PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meraktan Evo sorgusu

EvoX
23-04-2011, 22:02
Arkadaşlar ilandaki araç bayadır ilanda . Bir sorunumu var ? Mitsubishi Lancer Evolution IX 2006 Model 70.000 TL Galeriden satılık sıfır Kırmızı renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mitsubishi-lancer-evolution-ruhsat-sahibinden-evo-9-kirmizi-35746301/detay/)

senna
23-04-2011, 22:05
sapıkmısın?

Dou
23-04-2011, 22:06
uuuuu baby guzelmıs araba

EvoX
23-04-2011, 22:07
Nerden çıktı ? :D Aradım bulamadım konusunu. Veya var ben bulamıyorum . Merak ettim .

Dou
23-04-2011, 22:08
evo 9 mu arıyosun

senna
23-04-2011, 22:08
ya satın alıcakmısın?

almıcaksan sanane elalemin arabasından? o kadar meraklıysan ararsın sorarsın ne var diye bu ne saçma konu böyle ya işin bokunu çıkardınız

EvoX
23-04-2011, 22:09
Evo 9 arayorum bakıyorum piyasaya bilginiz varsa yazın kimse size zorla bir şey yaptırmıyor ? Aklımda 2 araç var zaten bunuda meraktan sordum . İstemiyorsan bakma konuya.

Dou
23-04-2011, 22:11
eğer ciddi alıcıysan gel gör o fiyattan çok daha aşağıda evo 9 verelim sana

ciddiyim dalga geçmiyorum

Greentiger01
kolay kolay bu konulara girmem ama harbiden sorununmu var dostum senin ne ayaksın gece gece kafanmı güzel ne içiyorsan söyle bizde içelim

senna
ya bak,

merak ayrı bu arabayı alacam varmı yokmu diye sormak ayrı, sen almak için sormuyorsun alenen belli, burada sahibi varmı yokmu bilmiyoruz ve elalemin arabasını fişliyoruz ister istemez anladınmı? madem o kadar isteklisin telefon numarası verilmiş ilanda ararsın sorarsın neyin ne olduğunu anlarsın, yine tatmin olmadıysan Samsun'dan atlar gelirsin İstanbul'a bakarsın

_FrKn_
23-04-2011, 22:13
auhauhuahuah :D 2008 den beri ilanı duran arabalar var.evo sanki peynir ekmek gibi satılan bi arabamı ki konu açtınız.niye satılmadı diye merak ettiniz.

EvoX
23-04-2011, 22:13
Tamam kardeşim moderatör olmuşsun buyur al formunu . Tek takıl . İyi akşamlar. Dou özelden msn atarsan konuşalım.

ProdriveSTI
23-04-2011, 22:14
Konu kilit ya da silinsin,daha fazla kimse kimseyi rencide etmesin derim

senna
23-04-2011, 22:15
benim arabam için böyle konu açılsa gelir alenen bi küfrederim, kimsenin arabası için böyle forum ortamında konuşmaya kimsenin hakkı yok orası vuruk burası kırık vs. sanane bizene? telefon denen birşey var

ondan sonra yönetime laf atma bide

OnurD.
23-04-2011, 22:16
Bu konu hit olur bu akşam :D

EvoX
23-04-2011, 22:16
Konu kilit ya da silinsin,daha fazla kimse kimseyi rencide etmesin derim

Kardeşim rencide etmek,tartışmak gibi bir amacım yok zaten fakat arkadaşın kavga edesi varki böyle usulsuzce konuşuyor.Ona bakarsan Ozans nickli arkadaşın eski aracında kaza yoktu 3 parçada boya vardı . Sorulmadıkça nerden öğrenilicek ? Doğru tabi satıcılarımız çok doğru konuşuyor haklısın.

cem
23-04-2011, 22:17
Tamam kardeşim moderatör olmuşsun buyur al formunu . Tek takıl . İyi akşamlar. Dou özelden msn atarsan konuşalım.

Evet biz pskopatiz siz normalsiniz. O zaman sahibindende araba kovalayalım satılmayan arabaları niye satılmıyo diye ?

alıcı degilsen niye soruyosun ?

ya bi kerede moderatöre hak verin ya ayıptır !

hddsheriff
Kardeşim rencide etmek,tartışmak gibi bir amacım yok zaten fakat arkadaşın kavga edesi varki böyle usulsuzce konuşuyor.

3 günde usulü sen mi öğreteceksin ?

Brs_eg
yorum sorgu yorum sorgu yorum sorgu yorum sorgu yorum sorgu yorum sorgu yorum sorgu ve konular böle dvm eder

Maxiboost
zor tutuyorum kendimi :D

ProdriveSTI
23-04-2011, 22:18
Hayır genel konuştum ben sana hitaben bişey söylemedim :)

Dou
23-04-2011, 22:18
3 günde usulü sen mi öğreteceksin ?

hoppppp

msne eklemedin beni abi :rolleyes:

DR059
23-04-2011, 22:19
Ya meraktan derler zaten ya da neyse...

Şu sorgulama işi o kadar faydalı ki amacında kullanıldığında... Örneğin ben Antalya'dan bir spor araç beğensem, ve o aracın kazalı ya da kötü geçmişini o araç başında öğrenmek istemem. Sonuçta o kadar yol gideceğim zaman harcayacağım vs vs... Şurda yapılan bir sorgu ile tüm bunlar yaşanmaksızın araç hakkında bilgi sahibi olabiliyor üyeler.

