PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD.2 Chip

naxos
03-04-2011, 23:37
İyi Akşamlar arkadaşlar..

Aracım DNA moduna sahip düz vites'dir standart gucu 105 hp 280 nm tork'dur

N mod: 105 hp 280 nm tork *Direksiyon süsponsıyonlar gaz tepkisi normal
D mod: 105 hp 320 nm tork *Direksiyon süspansıyonlar sertleşirken gaz tepkisi hassas
A mod: 105 hp 280 nm tork * Tüm guvenlık ekipmanları devrede tam koruma ESP Q2

Sorum su bu aracı chip'letmek istiyorum ama Şu DNA olayı korkutuyor benı cunku zaten kendı ıcınde yazılımla oynuyarak aracın tum değerleri değiişrken birde ben ekstra yuk bındırırsem fazlamı gelir.
İstediği guc oranları 120 hp civarı yanı sunlar..

N mod: 120 hp 300 nm tok
D mod:120 hp 350 nm tork

Bana fazlasıyla yeterde artar belki 130 hp olabilir oda dumansız olacaksa...

Arabam daha garantide o yüzden bırazda korkuyorum ancak genede sizlerin deneyimli görüşlerinize ihtiyacım var aracı oyle sureklı dıpgaz kullanan biri değilim bakımları hıc kacırmam gözüm gibi bakarım arabama bir Alfisti olarak ,ama genede biraz guc sahibi olmak istiyorum cunku eskı araclarım 2.0 156 SS di onlar'dan sonra bu dizel biraz agır kaldı...

Bu konuda banada yardımcı olacak görüşleriniz için şimdiden cok teşekkür ederim.
Saygılar...

Ertug_T.
03-04-2011, 23:54
bravolardaki sport moduda tork yükseltiyor..erhanın yazılım yaptığı bravolarda herhangi bir sıkıntı yoktu..sport tuşuyla yazılımdan sonra bile tork artışı ve diğer sistemler kullanılmaya devam ediliyordu =) bi sıkıntı olacağını zannetmem..

S.Saka
03-04-2011, 23:54
Önce Kendinizi bir tanıtsaydınız keşke sanki işimi görüp daha girmicem foruma gibi olmuş biraz yanlış anlamayın ama yinede hoş geldiniz.. :)

saygılar

naxos
04-04-2011, 00:52
Önce Kendinizi bir tanıtsaydınız keşke sanki işimi görüp daha girmicem foruma gibi olmuş biraz yanlış anlamayın ama yinede hoş geldiniz.. :)

saygılar

Haklısın
özür dilerim herkes'den...:(

naxos
04-04-2011, 13:10
Aranizda giulietta sahibi olupda bu islemi yaptiran varmi yada tanidiklariniz..

S.Saka
04-04-2011, 13:17
http://www.techturkey.com/forum/ecufast-chip-tuning/75846-chip-tuning.html

Sorunuzu burda sorarsanız yardımcı olabilirler...