PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arabanı insanla deneyeceksin

deathofacar
03-08-2007, 16:46
ben arabam yapıldığından beri tüm denemelerimi subarularla yaptım. dün gece de çok güzel bi denememiz oldu. her zamanki gibi dostluk kazandı. bir kez farklı bir arabayla denedim ki açık farkla geçmiştim, 6 saat sonra tam aksini söyleyen arkadaşlarım oldu bana. demekki arabanı yavşaklarla değil insanlarla deniyeceksin, ne marka olduğu önemli değil.:heyoo:

mustafa-u
03-08-2007, 17:17
demekki arabanı yavşaklarla değil insanlarla deniyeceksin, ne marka olduğu önemli değil.:heyoo:

kesinlikle ... :icon_tup: :icon_tup: :icon_tup:

miniks
03-08-2007, 19:18
şimdi şöle bir durum var

denedigin aracın sahibimi aksini iddia ediyo yoksa yandaşlarımı

biliosunuz ki aracın sahibi konuşmazken başka kişilerin konuşmaları daha fazla olmuştur

ama aracın sahibi konuşuyorsa da bir daha o adamla deneme yapmam zaten hırslı adamla deneme yapmıcaksın gectigsen gectin gecildiysen gecildin kardeşim ne varki bunda gecsen ne olur gecmesen ne olur BU İŞE DÜNYANIN SONU GİBİ BAKMAKTAN VAZGECMEK LAZIM

yoksa yavşak coookkk

facia
03-08-2007, 19:29
birileri kursat abiyi fena kızdırmış

lucky1
04-08-2007, 10:03
ben arabam yapıldığından beri tüm denemelerimi subarularla yaptım. dün gece de çok güzel bi denememiz oldu. her zamanki gibi dostluk kazandı. bir kez farklı bir arabayla denedim ki açık farkla geçmiştim, 6 saat sonra tam aksini söyleyen arkadaşlarım oldu bana. demekki arabanı yavşaklarla değil insanlarla deniyeceksin, ne marka olduğu önemli değil.:heyoo:

Agzina saglik Kusat baba :icon_tup:

TünayK
04-08-2007, 12:43

+111111

hırs ııdir ama dozunu kacırmadıgın surece...