PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 nisan gecesi roling

orcunnn
01-05-2011, 07:26
CORSA GSİ( UT) ;CHİP MANTZEL EGSOZ

CLİO RS;EGSOZ,KOMPLE BORU,FİLTRE

ASTRA GSİ (DOCH) ;LEXMAUL,CHİP,FİLTRE,F16SANZIMAN

İYİ SEYİRLER HEPİMİZ SAMİMİ ARKADAŞLARIZ Bİ İDDA YOK NEŞESİNE DENEME

CLİO RS-CORSA GSİ-ASTRA GSİ - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/clio-rscorsa-gsiastra-gsi_2246241.htm)

TC_VTEC
01-05-2011, 08:58
Maşallah araçlara kazasız belasız...

Madeth
01-05-2011, 12:36
2500 devirde basılınca hafifliğinden corsa öne atılmışta üstlerde güçler ortaya çıkmış :) üstlerde denense corsanın hiç şansı yok gibi :) maşallah araçlara normal sonuç

necoone
01-05-2011, 20:45
CORSA GSİ( UT) ;CHİP MANTZEL EGSOZ

CORSA GSİ 1.6 TURBO ;CAİ,EGSOZ

CLİO RS;EGSOZ,KOMPLE BORU,FİLTRE

ASTRA GSİ (DOCH) ;LEXMAUL,CHİP,FİLTRE,F16SANZIMAN

İYİ SEYİRLER HEPİMİZ SAMİMİ ARKADAŞLARIZ Bİ İDDA YOK NEŞESİNE DENEME

ut corsa GSİ-1.6 T GSİ - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ut-corsa-gsi16-t-gsi_2246239.htm)

CLİO RS-CORSA GSİ-ASTRA GSİ - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/clio-rscorsa-gsiastra-gsi_2246241.htm)

Maşallah güzel denemeler olmuş
ASTRA GSİ (DOCH) ;LEXMAUL,CHİP,FİLTRE,(F20) SANZIMAN

orcunnn
01-05-2011, 21:28
benim sanzımanla aynı degilmi neco benmi yanlış bliyorum top speed chiple 230 sen ne yapıyon bakalım

necoone
01-05-2011, 21:39
cengizde f 20 var ben de beklemedeyim bakalım bu hafta koları sıvayyıp arabaya başliycam inşallah parça araştırmasındayım

aLperTunga
01-05-2011, 21:45
oooo maşş. hepinize güzel gazlamışsınız valla rs fatihin rs mi?rs i kim kullanıyor?

orcunnn
02-05-2011, 07:59
fatih baya kendine geldi rs sensiz sarmıyor be alper dön dön artık

elpadre
02-05-2011, 08:02
maşallahh guzel denemeler olmus corsa bekledıgımden ıyı cıktı :)

yaşar
02-05-2011, 08:02
Maşallah orcun zevkli denemeler olmuş yine ayagınıza saglık ;)

orcunnn
02-05-2011, 08:28
teşekkürler abi corsa kendi geldi o akşam baya üzmüştü beni şimdi güzel senden bi ricam olcak ab i hafta sonu gelsek cihanla sende 106 saxo grubu toplasanda denesek corsa yı diyorum çünkü geçen hafta ataşeheri çıktım cihanın 106 ile ben kullandım başka bi chip filtre egsoz kapak işlemli falan mış denedim 2 3 boy civarı geçtik o yüzden corsanın geçecegini 106 saxo oldugunu düşüniyorum bende corsayı denedigim 106 lar spcelerine göre iyi gidiyormuş demek ;)

CorsaGSI
02-05-2011, 09:22
tüm araçlara maşşallah, orcunuma ayrı bir maşşallah :)

OmeR-FE
02-05-2011, 10:11
Maşallah...

aLperTunga
02-05-2011, 11:09
fatih baya kendine geldi rs sensiz sarmıyor be alper dön dön artık

