PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vectra E5'te Yan Yan

By_Carizma
22-04-2011, 12:05
Von By Arfy - By TaqinTi gepostete Videos: Vectra E5'te Yan Yan [HQ] | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=143798208998039)

Valla E5 e hiç benzetemedim ama :D video da öyle yazıyordu :D:D:D

halilkarakas
22-04-2011, 12:07
bu neki .....sefaköyde 200 le yanlayanlar var ...araplar *ok yemiş :)

Low-Rider
22-04-2011, 12:15

arapların videoları var ama:)

bu vectralı arkadaş izmit pistinde de böyle gidiyordu güzel gündü

özgür67
22-04-2011, 12:17
bi anlık bir hata yeterli diye düşünüyorum.Yol istanbul ankara otobanı derince civarları gibi

elpadre
22-04-2011, 12:34

ben 200 ve ustu konusuyurm :D

Ahmet Saraçoğlu
22-04-2011, 12:37
eyvaz mıydı bu arkadaşın ismi?

b16a2
22-04-2011, 12:40
ben burda yanlık bi mevzu göremedim ama arkadaş kafasına göre sağ sol yapmış allahtan karşı şeritten biri gelip kafadan girmemiş

özgür67
22-04-2011, 12:52
ben burda yanlık bi mevzu göremedim ama arkadaş kafasına göre sağ sol yapmış allahtan karşı şeritten biri gelip kafadan girmemiş

Otoban olduğu için karşıdan araç gelimiyor.

Low-Rider
22-04-2011, 12:54
eyvaz mıydı bu arkadaşın ismi?

eyvaz antalyalı turbo şahini olan

bu arkadşaın adını hatırlamıyorum,gebze yada izmitliydi galiba

elpadre
22-04-2011, 12:57
eyvaz antalyalı turbo şahini olan

bu arkadşaın adını hatırlamıyorum,gebze yada izmitliydi galiba

devran olabılırmı ?

KA®ANLIK
22-04-2011, 13:02
http://i32.tinypic.com/etccpu.gif

söyleyecek söz bulamadım.

halilkarakas
22-04-2011, 13:17

ben bilmem özgür abi ..duyumlarım böyle yani....çok proflar var sifaköyde :D

emre yeşil
22-04-2011, 13:22
Çocukken yapıyorduk

VTEC®
22-04-2011, 13:22
Devran dı vectralı arkadaşın adı galiba, kartal tayfasından youtube'ta videoları falan var.

JOCCO
22-04-2011, 14:13
otoban olduğu için karşıdan araç gelimiyor.

... :)

CaN000
22-04-2011, 14:24
Devran dı vectralı arkadaşın adı galiba, kartal tayfasından youtube'ta videoları falan var.

kartal drift team den mi ? :D

S.Mert
22-04-2011, 14:41
tünelden çıkarken güneşi gördüm

Ufuk
22-04-2011, 14:59
Bu abimiz izmitten hatta ibrahim abinin kuzeni.Körfezde videoları var.Fena yanlıyor pilotajı iyi biri :)
Devran diye hatırlıyorum adını ama yanlış olabilir..

gökberk
22-04-2011, 15:05
Bir yere çarpınca '' Game Over '' yazısı çıkacak sanıyor herhalde bu arkadaş...

Hareketleri hiç tasvip etmesem de güzel görüntüler.. :D

aLperTunga
22-04-2011, 15:06
evet devran çok samimi arkadaşım..bu videoyu izlemek değilde aracın içinde olmanızı tavsiye ederdim gecen sene bursaya gittik bi araba bakmaya dönüşte otobanda yanlamaya başladı artık bi yerden sonra bariyerleri karşımda görmemek için gözlerimi kapadım,devran yıllardır yanlıyor ve allaha şükür hatasız yapıyor..allah nazarlardan korusun...

otuzdört
22-04-2011, 15:12
BoşBoş işler :)

aLperTunga
22-04-2011, 15:16
BoşBoş işler :)

prd ben anlayamadım da neden boş boş işler dediniz?herkesin zevki farklı kimi gazlar,kimi yanlar kimide sahile iner görüntü yapar muzik dinler!!!:icon_tup:

otuzdört
22-04-2011, 15:18
prd ben anlayamadım da neden boş boş işler dediniz?herkesin zevki farklı kimi gazlar,kimi yanlar kimide sahile iner görüntü yapar muzik dinler!!!:icon_tup:

Kendi hayatını düşünmüyor, olduda bir anlık hatayla kaza yaptı yanındakinin sucu ne? Burda anlamadıgım bişey var o (ünlemler) neden..

