PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paypal Hakkında Yardım

THUNDER
23-04-2011, 15:29
Arkadaşlar bu sistemi ilk defa kullanıcam, Kayıt işlemleri falan hepsi tamam. Şimdi ingilterede birinden parçalar alıcam ve 100 pound göndercem nakliye içinde olmak kaydıyla. Para göndere girdim.
Burda;
Online Alışverişler Altında; Ürünler/hizmetler/ebay ürünleri
Bireysel Ödemeler Altında; Finansal yardım/bor ödeme/hediye diğerleri
Seçenekleri var, Hangisini seçmem gerekir ??

Ürün ebay dan değil İngilterede yabancı forumdan birinden alıyorum sanırım faturada kesmicektir. Bu durumu göz önüne alırsak hangi seçenek dersiniz ??

Başka dikkat etmem gereken ince bir ipucu varmı?

Spawn
23-04-2011, 15:30
gönderi kısmı sıkıntı değil de , parça ne parçası abi , faturası yoksa geri kalanı sıkıntı olabilir hangi firmayla yollayacak ?

THUNDER
23-04-2011, 15:39
gönderi kısmı sıkıntı değil de , parça ne parçası abi , faturası yoksa geri kalanı sıkıntı olabilir hangi firmayla yollayacak ?

Sis farı ile ön tampon için lip istedim. Lipler iki parçalı köşeleri kaplayan ince tiplerden,
çok yer tutmaz ama sisler için ne olur bilmem, Hangi firma ile gönderceğini sormadım. Hemen soruyorum.

darksideİmpreza
23-04-2011, 15:43
Karşı tarafa söyle o sana ödeme isteği yollasın. sen direk ödeyip işi bitirisin..

Spawn
23-04-2011, 15:46
abi royalle yollarsa 1 aya anca gelir sana PTT ile uğraşmaktan çok canın sıkılır. fakat 100 pounda da sanmıyorum başka firma ile yolluyor olsun . Faturası olmadığı için açılıp bakılma şansı var kargoya . fatura kesebilse eğer herhangi bir şekilde işin çok daha kolay olur . yani 100 Pound olduğunu belirten . diğer türlü incelemeye girme "ihtimali" var . biraz daha fazla ver fedex yada dhl le yollasın abi uçak kargo 48 saate eline ulaşır paket en geç .

ödeme içn de adama söylersen sana mail order yapsın paypaldan sen sadece onaylarsın ödeme gerçekleşir. paypalda kayıtlı e-mail adresini isteyecek senden