KANKA sana Ümit YAŞAR- DÖN BEBEĞİM şarkısını armağan ediyorum :p

orcunnn
02-05-2011, 13:40
KANKA sana Ümit YAŞAR- DÖN BEBEĞİM şarkısını armağan ediyorum :p

valla ismail yk dan nerdesini mi çalsam

:D:D:D

APO
02-05-2011, 13:51
tüm araçlara maşallah...

orcunnn
02-05-2011, 14:26
tüm araçlara maşallah...

eyvallah usta bu sefer şaşırmadınmıı corsa ya :) hep öyle yazardın bi tane 106 videosu izledin o yanıltmasın seni :D orda conta yanıkmış şimdi kendinde corsa yine ;) clio rs 5 attıgı noktata bırakmış oluyorum oda yanıltmasın

yaşar
04-05-2011, 09:09
teşekkürler abi corsa kendi geldi o akşam baya üzmüştü beni şimdi güzel senden bi ricam olcak ab i hafta sonu gelsek cihanla sende 106 saxo grubu toplasanda denesek corsa yı diyorum çünkü geçen hafta ataşeheri çıktım cihanın 106 ile ben kullandım başka bi chip filtre egsoz kapak işlemli falan mış denedim 2 3 boy civarı geçtik o yüzden corsanın geçecegini 106 saxo oldugunu düşüniyorum bende corsayı denedigim 106 lar spcelerine göre iyi gidiyormuş demek ;)

olur orcun deneriz hem muhabbet olur;)

Ufuk ibrahim abiyi falan ayarla gelecegiz hafta sonu bilginiz olsun senin saxo nun içinden geçecekmiş orcun :D :D

Hatda 2 hafta sonra düzenleyelim şu işi size bir süpriz yapayım ;)

ykavcioglu
04-05-2011, 09:17
bende çektim 1-2 video bu geceden fakat uzantıdan dolayı yükleyemiyorum:)

bu arada bizde hiç şans yok:D:D

orcunnn
04-05-2011, 09:46
olur orcun deneriz hem muhabbet olur;)

Ufuk ibrahim abiyi falan ayarla gelecegiz hafta sonu bilginiz olsun senin saxo nun içinden geçecekmiş orcun :D :D

Hatda 2 hafta sonra düzenleyelim şu işi size bir süpriz yapayım ;)

bu hafta sonu gebzeye ineceksiniz bizmi gelicez ona göre bi ayar yapayım

yaşar
04-05-2011, 10:33
bu hafta sonu gebzeye ineceksiniz bizmi gelicez ona göre bi ayar yapayım

Ufuk bakarsa foruma yazar muhtemelen :)

bu hafta değil bir dahaki hafta olursa daha güzel olur inşallah .:icon_tup:

ufuck
04-05-2011, 10:36
Ufuk bakarsa foruma yazar muhtemelen :)

bu hafta değil bir dahaki hafta olursa daha güzel olur inşallah .:icon_tup:

hopp geldım abııımm............... benım arabamda tımıng bile yok yırtık bı 60 50 70 karısımı boru war.. ama her turlu denerım........... bızde R yok..

ne demısler mevzu bellı semt ikitelli :D:D:D ben hazırım................

by serçe
04-05-2011, 10:40
maşallah araçlara ...

orcunnn
04-05-2011, 10:40
hopp geldım abııımm............... benım arabamda tımıng bile yok yırtık bı 60 50 70 karısımı boru war.. ama her turlu denerım........... bızde R yok..

araba borudan yürüse oooooo :D diger specleri say ufukcum valla ben derim ki bu hafta sonu bulaşalım ben cihan 106 bide benim corsa ile gelelim yada szi gelin derim arayı fazla sogutmamak lazım ne kadar cgip filtre egsoz 106 varsa gider yapıyorum :D

yaşar
04-05-2011, 10:44

O zaman denemek isteyen 106 varsa onlarıda çagır ibrahim abiyi kesin bekliyorum bu sefer ;)

Seninle değil denemek isteyen olursa orcun ile dener dedim,deneyen olmazsa 106 larla deneriz,orcun'un daha önceki denemelerde tadı damagında kalmıştır :D :D :D

2 hafta sonra plan yaparsanız iyi olur dediğim gibi süprizim var ;)

