PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HULK vs ZD CUPRA

miniks
08-05-2011, 14:07
Arkadşlar öncelikle Hakan abiye benimle deneme cesaretinde bulundugundan dolayı medeni cesaretinden ötürü çok teşekkür ederim

Sayesinde HULK ile biraz gaz basabildim vede aracımın giderini görebildim

Hakan abi ile yenişemiyoruz ilk basmalarda hakan abi 1 boy öne çıkıyor ben 4 ncü vitese gecirdigimde bir boy ben öne çıkıyorum 5 e attıgımda hakan abi yanıma geliyor 6 ya atıp yürüdügümde yine kafa burun gidiyoruz belki burun farkı önde olabilirim emin degilim valla o hızlarda ona bakamadım yada hakan abide önde olabilir yani başa baş çok keyifli 5 deneme yaptık çogunda 220 ye çıktık 2 sefer 240 ları gördük sanırsam hakan abi daha ayrıntılı da yazabilir bende kadran çalışmıyor cünkü

ayrıca varsa hakan abide yada inan da da video eklenmesini rica ediyorum bende daha fazlası olsa hepsini eklicem de emre yeşil 2 video çekmiş

Bu deneme den sonra inşallah daha fazla deneme şansı bulabilrim evo videosundan sonra çok çekiniyormuş millet

Çekincek birşey olmadıgını görsün herkes HULK daha basınç basmıyor arkadaşlar bol bol geçin beni işte zevkini çıkartın :D:D:D

Gazlamarda korna duyulmadıgı için Hakan abi gaza oturunca ben WG sesini duyar duymaz gazlıyorum HULK un ilk bir geride kalması lag den dolayı degildir

Yoksa her iki araçta kendi devrinde basmıştır

Geçmenin ve geçilmenin bir önemi olmadıgı için önce basmış sonra basmış falan filan muhabbeti olmasın diye yazıyorum bunları lütfen bu dostluk bozulmasın arkadaşlar yorumlarımıza dikkat edelim

Cupra ya Kocaman Maşallah

HULK ada maşallah tabiki :)

YouTube - HULK vs ZD CUPRA (http://www.youtube.com/watch?v=Wa0XaWnefy4)

YouTube - HULK vs ZD CUPRA again (http://www.youtube.com/watch?v=Qv-JnJze11k)

AşkınS.
08-05-2011, 14:13
kamera keşke diger araçlarda olsaydı böyle pek bişey belli olmasada ani tepkimeler mükemmel :)
maşallah iki aracada.

mehzent
08-05-2011, 14:15
Ayaklariniza emeklerinize sglik Allah muhabbetinizi bozmasin masallah araclariniza...

miniks
08-05-2011, 14:17
Askın inan dün arabamda bir kişi osun video çeksin istedim cünkü uzun zamandır kullanmadıgım için aracımın viteslerini ilk denemelerimde gazlamalarımda ayar yaparken falan ayagımız gazdan cekerek atıyordum

dün gece hakan abi ile buluşmaya giderken ilk defa yeni halinde ayagımı kaldırmadan attım eskisi gibi ve araç gercekten daha hızlı gidiyor bu şekilde vede kaputtan resital oluşuyor :)

Artık güzel bir kamera ile inşallah içine sabitlicem sürekli çekim yapması için ama önce S2K kadranımın KM saatinin çalışması gerekir yoksa bişi anlamassınız habire vites degiştiren birisi ama kaç KM ye çıktı ne ara çıktı anlamassınız :)

Enes-x
08-05-2011, 14:19
Keşke polemikler olmasada böyle denemelere şahit olsak sürekli Maşallah iki aracada :icon_tup:

AşkınS.
08-05-2011, 14:21
Askın inan dün arabamda bir kişi osun video çeksin istedim cünkü uzun zamandır kullanmadıgım için aracımın viteslerini ilk denemelerimde gazlamalarımda ayar yaparken falan ayagımız gazdan cekerek atıyordum

dün gece hakan abi ile buluşmaya giderken ilk defa yeni halinde ayagımı kaldırmadan attım eskisi gibi ve araç gercekten daha hızlı gidiyor bu şekilde vede kaputtan resital oluşuyor :)

Artık güzel bir kamera ile inşallah içine sabitlicem sürekli çekim yapması için ama önce S2K kadranımın KM saatinin çalışması gerekir yoksa bişi anlamassınız habire vites degiştiren birisi ama kaç KM ye çıktı ne ara çıktı anlamassınız :)

Abi herşeyden önemlisi dostluk içinde bi deneme olmuş,kadran hızlanma vs gibi videolar elbet gelir yeterki hep böyle denemeler olsa.
İnşallah bu yaz Hulkun videolarına doyacağız :)

ademsezer
08-05-2011, 14:22

el gazı yaptır sadece debriyaja basarsın kanka:D

miniks
08-05-2011, 14:22
el gazı yaptır sadece debriyaja basarsın kanka:D

ahahahahaa gerek yok kanka ayagımın agarlıgı yetio :)

miniks
08-05-2011, 14:24
Keşke polemikler olmasada böyle denemelere şahit olsak sürekli Maşallah iki aracada :icon_tup:

Valla dün bizimkilere diyodum ben basınc acmıcam abi baksanıza sanki kendimi NA araçta hissettim kafa burun çok zevkli dedim :)

ama benim için Hakan abinin arabası tam bir ölçü olmuş oldu hafta içi Allah kısmet ederse sadece devri yükselticem 8200 kesiciyi 8800 e Stock halindeki şekline çekicem inşallah bakalım aynı basıonçta sadece devri yüklsetmek avantajmı olucak yoksa dezavantajmı

Ertan-R
08-05-2011, 14:27
Zd ve Hulk kocaman maşallah.Dostluk kazanmış :icon_tup:.Hakan abinin arabada sabit kamera vardı:) çekmemişmi acaba.

