PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS Clio RS - VE Clio RS - YC Clio RS

MySouL
04-05-2011, 15:48
SS Clio RS : Filtre , Egzos
VE Clio RS : Filtre , Egzos , 4 bar Regülatör , Polishli kelebek
YC Clio RS : Chip , Filtre , Egzos

Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=106563972765926)

Madeth
04-05-2011, 16:02
maşallah araçlara :)

serqan23
04-05-2011, 16:07
daha oncekı vıdeolarda ve clıo ıle ss clıo yanyana gıdıyorlardı. bu vıdeo guncel mı yoksa eskılerden arsıv falanmı :D

Madeth
04-05-2011, 16:12
daha oncekı vıdeolarda ve clıo ıle ss clıo yanyana gıdıyorlardı. bu vıdeo guncel mı yoksa eskılerden arsıv falanmı :D

bu en son deneme 2 hafta önce falan yapıldı ss in egzos sisteminde ve filtre sisteminde ufak tefek değişiklikler yapıldı

GokhanG
04-05-2011, 16:13
egzos farketmiş galiba :)

Madeth
04-05-2011, 16:19
evet eski egzos çok kasıyormuş aracı farkını çok iyi anladık bu arada 25-30kg kadarda hafifletme var ss te

GokhanG
04-05-2011, 16:21
25-30kg kadarda hafifletme var ss te

SS 2 kişi galiba ötekiler tek kişi

Madeth
04-05-2011, 16:22

ss ile ve 2 kişi
chipli olan yc tek kişi ama arkada 2 tekerlek var eşitlemek için kilosunu

serqan23
04-05-2011, 16:23
bu en son deneme 2 hafta önce falan yapıldı ss in egzos sisteminde ve filtre sisteminde ufak tefek değişiklikler yapıldı

masallah öyleyse. bı hafıfletme söz konusu zaten arka koltuklar yerınde yok :)

serqan23
04-05-2011, 16:25

VE rs te de iki kişi war. 2. kişi video cekıyor hatta :D

Cliosportve
04-05-2011, 16:32
SS Clio Rs e o gün güzel 2-3 değişiklik yapıldı
Filtre tertibatı ve bir kaç temizlikten sonra Çorludanda YC RS in gelmesiylen 3 RS oluverdik
Rollinge çıktığımda Sırf adam olarak 30 KG fark olduğunu - SS te arka koltuk + sökülen son susturucu 20-25 KG geldiğini görünce arada 55 KG gibi bir fark olduğunu sonradan anlayıverdik
Burda hazırlanan videoyu görüyorumki 55 kg ağır olduğu halde 2-3 kere ayırmış ve bütün ayırdığı videoları koyulmuş ki bu KG dezavantajına rağmen yanında gelen VE Clio Rs gene kötülenmek istenmiş imajı verilmiş diğer videolar piyasada yok ve ben bu videoları artık koymayın dedim yan yana gidiyoruz nasıl olsa millet bıktı artık kafa kafaya gittiğmizi görmekten dedim tamam dendi gene buraya koyuldu video ...Üzülüyorum artık böyle şeyleri görünce...
Ben bütün gün SS Clio Rs iyi gitsin diye kolum başım yağ pas içinde kaldı sök tak onu bunu yap derken.

VE Clio Rs - 2 kişi fakat +ekstra 55 KG (3 adam diyebiliriz)
SS CLio Rs - 2 kişi
YC Clio Rs - 1 kişi + 50 kg ekstra ağırlık

Alper_
04-05-2011, 16:35
maşallah araçlara :)

Madeth
04-05-2011, 16:36
araçlar kantara çıksa aralarında 25-30 kg dan fazla fark yoktu toplama bakılırsa belki okadar bile yok ss in eski susturucusu 15kg kadar vardı onun sökülmüş olması ağırlık avantajı sayılmaz orjinal susturucusu bile daha hafiftir zaten şuan takılan egzosuda 2-3kg normal olması gerekende bu
ayrıca videolar yayınlanmıcak denildiği halde ilk konulan yer rfc idi ordaki videolarda belliydi ayıklanarak konmuştu sadece kafakafaya gidilen 1-2 video ;)

neyse araçlara maşallah yine yakınlar birbirlerine değişen fazla bişi yok

ocean0636
04-05-2011, 16:51
Masallah araclara. Rs day olmus :)

Cliosportve
04-05-2011, 16:57
Bunlarda bendeki videolar o gün o yolda aynı dakikalar
Bakalım nasıl yanıltıyorum insanları
Bide bana inansınlar dimi ama :)
Yani işin özü SS Clio Rs çi Okan arkadaşımız sevinmeli 55 kg ağır iken bile arkadaşı Selçuk VE CLİO RS gelebiliyor Gerçi sevinse mi üzülse mi bilemez belki !!!