Ama bu şekilde belirli bir yaş grubunun elinde resmen tatsızlaşıyor sorgulama işleri...

hddsheriff
hoppppp

msne eklemedin beni abi :rolleyes:

ekledim olm ama msn kullanmıyorum aklıma gelirse açıyorum :D dur açayım hatta :D

senna
evet biz özellikle ben bu şekilde konuşarak kendimi tatmin ediyorum sorunluyuz sapığız biz

töbe yarabbi:D

cem
23-04-2011, 22:20
Boyle arkadaslar yuzunden arac sorgulamalarını engellemek zorunda kalmayalım bu forumda..Ben sen bu foruma cok kişinin işine yarıyor arac aradıgında.

Cok insan bu forumdan faydalanıyor ama can sıkıntısı meraktan degil ,sorgulamaları engellersek buyuk pay bu konuyu acan arkadasındır.

Herkes bilsin iyi aksamlar.

EvoX
23-04-2011, 22:22
Cem konuyu sil o zaman . Tartışmaya gerek yok .

senna
23-04-2011, 22:22
emredersiniz

hddsheriff
23-04-2011, 22:24
emredersiniz

emir değil merak :D

EvoX
23-04-2011, 22:25
emir değil merak :D

Sana giren çıkan nedir ? 2 dir yazıyorsun ? Senlik bir konu mu var ? Araç senin mi ? Seninse bilgi ver.

h.guroglu
23-04-2011, 22:25
ahu ahu ahu bu konu hit olur sabaha kadar :D:D:D:D

senna
23-04-2011, 22:26
Sana giren çıkan nedir ? 2 dir yazıyorsun ? Senlik bir konu mu var ? Araç senin mi ? Seninse bilgi ver.

senden büyüklerle nasıl konuşulacağını bir öğren ona göre yaz

messi
gerçekten bilgi edinmek için sormalısınız.
yoksa bi ton laf yersiniz böyle. :)

bende bi keresinde cnm sıkıldı öylesine bi konu açtım.
allahım niye açtım ya ben öyle bi konu hala anlamam. :D
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/71019-nasil-etsek-bilmemki.html

cem
Cem konuyu sil o zaman . Tartışmaya gerek yok .

Bu mesajları yazmasak silin diyecekmiydiN?

konu acarsınız konum silindi konum silindi diye

Hani biz ruh hastası pskopatız ya kimse konu acmasın istiyoruz ya

Bi kerede düşün ya LAN BEN DERİMKİ BU ADAMLAR BURDA YONETİCİ DEMEKKİ BURDA KURAL BOYLE BURANIN ŞEKLİ BOLE

YOK ARKADAS SEN BÖYLE DEME MOD SANKİ SANA DÜŞMAN KAVGA İSTİYOR CANI DE YETER LA HERKES HEMEN NİYE OLE YAPTIN NİE BÖLE YAPTIN

LA MODLAR MODERASYON YAPMAYA CEKİNİR OLDU SİZİN YUZUNUZDEN

EvoX
O da küçüklerle nasıl konuşulucağını öğrensin öyle yazsın .

hddsheriff

bana evo girdi sti çıktı mutlu oldun mu ? meraklı kardeş

Greentiger01
23-04-2011, 22:27

Adam ol önce konuşmasını ögren:ofk:

senna
23-04-2011, 22:27
O da küçüklerle nasıl konuşulucağını öğrensin öyle yazsın .

uzatıyorsun hala ısrarcısın

messi
23-04-2011, 22:28
bu gece bayağı bi meraklı kitle var.
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/82098-bahcelievlerdeki-basik-kango.html

EvoX
Cem kardeşim sana bir lafım yok . Usulunce söylüyorsun . Bir şey demiyorum . Fakat ilk gelen tepki çok garipti . Bu arada raikko ablacım dediğinde haklısın bundan sonra konu açmak bana uzak :D.

senna
Bu mesajları yazmasak silin diyecekmiydiN?

konu acarsınız konum silindi konum silindi diye

Hani biz ruh hastası pskopatız ya kimse konu acmasın istiyoruz ya

Bi kerede düşün ya LAN BEN DERİMKİ BU ADAMLAR BURDA YONETİCİ DEMEKKİ BURDA KURAL BOYLE BURANIN ŞEKLİ BOLE

YOK ARKADAS SEN BÖYLE DEME MOD SANKİ SANA DÜŞMAN KAVGA İSTİYOR CANI DE YETER LA HERKES HEMEN NİYE OLE YAPTIN NİE BÖLE YAPTIN

LA MODLAR MODERASYON YAPMAYA CEKİNİR OLDU SİZİN YUZUNUZDEN

la çekemiyorum evo ya evo tırnakları yedim 20dkdır :D

Dou
23-04-2011, 22:29

senin gibi merak etmiş olamaz mı?

Shekil
23-04-2011, 22:30
cokmu merak ettin arasana adama sor buraya boş konu acıpta ne konusuyorsun sen kardesim sarhosmusun icip gelmeyin su foruma..

EvoX
23-04-2011, 22:31
Cem sana karşı kusurum varsa affola. senna daha uzatmayalım . Siliyorsan sil , kilitliyorsan kilitle.