miniks
08-05-2011, 14:29
Vallahi çekmişse en çok ben sevinirim hele hele benim kaputu falan çekebilmişse varya oy oy oyyy oyyyyyyyyyy:D:D:D

ademsezer
08-05-2011, 14:30
hilmi kamerayı arkaya gostercek sekıldemi sabitlicen yoksa önu gorcek sekildemi?:D

ARDA_E
08-05-2011, 14:35
Maşallah iki aracada. Dostluk kazanmış.

emre yeşil
08-05-2011, 14:47
Stock evo dan ancak bu kadar çekiliyor kanka idare edin artık ve itiraf etmeliyim ZD nin gidişi beni çok etkiledi maşallah ALLAH kaza bela vermesin bir cupra bu kadar iyi gidiyor min 460 hp o araç çıkar güle güle binsin inşallah ikincisi artık iPhone la cekim falan olmuyor hakkatten sabit kamera şart

WhiteCupra
08-05-2011, 14:50
iki aracada maşşallah aynen arkadaşlık ve dostluk kazanmış güzel zewkli denemeler olmuş....

wekoo
08-05-2011, 14:53
sıkıntısızzz yürümeler...maşallah

LUTFU CNGNS
08-05-2011, 15:01
İki aracada maşallah

by serçe
08-05-2011, 15:13
maşallah güzel deneme olmuş 2 aracada tekrardan maşallah kazasız belasız ...

Chatin
08-05-2011, 15:25
iki araca da kocaman maşallah ama şu videoları arabanın içinden çekin be canlar...

THEONE
08-05-2011, 15:30
Maşallah

Sizleri Zeytinburnuna bekliyoruz

aligoldenstone
08-05-2011, 15:47
Araçlar iyi yürümüş Maşallah.. Araçlara 1 kişi kameraman olarak binmesi gerek hem denemenin zevkine varacak hemde izleyenleri coşturacak..

ahmet3425
08-05-2011, 16:23
daha hızlı bi arabadan cekim yapılsaymıs yada arac icerisinden, duzgun bisey olacakmıs ama boyle bisey anlasılmıyor...

yinede 2 aracada masallah diyelim.

efe_
08-05-2011, 16:32
Maşallah araçlara , cupra oldukça iyi gidiyor...
Sanırım önceden evo6 TME ile denemesi vardı epey fark vardı onunla arasında iyileşmiş diyebilirmiyiz?

miniks
08-05-2011, 16:37
Maşallah

Sizleri Zeytinburnuna bekliyoruz

Dün gece Mami abi yi aradım

Bana dediki Burda kimse 2 çeker ile denemek istemiyor

eyvallah dedim

miniks
08-05-2011, 16:39
Maşallah araçlara , cupra oldukça iyi gidiyor...
Sanırım önceden evo6 TME ile denemesi vardı epey fark vardı onunla arasında iyileşmiş diyebilirmiyiz?

Bu video ya bakarak öle birşey söliyemeyiz çünkü Tafa nın evo ile ben daha denemedim

Ama Tafanın evo da benim bu halimi geçer

Daha basınç methanol ve nos basmıyorum arkadaşlar

Rodajımı bitirmeye çalışıyorum

yan53
08-05-2011, 16:58
Masallah araclara yanliz sonu nasil bitiyor goremedim dogal olarak ne oluyir acaba sonuc

Cupra03
08-05-2011, 16:59
Sonuc ne kimse yazmamis:)

Masallah araclara....

basar13
08-05-2011, 17:21
Masallah araclara, cupranin kilosu ve turbo basinci nedir?

onursumer
08-05-2011, 17:24
maşallah çok güzel ornek denemelerden biri ;)

hulk araç içi goruntuleri merakla bekliyoruz ;)

_FrKn_
08-05-2011, 17:25
maşallah iki aracada. pek bişey anlaşılmasada dostluk içinde geçmesi kâfi :)

sedat s
08-05-2011, 17:36
ıste olay bu abı ya kavga yok polemık yok mıs gıbı cıkıp sıkmışlar helal olsun abı arabalara kocaman massalah kazasız belasız gazlamak nasıp olsun her daım

seko
08-05-2011, 17:38
deneme guzelde anlasılmıyor keske evo 2-3 sn erken bassaymıs masallah her iki aracada ..

miniks
08-05-2011, 17:41
Ya sohbette bir konum vardı onu bu konu ile birleştirmesi gereken moderatör sagolsun silmiş konuyu

bir zahmet geri getirip birleştirirmisiniz orda bütün deneme sonuçları yazıyor herkesin merak ettikleri

VTec_king
08-05-2011, 18:12
Maşallah her 2 aracada

yasin_R
08-05-2011, 19:59
her iki güzel insanada maaşşllh.

__FrK__
08-05-2011, 20:14
maşallah iki aracada leon çok etkileyici gidiyor

mami_makinen
08-05-2011, 20:19
maasallah araclara...miniks demekkı 1 bar bassan hepıımızı gecıcen maasallah...

mmustu
08-05-2011, 20:20

bana selam verme :D

miniks
08-05-2011, 20:20
Masallah araclara, cupranin kilosu ve turbo basinci nedir?

Başar amma takıldın şu basınç olayına yaaa

olm nabcan Cupramı alcan :D:D:D

Revo stage 3 araba gir sitesinden bak

miniks
08-05-2011, 20:22

Abi Allah razı olsun ama benim inan yolda kimseyi geçme gibi niyetim yok

ama senin le yine bir gece çıkarız dimi bu hali ile

Sonra basınç açınca gene çıkarız

mami_makinen
08-05-2011, 20:23
Abi Allah razı olsun ama benim inan yolda kimseyi geçme gibi niyetim yok

ama senin le yine bir gece çıkarız dimi bu hali ile

Sonra basınç açınca gene çıkarız

ne zaman ıstersen ama bence basıncı bıraz acınca denerız bıraz daha zevklı olur

miniks
08-05-2011, 20:24
ne zaman ıstersen ama bence basıncı bıraz acınca denerız bıraz daha zevklı olur

tamam da abi ozaman sen zevk almassın

EVOTME
08-05-2011, 20:26
maşallah hilmi 0.6 barda böyleyse 1.5 2. filan nasıl olur acaba:D:D:: hakan sanada maşallah kardeşim

miniks
08-05-2011, 20:29
maşallah hilmi 0.6 barda böyleyse 1.5 2. filan nasıl olur acaba:D:D:: hakan sanada maşallah kardeşim

ne zaman deniyoruz senle de basalım kanka bu hafta içi olurmu ?

