lü cupra anca n/a Typer'ı geçer.

BMK TypeR
31-03-2011, 23:21

kanka gredyy kıtlı turbo tyerı da gectım sc typerda:)

douu
31-03-2011, 23:40
cupra : 360 HP cıkar max. 1450 kg araç
type-r : 400 hp civarı cıkar sanırım 1200 kg araç

fark normal hatta daha da olmalıydı..

type-r a maşallah ;)

douu
31-03-2011, 23:43

sc6262 ile cupra type-r'ın kralını geçer ;):icon_tup:

react1ve
31-03-2011, 23:45

type-r a maşallah ;)

adam kısaca ozetlemıs baska bısey demeye gerek yok...2 araca da masallah Allah kaza bela vermez ınsallah,bı gun bıze de nasıp olur umarım tayyar..level atlarz dırek is den =))

KoNCa
31-03-2011, 23:50

Deniz doğru söylemiş, Ergün'ün onu geçerim bunu geçerim diye bir iddası olmaz. Ergün'ün hala Type R'ı duruyor. "Mugen Type R"

Birde o videolardan sonuç çok net anlaşılmıyor. Net görünen 1 sn var orda da fren lambasının yandığı :) Ha Type R geçti diyorsanız, geçmek 1 sn ile de olsa 1 cm ile de olsa geçmektir ;)

douu
31-03-2011, 23:50
yaş olarak benden büyük birisine asla saygısızlık etmek istemem yalnız yanlış bilinen bazı şeyleri de düzeltmek lazım.. k04 turbo ile anca n/a type-r la yürür denilen cupra bakın neyle yürüyor.. araç aynı araç.. eski sahibi dogukandayken cekilen bir video ;) e92 m3 videodaki e46 falan deil ;)

YouTube - CUPRA vs M3 DKG (http://www.youtube.com/watch?v=_FOHMMlCwSA)

BMK TypeR
31-03-2011, 23:53

type-r a maşallah ;)

typer sc6262 le 1.2barda 530vermıstı:)

douu
01-04-2011, 00:03

saygılar abi :rolleyes:

sc6262 gt serisinde 35e denk geliyor dimi ? pek ufak bişey degil yani :D

ah bi tane 35li cupra yapılsa artık :D

Ertan-R
01-04-2011, 00:09
İki aracada maşallah.İki aracıda çok seviyorum.Cupracı arkadaşıda tebrik ederim sonucu bille bile zevkine denemiş.

harrem
01-04-2011, 00:23
masallah cupraya ve type r a..2 arac da gitmesı gerektıgı ölçüde gitmiş..

cupranın pılotunada ayrıca masallah :D

ümitech
01-04-2011, 01:14
sonuc olması gerektiği gibi olmuş sc6262 turbo ile k04 turbonun kıyas kabul edilemeyeceği aşikar.cupracı arkadas sonucu bile bile denemiş helal olsun keşke herkes bu kadar relax olsa..

Selcuk_RoL
01-04-2011, 01:14
olması gereken olmuş sonuç normal

efe_
01-04-2011, 03:47
Cupra iyi gitmiş maş...

miniks
01-04-2011, 07:38

kanka ygz de kı t6262 sc deıl sc den daha fazla verım alırsın. pallerı bıllet + anti surge housıng var.

maşallah iki aracada. yeşil cupra bence hala daha çok güzel giden pırıl pırıl araç kim aldıysa hayrını görsün. geçse ne olur geçilse ne olur. araba gibi araba.

ademsezer
01-04-2011, 08:21
arkadaşlar herkez kafasına göre bırseyler yazmıs , bursaya ıddalı girdi yok turbo type-rı gecıcek sandı yok 420 hp . Aracı bursaya geldgnden berı dynoya cıkmamıstır soranlarda 300HP denmıstır.Bursadakı kendı speclerımde denemek ısteyenlerin teklıflerını gerı cevırmedım denedım en az attığım bir bucuk tır farktı. Daha snrada turbo type-r'la denemek ıstedıler yine gerı cevırmedım . turbo type-r'la denememız ıse 2 vites 60 km/h denedık 3 vıtesın sonuna kadar yarım boy ondeydım type-r 4 vıtes gecınce bıraktım dahada zorlamanın anlamı yok.. Ortada yanlıs bılıgler var lutfen bilip bilmeden konusmayalım arkadaslar.. Arkadslar neyın gecıp neyın gecmıcegını bılıyorum , sıkıntı yapmayın yanı type-r'da mevcut . Arda arkadasım snde bılgılerı doğru kaynaktan ogrenırsen sevırım. Aracta Bursa aracıdır.