_FrKn_
ilanın neden 4 aydır durduğunu açıklıyorum.
araba orjinal 60.850 km de olduğundan alıcılar da hep laz denk gelmiş.61.000 km olmadığı için almamışlar.

senna
Cem sana karşı kusurum varsa affola. senna daha uzatmayalım . Siliyorsan sil , kilitliyorsan kilitle.

emredersin paşam:D

EvoX
cokmu merak ettin arasana adama sor buraya boş konu acıpta ne konusuyorsun sen kardesim sarhosmusun icip gelmeyin su foruma..

Adamı aramadan önce bi ön bilgi almak kötü müdür ? Hataysa söyle.

messi
Cem kardeşim sana bir lafım yok . Usulunce söylüyorsun . Bir şey demiyorum . Fakat ilk gelen tepki çok garipti . Bu arada raikko ablacım dediğinde haklısın bundan sonra konu açmak bana uzak :D.
ablan kurban olsun. :D
bence kafana takma, bi özür dile olsun bitsin.

bak ben lüzumsuzluk yaptım çok konuda hemşerim beni banladı, gıkım çıktımı?
hatalıysam tamamdır, haksız yere değildir yapılanlar söylenenler... ;)

h.guroglu
23-04-2011, 22:32
yaw yemin ediyorum sesli gülüyorum şu anda :D:D:D:D:D

cem
23-04-2011, 22:32

6 yaş kücüksün benden kardeş mardeş deme istersen ?

senin yaşında kardeşim var benim

Usulunce soyluyorum okey ama sende kalkıp canı kavga istiyor falan deme tanımadıgın adama yoneticler başıboş insan degil..

Shekil
23-04-2011, 22:34
Adamı aramadan önce bi ön bilgi almak kötü müdür ? Hataysa söyle.

ya ciddi alıcıysan eğer arac hakkında bilgi almak istiosan TRAMER e msj atıp öğrenebilirsin.. uzatmanın bi anlamı yok arkadaşım..

Alper_
yaw yemin ediyorum sesli gülüyorum şu anda :D:D:D:D:D

aynen :D:D:D:D

EvoX
Kardeşim derken benden küçüklük anlamında söylemedim . Büyümsün zaten " abim " . Hatam varsa affola. sennayada mesajı attım . Tepki garipti ne olduğunu anlamamıştım . Ablacım diledim özürümü bundan sonra yapıcak bir şey yok :).

hddsheriff
23-04-2011, 22:35
ben bu güzel konuyu bırakıp doğuma gidiyorum :D merak edip konu açan olacak mı :p

messi
23-04-2011, 22:36
Kardeşim derken benden küçüklük anlamında söylemedim . Büyümsün zaten " abim " . Hatam varsa affola. sennayada mesajı attım . Tepki garipti ne olduğunu anlamamıştım . Ablacım diledim özürümü bundan sonra yapıcak bir şey yok :).
ciddiysen herkes yardımcı olacaktır sana.
ama ciddiyetsizliğin bi anlaşılırsa var yaa... :)

EvoX
ya ciddi alıcıysan eğer arac hakkında bilgi almak istiosan TRAMER e msj atıp öğrenebilirsin.. uzatmanın bi anlamı yok arkadaşım..

Peki abicim böyle desen daha güzel değil mi ? :)

_FrKn_
..................................................

EvoX
23-04-2011, 22:37
ciddiysen herkes yardımcı olacaktır sana.
ama ciddiyetsizliğin bi anlaşılırsa var yaa... :)

Evo sorgusunda ciddiyim . 2 araç var zaten aklımda . Bu aracı meraktan sordum . Ön bilgi amaçlı bayadır ilanına bakıyorum duruyor . Bir kusurumu var diye adamı aramadan önce buraya soriyim dedim . Orjinalliği güzeldi . Fakat burdan böyle bir tepki alınca anlamıyor insan :).

ruudvan
23-04-2011, 22:37
ilanın neden 4 aydır durduğunu açıklıyorum.
araba orjinal 60.850 km de olduğundan alıcılar da hep laz denk gelmiş.61.000 km olmadığı için almamışlar.

cok komık kardesım bnm tebrık ettim ibret aldım 2 sayfa yazı okudum su yorumundan sonra evox nıcklı arkadastan bıle daha alt bı sevıyedesın tebrık ederım .

Anıl E.
23-04-2011, 22:38
Vay yha bütün techturkey toplanmış yine xD

:D

cem
23-04-2011, 22:39

peki senin yaptıgın ayıp degilmi ?

Sanada moderasyon yapmaya cekinir olduk iyi niyetimizden ?

Surekli haber konusu acıyosun silince feryat figan bütün modlara pm atıyosun

beni herkes tanır manır diyosun gelmişssin bize , peki sen bizi tanıyomusun ??

Sana hiçbi modun garezi yok ama , burası kimsenin çiftligi degil burda sen moderatör ne yaparsa ona sesini cıkarma artık istersen sana gıcıgı olan yok konu acma .

messi
Evo sorgusunda ciddiyim . 2 araç var zaten aklımda . Bu aracı meraktan sordum . Ön bilgi amaçlı bayadır ilanına bakıyorum duruyor . Bir kusurumu var diye adamı aramadan önce buraya soriyim dedim . Orjinalliği güzeldi . Fakat burdan böyle bir tepki alınca anlamıyor insan :).
ilk mesajdaki yazdıklarını dikkatli okursan anlarsın moderatörleri. ;)

senna
Vay yha bütün techturkey toplanmış yine xD

:D

emoluk sezer gibi oldum mesajdan konu gidici de rüzgar sana dönmesin dikkat:D

Anıl E.
23-04-2011, 22:40

Tamam abi bana sarmasın kimse öylesine yazdım emo degilim memoyum :D

EvoX
23-04-2011, 22:40
Teşekkür ederim ablacım :):). Bu arada Cem sana bir lafım yok . Yaptığın işlerde haklısın .