Emre İlbi
22-04-2011, 15:22
helal olsun,tebrik ederim,
bi abim 10 yıl 2.5 V6ya bindi,O da el freniyle bişeyler yapardı,imrenerek bakardık,haa ben yaparmıyım yapmam,yapmayada çalışmam,orası ayrı,sadece keyifle izlerim:)
bence saygı duyulması gereken bi durum,ankarada bi tane accent era var,O da fena:D
allah kaza,bela vermesin:)

aLperTunga
22-04-2011, 15:22
otobanda ha yanlaşımsın ha gazlamışsın o zaman insanların roll de yapmaması gerek dimi ama roll videolarını izlerken zevkten 4 köşe oluyorsunuz..ünlemlerin bi anlamı yok türkçede ne anlama geliyorsa o..

kickbuttowski
22-04-2011, 15:24
Kendi hayatını düşünmüyor, olduda bir anlık hatayla kaza yaptı yanındakinin sucu ne? Burda anlamadıgım bişey var o (ünlemler) neden..

kimsenin zevkine kimse karisamaz tabi ama arkadan itisli bir araba olsa slalom drift yapiyor filan deriz bu sekilde arabanin arkasi bir kopsa direkt bariyerlerde bulursun kendini..
bu acidan bana anlamsiz geliyor ozelliklede oyle yuksek hizlarda..

bastada dedigim gibi araba benim degil tehlikeye attigim can benim degil video buraya koyuldugu icin site uyeleri kendilerinde yorum yapma hakki buluyorlar
tatsizlik cikmamasina ozen gosterirsek daha iyi olur :)

S.Özeren
22-04-2011, 15:26
adam veriyor contrayı :)

otuzdört
22-04-2011, 15:27
site uyeleri kendilerinde yorum yapma hakki buluyorlar
tatsizlik cikmamasina ozen gosterirsek daha iyi olur :)

Adam haklı..

JayVTEC!
22-04-2011, 15:28
kartal drift team - devran :)

mcanx
22-04-2011, 15:42
gazetelerde böyle bi salağı görüyoruz daha sonra bi facia haberiyle

aLperTunga
22-04-2011, 15:44

yaa kardeşim yorumlarınıza biraz dikkat edin..yanlayan adam çok samimi arkadaşım dedim..

mcanx
22-04-2011, 15:50
yaa kardeşim yorumlarınıza biraz dikkat edin..yanlayan adam çok samimi arkadaşım dedim..

yanlış hareketler bunlar, Allahtan bi kaza bela olmamış

XSi
22-04-2011, 15:53
herkezde bir sosyal mesaj verme sevdası :)

aLperTunga
22-04-2011, 16:03

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

redlinemst
22-04-2011, 16:10
1000 üye varsa 990 nı yapmıştır yapmayada devam edenlerimizde vardır illaki :) Tehlikeli falan huylu huyundan vazgeçmez.Neyse daha çok şey yazılırda direksiyonu iyi bi arkadaş galiba tebrikler hep böyle boş yerlerde denemesini umarım sakatlık çıkmaması açısından.

Emre İlbi
22-04-2011, 16:14

aynen abi,bu kadar abartılacak bi durum olduğunu düşünmüyorum.
trafikte ışık ihlali yapmış kendini bilmez biride gelip çarpabilir,bence sosyal mesajları trafik kurallarını ihlal edenlere vermek gerek:heyoo:
allah hepimizi kazadan,beladan korusun:)

gsi_club
22-04-2011, 17:59
arabayi süren devrandir.birde dikkat ettiyseniz yanlarken etrafinda bir araba yok.o mesajlari yazan arkadaslar ne demek istedigimi anlamistir.