YouTube - SS Clio rs - VE Clio rs ayrılmıyor... (http://www.youtube.com/watch?v=I6Lgcvn-90o)
I6Lgcvn-90o

YouTube - SS Clio RS - VE Clio RS (Dış kulvardan SS köprü varrrr köprü) (http://www.youtube.com/watch?v=-uXkEObDB5U)
-uXkEObDB5U

Buda ilk akşam zaten 4 gün kaldım Okanın yanında eklenme tarihi bir önceki gün videonun ben bunu koymadım gerek bile duymadım ama ayırdım mı ayırdım madem böyle oluyor olaylar :)
İşte olay ayır bacakları videosu :hahaha:

-ri2jx7IbtE

Madeth
04-05-2011, 17:03
güzel videolar birisi içten dönülen viraj diğeri yapılan iyileştirmeler olmadan bir önceki gece vites kaçırılan gece denemesi bunlarla avunmaya gerek yok selçuk :)

rfc ye koyduğun videolara istinaden konulan video bu

Cliosportve
04-05-2011, 17:06
Ya bazı şeyler diretiliyor insanlar çok basitçe yanıltılabiliniyor
55 KG ağır olan bir araba ilk 2 sıkmada ayırıldı arkaya
Sonradan aynı saniyeler içinde bir sonraki bir sonraki bir sonraki rollinglerde ne olduda yan yana gitti...
2 kere geçti tamam eyvallah sonradan yan yana gittik 55KG daha ağır olarak VE CLio Rs
Anlatım bozukluğum yok çok şükür insanlar beni daha iyi tanıyorlar
Uzaktan gören insalarda bıktı artık burda sürekli atışıyoruz görünümü oluyor fakat bilinmeliki ben yanlış söylenilen ve doğruları söylediğim için her zaman böyle oluyor...
İşin finalinde bu arabalar bir aksilik bir aptallık yapılmadıkça yan yana gidiyorlar
Bu videolar tekrar tekrar koyulmasın gene kafa kafaya gittik genelde dedim
1 ben geçtim 2 sen geçtin 6 kere berabere olduk
Yani açıkcası ben buna kafa kafaya gittik diyorum
Son videolarda 55 KG ağır olmama rağmen bunu diyebiliyorsam artık ne diyim Allaha havale ediyorum

Madeth
04-05-2011, 17:12
burada kimse biri birini geçti demediki sen kalkıp videoları ayıklayıp sadece kafa kafaya gidilen videoları başka bir sitede konu açıosun maşallah deniyor ama geçildiklerinle baraber konu açılınca kızıyosun deneme günü aramızda 30kg var derken şimdi forumda 55kg diyip duruyosun yarında eminim 80kg falan dersin yani denenmiş bitmiş oydu buydu bırakalım artık sen açtın burdada açıldı sen denenen bütün videoları koysaydın hiçbir sorun olmayacaktı emin ol ama diğer sitelerde ayıklaya ayıklaya video seçip seçip koymuşsun buna ne dicen

insanları yanıltmaktna bahsediosunda bende diyorum neden o konu açtığın siteye bütün videoları eklemedinde sadece kafakafaya gittiklerini koydun ? bunun cevabı verilirse konu silinebilir bence zaten kimse geçti geçildi davasında değil

Cliosportve
04-05-2011, 17:20
burada kimse biri birini geçti demediki sen kalkıp videoları ayıklayıp sadece kafa kafaya gidilen videoları başka bir sitede konu açıosun maşallah deniyor ama geçildiklerinle baraber konu açılınca kızıyosun deneme günü aramızda 30kg var derken şimdi forumda 55kg diyip duruyosun yarında eminim 80kg falan dersin yani denenmiş bitmiş oydu buydu bırakalım artık sen açtın burdada açıldı sen denenen bütün videoları koysaydın hiçbir sorun olmayacaktı emin ol ama diğer sitelerde ayıklaya ayıklaya video seçip seçip koymuşsun buna ne dicen