turbo typer ın sahıbıne sordum tech e atalımmı vıdeo yu atın dedi.vıde o ardadaydı rıca ettım attı speclerı sordu typer ı bılıyodum soyledım cupra ıcın de cem ın orda 420 hp dıyolardı ben de dedım ardaya 420 dıyolar oyle yaz rac sahıbı gırınce speclerını yazar. oku bakalım arda ayrı bıseymı yazmıs.sen kategorının pek dısına tasma bence 1,5 tır fark atıcagına 3,5 tır fark yıyebılırsın anladıgım kadarıyla vıdeo muhabbetlerıne alınıyosun uzulme bos yere....

ErBAY
01-04-2011, 13:04
turbo typer ın sahıbıne sordum tech e atalımmı vıdeo yu atın dedi.vıde o ardadaydı rıca ettım attı speclerı sordu typer ı bılıyodum soyledım cupra ıcın de cem ın orda 420 hp dıyolardı ben de dedım ardaya 420 dıyolar oyle yaz rac sahıbı gırınce speclerını yazar. oku bakalım arda ayrı bıseymı yazmıs.sen kategorının pek dısına tasma bence 1,5 tır fark atıcagına 3,5 tır fark yıyebılırsın anladıgım kadarıyla vıdeo muhabbetlerıne alınıyosun uzulme bos yere....

evt ardanın doğru bıldıgı şeylerın acıkmalasını yaptım, benı tanıyan arkadaslarda yukarıda yazmıs zaten neyin söylenıp neyın söylenmıcegını. ya sonucta herşey ortada benım benım arabam motoru acılmadan turbosu ıvırı zıvırı buyumeden benım 3 boy onumde gıdıyor daha ötesı var mı ? Bunu Mehmet abıyede söyledım deneme aksamı. Tırler gelirde giderde , sizlerıde görelım yollarda ozaman.

F.Esen
01-04-2011, 13:13
evt ardanın doğru bıldıgı şeylerın acıkmalasını yaptım, benı tanıyan arkadaslarda yukarıda yazmıs zaten neyin söylenıp neyın söylenmıcegını. ya sonucta herşey ortada benım benım arabam motoru acılmadan turbosu ıvırı zıvırı buyumeden benım 3 boy onumde gıdıyor daha ötesı var mı ? Bunu Mehmet abıyede söyledım deneme aksamı. Tırler gelirde giderde , sizlerıde görelım yollarda ozaman.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ademsezer
01-04-2011, 13:28

typer arayı acmaya baslayınca daha 4.vıteste frene basıp yavaslamasaydınız gorurdunuz kac 3 boy olacagını sizde bende o aksam ordaydım gordugumu soyluyorum sadece.soyle bişey var tabi typer ın sahıbı yazdıklarınızı goruyo benım onun arabasını savunmak bana düşmez yazar sanırım ne olup bıttıgını yazar foruma.bide beni yollarda görmen bişey değiştirmez senın kategorıne gore bişey yok bende...

ErBAY
01-04-2011, 13:43
typer arayı acmaya baslayınca daha 4.vıteste frene basıp yavaslamasaydınız gorurdunuz kac 3 boy olacagını sizde bende o aksam ordaydım gordugumu soyluyorum sadece.soyle bişey var tabi typer ın sahıbı yazdıklarınızı goruyo benım onun arabasını savunmak bana düşmez yazar sanırım ne olup bıttıgını yazar foruma.bide beni yollarda görmen bişey değiştirmez senın kategorıne gore bişey yok bende...