şöle basınç açıcak kıvama geleyim Allahın izni ile

mami_makinen
08-05-2011, 20:35
tamam da abi ozaman sen zevk almassın

sıfırdan kalkarız sen sıkıntı yapma ;)

miniks
08-05-2011, 20:59
sıfırdan kalkarız sen sıkıntı yapma ;)

Biliyodum bunu dicegini abimsin ben senle 0 dan da kalkarım sende biliyorsun

TYPERHAKAN
08-05-2011, 21:02
Hilmi kardeşim RABBİM,Seni ve hulk u nazardan korusun..çok çok güzel ve ürkütücü.yanıma geldiğinde arabamla bütün ilişkim yok oluyor. eksozunun,wastgate inin,turbo nun sesi beynimin içine işledi.arabamın hiçbir sesini duyamadım! sanki senin arabanın içinde yanında oturuyordum elimde de bir direksiyon vardı,..

serkanbesimk
08-05-2011, 21:06
Çok güzel denemeler olmuş iki aracada sürücülerinede kocaman maşallah.
Hep böyle denemeler seyretmek dileğiyle.

sword
08-05-2011, 21:16
maşallah araçlara cam car arkada deılde yandan akıp gıtseydı kornadan once yandan cekerdı ...

BoraRS
08-05-2011, 21:17
Maşallah kardeşim. Araba roket olmuş roket. Keyşfle kazasız belasız yürüt aracını kardeşim.

miniks
08-05-2011, 21:32
maşallah araçlara cam car arkada deılde yandan akıp gıtseydı kornadan once yandan cekerdı ...

korna yok moruk korna nerde :)

miniks
08-05-2011, 21:34
Hilmi kardeşim RABBİM,Seni ve hulk u nazardan korusun..çok çok güzel ve ürkütücü.yanıma geldiğinde arabamla bütün ilişkim yok oluyor. eksozunun,wastgate inin,turbo nun sesi beynimin içine işledi.arabamın hiçbir sesini duyamadım! sanki senin arabanın içinde yanında oturuyordum elimde de bir direksiyon vardı,..

Allah razı olsun abi

çekim yaptınmı sen varmı video sende

TYPERHAKAN
08-05-2011, 21:49
Allah razı olsun abi

çekim yaptınmı sen varmı video sende

benim kamera o parmak kadar olanlardan güzel çekmiyor diye getirmedim.inan da zaten tek gelmişti yanında kimse yoktu büyük ihtimal çekememiştir sağlık durumu *****.

sword
08-05-2011, 21:52
korna yok moruk korna nerde :)

hehe ozaman yanyana geldıını zanda camcar 200m ılerde mesafeı korursa siz gecerken guzel bır goruntu alır:)

Caesar
08-05-2011, 21:54
Güzel video olmuş. Ama basınç açtıktan sonra OTTOMAN typerla denediğinizde çıkan sonucu merak ediyorum.

EVOTME
08-05-2011, 21:56
dirift ahmet biraz basınç aç yakın git bari çekerken ne bu ya nokta olmuşlar:heyoo::heyoo:

Ufuk
08-05-2011, 21:57
İki aracada maşallah..

TC_VTEC
08-05-2011, 22:01
İki aracada maşallah kazasız belasız

Wolkan
08-05-2011, 22:02
Her iki aracada masallah Hakan abi sana cesaretinden dolayi ayri bir tesekkur hilmiyle denemek ayri bir zevk zaten

OmeR-FE
08-05-2011, 22:04
Maşallah...

miniks
08-05-2011, 22:23
Güzel video olmuş. Ama basınç açtıktan sonra OTTOMAN typerla denediğinizde çıkan sonucu merak ediyorum.

Ozaman merakını hiç bir zaman gideremiceksin maalesef

Ayrıca basıncım bu şekilde iken seninle deneyelim sen boşver ottomanı kendi aracını hiç merak etmiyormusun

Hakan abiyi geçiyordun sanırsam sen

Eger denemek istersen ben her türlü denerim beni anlıyomusun araba ile gazlamam lazım 22 sindeki yarışa kadar 1000 km gaz basarak yol yapmam lazımda kim olursa olsun gazlarım bana bir PM kadar uzaksınız

Caesar
08-05-2011, 22:31
Ozaman merakını hiç bir zaman gideremiceksin maalesef

Ayrıca basıncım bu şekilde iken seninle deneyelim sen boşver ottomanı kendi aracını hiç merak etmiyormusun

Hakan abiyi geçiyordun sanırsam sen

Eger denemek istersen ben her türlü denerim beni anlıyomusun araba ile gazlamam lazım 22 sindeki yarışa kadar 1000 km gaz basarak yol yapmam lazımda kim olursa olsun gazlarım bana bir PM kadar uzaksınız

Niyeki biri HULK bu güne kadar türkiyenin efsane K20 si diğeri OTTOMAN bugünden sonra efsane olarak anılacağını belirten türkiyenin yeni K20 si. İkiside şehir efsanesi olmaktan ziyade bi deneseler bence çok güzel olur herkesde bunu eminim merak ediyordur. :)

Bu arada rolle çıkarsam ilk arayacağım kişi sensin Hilmi emin ol:D

miniks
08-05-2011, 22:33
Kanka HULK şehir efsanesi olmaz merak etme

Bak araba çıktı çıkalı hep yanında bir araba var videolarında dikkat edersen :)