Diğer sitelerde dediğin tek bir site ismide RFC
Bir önceki gece olan hiç bir video yok burda ben onlarıda koydum en az 5-6 tane var o geceden
Artık bıktım 20 kere yarıştan sen 2 kere geçmişsin ben 1 kere geçmişim onları koyarak birşey elde edilmez
Finalde kafa kafaya gittiğimiz pek uzun olmayan yan yana gittiğimiz videolardan koydum zaten sitede 15 kişi görse ne olur orası rollingçiler mi kaynıyor piyasa olan bir forum sitesi değil kalkıpta rollingin ve yarış severlerin kalbi göz bebeği olan TECHTURKEY gibi bir foruma senin yaptığın ayıbı yapmadım
Hata etmişim 55 KG ağırdım bunuda yolda farkettim çok geçti çünkü yanımdaki adamı indirip veya orda bir sürü ayar yapıp iyice rezillik olmasın dedim
Başkaları 2 kişiylen SS i geçtiklerinde bu adil bir yarış değil diye savunduk okadar SS i .Adamlar ayır bacakları yaptılar ZY RS ile o gece gene ben SS i savundum...

CeM öZeR
04-05-2011, 17:26
Maşallah güzel denemeler ama tamamen eşit şartlarda deneme çok daha iyi ortaya çıkartır farkı.

Madeth
04-05-2011, 17:26
Diğer sitelerde dediğin tek bir site ismide RFC
Bir önceki gece olan hiç bir video yok burda ben onlarıda koydum en az 5-6 tane var o geceden
Artık bıktım 20 kere yarıştan sen 2 kere geçmişsin ben 1 kere geçmişim onları koyarak birşey elde edilmez
Finalde kafa kafaya gittiğimiz pek uzun olmayan yan yana gittiğimiz videolardan koydum zaten sitede 15 kişi görse ne olur orası rollingçiler mi kaynıyor piyasa olan bir forum sitesi değil kalkıpta rollingin ve yarış severlerin kalbi göz bebeği olan TECHTURKEY gibi bir foruma senin yaptığın ayıbı yapmadım
Hata etmişim 55 KG ağırdım bunuda yolda farkettim çok geçti çünkü yanımdaki adamı indirip veya orda bir sürü ayar yapıp iyice rezillik olmasın dedim
Başkaları 2 kişiylen SS i geçtiklerinde bu adil bir yarış değil diye savunduk okadar SS i .Adamlar ayır bacakları yaptılar ZY RS ile o gece gene ben SS i savundum...

yaw bi git "ayır bacakları" falan kelimelere dikkat et !
ss seninle 3 kişi iken sen tek kişi ikende bastı kafakafaya gitti 100 kilo ağırdı hatırlarsın.. artık sıktı harbiden bu muhabetler geçilen video konulunca o hafifti bu vardı şu yoktu demeye başlıyor en iyisi kimse kimseyi geçmesin. zaten geçsede geçilen video konmasın der video koymak için kafakafaya gidilmesimi gerek illaki deneme olmuş bitmiş 30kg ı 60kg yapan yarın başka şeylerde çıkarır arabam bozuktu falan der bahane çok en iyisi denememekmiş

sen hala soruma cevap veremedin zaten
rfc ort mfc farketmes niye sitelere sadece kafakafaya gidilen videoları koyuyosunda geçildiğin videoların hiçbirini yayınlamıyorsun onun açıklamasını yaparmısın ?

Cliosportve
04-05-2011, 17:33
O kadar düzeltmeleri akşama kadar babamın hayrına yaptım SS'e
Bu kadar olur ya
Bazı iyiliklerin karşılığı ciddi böyle olucaksa ters çıkışıp burda millet kandırılcaksa gerçekten yarış yapılmasın
Ben iyi niyetimden ötürü yolda durup KG mi hafifletmedim.Yol üzerinde durup yanımdaki adamı indirimezdim.55 KG ağırdım işte
İlk 2 kere bastık SS ayırdı beni zaten videolardada mevcut .
Hemen peşi sıra kalktığımız yan yana gittiğimiz videolarıda ben ekledim
Sıkıntı hep ters çıkışlar.Halbuki akşama kadar uğraştık SS Clio Rs iyi gitsin yardırsın diye...
Bundan sonra kimseye iyilik yok karar aldım şu an.

