PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Tatil Yardım

The_Doctor
01-04-2011, 15:49
Arkadaşlar Tatile gitmeme daha var ama şimdiden nakit durumunu ayarlamam gerek ondan bilgilenmek istiyorum. haziran ortasında izmire tatile gitmeyi düşünüyorum kız arkadaşımla birlikte. ama öle pahalı otele gidemem ***** tüm parayı arabaya yatırıyoz :D

Kız arkadaşımın ev arkadaşlarıda bizle olcak muhtemelen. toplamda 4 kişi olucaz.
ilk aklıma gelen günlüğü max 100 150 tl arası olan ev olabilir. birde pansiyonlar geldi aklıma.

bu konuda bilgisi olan yardımcı olucak olan veya tanıdık öle ev pansiyon tarzı bişeyi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

önemli bir konuda nezih biyer olması gerekiyor.

TaGo
01-04-2011, 15:51
İzmir yaklaşık 7 ayrı Tatil ilçesi olan bir il, siz nereye geleceksiniz?

The_Doctor
01-04-2011, 15:53
Evet onu yazmayı unuttum pardon.
çeşme var aklımda hep ama oranında konaklama piyasasından korkuyorum biraz.

veya sizlerin önerebileceği güzel biyerde olabilir. araçla geleceğimizden civardaki tatil mekanlarınıda gezmeyi planlıyoruz.

TaGo
01-04-2011, 15:55
Çeşem pansiyon diyerek aratın. Pansiyonlar tam merkezde ve çok çok cüzzi rakamları var.

B.Koçer
01-04-2011, 15:57
Aslında Urlaya gelebilirsiniz çeşmeye göre daha uygundur belki konaklama fiyatları hem cesmeyede yakın :)

The_Doctor
Hiç öyle tahmin etmemiştim. tamam teşekkür ederim bi bakayım ben. ev tarzı varmı bildiğiniz. eğer öyle olursa daha güzel olucak.

The_Doctor
aslında Urlaya gelebilirsiniz çeşmeye göre daha uygundur belki konaklama fiyatları hem cesmeyede yakın :)

Ya gezmeyi düşünüyoruz biryere yerleşip orda kalmak deyil planımız. ondan mutlaka gezicez yakın yerleri.

TaGo
01-04-2011, 15:58
Yazın 1 kişilik konaklama 20 tl idi merkesde daha ucuz değildir

B.Koçer
01-04-2011, 15:59

Cok iyimis abi fiyat :)

mmustu
01-04-2011, 15:59
çeşmenin merkezine gidecekseniz vural apart var kalenin hemen arka sokağı odaları geniş ve temizdir fiyatlarıda uygundu internet sitesi vardı hatta aratırsanız bulabilirsiniz yine çeşme merkezde günlüğü max. 50 liralara falan ufak pansiyonlarda var

ama çeşme merkezi sizi sarmayabilir güzeldir ama kumsalı azdır o yüzden ılıca taraflarını araştırın derim. alaçatı falan çok kalın yerler gerenk bile yok :D

h.guroglu
01-04-2011, 16:05
çeşme izmirin diğer tatil yörelerine göre biraz pahalıdır çeşme yerine

urla
dikili
seferihisar
çandarlı
karaburun
mordoğan

buralarıda fiyat bakımından biraz daha uygundur buralarıda bi araştırıp düşünün derim

Dragger
01-04-2011, 16:13
Ilıca süper, ordan arastır derim ;)

The_Doctor
01-04-2011, 18:04
çeşmenin merkezine gidecekseniz vural apart var kalenin hemen arka sokağı odaları geniş ve temizdir fiyatlarıda uygundu internet sitesi vardı hatta aratırsanız bulabilirsiniz yine çeşme merkezde günlüğü max. 50 liralara falan ufak pansiyonlarda var

ama çeşme merkezi sizi sarmayabilir güzeldir ama kumsalı azdır o yüzden ılıca taraflarını araştırın derim. alaçatı falan çok kalın yerler gerenk bile yok :D