Mehmet abıyle konusmamız 200 km/h kadardı 200 oluncada doğal olarak bıraktım bnde mehmet abı ıstersen tekrardan deneyelım dedıgınde ıse gerek olmadgını benım arabam bukadar gıttgını söyledım. Hanı benım tepkim 420 hp mıs , bursaya iddalı gelmıs yenı aldılarya Hp'lerı coktur vs . Ben o aksam oraya geçiliceğımı bıle bıle gıttım sonucta bırbrımızı tanıyan kısılerız. ET Serkan abıyede söyledım abı nerde kaldılar altucu gecıcek dıye. Olmayan bıseylerın cıkması ınsanın canını sıkıyor doğal olarak.

ademsezer
01-04-2011, 13:56
Mehmet abıyle konusmamız 200 km/h kadardı 200 oluncada doğal olarak bıraktım bnde mehmet abı ıstersen tekrardan deneyelım dedıgınde ıse gerek olmadgını benım arabam bukadar gıttgını söyledım. Hanı benım tepkim 420 hp mıs , bursaya iddalı gelmıs yenı aldılarya Hp'lerı coktur vs . Ben o aksam oraya geçiliceğımı bıle bıle gıttım sonucta bırbrımızı tanıyan kısılerız. ET Serkan abıyede söyledım abı nerde kaldılar altucu gecıcek dıye. Olmayan bıseylerın cıkması ınsanın canını sıkıyor doğal olarak.

farklı yansıdı bana 200 km felan duymadım.geçilecegıni bıle bıle yurume bence bursada anlayış farklı biraz araban güzel gule gule kullan.

ErBAY
01-04-2011, 14:20
farklı yansıdı bana 200 km felan duymadım.geçilecegıni bıle bıle yurume bence bursada anlayış farklı biraz araban güzel gule gule kullan.

işte bazen yanlış anlasılma olabılıyor.200 km/h bırakalım dıye mehmet abı söyledi enjektorler ilgili bıseyler söylemıstı 200'de bıraktım . zaten toplasan 2 elinin sayısını gecmez bu tarz arabalar kendi il sınırlarımız ıcerısnde toplanıp bırlık olucagımıza birbirimize köstek oluyoruz .Mehmet abıyide tekrardan Tebrık ediyorum.:icon_tup:

seko
01-04-2011, 14:39
işte bazen yanlış anlasılma olabılıyor.200 km/h bırakalım dıye mehmet abı söyledi enjektorler ilgili bıseyler söylemıstı 200'de bıraktım . zaten toplasan 2 elinin sayısını gecmez bu tarz arabalar kendi il sınırlarımız ıcerısnde toplanıp bırlık olucagımıza birbirimize köstek oluyoruz .Mehmet abıyide tekrardan Tebrık ediyorum.:icon_tup:

Hocam tebrik ederim kimse cesaret edipte turbo type r ile denemez sonrada merak eder acaba kac boy olur diye denemisin aracının durumunu gormusun medeni cesaret meselesi bu işler .. ayrıca aracın ist dada ankara dada iyi gidiyordu bursada da canavar gibi yuruyordur ..

elpadre
01-04-2011, 14:41
maşallah ıyı gıtmıs :)

ErBAY
01-04-2011, 15:05
maşallah ıyı gıtmıs :)
Tsekkurler..

Hocam tebrik ederim kimse cesaret edipte turbo type r ile denemez sonrada merak eder acaba kac boy olur diye denemisin aracının durumunu gormusun medeni cesaret meselesi bu işler .. ayrıca aracın ist dada ankara dada iyi gidiyordu bursada da canavar gibi yuruyordur ..

Tesekkurle guzel yorumunuz ıcın :icon_tup:

slave
01-04-2011, 15:28
tebrik ederim erbay kardeşim sonuçta denedin gazladın zevkini aldın burda yapılan yorumları yanlış anlamakta haklısın bazılarımız hatalı yazılar yazıp kelimenin nereye gideceğini bilmeden konuşuyor . belki kimsenin içinde kötü niyet yoktur ama yazılanlar sıkıyor canını . ama fazla takmamk lazım bunu anlıyorum araban çok güzel maşallahı var daha da iyi olur işallah . sen denedin kyif yaptın gerrisi yalan

ilke-R
01-04-2011, 17:49
Tebrik ederim kanka cesaretinden dolayı
olur böyle yanlış anlaşılmalar iki aracında gerçekten maşallahı var ikiside çok başarılı

_muhaRRem
01-04-2011, 18:03

varsa o dediğin gibi bi cupra hemen bu gece, deneyelim. bakalım nası geçiyor görelim ?

Tolga-R
01-04-2011, 18:10

vallamı :eek::eek:

KMR2-GT
01-04-2011, 19:26

lan dou ilk bana soraydın keşke:D

MiaMi
01-04-2011, 19:41
Araçlara maşallah videonun altındaki yorum kopardı beni.

