PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo 9 sorgu

EvoX
11-04-2011, 21:51
Arkadaslar konulara baktım fakat bulamadım . Araç hakkında bilgisi olan var mı ? Yürürü nasıldır , kim tarafından ustalığı yapıldı , nerde yapıldı , kaza değişen vs. Bilen var mı şimdiden teşekkürler . Aracı kendime almayı düşünüyorum .

Mitsubishi Lancer Evolution IX 2007 Model 90.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-en-guzel-evo9-45377850/detay)

Berkan
11-04-2011, 21:52
bu gürselin yaptığımıdır

yasarım
11-04-2011, 22:06
valla kım yaptı kım ettı bılmıyorum ama 90.000 iii para hemde cok iii evo 9 için

cix boy
11-04-2011, 22:09
valla hocam trabzonda kime sorarsan sor sana araç hakkında detaylı bilgi verirler :) benim bildiğim araç gerçekden çok temiz ve sahibi alper abi gerçekden her aracı ile ilgiendiği gibi bu aracıylada en ince detayına kadar kendi içine sinerek ve kaliteli parçalar kullanır. kısaca araba alacaksan bence türkiyedeki nadir temizlikde ki evo dur. ama kazası belası varmıdr onu bilmiyorum nedesem yalan olur.

CanberkD
12-04-2011, 01:15
bu samsundan gelen araba olması lazım hks turbo kit vardı sanırım ustunde degişen-boya olarak temiz diyorlardı ama bilemiyorum baktırmak lazım ..

Oconner
12-04-2011, 01:15
bi video
Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150158046444430&comments)

aracın sahibi alper akkoç
buda lnkli

http://www.facebook.com/profile.php?id=722759783

EvoX
12-04-2011, 05:58
Samsundan giden evoysa biliyorum . 500 kusur hp olan . Araç tertemizdi . Hatta gecen yaz satıldı . Satan kisiyide yakından tanıyorum . Pasaoglunda yaptirmislardi aracı . Samsundan giden aracsa gittikten sonra ne oldu , ne gitti bilen var mı ?

ömeRC
12-04-2011, 08:15
arkadaşlar araba izmirden samsuna samsundanda aracı biz aldık arabada kaza boya namına hiç bir şey yok samsundaki sahibi polisler yüzünden aracı süremedi.aracı almaya gittiğimizde bize 500 hp dediler ama araçta ayar namına hiçbir şey yoktu ankara torq garaja gittik remapstr(ümit doğan) araca ayar yapıldı ve araç evo kimliğine büründü 2 gün 4 depo benzin ile ayar yapıldı:)
yani araca gelince araçta gt30 turbo hks egzantrikler hks intercoll hks yarış coliverları orj advanracing jantlar sıfır exedy baskı balata hks egzos evc6 defiler içinde en ufak bir hata yok koltuklar yepyeni...trb dada araç aynı şekilde polisler yüzünden süremiyoruz cumartesi akşam pazar ya sürülür ya sürülmez.
piyasadaki evo9 lar hakkında fazla bilgim yok ama hem kırmızı hem doluluk hemde temizlik olarak 1.liği alacak bir araç

F.TimuR
12-04-2011, 08:50
Adana 'da ki SH 500 olma ihtimali var mı?
Onda da in dash vardı, karbon kaput ve advan jant vs...

ömeRC
12-04-2011, 10:12
Adana 'da ki SH 500 olma ihtimali var mı?
Onda da in dash vardı, karbon kaput ve advan jant vs...
onunla yakından uzaktan alakası yok bu araç boyasız kazasız diyorum:icon_tup:

Ferhat_V
12-04-2011, 10:22
bu gürselin yaptığımıdır

yok onun body kit apr kanat filan var..

VteC_MaNiaC
12-04-2011, 11:02
siteden ozgur nickli arkadaşın eski arabası olabilir sanırım

F.TimuR
12-04-2011, 12:00
onunla yakından uzaktan alakası yok bu araç boyasız kazasız diyorum:icon_tup:

SH 500 'ün kazalı ya da boyalı olduğunu nereden biliyorsun?

ÜSTÜNERC
12-04-2011, 13:11
Arkadaşlar arac trabzonda alper oto garagenın sahıbı olan alper akkoç abimizindir.Araca gözü gibi bakıyor dıyebılırım ıc dıs yıkaması olsun cılası boya koruması hertürlü bakımlıdır.Arabadan anlayan bır ustanın aracıdır yani arac kısacası bu parayı hak eden bır arac .Alper abinin değimiyle trabzonda kullanamadıgı ıcın satıyor alper abıde sıkıntısı kazası belası yoktur aracın temiz bir evo :)

typer46
12-04-2011, 13:15
araç çok güzel ama fiyat çok yüksek.