İzin alırsa ahmetde gelir czt ile :D :D

ufukda filtre,düz boru,timing,olacak başkada birşey olmayacagını biliyorum ;) onlarıda bu hafta sonu suat usta yapacak kısmetse :)

ufuck
04-05-2011, 10:48
araba borudan yürüse oooooo :D diger specleri say ufukcum valla ben derim ki bu hafta sonu bulaşalım ben cihan 106 bide benim corsa ile gelelim yada szi gelin derim arayı fazla sogutmamak lazım ne kadar cgip filtre egsoz 106 varsa gider yapıyorum :D

kanka aracımda landa ( oksıjen sensöru - vuruntu sensoru ) bozuk.. çip yok firtle yok egzoz yok kısa yok, hiç bişi yok.. arabamda bısı war diyenın ...............;);) bu hafta sonu yaptırcammm ama dıyorum yıne denerım... bende araabamı gormus olurum....

ben sefaköyluyum sefaköyden cıkmam.. ya karsıya geçmem ben köprüden oteyı bılmıom.. biz göçmenız köprüden geçmedık.. full rumelıye gıttık bız :D :D

aLperTunga
04-05-2011, 10:51
ufukda filtre,düz boru,timing,olacak başkada birşey olmayacagını biliyorum ;) onlarıda bu hafta sonu suat usta yapacak kısmetse :)

yaşar bu speclerin arasına contada kaçmasın yanlışlıkla :) crm ye giripte contasız çıkılmaz çünkü :p :p

Murat Özcan
04-05-2011, 10:53
maşallah denemeler çok güzel geçmiş araçlar iyi yürüyor

orcunnn
04-05-2011, 10:55
valla kardeşim contasız olsun yeter conta koyupta corsa gsi geçen kendini kandırır anca :) ok anlaştık bu hafat olsaydı çok daha tatlı oluırdu be yaşar abi çünkü haftaya maddi sıkıntı olursa sonra gelemem falan sıkıntı olmasın bence daha 2 3 gün var topla abi 106 saxoları bende corsa gsi specler belli chip mantzel egsoz buyrun deneyelim diyorum bende ve cihan geliriz karşıya gerekirse sıkıntı degil

orcunnn
04-05-2011, 10:58
yaşar bu speclerin arasına contada kaçmasın yanlışlıkla :) crm ye giripte contasız çıkılmaz çünkü :p :p

aynen suat abi conta koy ama kimsenin haberi olmasın muhabbeti herkez kendini kandırır be kanka 106 gideri belli kaç tanesi gördüm kullandım denedim o yüzden geçen geçer yapacak bişey yok ;)

ufuck
04-05-2011, 11:00
araçlar sökülcek mı hafifletme olucak mı ??

orcunnn
04-05-2011, 11:02
yok canım 2 şer kişi isteyen sadace arka koltk sökebilir ben hiç takmıyorum çünkü ama 106 orjin olucak bence gerek yok sökmeye derim ben çünkü 106 saxonun arka koltugu 5 kg gelmez

yaşar
04-05-2011, 12:13

Valla suat usta bedavaya yaparsa koydururuz neden olmasın yaptırdıgımız işlemlerin faturasını alır foto yükleriz nasıl olur ? :)

aynen suat abi conta koy ama kimsenin haberi olmasın muhabbeti herkez kendini kandırır be kanka 106 gideri belli kaç tanesi gördüm kullandım denedim o yüzden geçen geçer yapacak bişey yok ;)

Orcun kardeşim suat usta koy contayı kimsenin haberi olmasın diyen birini tanıyorsan söyle bizde bilelim kaldıki cihan ın arabasında conta yoktu biliyorsun değilmi yoksa bana yalanmı söylüyorsunuz :D :D