"""

Hello my dear,..
My name is Miss Rita, A loving and caring Lady,I got your contact at( ........)and ** interested in you,
please contact me with this email address ( rita_4david@yahoo.com )so that i can send you my photo
I look forward to hear your responses soonest.
Yours truly,
Rita.

contact me with my email address

( rita_4david@yahoo.com)

""""

TYPERHAKAN
01-04-2011, 21:38
varsa o dediğin gibi bi cupra hemen bu gece, deneyelim. bakalım nası geçiyor görelim ?

cupra sana hafif gelir,sen bir başka araca hafif gelirsin,o gider bir başka araca hafif gelir.bu iş in sonu yok herzaman herkesi bir geçen çıkar,hiç kimse en hızlıyım diyemez,onun için ALLAH TEALA hepimize arabalarımıza ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Eray Yümsel
01-04-2011, 21:51
Araçlara maşallah videonun altındaki yorum kopardı beni.

"""

Hello my dear,..
My name is Miss Rita, A loving and caring Lady,I got your contact at( ........)and ** interested in you,
please contact me with this email address ( rita_4david@yahoo.com )so that i can send you my photo
I look forward to hear your responses soonest.
Yours truly,
Rita.

contact me with my email address

( rita_4david@yahoo.com)

""""

ingilice biliyomus havası verme google çeviri kullanıp anlamsız cıkan cümlelere gülen başka bir insan tanımıyorum tayfuuun yapma lütfen tayfunuum

miniks
01-04-2011, 22:08
ingilice biliyomus havası verme google çeviri kullanıp anlamsız cıkan cümlelere gülen başka bir insan tanımıyorum tayfuuun yapma lütfen tayfunuum

Bizi bitirdin beeeeeeeeee

miniks
01-04-2011, 22:09

KRALI senmisin

neden üzerine alındın goçum :)

MiaMi
01-04-2011, 22:17

Olm senin potasyumumnu eksik lan vitaminsiz, bıraz az ekmek ye,

""that i can send you my photo""

Eray Yümsel
01-04-2011, 22:18

ı can you can what can you do vardı bilinmi

MiaMi
01-04-2011, 22:28
ı can you can what can you do vardı bilinmi

bilim biliim youjjj aç yaz bak ne çıkıyor.

teneKA
01-04-2011, 22:50
ergün kardeşim iki gündür mesajları okuyorum herkes iyi yada kötü birşeyler yazmış benim kimseyle bir problemim yok ama sana

sadece şunu diyeceğim üç boy diyorsunya ona biraz takıldım

red_
01-04-2011, 22:59
ne 3 mü:eek: :D :D :D :D sanırım 3 tır demek istedi arkadaş göz var nizam var aynı kadraja bile girmiyo kimse sanki typerin hızlanma vıdeosu cekılmıs gıbı :hahaha:

_muhaRRem
02-04-2011, 00:32
KRALI senmisin

neden üzerine alındın goçum :)

ep3 de aksini idda eden varmıdır :D

ErBAY
02-04-2011, 00:49
ergün kardeşim iki gündür mesajları okuyorum herkes iyi yada kötü birşeyler yazmış benim kimseyle bir problemim yok ama sana

sadece şunu diyeceğim üç boy diyorsunya ona biraz takıldım

Abi deneme 200'e kadar oldugunu soyleynce ben 200'de bıraktım , dewam edılseydı ara dahada acılırdı. Serkan abıyede bunu gerek o aksam otobanda gerkte bugun telefonda söyledım. Tekrardan tebrık edıyorum.

YH199
02-04-2011, 01:26
ya obu değilde şu typerlar deneyelim artık toplayın tüm typerları

eb (eski vb)
hg
jdm (eski vs)
jet (eski tvp)
jn mi jp mi o işte (eski 54 tk)
yk
jap10
bi tane daha vardı

Tolga-R
02-04-2011, 01:55

eb
hg
bs
jet
jn mi jp mi o işte
yk
jap10
bi tane daha vardı

BA typer unuttun

YH199
02-04-2011, 02:22
ba bursadamı hacıabi ?

bilmiorum öle bi typer bursada

yok bildiğimiz ba dan bahsediosan nerde denicez ya bursa-istanbul.