Shekil
23-04-2011, 22:41
peki senin yaptıgın ayıp degilmi ?

Sanada moderasyon yapmaya cekinir olduk iyi niyetimizden ?

Surekli haber konusu acıyosun silince feryat figan bütün modlara pm atıyosun

beni herkes tanır manır diyosun gelmişssin bize , peki sen bizi tanıyomusun ??

Sana hiçbi modun garezi yok ama , burası kimsenin çiftligi degil burda sen moderatör ne yaparsa ona sesini cıkarma artık istersen sana gıcıgı olan yok konu acma .

cem bak canımı iyice sıkıyorsun arkadasım benımle alip veremediğin varsa gel beklerim gebzeye 0539 289 22 33 arasana beni bi ?

Alper_
23-04-2011, 22:42

tam ben diyecektim:D:D

senna
cem bak canımı iyice sıkıyorsun arkadasım benımle alip veremediğin varsa gel beklerim gebzeye 0539 289 22 33 arasana beni bi ?

ya kim neyi arıcak bak adam ne yazmış sana kimsenin garezi yok yazdığın mesaja bak gideri kime yapıyorsun alttan aldıkça tepemize çıkmaya çalışyorsun amacın ne

Burak K.
sapıkmısın?

Evet biz pskopatiz siz normalsiniz. O zaman sahibindende araba kovalayalım satılmayan arabaları niye satılmıyo diye ?

alıcı degilsen niye soruyosun ?

ya bi kerede moderatöre hak verin ya ayıptır !

Yarıldım akşam akşam. :D

Başlık bi kere ofsayt. Canım sıkıldı,bir sorgulym bakym ne çıkıcak gibisinden bir şey olmuş.

Yöneticilere,moderatörlerede hak vermek lazım o adamlarında tek işleri bu forumu yönetmek değil.

Aslında karşılıklı anlayış çerçevesinde çözülebilir ama sıkıntı nerede ben onu bulamadım. :D

Anıl E.
Alper abi öylesine yazdık siz de hemen insanı yerin dibine sokuyorsunuz ha :(

cem
23-04-2011, 22:43

bunları suratıma soyleyeceksin , ole arama marama degil...

bana benim canımı falan sıkıyosun diyeceksin tam suratıma bole , telefon falan verme bana öle ...

OnurGTI
23-04-2011, 22:43

Ne güzel söylemişsin :D Peki senin niye bi dünya araç sorgu konun var ? :D

Shekil
23-04-2011, 22:44
ya kim neyi arıcak bak adam ne yazmış sana kimsenin garezi yok yazdığın mesaja bak gideri kime yapıyorsun alttan aldıkça tepemize çıkmaya çalışyorsun amacın ne

Herkes bisey yaziyor ben yazdım cem ' e baksana ne yazıyor simdi özgün abiyi ariyorum gerekeni ona söleyin yeter artık ya nedir bu cektiğim sizden

EvoX
23-04-2011, 22:45
Yarıldım akşam akşam. :D

Başlık bi kere ofsayt. Canım sıkıldı,bir sorgulym bakym ne çıkıcak gibisinden bir şey olmuş.

Yöneticilere,moderatörlerede hak vermek lazım o adamlarında tek işleri bu forumu yönetmek değil.

Aslında karşılıklı anlayış çerçevesinde çözülebilir ama sıkıntı nerede ben onu bulamadım. :D

Bende anlamamıştım,uslubumdaymış :D. Anlaştık biz . Bu arada sorguların hepsi Evo sorgusu bakarsan :).

cem
Herkes bisey yaziyor ben yazdım cem ' e baksana ne yazıyor simdi özgün abiyi ariyorum gerekeni ona söleyin yeter artık ya nedir bu cektiğim sizden

ara özgünü ara geçende aramışın

benden kaçamayacaksın sölim sana... yeter la senin netteki atarların ....

Day Walker
Gene carsi pazar karismis

_FrKn_
cok komık kardesım bnm tebrık ettim ibret aldım 2 sayfa yazı okudum su yorumundan sonra evox nıcklı arkadastan bıle daha alt bı sevıyedesın tebrık ederım .

bana saçma gelen konulara bu şekilde yazıyorum ben.dalga geçen o kadar içinde benim mesajımı alıntı yapmanız ilginç yaşımdan ötürü galiba.
bizde yeniyken açtığımız konulardaa 30 yaşındaki adamlar makara yapıyordu onlarıda böyle uyarıyormuydunuz?
neyse daha yazmıcam bu konuya herkese iyi akşamlar konuda silinir muhtemelen.
benim seviyemi belirlemek size düşmez ayrıca.

senna
23-04-2011, 22:46

harbi ara ya cidden bi ara ben ceme gider yapıyorum telefonumu verdim de forumda bi de şunları cevap ne alıcaksın merak ediyorum

o cevabı gel buraya bire bir yaz ama

kimsenin sana bu forumda garezi yok salak saçma konu açarsın sileriz trip atarsın gider yaparsın saçma hareketler yaparsın banlarız trip atarsın herkes seni tanıyor ya uu beybi

Shekil
23-04-2011, 22:47
ara özgünü ara geçende aramışın

benden kaçamayacaksın sölim sana... yeter la senin netteki atarların ....