Eray Yümsel
08-05-2011, 22:36
hulk = reel efsane k20 b20 s50 m50 fark etmez efsaneyi efsane yapan motor değil sahibidir. motor bittikten 1 hafta sonra deneme yapmaya başlayan bu insana şehir efsanesi muamelesi yapmamak lazım saygı duymak lazım olgarcım bilmem anlatabiliyomuyum :)

Caesar
08-05-2011, 22:37
hulk = reel efsane k20 b20 s50 m50 fark etmez efsaneyi efsane yapan motor değil sahibidir. motor bittikten 1 hafta sonra deneme yapmaya başlayan bu insana şehir efsanesi muamelesi yapmamak lazım saygı duymak lazım olgarcım bilmem anlatabiliyomuyum :)

Yok be şehir efsanesi demek kötü bişey değil ki. Herkes bu efsaneyi biliyor demek. Bence şehir efsanesi olmak güzel bişey siz yanlış anladınız.

Hulk = Efsane
OTTOMAN = Efsane olabileceğinden bahsediliyor.

bence bi altın kemer denemesi yapılmalı demem budur.

mami_makinen
08-05-2011, 22:41
Yok be şehir efsanesi demek kötü bişey değil ki. Herkes bu efsaneyi biliyor demek. Bence şehir efsanesi olmak güzel bişey siz yanlış anladınız.

Hulk = Efsane
OTTOMAN = Efsane olabileceğinden bahsediliyor.

bence bi altın kemer denemesi yapılmalı demem budur.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup:

Eray Yümsel
08-05-2011, 22:44
Hulk vs Ottoman denemesinin olmaması gibi bir durum bence söz konusu değil 2 araçta hazır olduğunda denenir hulk un denemiyceğini sanmıyorum sen bence muharreme söyle onu :) o hazırlansın

Gariban
o kemer denemesi kolay kolay yapılmaz . daha öncede yapılamamıştı şimdide zor yapılır.

mami_makinen
Hulk vs Ottoman denemesinin olmaması gibi bir durum bence söz konusu değil 2 araçta hazır olduğunda denenir hulk un denemiyceğini sanmıyorum sen bence muharreme söyle onu :) o hazırlansın

uhahahahuhuhuhu

Caesar
08-05-2011, 22:45

Muharrem zaten deneyecek adam arıyor kardeşim bence çok güzel olur. Olay Hulkda bitiyor bence hulk basacağı basınca gelsin bi ne oluyor ne bitiyor bi arabasını görsün rodajda sanırım şu an 0.6 barda.

mami_makinen
08-05-2011, 22:46
Muharrem zaten deneyecek adam arıyor kardeşim bence çok güzel olur. Olay Hulkda bitiyor bence hulk basacağı basınca gelsin bi ne oluyor ne bitiyor bi arabasını görsün rodajda sanırım şu an 0.6 barda.

bu kadar kesın konusma hulk herkesle her turlu dener bu saate bırı arasa usunmez yıne dener

Caesar
08-05-2011, 22:47
o kemer denemesi kolay kolay yapılmaz . daha öncede yapılamamıştı şimdide zor yapılır.

Hilmi uçan kaçan herkesle sıkarım diyor:) Bence muharrem de onaylarsa denenir neden denenmesin.

mmustu
muharrem basınç açtı mı ? dün yanyanaydık sormadım hiç D:

Eray Yümsel
işin aslı 1 yarışla kimse efsane olmaz HULK 100lerce deneme yapmış adını kanıtlamış bir araba şimdi ottoman çıkıp geçtiği zaman oo yeni efsane ottoman mı demek oluyo bence olmaz bu tıpkı galatasaray ın bir sürü takımı eleyip uefa kupasını aldıktan sonra tr ye dönüp fb den 6 yemesine benzer uefa şampiyonunu yendık demekki kupa bizim dememiz lazım :D

Caesar
08-05-2011, 22:48
bu kadar kesın konusma hulk herkesle her turlu dener bu saate bırı arasa usunmez yıne dener

Bende onu savunuyorumda bi anda galyana gelip adamlar 0.6 üstü basınç basıp istenmeyen sonuçlar olmasın diye yazdım onu. Gerçi acele iş yapacak adam değildir hilmi profesör olmuş artık. Aracını yeni bitirdi 0.6 da rodaj hesabı gazlıyor ben onu dedim aklındakileri tamamen bitirsin diye.

miniks
08-05-2011, 22:49
Kanka anlamadıgın bir olay şurda

1 aractan beklentisi olan şahıs vardır (araç sahipleri)
2 araçtan beklentileri olanlar vardır (araç sahiblerinden harici olanlar)

Mesela dikkat ediyormusun hiç kimse benim arabam hakkında şunla şunla denemesini merak ediyorum diye yazmıyor hiç bir yerde farkettin mi :)

Neden biliyormusun olgarcım

İşte Araç sahibinden kayaklanıyor o

ben benimle denemek isteyen herkesle denerim araç ayırt etmem insan ayırt etmem yeterki terbiyeli olsun delikanlı olsun adam olsun benimle denedikten sonra benle konuşsun benden sonra konuşmasın yeter

Ottomana gelince o araç ile ben inan çok denemek istiyorum ama Muharrem de yazar biz konuştuk telde kendisi sölesin ben ne demişim ona

2 araba 2 şöför gecenin sabaha yakın olan saatinde çıkar sıkarız ne başka biri ne kamera

Sebebine gelince Ben rahatım kanka anlıyomusun bak hakan abi ile kafa burun gittik videosunu koyuyorum ne bilim HPF ye geciliyorum videosunu koydurtuyorum falan anlıyomusun yani ben gecildigim zaman benim aracım kötü olmuyor benim ki hep aynı ya güçsüz yada bu kadar
esas karşımdaki araca takdir duyulması gerekir

mesela ZD cupranın böle gitmesi takdire şayandır çogu aractan çok daha üstün benim gözümde neden çünkü Stock engine :)

olay cok basit benim aracım gecilirse sorun olmaz benim açımdan
Ottoman gecilirse muharrem acısından da sorun olmaz