BoraRS
02-04-2011, 07:50

Yaw karı koca gibisiniz walla :hehe:

cliver
02-04-2011, 08:37
Bursada maşallah ne çok tayyarınız varmış reiz :D

miniks
02-04-2011, 09:34
Typer Stock motor mu yoksa CBV mi

Maşallah araçlara

mehzent
02-04-2011, 09:40

eb (eski vb)
hg
jdm (eski vs)
jet (eski tvp)
jn mi jp mi o işte (eski 54 tk)
yk
jap10
bi tane daha vardı

bende cam car olarak gelırım o zaman buyazılanlar benden guclu cunku değilmi :)

cliver
02-04-2011, 10:54
typer stock motor mu yoksa cbv mi

maşallah araçlara

miniks
02-04-2011, 10:57

Senin verdiğin cevab benim sorumun cevabı değil

seko
02-04-2011, 10:59
Typer Stock motor mu yoksa CBV mi

Maşallah araçlara

evet cbv diye biliyorum ..

ademsezer
02-04-2011, 11:41

CBV yeni turbo alındı sc6262 beal bearıng bıde derlendı toplandı

miniks
02-04-2011, 12:07
CBV yeni turbo alındı sc6262 beal bearıng bıde derlendı toplandı

Maşallah hacı abi neden az basınc basıyosunuz

gerçi bursaya yetiyodur :)

Daha sıkı denemeler yapılsın 600 lük motor denemesi 1000 lik motor vs vs

timmaah
02-04-2011, 12:31

typerın bi kaç eksiği daha var enjektör-lastik ve ayar lazım ondan sonra basınç artar denemeler güzelleşir inşallah.

ademsezer
02-04-2011, 12:46

teneka bursaya. bazooka bi çok ile inşallah:D

cliver
02-04-2011, 14:10

pardon ben eskı plakası oldugunu bılmıyordum reiz

yasin_R
02-04-2011, 17:27
maşşallah araçlara cupraların içinden en beğendiğim cupra idi.. ve tek beğendiğim zaten:)

miniks
02-04-2011, 18:20
typerın bi kaç eksiği daha var enjektör-lastik ve ayar lazım ondan sonra basınç artar denemeler güzelleşir inşallah.

İnşallah bekliyoruz

miniks
02-04-2011, 18:21
teneka bursaya. bazooka bi çok ile inşallah:D

Allahın izni ile

ademsezer
02-04-2011, 19:18
Allahın izni ile

inşallah hacı abı

miocu
03-04-2011, 00:38

bursa artık kabına sığmıyorrr.atmosferik turbo doldu taştı ;) saxonun gittiği yarışlardan sonra fiber yasaklandı öle sükseli bir ildir yani bursa ;)

cliver
03-04-2011, 00:40
ahahahha saxo bi gitti zaten adamlar dragdan soğudu :D

miocu
03-04-2011, 00:44
aynen adamlara soruom fiber neden yasaklandı ya geçen yarış bi kırmızı saxo wardı gazoz kapağı gibi herkesi geçince telefonlar susmadı yok fiber bilmem ne diye :D tomsfedde yasakladı dio :D

cliver
03-04-2011, 00:46
şimdide serbest bıraktılar bu yarıstada fıber serbest :D heralde kokusunu alıyolar saxonun gelmıcek ya

miocu
03-04-2011, 00:50
aga zaten anlamadım gitti bi serbest bi deil nasıl iş bu ya :S

Harun16
04-04-2011, 22:36
Ergün kardeşime helal arabası 10 üzerinden 100 gitsede gitmesede

miocu
04-04-2011, 23:54
Ergün kardeşime helal arabası 10 üzerinden 100 gitsede gitmesede

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Harun16
05-04-2011, 00:23
:):):):):):):):):):):):):):):):icon_tup::hahaha:
:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ErBAY
05-04-2011, 10:58
aynen teller susmadı ........:):):):)

Harun16
05-04-2011, 16:31
amma çok araban varmıs erbay yaa ... e90 nedir mersedesmı çok severım e kasayı hayalım 94 - 92 bı e 200 gazlı şöle öööfffffff :D

Semii
05-04-2011, 17:00
beyler yukardaki yorum imza niteligi taşıyor bence uyanın :D

turbotoyota
01-05-2011, 17:45
tENEKA tebrikler, her iki aracıda o akşam orada olanlar gördü; yoruma hacet yok...

arfy
02-05-2011, 21:26

n/a typer gecmioruz artik getirde n/a s2000 ile deneyelim ozaman ? yazini yeni gordum belki denemek istersin dedim .. ? ***** n/a typerlari gecioruz ya ancak.. s2000 farkli olur belki...