ÜSTÜNERC
12-04-2011, 13:17
araç çok güzel ama fiyat çok yüksek.

emin olabılırsınkı kardeşim parcaları hesaplayınca sahıbı gene zararda bile

typer46
12-04-2011, 13:23
emin olabılırsınkı kardeşim parcaları hesaplayınca sahıbı gene zararda bile

bizde elimizden geldigince bu zamanak kadar ufak tefek araba yaptık ama malesef satarken kimse malzeme parasını alamıyor race araba yapıyosan zaten zarar her zaman olacaktır.

yasarım
12-04-2011, 13:24
bende aracımı satıyorum ama ustundekı parcalar ıcın ekstra bı fıyata ekleme yapmıyorum.aracın dolulugu sadece aracın dığer satılık araclsarın onune gecmesıne yarıyo yanı arabada x $ kadar parca var onu fıyata eklım tarzında bısey olmaz

burda kımsenın amacı aracı kotulemek yada fıyatı kotulemek degıl buda yanlıs anlasılmasın

Mutu
12-04-2011, 13:28
bizde elimizden geldigince bu zamanak kadar ufak tefek araba yaptık ama malesef satarken kimse malzeme parasını alamıyor race araba yapıyosan zaten zarar her zaman olacaktır.

Ekstralarıyla beraber piyasa fiyatına göre mi satıyorsun yaptığın aracı ?

typer46
12-04-2011, 13:29
bende aracımı satıyorum ama ustundekı parcalar ıcın ekstra bı fıyata ekleme yapmıyorum.aracın dolulugu sadece aracın dığer satılık araclsarın onune gecmesıne yarıyo yanı arabada x $ kadar parca var onu fıyata eklım tarzında bısey olmaz

burda kımsenın amacı aracı kotulemek yada fıyatı kotulemek degıl buda yanlıs anlasılmasın
:icon_tup:

typer46
12-04-2011, 13:34
Ekstralarıyla beraber piyasa fiyatına göre mi satıyorsun yaptığın aracı ?

piyasa fiyatı derken ?

Mutu
12-04-2011, 13:36
Standart bi arabyla yüklü arabayı aynı fiyata mı satıyorsun demek istedim.

typer46
12-04-2011, 13:38
Standart bi arabyla yüklü arabayı aynı fiyata mı satıyorsun demek istedim.

tabikide hayır ama burda benım maksadım aracı kötüleyip fiyatını düşürmek degil sadece yapılan işlemlerin tamamını alamıyosun anlatmak istedigim bu.

Yigit-Y
12-04-2011, 13:39
o rakamlara satılması zor bir araç ...

inş satıcı dilediği rakama satar...

ÜSTÜNERC
12-04-2011, 13:41
typer46 arkadasım haklısın tabıkı modifiye yapılan aracların sahıplerı hemen hemen zarar edıyor haklıssın ama 90.00 ıstıyor alper abı evoya araba gercekten temız 500 hp gibi bır gucte.Kımse kımsenın malına paha bıcemez tabı ama 90.00 pahalı bır rakam bu zamanda.Ama arac gercekten 10 numara bır arac temizlik acısından türkiyede ilk 5 evonun arassına gırer

typer46
12-04-2011, 13:45
typer46 arkadasım haklısın tabıkı modifiye yapılan aracların sahıplerı hemen hemen zarar edıyor haklıssın ama 90.00 ıstıyor alper abı evoya araba gercekten temız 500 hp gibi bır gucte.Kımse kımsenın malına paha bıcemez tabı ama 90.00 pahalı bır rakam bu zamanda.Ama arac gercekten 10 numara bır arac temizlik acısından türkiyede ilk 5 evonun arassına gırer

siz burda konuyu açmadan önce ben ilanlardan görmüşdüm arabayı çok güzel yakışıklı bi araç buna şüphe yok sonuçda araç adamın arabası isterse 100 binde ister sadece ben fiyat olarak çok yüksek buluyorum.

ÜSTÜNERC
12-04-2011, 13:53
yani haklısınız benım ıcınde pahalı bır rakam az para değil :):):)

Mutu
12-04-2011, 13:57
tabikide hayır ama burda benım maksadım aracı kötüleyip fiyatını düşürmek degil sadece yapılan işlemlerin tamamını alamıyosun anlatmak istedigim bu.

