PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FIDANZA akslar hakkında

STP
10-08-2007, 01:15
300hp lık akslarının usa fıyatı set olarak 430 usd + kargosu felan ıste. bugun sol aksımı kopardım yenı aks alıcam almısken bunumu alsam dıyorum

http://www.racingworks.com/images/fidanza_axles.jpg

Fidanza Race Axles are designed to hold 300 Horsepower. Instead of Offering a Rebuilt Stock Axle, Fidanza decided to Re-Engineer each application and improve on any weaknesses. Each CV Axle features Stronger Outer Joints and a Thicker Axle Shaft. Fidanza also uses a larger bearing design inside the axles to prevent failure.
Fidanza Axles are an Excellent Upgrade for Street Cars with upgraded horsepower. Fidanza Axles will install in the Factory Hubs and Fit Like OEM Units including ABS Equipped Models. Fidanza Axles require NO CORE, ARE Brand New, and Are Sold Separately. When purchasing a set, you will need to add a LEFT and RIGHT side axle to the cart.

nasıldır sızce?

Oz`
10-08-2007, 06:51
selcukcum aksını kırman biraz zor normalde düşüklükten dolayı kırıyor içindeki bilyaları yenilerini al gene kırıcaksın :D

emreekin
17-08-2007, 21:00
kır yaaa ne olcak...:D :D bi sürü aks var..iyice araştır.ben bi ara acayip sarmıştım ordan biliyorum...

sforever
17-08-2007, 23:14
Yanlışım yoksa aşağı yukarı aynı paralara gelecek.. 2'sini birden değiştirmeye kalkarsan..

Bence al derim.. Fiyat bana da çok uygun geldi, bi araştırıyım :) Türkiye'de bizim akslar 600x2 = 1200€ ... Ayıp denen bişey var.. Bunları getirtmek çok daha mantıklı.

OmerRS
18-08-2007, 14:50
selcukcum aksını kırman biraz zor normalde düşüklükten dolayı kırıyor içindeki bilyaları yenilerini al gene kırıcaksın :D

düşüklük derken aracın yere fazla yakın olması değil mi? eğer öyleyse bence de ondan kaynaklanablir. çok yuksek ve ya alçak olunca geometri bozulduğundan kırılabiliyor diye biliyorum.

emreekin
19-08-2007, 02:25
aynen öyle fazla yere yakın...:D

kadirsa
22-08-2007, 10:26
Fazla yere yakın olduğunda akslar motordan tekere, yukarı doğru bir eğimle duruyor (sizin de bahsettiğiniz gibi geometri bozuluyor) bu baya bir problem oluşturuyor, bir arkadaşımızın başına gelmişti.

Aynı durumda takılacak yeni akslarda telef olacaktır muhtemelen.

egeturbo
27-08-2007, 10:00
trde fidanzanın distrübütörü var iletişime geç