Ama bizim haricimizde kime ne oluyorsa herkese sorun oluyor :)
okadar basınc basıyor geciliyor nasıl oluyor okadar par harcadın neden olmadı
işte senin ne eksigin varda böle oldu

size ne laa

kendimize mi yaptık bu arabayı sizemi yaptık

mmustu
işin aslı 1 yarışla kimse efsane olmaz HULK 100lerce deneme yapmış adını kanıtlamış bir araba şimdi ottoman çıkıp geçtiği zaman oo yeni efsane ottoman mı demek oluyo bence olmaz bu tıpkı galatasaray ın bir sürü takımı eleyip uefa kupasını aldıktan sonra tr ye dönüp fb den 6 yemesine benzer uefa şampiyonunu yendık demekki kupa bizim dememiz lazım :D

örnek için seni tebrik ediyorum :D

mami_makinen
Bende onu savunuyorumda bi anda galyana gelip adamlar 0.6 üstü basınç basıp istenmeyen sonuçlar olmasın diye yazdım onu. Gerçi acele iş yapacak adam değildir hilmi profesör olmuş artık. Aracını yeni bitirdi 0.6 da rodaj hesabı gazlıyor ben onu dedim aklındakileri tamamen bitirsin diye.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

miniks
08-05-2011, 22:50

Evet kanka senin götün yememişti hala daha unutmuyorum o telefonda aglayışını :D:D:D

Hulku çıkartıyosun dimi ne adisin abi gidiyorum ben hahahahhahahahhaaaa

Bilalde vardı yanında oda şahit :D

mami_makinen
08-05-2011, 22:50
aslında bı efsane var ama kımse bılmıyo YY typer :D

yan53
08-05-2011, 22:52

hahahahahahhahhah görünmeyen EFSANE..

miniks
08-05-2011, 22:53

Abi araçta GT30 turbo var 1 bar basıyordu en son ayar yapılırken bende içindeydim o okadar hızlı bir araç degil ama çok keyifli bir Typer

Ama tabi Typera bir turbo takan NA dan sonra dünyanın en hızlı arabsı sandıgından öle şeyler oluyor :D

mami_makinen
08-05-2011, 22:54
hahahahahahhahhah görünmeyen EFSANE..

evet efsaneler gorunmez konusulur ...

mami_makinen
08-05-2011, 22:55
Abi araçta GT30 turbo var 1 bar basıyordu en son ayar yapılırken bende içindeydim o okadar hızlı bir araç degil ama çok keyifli bir Typer

bılıyorum kanka makara olsun dıye yazdım ...

Gariban
08-05-2011, 22:57
Evet kanka senin götün yememişti hala daha unutmuyorum o telefonda aglayışını :D:D:D

Hulku çıkartıyosun dimi ne adisin abi gidiyorum ben hahahahhahahahhaaaa

Bilalde vardı yanında oda şahit :D

evet herkes bizim dükkandayken hadi deneyelim dediğimdede senin götün yememişti ve sen herkesin içinde ben arabamı sana 10 boy geçirtmem demiştin bunuda hatırladınmı:heyoo:

miniks
08-05-2011, 22:58
Kanka sen merak etme onun Gel gel oldugunu herkes bilyordu da sen tufaya düşmedin :D

Yani ben arttırdım ama sen görmedin

poker biliyomusun ?

Birde ben sana söledigim zaman daha araban yeni çıkmıştı sen daha gazlamya yeni başlamıştın

Ama Tafa ile denedigin gece olan olayı anlattım ben yani senin garajında Hayabusa ile geldigim zaman söledigimin üzerinden 2 ay falan gecmişti heralde :)

Artık sen düşün ben neden o vakit sırtını sıvazlamışım :D

Gariban
08-05-2011, 23:01
kanka kıvırma ben sna deneyelim dedim sen denemedin bilal ve herkes şahittir o gece o konuşmalara ben ne eksik nede fazla yazıyorum. pokerde gayet iyibilirim ben resti çektim sen görmedin o gün rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..:)

mami_makinen
08-05-2011, 23:04
bu tartısmalardan anlasıldıgı gıbı kımse gecılmeyı SEVMİYİ.....yanı ben bunu spor olsun dıye yapıyorum demeye gerek yok

miniks
08-05-2011, 23:06
Kanka be senin ne yalancı adam oldugunu herkes biliyor zaten

Ben o gün hayabusa ile geldim dükkana Eray da vardı muhabbette ve bilal falan da yoktu dükkanda

ben sana dükkandakileri de söliim

Eray - savaş abi S3 - ben - ahmet - sen - sebo

Eray yazsın dogruları hatırlarsa

sen bana orda deneyelim demedin zaten diyemezdin okadar yalancısın ki mevzuları bile unutoyorsun

ulan senin aksın bozuktu araban liftteydi ben sana HULK un yedek akslarından biini getirdim al kullan arabanı öçıkart diye

sen liftteki araba ile mi bana deneyelim diye atar yaptın süpersin kanka yandaki lifte HYULK u alıp mı denicektik

Muhabbet şöle herkes ögresninde

kanka tamamen bitsin deneriz ondan önce denemem dedin

bende dedim ki sen ben istedigim zaman benimle denemedin ama ota boka sıktın bir kere benle denemedin bende senin aracın tamamen bittigi zaman kendimi sana gecirtmem kardeşim bende motorum yapıldıktan sonra deneriz dedim

1 nokta yalan yok bak muhabbeti aynen yazdım eray hatırlarsa onaylar

sonra zaten biz motorlalrla sıkmaya çıktık

öptüm yavrım kendine iyi bak yeni projelerde denemek şerefini bana nail et bebegim :)

ümitech
08-05-2011, 23:06
hakan abicim, güzel insan, allahım gönlüne göre versin maşallah süphanallah arabana...HULK ada kocaman maşallah daha şimdiden böyle ilerleyen dönemlerde nasıl olacak ALLAH bilir..
en güzeli de dostluk içinde bir müsabaka olması olmuş..
her zaman bu şekilde dostluk çerçevesinde , böyle makineleri izlemek ümidiyle...

miniks
08-05-2011, 23:08
bu tartısmalardan anlasıldıgı gıbı kımse gecılmeyı SEVMİYİ.....yanı ben bunu spor olsun dıye yapıyorum demeye gerek yok

Abicim bir alt mesajı okurmusun

Ben geçilmeyi de severim abi hep geçersem kendimi nasıl hızlandırıcam ?