suprolla
22-04-2011, 21:19
arabayi süren devrandir.birde dikkat ettiyseniz yanlarken etrafinda bir araba yok.o mesajlari yazan arkadaslar ne demek istedigimi anlamistir.

etrafta yada o istikamette araba olmaması bariyerden karşıya geçmicek anlamına gelmez
yapan arkadaşı tanımam ne kadar zamandır yaparsa yapsın hayatını bu spora vermiş insanlar bile hata yapıyorsa herkes yapar....şimdiye kadar yapmamışsa bundan sonra kaza yapmicak anlamına gelmez...keşke hiç kaza olmasa:rolleyes:

oguzhan999
22-04-2011, 21:33
adam yapmış olmuş, olumsuz eleştriye olabilir ama sosyal mesajlara gerek yok,

berkay_aydin
22-04-2011, 21:36
Bence gereksiz..

_FrKn_
22-04-2011, 21:37

allah korumuş :)

berkay_aydin
22-04-2011, 21:44

:hoo: :hoo: :hoo: :hoo:

:hihih: :hihih: :hihih: :hihih:

Emre İlbi
22-04-2011, 21:53
biri çıktı "allahtan karşı şeritten biri gelip kafadan girmemiş" dedi,başka biride allah korumuş diyor,arkadaşlar insaf,otobanlar bölünmüş yollardır(bana hiç bölünmemiş bir otoban denk gelmedi) nasıl karşıdan adam gelecek,uçarak mı gelecek:heyoo:
şimdi biride çıkar karşıdan biri uçmaz ama bu arkadaş sol tarafa uçabilir falan der:cool:
ömrüm boyunca hiç el freni çekmiş bi insan değilim(park halindeyken hariç) bu tür hareketler yapmam,yapmayada uğraşmam,ama artık nasihat vermeyi bırakında,adama bi allah kazadan,beladan korusun diyin:heyoo:
sizin mantığınıza kalırsak,hiç arabaya binmeyelim,kış günü takmadığınız zincir yüzünden aracınız kayıp başka bir aracada çarpabilir,bu ve bunun gibi kaza örneklerini çoğaltabilirim,allah cümlemizi kazadan,beladan korusun:)

Caglar35
22-04-2011, 21:59
yapmasak olurmu - evet
yapıyormuyuz - evet

madem böyle şeyleri kabul etmiyosak burayada yazmak bana göre saçma.
onaylamıyorsak izler geçeriz devamını getirip kimseye ders vermek zorunda değiliz bence..

hakzer
22-04-2011, 22:07

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

_FrKn_
22-04-2011, 22:36
biri çıktı "allahtan karşı şeritten biri gelip kafadan girmemiş" dedi,başka biride allah korumuş diyor,arkadaşlar insaf,otobanlar bölünmüş yollardır(bana hiç bölünmemiş bir otoban denk gelmedi) nasıl karşıdan adam gelecek,uçarak mı gelecek:heyoo:
şimdi biride çıkar karşıdan biri uçmaz ama bu arkadaş sol tarafa uçabilir falan der:cool:
ömrüm boyunca hiç el freni çekmiş bi insan değilim(park halindeyken hariç) bu tür hareketler yapmam,yapmayada uğraşmam,ama artık nasihat vermeyi bırakında,adama bi allah kazadan,beladan korusun diyin:heyoo:
sizin mantığınıza kalırsak,hiç arabaya binmeyelim,kış günü takmadığınız zincir yüzünden aracınız kayıp başka bir aracada çarpabilir,bu ve bunun gibi kaza örneklerini çoğaltabilirim,allah cümlemizi kazadan,beladan korusun:)

anlayan anladı :D

VTEC®
22-04-2011, 22:56
Bu ne sosyal mesaj telaşı anlamadımki. mesaj verenlerin hepsindede incik boncuk uğraşılmış araçları olan adamlar. Bırakın mesaj vermeyi bende hergün ne hareketler yapıyorum araç kullanırkenki mesaj verenlerde hiç yapmadı sanki hatta hiç yapmayacaklar. adam hakkını vermiş yanlamış maaşallah Allah tekerine taş değdirmesin. video bile izlemeyi beceremiyoruz yaw. olmuş geçmiş bitmiş artık yok uçacaktı yok kopacaktı yok takla atacaktı...