BoraRS
04-05-2011, 17:33
Yaw Okan nedir senin bu yaptığın anlamadım. Yani adam evinde 4 gün kalıyor misafirin oluyor ama sen hala önde olmanın ufak hesabındasın. Yakışıyor mu olm size böyle yapmak.

Selçuk olm sende de hiç akıl yokmuş. Seni kaç defa uyardım hatta sana sitem ettim zamanında Okanın bu yaptıklarına karşı sen hiç tepki vermiyorsun diye. Bence sen de haketmiyor değilsin.

Artık dünya alem anladın neyin ne olduğunu bi sen anlayamadın.

Cliosportve
04-05-2011, 17:36
Yaw Okan nedir senin bu yaptığın anlamadım. Yani adam evinde 4 gün kalıyor misafirin oluyor ama sen hala önde olmanın ufak hesabındasın. Yakışıyor mu olm size böyle yapmak.

Selçuk olm sende de hiç akıl yokmuş. Seni kaç defa uyardım hatta sana sitem ettim zamanında Okanın bu yaptıklarına karşı sen hiç tepki vermiyorsun diye. Bence sen de haketmiyor değilsin.

Artık dünya alem anladın neyin ne olduğunu bi sen anlayamadın.

Haklısın abi
Hep aynı hep aynı
Lafımız yaptığımız emeklerimiz hep havaya gidiyor
Bu şekilde görünce insanın midesi bulanıyor artık
Forumda zaten kendini anlatmak ap ayrı bir meziyet
Klavyede yazarak çoğu şeyi anlatamıyorsun buralara
Yazıncada samimi gelmiyor çoğu şey
Beni anladığın için teşekkürler Bora emmi

Madeth
04-05-2011, 17:42
yahu videoda bir ibnelik yok arabaları kantara çıkarsan aradaki fark 30kg ı geçmez
ss istanbulda 100 kilo ağır olduğunu bile bile kaç kere bastı selçuk seninle söylesene bikere lafı oldumu ben ağırdım diye ?
burada kafakafaya gidilen videoda var geçildiklerinde var kısacası hepsi var aradaki kilo farkınıda konuya yazdım sen daha yazmadan önce kalkıp ben geçilmedim ağırdım triplerine girmek noluo ? tmm silinsin konu en iyisi her geçildiğin videoya bi b.k uyduruosun istanbulda arabam bozuktu dedin burda abartıp abartıp kiloları bahane buldun seninle denenmez anlaşıldı denensede ss yarım gaz yapar sen geçersin bizde alkışlarız yüzün güler sen mutlu ol yeter yani

Cliosportve
04-05-2011, 17:46
Ya arkadaş bir arıza vardı arabada zaten o şekilde arabanın gitmediğini bile bile kaç defa bastık ben tamamen olaya trajikomik baktım o gün sen davana inanıp basmışsın halbuki basalım diye gelince ben hiç kırmadım seni
Bir sonraki gün aradım telefonda dedim arabada garip bir sorun var gitmiyor dedim
O kadar samimi bir şekilde konuştum Okanla gene inandıramadıysam ne diyim demekki telefonla arayıp adam yerine koyup derdimi 15 dk boyunca anlatmamda önemsiz.....
Allahtan o sorun kalktı çok şükür.Bütün alt-üst-kelebek -oring contalarını değiştirince araba hava almadı kendine geldi.
Ben olaya artık başka boyuttan bakıyorum konu silinmesin kalsın böyle
55 KG ağırdım diyorum ona bile itimatın yok ne diyim
Yiyip içtiğimiz makara yaptığımız kardeşçene takıldığımız tüm zamanları yalan diyorum ve konudan ilerliyorum

Can's
04-05-2011, 17:47
selcuk masallah ama bu sana ders olsun ....okan bır rs aldırıcaksın bana sonunda zor tutuyorum kendımı

Madeth
04-05-2011, 17:50
yok yok konu silinsin bidaha SS VE denemesi olmucak
hatta SS hiç bir clio rs ile denenmicek