Ama bu araba camiasında nedense hep yalan dolan baki

Yani şu götan a delikanlı arabası dedik typer aldırdık azcık feyz almadı adam ya

kısa kullandı ondan heralde

Eray Yümsel
08-05-2011, 23:08

Ben o gün hayabusa ile geldim dükkana Eray da vardı muhabbette ve bilal falan da yoktu dükkanda

sen bana orda deneyelim demedin zaten diyemezdin okadar yalancısın ki mevzuları bile unutoyorsun

ulan senin aksın bozuktu araban liftteydi ben sana HULK un yedek akslarından biini getirdim al kullan arabanı öçıkart diye

sen liftteki araba ile mi bana deneyelim diye atar yaptın süpersin kanka yandaki lifte HYULK u alıp mı denicektik

bende dedim ki sen ben istedigim zaman benimle denemedin ama ota boka sıktın bir kere benle denemedin bende senin aracın tamamen bittigi zaman kendimi sana gecirtmem kardeşim bende motorum yapıldıktan sonra deneriz dedim

öptüm yavrım kendine iyi bak yeni projelerde denemek şerefini bana nail et bebegim :)

karı koca arasına girmek yakışı kalmaz kanka beni karıştırmayın :hehe:

Gariban
08-05-2011, 23:09
öle tabi abicim . ama herşey hırsda bi yere kadar tabi yaşlarımızda ilerledi artık daha dikkatli ve daha sakin olmakta fayda var mühim olan denemelerin arkasından muhabbet edip -gülüp -dost kalabilmektir .zaman zaman çok gerilmeler olabiliyo ben bununda yazıyla net ortamından kaynaklandığını düşünüyorum .

miniks
08-05-2011, 23:14
öle tabi abicim . ama herşey hırsda bi yere kadar tabi yaşlarımızda ilerledi artık daha dikkatli ve daha sakin olmakta fayda var mühim olan denemelerin arkasından muhabbet edip -gülüp -dost kalabilmektir .zaman zaman çok gerilmeler olabiliyo ben bununda yazıyla net ortamından kaynaklandığını düşünüyorum .

Yavrım ben seni çok seviyorum ama sende Alzheimer var

Gariban
08-05-2011, 23:16

bu yalancılık falan nedemek istedin anlayamadım saçmalamışsın damarına basılınca
eray sende geçen konuşmaları delikanlı gibi buraya yazarsan sevinirim
her konuda allaha sığınıp damardan dilekler de bulunuyorsunuz elinizi vicdanınıza koyup buraya doğruları yazıcaksınız ozaman
sırf hasetten arabanın ne gittiğini anlamak için benim denediğim 1000 lik motoru kullandın motora *** attın
o yetmedi motorla o gece başka motorları denedin
sonra gittin basınç açtın ama
malesef kırıldı olay böle canım ben seni öptüm
eray bi açıklamada sen yazarmısın lütfen
konuda daha fazla uzamasın rica edicem:icon_tup:

Gariban
08-05-2011, 23:19
Yavrım ben seni çok seviyorum ama sende Alzheimer var

bende seni seviyorumda bu geçme -geçilme işlerinde çok çirkef oluyosun:D

Eray Yümsel
08-05-2011, 23:21
la uzatmayın bee ölede böle de güzel günlerdi ozamanlarda zikilmiş dötün davası olmaz oldu bitti gitti uzatmaya gerek yok :)

iyi gazladık ama o gece motorlarla :D hilmiii yap bir organizasyonda toplanalım

miniks
08-05-2011, 23:23
oha bu nasıl bir yalandır lan

sen dalgamı geciosun ciddimisin ?

Ben arabamı 8 temmuz yarışına hazırlarken 5 temmuzda kırdım

Hayabusayı satını aldıgım tarih 17 temmuz

El insaf ulan el insaf yaaa böle bir yalancılık varmı yaa

Ben erayın motorunu ne zaman kullandım ?

elimi sürmedim

Gariban
08-05-2011, 23:24
olm bi tur attın motor çöp gitmiyo dedin ya eraya

miniks
08-05-2011, 23:24
Ayrıca kardeşim ben tarihleri unutmam daha bunamadım çok şükür

siz Mayıs ayının sonlarında denediniz dimi kardeşim

Ben arbamı ne zaman kırdım ?

Gittim Hayabusa aldım boşlukta

biz ne zaman deneme yaptık eray sende bunları hatırlamıyor arkamdan hilmi böle böle düşünerek böle böle şeyler yaptı diyemi konuşuyosunuz

yakıştıramadım

Eray Yümsel
08-05-2011, 23:25
panpalar uzatmayın diyom ya boşverin la 1 sene geçmiş aradan hala neyi tartışıyonuz ne gerek var :D

miniks
08-05-2011, 23:26
olm bi tur attın motor çöp gitmiyo dedin ya eraya

Sen ahmetle karıştırıyorsun kardeşim ben erayın motorunun koltuguna hiç oturmadım elimi bile sürmdim mazallah elimde kalır bir parcası diye

miniks
08-05-2011, 23:28
Ulan şu gazlama camiasında en son varyete yapıcak adam benim be

Hayatım boyunca kimse ile kimseyi kıyas yapmadım ona göre denemeye gitmedim

benim hakkımda işte böle arkamdan konuşuyorsanız yazıklar olsun başkada bişi demiyorum

Bak olgara bir mesaj atmıştım buyuk paragraf işte ordan sizlerde kendinize pay çıkartın ozaman

Gariban
08-05-2011, 23:28
yaa ne fark ediyo ha ahmet ha hilmi
hilmi+ahmet=miniks :)

Eray Yümsel
08-05-2011, 23:32
oha bu nasıl bir yalandır lan

sen dalgamı geciosun ciddimisin ?