2 Hafta sonra olursa çok makbule geçer bir kaç 106 cı arkadaşım gelecek onlarda feyz alırlar :D

aLperTunga
04-05-2011, 12:24
Valla suat usta bedavaya yaparsa koydururuz neden olmasın yaptırdıgımız işlemlerin faturasını alır foto yükleriz nasıl olur ? :)

yaşar ne güldüm yaa crm ye faturamı kestiriyorsun işlemlerden sonra..düşündümde bian faturada yazdığını,
51lik paslanmaz düz boru çekildi sona 51 lik remus XT1 takıldı...X TL
kasnaklardan timing ayarları yapıldı......................................Y TL
filtre kazanı,içine KN filtre kondu...........................................Z TL
7800rpm super chip yazıldı(eprom).................................... W TL
İŞÇİLİK.....................................H TL genel toplam:XYZW TL

:hoo::hoo::hoo::cokgreen::cokgreen:

orcunnn
04-05-2011, 12:29
OKEY anlaştık abi haftata cumartesi siz burdasınız o zaman gündüzden gelin laflarız hem nasıl olur contayı ismi lazım degil de bu formda bi dünya filtre egsoz diye video koyan bi kamildi neyse bana kesin bişey söyleyin bende hazırlık yapayım

orcunnn
04-05-2011, 12:36
alper sende geleceksin yanımda yokse ben kaybolurum :) :) :) :)

aLperTunga
04-05-2011, 13:41
alper sende geleceksin yanımda yokse ben kaybolurum :) :) :) :)

ne kaybolacan olm gebzeden otobana girecen dümdüz gidecen işte..

APO
04-05-2011, 17:22
eyvallah usta bu sefer şaşırmadınmıı corsa ya :) hep öyle yazardın bi tane 106 videosu izledin o yanıltmasın seni :D orda conta yanıkmış şimdi kendinde corsa yine ;) clio rs 5 attıgı noktata bırakmış oluyorum oda yanıltmasın

yok kardeşim şaşırmadım artık ALIŞTIM :D:D maşallah aracına güzel gidiyor ;)

orcunnn
05-05-2011, 08:58
eyvallah teşekkür ederim o zaman

CorsaGSI
05-05-2011, 09:16
eyvallah teşekkür ederim o zaman

kanka herkesle deniyon benlede dene :D hadi izmir'e gel tatile gel :icon_tup:

orcunnn
06-05-2011, 11:08
insallah tek istedigim o zaten

yaşar
07-05-2011, 07:26
OKEY anlaştık abi haftata cumartesi siz burdasınız o zaman gündüzden gelin laflarız hem nasıl olur contayı ismi lazım degil de bu formda bi dünya filtre egsoz diye video koyan bi kamildi neyse bana kesin bişey söyleyin bende hazırlık yapayım

Orcun bu hafta olmuyor bir dahaki hafta inşallah lakin gelecek olan sizsiniz biz burdan 5 6 araç oraya gelmek işimize gelmiyor,yarışıyordunuz diyip araçlarımızı baglamasınlar :D

ufuck
07-05-2011, 09:29
Orcun bu hafta olmuyor bir dahaki hafta inşallah lakin gelecek olan sizsiniz biz burdan 5 6 araç oraya gelmek işimize gelmiyor,yarışıyordunuz diyip araçlarımızı baglamasınlar :D

abı ben köprüden karsıya geçmem arkadaslar gelıcek:):) kumburgaza doğru sıkarız :D:D

orcunnn
07-05-2011, 09:54
valla iyi bakalım cihanda su kaynatmassa
ordayız bakalım ama hd kamera ayarlayın da güzel bi görünti yapalım :)

yaşar
07-05-2011, 10:13
abı ben köprüden karsıya geçmem arkadaslar gelıcek:):) kumburgaza doğru sıkarız :D:D
Tamam ufuc bize her yol trakya beyav :D

valla iyi bakalım cihanda su kaynatmassa
ordayız bakalım ama hd kamera ayarlayın da güzel bi görünti yapalım :)

kamera olayını abartmaya gerek yok 1,3 vga da olsa yeter :D

Bir dahaki haftada söz kestikmi ?

orcunnn
07-05-2011, 10:17
valla sizin araçlar yakmıyor galiba kumburgaz falan aga gebzeden geliyoz biz bari sonundamangal yapıp sabahlayalımda degsin yani yaşar abi iyi org bekliyorum senden bak en az 5 6 tane 106 saxo istiyorum