Melih-Ö
22-04-2011, 22:59
Mesaj vermeyi bencede bırakmak lazım herkes yapıyor bu hareketleri :) Arkadaş güzel yapmış benim görüşüm...

aLperTunga
22-04-2011, 23:03
benim merak ettiğim bu sosyal mesaj veren,yapılan bu işi gereksiz gören arkadaşların bu sitede ne işi var acaba???bu arada devo kankaa helal sana bu işi ne kdar iyi yaptığını ben çok iyi biliyorum ve herkeste farkında...

necoone
22-04-2011, 23:08
helal olsun devranavarsa iyisini yapan koysun ona da maşallah deriz

uluckaban
22-04-2011, 23:08

:icon_tup:

sovalye
22-04-2011, 23:25
burası dil iskelesinden sonraki tünel olması lazım..

ruudvan
22-04-2011, 23:37
sabahın bı vaktı otobanda allahın kulu yok adam kafasına gore hareket yapmıs kımseyı ılgılendırmez.he ben yaparmıydım hayır.bu kadar hardcore yapmam en azından.

Onrcn
23-04-2011, 00:04
ya arkadas ozgun un videosunu koydular %90 tebrik vs geldi baskasi video koyunca herkes trafik polisi gibi oluyor. Ya hic birsey yapmiyorsaniz bu sitede ne isiniz var ? Sadece bilgi okumaya mi giriyorsunuz, tamam bu sitede ciddi detayli bilgiler var da.. Teknik tartismalara kac kisi katiliyor?

Neredeyse hepimiz arabalarimiza birseyler katip en azindan rolling yapan insanlariz dirdir etmeyin, sikayet etmeden once bir kendinize bakin. Hep trafikte 0 hata mi gidiyorsunuz? Her kurala uyuyor musunuz ? Uymuyorsaniz bu insanlari da elestirmeye hakkiniz yok.

Ha videoda bana gore cok birsey de yok, adam dumduz yolda tek basina yuksek olmayan suratlerde birseyler yapmis. Kendisini tebrik ederim kabiliyetli bir arkadas fakat yok karsi seride atlar bariyerlerden falan o hizlarda fizik kurallarina aykiri o bariyerlerden atlayabilmesi. Gecen gun onumde biri kirdi direksyonu kayip agaclara vs vurdu ciddi kaza oldu. Bu arkadas o arabayi kullaniyor olsaydi bu denediklerinden oturu o arabayi kurtarip kazayi engellerdi ornegin. Cektigi video gayet duzgun bir ortamda cekilmis ve daha onceden de bunu yapsa cektigi videoda tekrar yapmasi deneyim kazandirir. Ani bir tehlikede ise yarayabilecek seyler bunlar. Keske pistlerimiz vs dogru duzgun acik olsa da insanlar burada kafasina gore takilabilse, acikken de asiri katilim yok ama gonul verenler orada. Bu arkadasta daha once pistte de bu sekilde gitmis bu yuzden tebrik ediyorum.

Gaza gelip sosyal mesaj vermeyin. Bu kadar kasacaksaniz yolda makas atan taksi minibus otobus usenmeyin arayin polise sikayet edin ugrasin, onlar yapmasin en azindan 10 larca can tasiyorlar.

p.s: Bu mesaj yollarda gazlayin yanlayin anlamini tasimiyor ve insanlari tesvik te etmiyorum. Sadece bu hareketlere sosyal mesaj verebilecek bir kitleyi olusturmuyoruz genel anlamda, bunu vurgulamak icin yazdim.

b16a2
23-04-2011, 00:09
buranın amacı herkesi takdir etmek değil adam pistte yapmış güzel yapmış burda yapmış olmamış bu benim görüşüm sana görede doğru ola bilir asıl amaç burda herkesin fikrine saygı duymak olmalı bence etik olan diye düşünüyorum iyi formlar kazasız sürüşler;)

Onrcn
23-04-2011, 00:13
buranın amacı herkesi takdir etmek değil adam pistte yapmış güzel yapmış burda yapmış olmamış bu benim görüşüm sana görede doğru ola bilir asıl amaç burda herkesin fikrine saygı duymak olmalı bence etik olan diye düşünüyorum iyi formlar kazasız sürüşler;)

tabiki takdir edin demiyorum ama tehlikeli araba kullaniyoruz %90 imiz, bu yuzden sosyal mesaj vermesi gereken o %10 luk kitle diye dusunuyorum. Yoksa oo kralsin diye yorum yapalim degil. Sosyal mesaji biz vermeyelim gerek yok diyorum.