Ben arabamı 8 temmuz yarışına hazırlarken 5 temmuzda kırdım

Hayabusayı satını aldıgım tarih 17 temmuz

El insaf ulan el insaf yaaa böle bir yalancılık varmı yaa

Ben erayın motorunu ne zaman kullandım ?

elimi sürmedim

Ayrıca kardeşim ben tarihleri unutmam daha bunamadım çok şükür

siz Mayıs ayının sonlarında denediniz dimi kardeşim

Ben arbamı ne zaman kırdım ?

Gittim Hayabusa aldım boşlukta

biz ne zaman deneme yaptık eray sende bunları hatırlamıyor arkamdan hilmi böle böle düşünerek böle böle şeyler yaptı diyemi konuşuyosunuz

yakıştıramadım

Sen ahmetle karıştırıyorsun kardeşim ben erayın motorunun koltuguna hiç oturmadım elimi bile sürmdim mazallah elimde kalır bir parcası diye

kanka neyin kafasını yaşıyosun sen :) yalancı muamelesi yapıyosun durduk yere ben tatlıya bağlamaya çalıştıkca didikliyosun konuyuda o gün senin new busa da ordaydı ahmetin eski busada ordaydı bg yasinin r6 sıda vardı benım 1000rr da motora baktınız bokladınız ahmet bindi 1 tur attı 100 metrelik alanda nası gitmediğini anladı bilmiyorum leş bu yürümüyo dedi bıraktı motoru yola çıktı busayla kafa burun gidince maşallah kazasız belasız dedik bitti hadi bunuda geçtim demin tarihleri asla unutmam diyosun öle bir gün olmadı benim busayı aldıgım tarih farklı diyosun ama alzaymır olan sensin kankacım git bir doktora gözük GÖKHAN DOĞRU SÖYLÜYO yani :) madem öğrenmek istediğiniz bu konuda gökhan haklı

diğer konuya gelelim gökhanın arabası liftteydi size gider yaptıgını hatırllamıyorum ama daha sonradan banada söledi arabamı 10 boy geçirtmem dediğini ben duymadım ama o yüzden bişey diyemem sizin deneme konusunda gökhan hep kaçtı ben o yüzden onu haksız buluyorum korkmayıp deneseydi ben eminim 200+ da 10 boy olurdu gerçekten ama deneme olmadıgı için hiç bir anlamı yok o yüzden uzatmayııın

miniks
08-05-2011, 23:32
yaa ne fark ediyo ha ahmet ha hilmi
hilmi+ahmet=miniks :)

Sen bukadar yalan konuşup bir de yalancı diye beni suçlayıp

üstüne üstlük bir de Ahlakıma laf edip

sonra birde bölemi yazıosun ha ahmet ha hilmimi diosun

Ben sana tarihli dogruları sölüyorum sen hala daha iftiraların için özür dilemiyosun

Bana diceksin ki ben alzheimer oldum hilmi hiç birşeyi net hatırlamıyorum kusura bakma olayları karıştırdım tarihler karıştı konuşmalar olayalar karıştı özür dilerim

bu dakikadan sonra bişi yazma kardeşim yazcaksan yukardakini yaz bende eyvallah diyeyim

miniks
08-05-2011, 23:35
kanka neyin kafasını yaşıyosun sen :) yalancı muamelesi yapıyosun durduk yere ben tatlıya bağlamaya çalıştıkca didikliyosun konuyuda o gün senin new busa da ordaydı ahmetin eski busada ordaydı bg yasinin r6 sıda vardı benım 1000rr da motora baktınız bokladınız ahmet bindi 1 tur attı 100 metrelik alanda nası gitmediğini anladı bilmiyorum leş bu yürümüyo dedi bıraktı motoru yola çıktı busayla kafa burun gidince maşallah kazasız belasız dedik bitti hadi bunuda geçtim demin tarihleri asla unutmam diyosun öle bir gün olmadı benim busayı aldıgım tarih farklı diyosun ama alzaymır olan sensin kankacım git bir doktora gözük GÖKHAN DOĞRU SÖYLÜYO yani :) madem öğrenmek istediğiniz bu konuda gökhan haklı

diğer konuya gelelim gökhanın arabası liftteydi size gider yaptıgını hatırllamıyorum ama daha sonradan banada söledi arabamı 10 boy geçirtmem dediğini ben duymadım ama o yüzden bişey diyemem sizin deneme konusunda gökhan hep kaçtı ben o yüzden onu haksız buluyorum korkmayıp deneseydi ben eminim 200+ da 10 boy olurdu gerçekten ama deneme olmadıgı için hiç bir anlamı yok o yüzden uzatmayııın

Dogrudur eray

sizin deneme tarihinizi sölüyorum daha ötesi varmı mayıs ayının sonları idi ben old busamı 17 temmuzda satın aldım kardeşim

yani siz çok önce denediniz gariban ile

ve HULK kırılmıştı bile

sölermisin ben nasıl senin motorun ile ölçü alıpta Gariban ile denicem ?