Alicanrs
04-05-2011, 18:04
maşallah ve ye yc ye

PPR engineering
04-05-2011, 18:07
Ya arkadaş bir arıza vardı arabada zaten o şekilde arabanın gitmediğini bile bile kaç defa bastık ben tamamen olaya trajikomik baktım o gün sen davana inanıp basmışsın halbuki basalım diye gelince ben hiç kırmadım seni
Bir sonraki gün aradım telefonda dedim arabada garip bir sorun var gitmiyor dedim
O kadar samimi bir şekilde konuştum Okanla gene inandıramadıysam ne diyim demekki telefonla arayıp adam yerine koyup derdimi 15 dk boyunca anlatmamda önemsiz.....
Allahtan o sorun kalktı çok şükür.Bütün alt-üst-kelebek -oring contalarını değiştirince araba hava almadı kendine geldi.
Ben olaya artık başka boyuttan bakıyorum konu silinmesin kalsın böyle
55 KG ağırdım diyorum ona bile itimatın yok ne diyim
Yiyip içtiğimiz makara yaptığımız kardeşçene takıldığımız tüm zamanları yalan diyorum ve konudan ilerliyorum

selçuk sinirlenme olm msn e ekle japantuner@windowslive.com

BoraRS
04-05-2011, 18:46
Okan yine banlandı :hehe:

CLIORS
04-05-2011, 18:49
aytunun spikerliği iyiydi, müziksiz versiyon yok mu :)

aga81
04-05-2011, 20:21
Okan yıne banlanmış :D

EREN34
04-05-2011, 20:28
selçuk sinirlenme olm msn e ekle japantuner@windowslive.com

Hayırdır lan msn'den rahatlatma servisimi açtın:D :D Ben çok evvelden beri msn'indeyim banada bir el atıversene:D

iynn-RS
05-05-2011, 00:19
selcuk um senın ılacaın bende ama bı kavusamadık :D:D:D

ukku
05-05-2011, 00:22
Ayır bacakları mı... Huyum kurusun =)))))
Selçuk sonunda birtakım şeyleri geç de olsa kavradıysan sorun yok bence.
Geçmiş olsun, klasik okan denemesi...

chiefkadir
05-05-2011, 00:29
Okan bu denemelerden sonra zevk komasına girmiştir,banlanmışmış çokda umrundaydı:hahaha:

PPR engineering
05-05-2011, 08:04
Hayırdır lan msn'den rahatlatma servisimi açtın:D :D Ben çok evvelden beri msn'indeyim banada bir el atıversene:D

olm selçuk cocukluk arkadasım yıllar sonra bulduk birbirimizi:D o zamanlarda bisiklet mod u yapardık :D:D onlarda abisiyle birlikte castello vardı bende sarda :D:D

ozanbulbul
05-05-2011, 20:25
yine kavga çıkmış.okanıda selçuğuda bire birde tanımam ama olaylar cidden üzücü sonuçta araba bunlar.benim çözemedeğim bu tür kavgalar aranızda ilk defa yaşanmıyor sanal ortamda, yine de görüşüp neden deneme yapıyorsunuz?

yasin_R
05-05-2011, 20:42
bu spikeri beğeni ile izliyoruz:)

percussionali
06-05-2011, 00:21
hey allhım yaaa ulen 1 hafta siteye girmedim gene okanla selcuk karıştırmış ortalığı NEDİR LA SİZİN DERDİNİZ akıllı olun len:D
vay arkadaş ya okanla okadar denedim kavga etmedim selcuklada denedim arabamın ilk halleri bişy yokken geçti beni videoda konuldu gene eyvallh dedim gene kavga etmedim bu adamların burçları değişken çok güzel anlaşıyolar tartışmaya girince ikiside yoldan çıkıyo ule biriniz alttan alın bea:D bende sizinle denemicem bundan sonra :D hiç uğraşamam sizinle:D

ALTNSA
06-05-2011, 00:30
SS bence efsanedir ve öyle kalacak bunu kimse inkar edemez icraatları ortada çekememezlik yapmanın alemi yok bir kerede tebrik edin çocuğu gece şehir içinde okan 2 kişi diğer rs tek kişi iken yinede okan çıktı denedi gözümüzün önünde SS yine geçti kendi gözümlede gördüm o videolar yayınlanmamış bile geçtiği halde bence kapatın konuyu tebrik etmeyi öğrenin birazda

ALTNSA
06-05-2011, 00:38
http://www.youtube.com/watch?v=YVg1Z8uBWVE&feature=channel_video_title

buna ne diceksiniz bakalım

ArMy
06-05-2011, 07:08
YouTube - SS vs VE 2ye1 Burgaz içi kamyonlu (http://www.youtube.com/watch?v=YVg1Z8uBWVE&feature=channel_video_title)

buna ne diceksiniz bakalım

Ya şöyle saçma sapan video'lar koymayın bari... 2'den 3e atıyolar kamyon var diyip yavaşlıyolar..Millet bunun neyini yorumlasın.. Ki VE geliyomuş arkadan..Birinde 51lik birinde 70lik boru var..Basar basmaz hangisinin zıplayacağı ***** zaten..Yürüyen SS'i de bu şekilde antipatikleştirdiniz millete..