SekoLive
23-04-2011, 00:19
yapılanlar çok tehlikeli.... ama kimseye bişi olmadan bitmesi cok güzel izlerken zevk aldımmı valla aldım bi ara araba kopacak diye korktum ama olmadı :)

ALPER-VNS
23-04-2011, 02:24
önden çekişle böyle şeyler hoşuma gitmiyo artık.. yaptım mı, yaptım zamanında..

ps: sosyal mesaj deeldir :)

erhanarici18
23-04-2011, 10:29
ESP olmasa .mı .ötü dağıtıcak

olcay_bora
23-04-2011, 10:34
bonusları topluo :D

Maxiboost
23-04-2011, 11:38
helal olsun devranavarsa iyisini yapan koysun ona da maşallah deriz

YouTube - transporter yan yan (http://www.youtube.com/watch?v=AnbzvOSOMg0)

_FrKn_
23-04-2011, 11:47
bah başlayorum.
YouTube - Doblo drift (http://www.youtube.com/watch?v=FuMiHYsWsg4)

B.Koçer
23-04-2011, 11:51
bah başlayorum.
YouTube - Doblo drift (http://www.youtube.com/watch?v=FuMiHYsWsg4)

woooooo :D

Oznsrl
23-04-2011, 11:52
Video güzelmiş iyi koparıyor arabayı helal olsun :)

ama transporter yan yan daha hoşuma gitti çok tatlı bi hareket kısa ve öz :)

Ufuk
Bu abimiz izmitten hatta ibrahim abinin kuzeni.Körfezde videoları var.Fena yanlıyor pilotajı iyi biri :)
Devran diye hatırlıyorum adını ama yanlış olabilir..

2vectra-krfez-drift-yan-time-trial-18-0cak-devra_380733.htm

http://www.streetfire.net/profile/devolation.htm

Edit:Devran abinin körfez videoları..Diğer videolarındanda pilotaj belli..

dragon07
gerçek driftle tanısmaya hazırsanız iyi seyirler..........

YouTube - 07 ARU 80 Drift Show - (http://www.youtube.com/watch?v=FYSplilJj6g&feature=related)

bu arada adamın direksiyonu saglam maşallahh, sosyal msja hayır :)

MeRtCaN
23-04-2011, 12:12
deli çesaretii valla

gökan
23-04-2011, 12:16
devran olabılırmı ?

devran kartal teamdekı devranmı:)

rodya
23-04-2011, 12:19
Bi de "bırakın sosyal mesaj vermeyi" diyenler var.
ya bsg diyesim geliyor cidden.
Tehlikeli işte yapılan şeyler.arka bahçesinde yapmıyor ya adam?
biz yapmıyor muyuz diyorsunuz..E yapmayın?
Sonra bi de modifiyecileri apaçi görüyorlar diye zırlıyoruz.E apaçiyiz işte

XSi
23-04-2011, 12:49
Bi de "bırakın sosyal mesaj vermeyi" diyenler var.
ya bsg diyesim geliyor cidden.
Tehlikeli işte yapılan şeyler.arka bahçesinde yapmıyor ya adam?
biz yapmıyor muyuz diyorsunuz..E yapmayın?
Sonra bi de modifiyecileri apaçi görüyorlar diye zırlıyoruz.E apaçiyiz işte

ya hocam takma bu kadar ya keyfine bak..

hepimiz biraz apaçiyiz bence :D

ykavcioglu
23-04-2011, 12:52
ilk videodaki arkadaşın salih sunar olması lzm.
rahmanlarda, sadece filtre vardı hatta:)

gökan
23-04-2011, 12:54
http://www.youtube.com/watch?v=5wnxdGsMh-Q

Emre İlbi
23-04-2011, 13:41

helal olsun,maşallah,arapları aratmıyor valla:D
transit çok fenaa:D
allah cümlesinide kazadan,beladan korusun:)

Jem89
23-04-2011, 18:03
ESP olmasa .mı .ötü dağıtıcak

O araçta esp yok..