ben kimseye atarlı konusmam yüzüne karsı konusurum kımseden korkumda yok allahtan baska

!KO
uuu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende:alright:

EvoX
Arkadaşlar herkes sakin olsun . Karşılıklı anlaşın Cem de yazmış kimsenin garezi yok . Karşılıklı anlaşalım arkadaşlar.

ruudvan
bana saçma gelen konulara bu şekilde yazıyorum ben.dalga geçen o kadar içinde benim mesajımı alıntı yapmanız ilginç yaşımdan ötürü galiba.
bizde yeniyken açtığımız konulardaa 30 yaşındaki adamlar makara yapıyordu onlarıda böyle uyarıyormuydunuz?
neyse daha yazmıcam bu konuya herkese iyi akşamlar konuda silinir muhtemelen.
benim seviyemi belirlemek size düşmez ayrıca.

esprıne bısey demedım de karadenız mılletını gerızekalı yerıne koymana lafım.bize her yer trabzon dicem holigan olucam simdi.

senna
ben kimseye atarlı konusmam yüzüne karsı konusurum kımseden korkumda yok allahtan baska

ne atar yapıyorsun o zaman forumda?

bu konuda değil başka konularda da salak mıyız biz?

Brs_eg
23-04-2011, 22:48
osuruktan nem kapiyorsunz hmn giderler savurmalar..daha ortada bişy yok.sözlü olarak rica eder gibi uyarmişlar.daha nasil yassinlar.

senna
23-04-2011, 22:49
osuruktan nem kapiyorsunz hmn giderler savurmalar..daha ortada bişy yok.sözlü olarak rica eder gibi uyarmişlar.daha nasil yassinlar.

yoo arkadaşı herkes tanır örnek alır

Shekil
23-04-2011, 22:49
ne atar yapıyorsun o zaman forumda?

bu konuda değil başka konularda da salak mıyız biz?

Atarmı yaptım herkes biseyler yazmıs bende yazdım cem hemen geldi yok böle böle demeye basladi görmüyormusun sen konuyu takip etmiyormusun ?

EvoX
23-04-2011, 22:50
Herkeste bir parlama arkadaşlar sakin olalım . En ufak uyarıya böyle tepki vermeyin . Ben verdim özürümü diledim kapandı . Uzatmayın sizde. Uzatıcak konu yok .

senna
Atarmı yaptım herkes biseyler yazmıs bende yazdım cem hemen geldi yok böle böle demeye basladi görmüyormusun sen konuyu takip etmiyormusun ?

ibooyla küfürleşen benmiyim bu forumda atar yapmıyormusun ceme telefon verme vs noluyo atar değilde ne bu teşekkür mesajımı?

cem

ok yuzume dersin işte canımı sıkıyosun falan diye...

silah bıcak neyle gelmemi istiosan söle ona gore gelcem cok ciddiyim yeter

herkesi şahit olacak cevrede

ben yumrugu tercih ediyorum ama teketek olucaz... delikanlıysan teketek yumruguna guven ...

canını sıkıyomuşum ya hani ben....

!KO
23-04-2011, 22:52
cem abi sakin

Alicanrs
23-04-2011, 22:52
uzatmayın beyler sakin olun

EvoX
23-04-2011, 22:53
Abicim uzatıcak konu yok . İkinizde üniversite bitirmişsiniz . Ayıp .

Shekil
23-04-2011, 22:54
ok yuzume dersin işte canımı sıkıyosun falan diye...

silah bıcak neyle gelmemi istiosan söle ona gore gelcem cok ciddiyim yeter

herkesi şahit olacak cevrede

ben yumrugu tercih ediyorum ama teketek olucaz... delikanlıysan teketek yumruguna guven ...

canını sıkıyomuşum ya hani ben....

cem hic bisey demiyorum uzatmanın anlamı yok iyi geceler.

kervanoglu
23-04-2011, 22:54
Çarşı karıştı

senna
23-04-2011, 22:55

ya yazsana noldu ?

lan 11den beri tinerin içindeyim içim dışıma çıkmış yarın alese giricem forumdayım şu an bu forumun bizim için anlamını anladınmı gelip saçma saçma laf etmeyin şurda

Shekil
23-04-2011, 22:55
ibooyla küfürleşen benmiyim bu forumda atar yapmıyormusun ceme telefon verme vs noluyo atar değilde ne bu teşekkür mesajımı?

İbo o kadar küfür etti neden banlanmadı ? Direk konu silindi.

senna
23-04-2011, 22:56

sen banlanacağına o banlandı ne diyorsun sen gına geldi saçma konularından

Shekil
ya yazsana noldu ?

lan 11den beri tinerin içindeyim içim dışıma çıkmış yarın alese giricem forumdayım şu an bu forumun bizim için anlamını anladınmı gelip saçma saçma laf etmeyin şurda

Arkadaşım uzatmanın anlamı yok kapansın konu burdan kendimi klavye delikanlısı zandım buyrun gelin gebzedeyim yüzyüze konusuruz..

BLUEND
Kovboy filmlerindeki bar kavgasına döndü bu konu...:)

!KO
23-04-2011, 22:57

banlandı ibooo kendı gozumle gordum ustu cızık halını

senna
23-04-2011, 22:57
Arkadaşım uzatmanın anlamı yok kapansın konu burdan kendimi klavye delikanlısı zandım buyrun gelin gebzedeyim yüzyüze konusuruz..

atarın büyüktü buyur boludayım gel

EvoX
23-04-2011, 22:58
senna konuyu siler misin . Konu kapansın .