Kalın yere Gerek yok abi. Arabaya yükledik biriktirdiğimiz paraları hep Kalmadı bişi :D

The_Doctor
01-04-2011, 18:05

Çok iyi fiyat ya inş bulabilirim bi araştırayım.

teşekkürler herkese.

mmustu
01-04-2011, 18:09
valla gülüm zaten asıl amaç arabayla yakın muhitleride gezmekse benim yaptığım gibi yapacaksın çeşme merkezde bir sürü pansiyon var ucuza kal araba ile her yer yakın

birde asıl apart otellere bak çünkü yeme içme olayı baya pahalı oralarda apart bulursan bi market alışverişi mutfağında var zaten daha rahat olur

The_Doctor
01-04-2011, 18:22
valla gülüm zaten asıl amaç arabayla yakın muhitleride gezmekse benim yaptığım gibi yapacaksın çeşme merkezde bir sürü pansiyon var ucuza kal araba ile her yer yakın

birde asıl apart otellere bak çünkü yeme içme olayı baya pahalı oralarda apart bulursan bi market alışverişi mutfağında var zaten daha rahat olur

Evet abi öle daha mantıklı oluyor öyle biyer bulursam daha güzel olucak. böyle ev kiralıyolar ya günlük 100 tl ye falan. babam her sene buluyo öle. ben bulamıyorum antalyada 1 gün aradım bulamadım bulduklarımda doluydu. öyle bişide olur aslında.
geçen sene antalyada günlük yemeğe 50 lira bayıldık :D bu sene öle olmaması lazım :)

levent
01-04-2011, 18:26
devremülk tarzı evler de araştırabilirsiniz, 1 haftalık falan kiralanabilir.

The_Doctor
01-04-2011, 19:23
devremülk tarzı evler de araştırabilirsiniz, 1 haftalık falan kiralanabilir.

Öyle Bişey oldumu çok daha iyi olucak en azından sabah kahvaltısını falan hallederiz. boşuna 4 kişi 30 40 tl kahvaltıya vermeyız her sabah.

orkuteren
02-04-2011, 09:28
Eğer öyle çok eğlence düşkünü filan değilse arkadaşlar Gümüldür ürkmez ve özdere ilçeleri var tam kafa dinlemelik ve fiyatlarıda çok uygun memur işi diyebilirim birde kuşadası var tabiki orasıda çok güzeldir hem fiyatları uygun hem az da olsa gece hayatı ve çevrede gezilicek yerleride mevcut meşhur efes, şirince ve dünyada sayılı büyük aqua parklardan bi kaçı da kuşadasına sadece 25 km uzaklıkta

lnd_samet
02-04-2011, 09:34
sahibinden.e bakmakta fayda var devremülkler oluyor

The_Doctor
02-04-2011, 09:37
Eğer öyle çok eğlence düşkünü filan değilse arkadaşlar Gümüldür ürkmez ve özdere ilçeleri var tam kafa dinlemelik ve fiyatlarıda çok uygun memur işi diyebilirim birde kuşadası var tabiki orasıda çok güzeldir hem fiyatları uygun hem az da olsa gece hayatı ve çevrede gezilicek yerleride mevcut meşhur efes, şirince ve dünyada sayılı büyük aqua parklardan bi kaçı da kuşadasına sadece 25 km uzaklıkta

Teşekkür ederim bunların hepsini değerlendiricez inş. gece hayatı öle sadece gezme olur ya disko bar falan gerek yok :)

aqua park ve geziler olabilir çeşme kuşadası bunlar başta olmak üzere inş güzel bir tatil yapıcaz. konaklama konusunda artık korku kalmadı uygun yerler bulabilceğimize inanıyorum. tabi öncelik yine apart ev tarbi bişi olursa çok daha rahat olucaktır.