Ayrıca devran'ın bir sürü videosunu izledim.. Gerçekten arabaya hakim birisi.. Ha bu hiç kaza yapmaz anlamına gelmiyor..Yapılan hareket tabiki tehlikeli..Ama sabaha karşı körfez pistine giderken çekilmiş sanırım bu video.. Ve yol bomboş..

Trafikte makas atanlara şak şak yapın.. Ondan sonra burda birisi birşey yaptımı.. I ıh çok ayıp..

Geçelim arkadaşlar.. Herkesin belli bir yaşı var..Şak şak çılıkta yapmayın..Yanlışı da onaylamayın..

ALPER-VNS
23-04-2011, 18:06
O araçta esp yok..

Ayrıca devran'ın bir sürü videosunu izledim.. Gerçekten arabaya hakim birisi.. Ha bu hiç kaza yapmaz anlamına gelmiyor..Yapılan hareket tabiki tehlikeli..Ama sabaha karşı körfez pistine giderken çekilmiş sanırım bu video.. Ve yol bomboş..

Trafikte makas atanlara şak şak yapın.. Ondan sonra burda birisi birşey yaptımı.. I ıh çok ayıp..

Geçelim arkadaşlar.. Herkesin belli bir yaşı var..Şak şak çılıkta yapmayın..Yanlışı da onaylamayın..

96da sıfır almıştık vectra bu kasa en boşunda bile vardı çekiş kontrolü.. ama doğru adı esp değil TC:icon_tup:

Jem89
23-04-2011, 18:10
96da sıfır almıştık vectra bu kasa en boşunda bile vardı çekiş kontrolü.. ama doğru adı esp değil TC:icon_tup:

Doğru Traction Cont vardı.. ama on off seçeneği oluyor sanırım onda.. Dimi ?

poseidon
23-04-2011, 18:13
Araplar bu videoyu seğredip

"ulen apaçilere bak neler yapıyor" diyorlar mı?

ibrahim
23-04-2011, 18:15
çok eski bi video devranın yapmışolduğu dengesiz hareketlerden biri

BurakCengizhanoğlu
23-04-2011, 18:20
beyaz gsi ı varmıydı devranın ?

BurakCengizhanoğlu
23-04-2011, 18:27

aralıksız güldüm vidyo boyunca :D
dalga geçmek için değil hoşuma gitti yapılanlar :D kamyonla bile yanlıycaklar utanmasalar :D

ibrahim
23-04-2011, 19:43
beyaz gsi ı varmıydı devranın ?

evet o devran s virajında önçekerle yanlayan ilk lerden biridir maşallah direksiyonu çok iyi daha bi kazası yok :)

yusufbatırel
23-04-2011, 20:09
kımsenın mezarında pılotajı guzeldı yazmıyor

dirk
24-04-2011, 10:29
Bence Coilover Alınmalı... Vectra cook sawuruyor...

eser
24-04-2011, 11:42
Bu ne sosyal mesaj telaşı anlamadımki. mesaj verenlerin hepsindede incik boncuk uğraşılmış araçları olan adamlar. Bırakın mesaj vermeyi bende hergün ne hareketler yapıyorum araç kullanırkenki mesaj verenlerde hiç yapmadı sanki hatta hiç yapmayacaklar. adam hakkını vermiş yanlamış maaşallah Allah tekerine taş değdirmesin. video bile izlemeyi beceremiyoruz yaw. olmuş geçmiş bitmiş artık yok uçacaktı yok kopacaktı yok takla atacaktı...

benim merak ettiğim bu sosyal mesaj veren,yapılan bu işi gereksiz gören arkadaşların bu sitede ne işi var acaba???bu arada devo kankaa helal sana bu işi ne kdar iyi yaptığını ben çok iyi biliyorum ve herkeste farkında...