XoR
23-04-2011, 22:59
biz yola çıktık gebzede buluşalım

Alicanrs
23-04-2011, 23:00
biz yola çıktık gebzede buluşalım

koray abi sen yapma bari :) boşverin

Shekil
atarın büyüktü buyur boludayım gel

uzatmanın anlamı yok senna konu kapansın hepimiz burda arkadasız aileyiz..

cem

gebze diyosun telefon veriyosun amabeni tanımıyosun 7 yıl 41 plakayla gezdim lan benim akrabalarımın yarısı orda zaten

kaç seferdir gebzetye gel telefon ver ya ayıptır kac seferdir hasta dediler sesimi cıkarmadım sana herşeyin bi sınırı var

sırf şurda forum yoneticisiyiz die sineye cektik sen bebe falanmı sanıyosun beni ?

öle canımı sıkıyosun falan diye ? kafam guzel zaten dua et buralarda degilsin cidduym yanımda basalım gidelm diyen adamlar var

bana orda akrabalarımı aratma benim kim oldugumu bilmiosn gebze seninmi lan ?

cidden bana varya ikidir gebzeye gel dediginde gülüodm bu sefer gülmeyecem asıl orada kimin ne olayı varmış goruruz

ama benim suratıma sollettırecem o lafları yeter arkadas adam gibi yazıyor atar yiyoruz o kadar forumdayım kimse bu kadar atar yapmadı lan delikanlılıgımıza soveceksin yakında

suratıma soleyeceksin onları suratıma .......

XoR
konu uzayacak beyler yormayın kendinizi

EvoX
23-04-2011, 23:01
:icon_tup:

Senna konuyu kapatalım .

senna
23-04-2011, 23:01

ya sokarım şimdi ailesine arkadaşına noldu giderliydin atarlıydın?

Shekil
23-04-2011, 23:03
gebze diyosun telefon veriyosun amabeni tanımıyosun 7 yıl 41 plakayla gezdim lan benim akrabalarımın yarısı orda zaten

kaç seferdir gebzetye gel telefon ver ya ayıptır kac seferdir hasta dediler sesimi cıkarmadım sana herşeyin bi sınırı var

sırf şurda forum yoneticisiyiz die sineye cektik sen bebe falanmı sanıyosun beni ?

öle canımı sıkıyosun falan diye ? kafam guzel zaten dua et buralarda degilsin cidduym yanımda basalım gidelm diyen adamlar var

bana orda akrabalarımı aratma benim kim oldugumu bilmiosn gebze seninmi lan ?

cidden bana varya ikidir gebzeye gel dediginde gülüodm bu sefer gülmeyecem asıl orada kimin ne olayı varmış goruruz

ama benim suratıma sollettırecem o lafları yeter arkadas adam gibi yazıyor atar yiyoruz o kadar forumdayım kimse bu kadar atar yapmadı lan delikanlılıgımıza soveceksin yakında

suratıma soleyeceksin onları suratıma .......

Cem Yanlış kelime kullandıysam sana karsı özür dilerim.. Gebzeye geldiğinde görüselım kimseye sövmem küfürü sevmem

Shekil
23-04-2011, 23:04
ya sokarım şimdi ailesine arkadaşına noldu giderliydin atarlıydın?

adam gibi konus neye sokuyorsun öle yeter ya nedir bu !
kapatiyoruz diyoruz uzatıyorsunuz ya

XoR
cem yanlış kelime kullandıysam sana karsı özür dilerim.. Gebzeye geldiğinde görüselım kimseye sövmem küfürü sevmem

rRRRRRRRRRRR

mmustu

Eriador
MERAKTAN soruyorum EvoX hangi kafa yapıcı maddeleri kullanıyorsun ?

Shadow_Dancer
Cem yorma artık kendini..

senna
23-04-2011, 23:05
adam gibi konus neye sokuyorsun öle yeter ya nedir bu !
kapatiyoruz diyoruz uzatıyorsunuz ya

noldu ? nasıl oluyormuş gider yapınca alttan al al tepemize çık özür dile sonra oldu

EvoX
23-04-2011, 23:06
Eriador konuyu başından beri takip ediyorsan konuşturma lütfen.

XoR
23-04-2011, 23:10
Mustu cik la odamdan girmis bide benden yaziyo :)

Alicanrs
23-04-2011, 23:12
Mustu cik la odamdan girmis bide benden yaziyo :)

abi napıosnz :D

Eriador
23-04-2011, 23:12
Eriador konuyu başından beri takip ediyorsan konuşturma lütfen.

sen meraktan konu açıyorsun cevap bekliyorsun aynı şekilde bende meraktan soruyorum . Sen nasıl bilgi bekliyorsan bende aynı şekilde bekliyorum sen sorarken sıkıntı yokta biz sorarken mi var ? işinize geldiği gibi algılamalar yapmayın .

salak salak konular , giderler yapıyorsunuz burada hiç bir çıkarı olmadan daha düzgün ortam olsun diye uğraşan insanların emeklerini sorguluyor sinir ediyorsunuz . Çok boşsunuz

XoR
23-04-2011, 23:13

Ben salOndayim adi benim odadan girmis yaziyo :D

Alicanrs
23-04-2011, 23:14
Ben salOndayim adi benim odadan girmis yaziyo :D

ahaha :D anlaıdım abi :p

EvoX
sen meraktan konu açıyorsun cevap bekliyorsun aynı şekilde bende meraktan soruyorum . Sen nasıl bilgi bekliyorsan bende aynı şekilde bekliyorum sen sorarken sıkıntı yokta biz sorarken mi var ? işinize geldiği gibi algılamalar yapmayın .

salak salak konular , giderler yapıyorsunuz burada hiç bir çıkarı olmadan daha düzgün ortam olsun diye uğraşan insanların emeklerini sorguluyor sinir ediyorsunuz . Çok boşsunuz

Banamı dedin ?