Yok ben sizin dediğinizi anladım. Alan kişi zaten bunların hepsini değerlendirip alır. Eğer sahibinni fiyatı şişirdiğini düşünüyorsa almaz. İlanın özelliklerinde bahsettiği gibi 40.000 dolar ekstra varsa kolayca satar, ama aksi durumda arabasına kendi biner. Demek istediğim fiyat tercihi satıcıya bırakılmalı, üzerine yorum sadece alıcı ya da talip yapmalı bu da 2 kişi arasında zaten :)

ömeRC
12-04-2011, 14:00
arkadaşlar aracın değeri sahibine göre o ciddi alıcı çıkarsa gerekli açıklama ve fiyatın ne olacağı belirtilir...şimdilik satılma sebebi sadece trb da çok göze batması ve polisler

CanberkD
12-04-2011, 14:15
kol-piston yapıldımı bu arabaya ??

ömeRC
12-04-2011, 14:23
araçta kol piston yok sadece motorun içinde dereceli var...

EvoX
12-04-2011, 16:28
arkadaşlar araba izmirden samsuna samsundanda aracı biz aldık arabada kaza boya namına hiç bir şey yok samsundaki sahibi polisler yüzünden aracı süremedi.aracı almaya gittiğimizde bize 500 hp dediler ama araçta ayar namına hiçbir şey yoktu ankara torq garaja gittik remapstr(ümit doğan) araca ayar yapıldı ve araç evo kimliğine büründü 2 gün 4 depo benzin ile ayar yapıldı:)
yani araca gelince araçta gt30 turbo hks egzantrikler hks intercoll hks yarış coliverları orj advanracing jantlar sıfır exedy baskı balata hks egzos evc6 defiler içinde en ufak bir hata yok koltuklar yepyeni...trb dada araç aynı şekilde polisler yüzünden süremiyoruz cumartesi akşam pazar ya sürülür ya sürülmez.
piyasadaki evo9 lar hakkında fazla bilgim yok ama hem kırmızı hem doluluk hemde temizlik olarak 1.liği alacak bir araç

Doğru bilgi verilmiş . Teşekkür ederim dediğiniz gibi ayarsizdi . Fiyat olarak konuşulur anlaşılır . Herkesin yorumu için teşekkür ederim :) .

tolga900
12-04-2011, 21:04
düzeltme yapılmıştırrr

öskür
12-04-2011, 21:13
bu araba adanadaki sh 500 plakalı araçç aracı istanbuldan müdür sattı aracın sağ tarafı çizikten dolayı boyalıtdı daha sonra ben gt 35 li kiti bu araca sattım araç 65000 km de bursaya satıldı ve belli bir süre sonra yatak sardı aracınn 35 li kiti belli bir süre sahibinden com da satlık olarak durdu aracın set up küçültüldü hatta aracın istanbuldan geldiğinde üzerinde takılı olan headersı ben kullanıyorum .:)

baskan bu benim arac deil bunu yine biz sattik ama izmire uzerindeki cogu parcayi ben verdim izmirdeki kankamiz satti ozmn boyasizdi...gusel aractir

cenkr1
12-04-2011, 21:14
bu araba adanadaki sh 500 plakalı araçç aracı istanbuldan müdür sattı aracın sağ tarafı çizikten dolayı boyalıtdı daha sonra ben gt 35 li kiti bu araca sattım araç 65000 km de bursaya satıldı ve belli bir süre sonra yatak sardı aracınn 35 li kiti belli bir süre sahibinden com da satlık olarak durdu aracın set up küçültüldü hatta aracın istanbuldan geldiğinde üzerinde takılı olan headersı ben kullanıyorum .:)

bu o araç değil bu kadar nasıl eminsin anlamadım öyle bir yazmışsınki sanki senin eski araban araç izmir kayıtlı orada servis kayıtları var alper o arabada boya olsaydı almazdı zaten tork garaja geldiğinde bende gördüm gerçekten düzgün araba :icon_tup:

ömeRC
13-04-2011, 08:37
nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ben anlamadım bilmediğin arablalar hakkında yorum yapmazsan iyi olur...arabada boya yok diyoruz sen diyorsun bi tarafı boyalı sh500 değil diyoruz sen diyorsun sh500 nerden biliyorsunda milleti yanıltıyorsun:soru:

tolga900
13-04-2011, 16:47
nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ben anlamadım bilmediğin arablalar hakkında yorum yapmazsan iyi olur...arabada boya yok diyoruz sen diyorsun bi tarafı boyalı sh500 değil diyoruz sen diyorsun sh500 nerden biliyorsunda milleti yanıltıyorsun:soru:

araba 500 ün aynısı bu araç o olmayabilir ama aynı özellikte her neyse önemli değilll bilinen bilinir