Devran ı tanıdığımdan beri hep yanlar akıl almaz hareketler yapar ama bugune kadar daha bir kere patladığını ne gördüm ne duydum direksiyonu gerçekten çok çok iyi dört tekeri olan motoru olan her araçla yanlıyan bir manyakk :)

sosyal mesajlara gelince,sosyal mesaj veren arkadaşlar E 5 te 70 lemi gidiyor yada hatalı sollama yapmıyormu yada ne biliyim bütün kurallara uyuyormu mesela köşedeki bakkala gıderken emniyet kemeri takıyormu?

ÜSTÜNERC
24-04-2011, 11:45
yazık gunah arkadasım orda sana bıse olsa gereksız hareketler bence hoş değil

Cglrgncl
24-04-2011, 11:54
yazık gunah arkadasım orda sana bıse olsa gereksız hareketler bence hoş değil
+++35
Çok bilinçsizce yapılmış bir hareket bana kalırsa:mad:

VTEC®
25-04-2011, 09:59
Devran ı tanıdığımdan beri hep yanlar akıl almaz hareketler yapar ama bugune kadar daha bir kere patladığını ne gördüm ne duydum direksiyonu gerçekten çok çok iyi dört tekeri olan motoru olan her araçla yanlıyan bir manyakk :)

sosyal mesajlara gelince,sosyal mesaj veren arkadaşlar E 5 te 70 lemi gidiyor yada hatalı sollama yapmıyormu yada ne biliyim bütün kurallara uyuyormu mesela köşedeki bakkala gıderken emniyet kemeri takıyormu?

Eser bende onu anlamıyorum hiç gazlamadılar sanki yapmayın diyenler, olmuş bitmiş artık adamın nerde yaptığıda belli uzatmaya gerek yok.

onur_S
25-04-2011, 10:11
bu yanlamakmı oluyor :) viraja yan girer çıkar ona okey :)
belli olmasada ;
YouTube - 23052010019.mp4 (http://www.youtube.com/watch?v=3AmvvULHClQ)

onursumer
25-04-2011, 10:30
yolda iyi tutuyor valla ben korkarım yapmaya sakin şoforum :D

VTEC®
25-04-2011, 11:10
bu yanlamakmı oluyor :) viraja yan girer çıkar ona okey :)
belli olmasada ;
YouTube - 23052010019.mp4 (http://www.youtube.com/watch?v=3AmvvULHClQ)

Valla vectralı vatandaşın daha iyi videolarıda var.
Ben bu fiestanın yaptığını hergün normal kullanırkende yapıyorum bazen ihtiyaç gibi oluyor benim için hatta :D

mur_84
25-04-2011, 11:21
görkem bizim kar yağdığında ataşehirdeki videoları bulamadım.. onlarda çok eğlenceliydi.. :)

orcunnn
25-04-2011, 11:36
devran olabılırmı ?

devran ismi bizim ve bu işi gerçekten çok iyi biliyor

orcunnn
25-04-2011, 11:43

ne alaka kardeş adam turbo araçlar 280 300 ler cevirirken videolar 10 num tebrikler saniye yarışları bumu çok büyük hatta yapsa ne olur o hızda en fazla bariyere patlar olanda arabaya olur buna emin ol herkezin canı kıymetli

orcunnn
25-04-2011, 11:47

aynen konuşmalarına dikkat et bencede salak dedigin adam senin kullandıgı arabayı gözlerini kapasan kullanır sen rahat ol ve video adam eklememiş çok eski video biri görmüş yayınlamış o adam 10 senenin üzerinde yanlar be bir tane kazası yok ;)

Asimos
25-04-2011, 11:50
YouTube - transporter yan yan (http://www.youtube.com/watch?v=AnbzvOSOMg0)

Harbi 11numara yan olmuş:icon_tup:

barisy
25-04-2011, 12:00
bomboş yolda bu tip hareketlerin yapılmasında sakınca görmüyorum , sonuçta başka araç yok , en fazla bariyerde duracaktır. bu yönden toplumsal mesajlık bir hadise görmüyorum.

ama bu güne kadar kaza yapmamış olunması yapmayacağı anlamına gelmediği gibi, direksyonu iyi olan formula 1 pilotlarının bile kaza yaptığı gerçeğini unutmamak gerekiyor.