_FrKn_
esprıne bısey demedım de karadenız mılletını gerızekalı yerıne koymana lafım.bize her yer trabzon dicem holigan olucam simdi.

abi ne alakası var bende karadenizliyim.anne tarafı trabzon baba tarafı samsun.bi ton da hakiki laz arkadaşım var onlarada takılırım hatta kendi kendilerine takılırlar.buna alınacak bi laz tanımadım bu güne kadar.öyle bir haddim de yok.

Frid
23-04-2011, 23:15
yarın sabah erkenden kalkmak zorundayım ne yapsak ki :D

Anıl E.
23-04-2011, 23:16
yarın sabah erkenden kalkmak zorundayım ne yapsak ki :D

Çıkış Yap butonuna tıklaman lazım :D

Burak K.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Eriador
Banamı dedin ?

evet sana ve senn gibilere

Frid
23-04-2011, 23:17
Çıkış Yap butonuna tıklaman lazım :D

ben genelde sekmeyi kapatı kullanıyorum çıkarsam giremeyebilirim diye :D

h.guroglu
23-04-2011, 23:17
bu gecenin hit konusu 30 dk. 1227 gösterim

KAAN_M3
23-04-2011, 23:18
konun özüne dönelim araba benim ssevdiğim bi abimin arabasi abdullah ismi
araba güzel gidişide cok iyi kendisinin daha öncede evo ve subarusu oldu gidip de görüşebilirsin...

Low-Rider
23-04-2011, 23:19
resmen ilkokul tterk

açtığı konuya bak attığı postlara bak

allah akıl fikri versin

ruudvan
23-04-2011, 23:19
abi ne alakası var bende karadenizliyim.anne tarafı trabzon baba tarafı samsun.bi ton da hakiki laz arkadaşım var onlarada takılırım hatta kendi kendilerine takılırlar.buna alınacak bi laz tanımadım bu güne kadar.öyle bir haddim de yok.

bana arkadasım solesın bnde alınmam gucenmem nese.

M_PROJECT
23-04-2011, 23:21
resmen ilkokul tterk

açtığı konuya bak attığı postlara bak

allah akıl fikri versin

90 li velet , git 31 cek lan forum senin neyine ?

Low-Rider
23-04-2011, 23:22
90 li velet , git 31 cek lan forum senin neyine ?

onuda yapamıor demek

Frid
23-04-2011, 23:22
iyi geceler tt ailesi yattım ama yatmadan bi sorayım kuş tüyümü kaz tüyümü yastık kullanayaım :D

Day Walker
23-04-2011, 23:23

Bura cok karisik karistirma :D

DOHC
İlanın 4 aydır duruyor olması "bayağıdır satılmıyor" denmesini gerektirmez bence bu tür kupon arabalarda.........
Ayrıca galeriler bazen sattığı arabayı ilandan silmiyor ki, potansiyel müşteri gelirse "abi onu yeni sattık ama elimde bu var" demek için..........

ruudvan
iyi geceler tt ailesi yattım ama yatmadan bi sorayım kuş tüyümü kaz tüyümü yastık kullanayaım :Dsırf meraktan soruorum erken deılmı neden 00.23 te yatıosun.

Eriador
Bunlar iyi günler ... Yakında modlar dellencek çok katı kurallar gelcek bu tür dallamalar yüzünden . Adamalrda haklılar sinir hastası yaparlar adamı bunlar

edit : katı yerine karı yazmışım ...

Frid
23-04-2011, 23:24
sırf meraktan soruorum erken deılmı neden 00.23 te yatıosun.

yarın sabah uyanmazsan bende seni merak ederim :D polisajıda pazartesi yaparız :D

Anıl E.
23-04-2011, 23:25
sırf meraktan soruorum erken deılmı neden 00.23 te yatıosun.

Abi ben de meraktan sorayım o zaman ,frid ne içtinde neyin kafasını yaşıyosunda hala uyuyamadın kardeşim :D

ARP
23-04-2011, 23:25
Bunedir arkadas saçma sapan konular acmayın insanları germeyin lüzumsuz yere

hakotech
23-04-2011, 23:26
bende bı sorgu konusu actım..ulan ınsan bunları okuyunca bi tuhaf hissediyo..ama valla alıcam ben :D :D

ProdriveSTI
23-04-2011, 23:28
valla bende bir arkadaşlık ve poker sitesinde Adminlik yapıyorum da,harbi user'lar fıttırtıyo bazen,buradaki yöneticilere hak veriyorum.

mrtngn
23-04-2011, 23:28
Bunlar iyi günler ... Yakında modlar dellencek çok katı kurallar gelcek bu tür dallamalar yüzünden . Adamalrda haklılar sinir hastası yaparlar adamı bunlar

edit : katı yerine karı yazmışım ...