BoraRS
06-05-2011, 08:01
Ya şöyle saçma sapan video'lar koymayın bari... 2'den 3e atıyolar kamyon var diyip yavaşlıyolar..Millet bunun neyini yorumlasın.. Ki VE geliyomuş arkadan..Birinde 51lik birinde 70lik boru var..Basar basmaz hangisinin zıplayacağı ***** zaten..Yürüyen SS'i de bu şekilde antipatikleştirdiniz millete..

Bakınız Şehir:Kırklareli :) Normaldir bu tür yorumlar :)

emre_
06-05-2011, 09:12
selçuk nedir çektiğin :) ve yi bilen biliyo zaten niye polemiğe giriyosun kardeşim:) ( flu33 )

otto985
06-05-2011, 09:47
Deneyen bütün araçlara MaşAllah :D

UNAL
07-05-2011, 11:27
Bakınız Şehir:Kırklareli :) Normaldir bu tür yorumlar :)

Abi genelleme yapmasaydık :D

BoraRS
07-05-2011, 12:24
Kötü bişey demedim ki :) O bölgenin adamı o bölgenin arabasını savunuyor. Gayet normal demek istemiştim.

Sportline
07-05-2011, 13:20
yav sıkılmadınız mı :)

Alicanrs
07-05-2011, 13:24
Kötü bişey demedim ki :) O bölgenin adamı o bölgenin arabasını savunuyor. Gayet normal demek istemiştim.

o bölgenin adamındanda deil abi okanıun yandaşları okanı savunuyor hep aynı senaryo =)

BoraRS
07-05-2011, 15:11
o bölgenin adamındanda deil abi okanıun yandaşları okanı savunuyor hep aynı senaryo =)

Yok canım ne alakası var öyle şey yapmaz onlar :) Okanı geçecek araba yoktur. Az Vodka vardır :D

UNAL
08-05-2011, 09:37

bnde işin geyik kısmındayım abi ciddi yazmamıştım :D

percussionali
08-05-2011, 12:01
gerek yok yaaa bu yorumlara kimse kimseyi savunmasın onun araba böyle gidiyodu bunun araba böyle gidiyodu diye herkez biliyo kimin araba nasıl gittiğini buzamana kadar (ve -ss ) rs lerin kafa kafaya gittiğini herkz biliyo sıkldı artık herkez iki aracından birbirinden bi üstünlüğü yok aynı gidiyo bak bu böyle gidiy diyip video koymanın bi anlamı yok ve ninde önde gittiği videolar var ss inde ve ninde kimse ve veya ss in önde gittiğini söyleyemez çok video var çünki
SS vs VE rs ler kafa kafaya gidiyo nokta..

bende varım :D çakim itb yi üstünüzden zıplıcam:D

Cliosportve
08-05-2011, 13:02
gerek yok yaaa bu yorumlara kimse kimseyi savunmasın onun araba böyle gidiyodu bunun araba böyle gidiyodu diye herkez biliyo kimin araba nasıl gittiğini buzamana kadar (ve -ss ) rs lerin kafa kafaya gittiğini herkz biliyo sıkldı artık herkez iki aracından birbirinden bi üstünlüğü yok aynı gidiyo bak bu böyle gidiy diyip video koymanın bi anlamı yok ve ninde önde gittiği videolar var ss inde ve ninde kimse ve veya ss in önde gittiğini söyleyemez çok video var çünki
SS vs VE rs ler kafa kafaya gidiyo nokta..

bende varım :D çakim itb yi üstünüzden zıplıcam:D

Peşin 10 milyar cepte :D

percussionali
08-05-2011, 13:20
JGL rs 10 liraya satılmıştır msj göndermeyin al hayrını gör:D