SekoLive
25-04-2011, 12:03
her iyi şöför kaza yapmaz olayı gerçek olsaydı SENNA şuan aramzdaydı ;) kaza anlıkdır vida çıkar , birisinin freni patlar, önüne öküz cıkar... bunlar olası şeyler kaçamazsın kazadan . . .

adam hakkını vermiş. bir sağa bir sola yatırmıs inş bunu deneyip devranını kapatanlar olmamıstır çünki kurtlar vadisi izleyip kendini mafya sananların oldugu devirdeyiz bunuda izleyip kendini DEVRAN sananlar olabilir :)

selim bayrak
25-04-2011, 12:23

:icon_tup::icon_tup:;)

VTEC®
25-04-2011, 14:02
görkem bizim kar yağdığında ataşehirdeki videoları bulamadım.. onlarda çok eğlenceliydi.. :)

aynen muratım çok eğlenmiştik o zaman :)

By_HaNNibaLL
25-04-2011, 14:28
bende micirda 0 ciziyordum :D

herkezin keyfi ayridir ama güzelim araba ufak bi hatada pert olabilir ve can kaybi olabilir tehlikeli ve gereksiz diyorum ben

kry0738
25-04-2011, 16:06
saçmalık usta bu iş yanlık bi mevzu yok antalya kemer yolunda herkez yancı ozaman bu arkadaşın yapyığı olay yanlamaksa ..

aligoldenstone
25-04-2011, 17:56
F1 de bu hareketleri lastikleri ısıtmak için yapıyolardı galiba :)))

redlinemst
25-04-2011, 21:47
transporter videosuda çok eski harbi direksiyonu iyi bir eleman,devran arkadaşın pistteki videosuda iyiymiş tekrardan tebrikler.

Ya bazılarımıza garip gelebilir sakin kullanır bu tip hareketlerle işi olmaz falanda çoğumuz yapmış veya yapanların arabasında bulunmuşuzdur.Kendi adıma konuşuyorum ben hiç yadırgamıyorum yani birazda çevre meselesi her neyse helal olsun güzel yapıyor :)

tdipower
25-04-2011, 23:15
zaman zaman boş yollarda akla gelmeyen araçlarla yapmadım diyemez birçoğumuz :)

Viper_Si
25-04-2011, 23:28
Adam yapmış valla helal olsun :)

TolgaEsentepe
25-04-2011, 23:32
direksiyonu kuvatlıymış maşallah

Alper_
25-04-2011, 23:46
saçmalık usta bu iş yanlık bi mevzu yok antalya kemer yolunda herkez yancı ozaman bu arkadaşın yapyığı olay yanlamaksa ..

kemer yolunu yıllardır kullanırım kullanırız hiç aklımıza gelmedi yanlamak:D:D

kry0738
26-04-2011, 10:27
kemer yolunu yıllardır kullanırım kullanırız hiç aklımıza gelmedi yanlamak:D:D

:) dostum 1 kemer yolu 2 kepez yolu birine inerken birine giderken yanlamadan geçmiceksin :):) heleki mekan dönüşü ise kemerden yansın yıkılsın

estremo
29-04-2011, 18:50
yol boş, adamda yapmış işte. ona bakarsak herkes roll, drag vs yapıyor. bu konular bu kadar ince konuşulursa, konu hükümete kadar gider. doğru düzgün her şehire, bir pist yapsınlarda insanlarda dışarıda ne kendi hayatlarını, ne başkalarının hayatlarını tehlikeye atmasalar. o kadar ince fikirli olmayalım, yapılanların ne kadar doğru olmadığını bilsekte, elimizde olan şartlardan dolayı birbirimize hemen ahkam kesmeyelim.

yapan arkadaşıda tanımam etmem, umarım bundan sonrada bir kaza bela gelmez başına, iyi yamuluyor helal olsun..

spankme
30-04-2011, 14:07
ya arkadaslar devranı tanımayan ınsan neden eleştırı yaparki anlamam ilk arabasına bincen görcen direksiyon kabiliyetini....
bence video yetioda artıoo anadol bile versen neler yapar neler allah kaza bela vermesin tekrar tekrar....

sedat s
03-05-2011, 19:13
arkadas ecelıne sponsor arıo herhalde