Gelsin valla..Herkes durması gerektigi yeri,sınırı bilmeli.

Ama ciddi anlamda olmasını istedigim üyelik sistemine davetiyeli yada daha baska bi yöntem bulunması

ruudvan
23-04-2011, 23:29
valla bende bir arkadaşlık ve poker sitesinde Adminlik yapıyorum da,harbi user'lar fıttırtıyo bazen,buradaki yöneticilere hak veriyorum.

adam ezdi beyler dagılır.
USER oo beybi sevdim bunu :D

ProdriveSTI
23-04-2011, 23:30
adam ezdi beyler dagılır.
USER oo beybi sevdim bunu :D

:)) öyle ama,alışmışız.

h.guroglu
23-04-2011, 23:35
Gelsin valla..Herkes durması gerektigi yeri,sınırı bilmeli.

Ama ciddi anlamda olmasını istedigim üyelik sistemine davetiyeli yada daha baska bi yöntem bulunması

kesinlikle davetiyeli olursa daha iyi olur dengesizlerden korunmuş oluruz bi nebze

ayrıca adminler ve modların gerçekten işleri zor hadi biz arada makara yapıyoruz 15-20 dk durup kapatıyoruz ama o insanlar sürekli burayı denetlemek zorundalar ve biz üyelerede burda büyük bir görev bekliyor ben 2007 den beri üyeyim ne msj sayımı arttırayım diye derdim var nede konu sayım yüksek olsun diye derdim var
aslında biraz mantıklı olmamız gerekiyor bölece burası daha saygın daha güvenilir bir forum olur zaten tr nin ilk 5 giren bir forum herkesin gözü burda belki tüm üyeler aktif değil ama herkesin gözü önünde olan bir forum burası herşeyi yönetimden beklemek olmaz diye düşünüyorum.

maskaran
23-04-2011, 23:45
insanlar kendini bilse bu tür şeyler olmaz. gece gece olaya bak :D

barisy
23-04-2011, 23:55
İlanın 4 aydır duruyor olması "bayağıdır satılmıyor" denmesini gerektirmez bence bu tür kupon arabalarda.........
Ayrıca galeriler bazen sattığı arabayı ilandan silmiyor ki, potansiyel müşteri gelirse "abi onu yeni sattık ama elimde bu var" demek için..........

2 yıl kadar önce bir daire almıştım , 4 ay sonra aynı semtteki ilanlara bakarken kendi dairemi gördüm satılık :) , aynı dediğin gibi emlakcılar , galeriler ilanları unutuyorlar, o şekilde olabilir.

Ayrıca araç sorgusu konusunda siteden bir defa yararlandım . galeride satılık bir araba için galerici binbir kere hasarsız kazasız boyasız demesine rağmen başkaca bilgiler almış oldum. boşuna istanbula gitmeme gerek kalmadı.

Teşekkürler techturkey

fastchild
24-04-2011, 00:39
şimdi konunun başından beri okudum evoX abim bi kere başlığın yanlış doğru düzgün evo alıcam araçla ilgili bilgi verirmisiniz desen hiçbir sıkıntı olmazdı "meraktan evo sorgusu" oldu her merak ettiğimizi buradamı yazalım tamam bende konu açayım "bugün bi hatun gördüm acaba orjinal hatunmuydu" boş konu almayacaksan ne merak ediyorsun sanane elin arabasından gibi düşünceler geçer insanın içinden modaratörlerde haklı adamlar 7.000+ kişilik bir forumda anlık en az 200 online kullanıcısı olan bir forumda yöneticilik yapıyorlar bu kadar dayanmaları bile anormal atar gider yapan bold yazan siyaset yapan 156486465 pixel fotoğraf yükleyen osu busu şusu hepsiyle uğraşıyor adamlar birde soru soranlar var nasıl yapsam diye e adamlarıda düşünmek lazım şimdi neredeyse forum için uyumuyorlar birde konusu silinince banlanınca kızan kullanıcılardan küfür yiyorlar ben olsam şimdiye kadar mikerim modluğunu userını deyip istifa ederdim açıkça söylüyorum

ilan süresine gelince ben e36 ilanı verdim 1,5 yıl sahibindende durdu sonra komşuma sattım ki sedan 3.18den bahsediyorum evo 4-5 ay kalmış çokmu

K.O.
24-04-2011, 00:43
evoX nın ban ı açılmasın bence

messi
24-04-2011, 00:46
konu sahibi küçük bi çocuk çıktı.
klavyenizi eskitmeyin bence. :)
ama bu yaşta evo düşünüyo helal bu çocuğa.

Eray Yümsel
24-04-2011, 00:48
oo ekmeği kaçırmışız :D

messi
24-04-2011, 00:51
oo ekmeği kaçırmışız :D
evet ya nerdeydin sen. :D
valla kimseniz alıştım mmustu ve senin bu konulardaki uzmanlığınıza.

Eray Yümsel
24-04-2011, 00:56
beni bırak senkimsin :D

YouTube - Recep Ivedik Berrak Tüzünatac Sen Kimsin (http://www.youtube.com/watch?v=5_JTaGM6DQs)

5_JTaGM6DQs

fastchild
24-04-2011, 00:58
beni bırak senkimsin :D

YouTube - Recep Ivedik Berrak Tüzünatac Sen Kimsin (http://www.youtube.com/watch?v=5_JTaGM6DQs)

5_JTaGM6DQs

2011 in techturkeyindeyiz abii :D