onu da gectim Olda busa senin 1000 RR ı 1 boy geciodu

da HULK ta new busanın anasını belliodu

tarihleri karıştırıyo bu gökhan sende karıştırıyorsun

Demek istedigimi anlamakta istemiyorsunuz ne diyim ben

pcvirus
08-05-2011, 23:36
s2k kadran için yurtdışında biris çevirici kit hazırlıyor
siz bu sorunu nasıl halledeceksiniz
bi gelişme olursa size zahmet burayada yazın benimde s2k niyetim var ama bakalım
ilerde
bu arada araclarınıza maşallah
imrenerek baktıgımız bi araç
kazasız belasız

miniks
08-05-2011, 23:37
He garibanın son hali 200 + da gecerdi gecmezdi beni alakdar etmez Kırılmış bir HULK vardı

Bu gariban diyorki ölçü alıyodunuz erayın motor ile

la bu nasıl iftiradır hayatımda yapmadım böle bişi yapmam da kendisi ile karıştırıyor işte beni

Gariban
08-05-2011, 23:38

.........................................bu konuyu artık kapayalım konu piç oldu gene nerden nerelere geliyo ama olay aynen budur.ben daha bişi yazmicam herkese iyi geceler:icon_tup:

Eray Yümsel
08-05-2011, 23:41
Dogrudur eray

sizin deneme tarihinizi sölüyorum daha ötesi varmı mayıs ayının sonları idi ben old busamı 17 temmuzda satın aldım kardeşim

yani siz çok önce denediniz gariban ile

ve HULK kırılmıştı bile

sölermisin ben nasıl senin motorun ile ölçü alıpta Gariban ile denicem ?

onu da gectim Olda busa senin 1000 RR ı 1 boy geciodu

da HULK ta old busanın anasını belliodu

tarihleri karıştırıyo bu gökhan sende karıştırıyorsun

Demek istedigimi anlamakta istemiyorsunuz ne diyim ben

bak ben 1000rr la hulk u baz almak için denedin vs hiç bir şey demiyorum o gökhanla senin aranda ben o gece olanlardan bahsediyorum... custom a 2 busa + 1 r6 geldiniz bende 1000rr la size takılıp caddeye gitmedikmi gittik ordanda r1 +k5 lazrail katıldı otobana cıkıp gazladık ben bunu söylüyorum sadece.. gerisi beni ilgilendirmez işim gücüm yok senin dedikodunumu yapıcam senin arkandan :)

kıstas alma işini istersen yazabilirim özel olarak ozamanki denemelere göre HULK vs GAriban

miniks
08-05-2011, 23:52
bak ben 1000rr la hulk u baz almak için denedin vs hiç bir şey demiyorum o gökhanla senin aranda ben o gece olanlardan bahsediyorum... custom a 2 busa + 1 r6 geldiniz bende 1000rr la size takılıp caddeye gitmedikmi gittik ordanda r1 +k5 lazrail katıldı otobana cıkıp gazladık ben bunu söylüyorum sadece.. gerisi beni ilgilendirmez işim gücüm yok senin dedikodunumu yapıcam senin arkandan :)

kıstas alma işini istersen yazabilirim özel olarak ozamanki denemelere göre HULK vs GAriban

Ben senden bu cevabı bekliyorum kanka ben senin öle arkadan konuşucak biri oldugunu sanmıyorum zaten

ama bu gökhan öle lanları sölesene falan yazınca bende şüphelendim

Benim demek istedigimin bir eksik bir fazlası yok

benim yazdıklarım olayların dogrularıdır

Biz geldik çıktık sıktık orası ayrı ama ne kıstas alacam senin motorunla ben onu sölüyorum araba zaten kırılmıştı

ama bu salak gökhan işte aklı basmaz o öle oluyo sanıo ama 1 yıl sonra anlyıomusun

alzheimer diyorum kabul etmiyor

miniks
08-05-2011, 23:55
Kanka zaten iki arabayı da ayarlıyan özgün

ben o arbanın 2.2 bar tafa ile denmesini bizzat kameraya cektim zaten o gece tırstı bu denemedi benle bende ona sinirlendim zaten garajda da ona o yuzden o muhabbeti yaptım

hee o gece tafa ile denedigi haline porno yapardım 1.3 barla :)

sonra timing vermişler devir dönmüşler 2.5 basmışlar araba cok iyi olmuş özgün sölei bilalde söledi seni gecerdi dedi özgün orda bitti zaten daha bişi demedim arabam kırık özgün olsaydıda denesydik görseydik bakalım 1.3 bara 2.5 bar nekadar fark oluyor motor yapmaya degermi degmezmi diye

Eray Yümsel
08-05-2011, 23:57
Ben senden bu cevabı bekliyorum kanka ben senin öle arkadan konuşucak biri oldugunu sanmıyorum zaten

ama bu gökhan öle lanları sölesene falan yazınca bende şüphelendim

Benim demek istedigimin bir eksik bir fazlası yok

benim yazdıklarım olayların dogrularıdır

Biz geldik çıktık sıktık orası ayrı ama ne kıstas alacam senin motorunla ben onu sölüyorum araba zaten kırılmıştı

ama bu salak gökhan işte aklı basmaz o öle oluyo sanıo ama 1 yıl sonra anlyıomusun

alzheimer diyorum kabul etmiyor

senin kırmış olma konusunda haklı olmana kanıtında var ztn :) sen kırmadan 3 - 4 gün önce denemısız
01-06-2010, 01:36
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/55521-herseyi-paylastim.html KIRMA KONUSU
28-05-2010, 11:55
http://www.techturkey.com/forum/videolar/55221-08-hayabusa-in-istanbul-turkey.html

miniks
08-05-2011, 23:59
kanka ben temmuz biliodum şimdi hatırladım

yarış 6 hazirandı a.k

ulan diyorum bunlar mayısta denedi ben temmuzda kırmış olamam diyorum :)

ayları bir geri alıcaz temmuz yazdıklarımın hepsi haziran ayında oldu

ben motoru da haziranda aldım

Gariban
09-05-2011, 00:23
Bide bana unutkan diyo - hasta diyo ilaçlar seni böle yaptı protein tozlarının yan etkisi :)

miniks
09-05-2011, 00:26
Bide bana unutkan diyo - hasta diyo ilaçlar seni böle yaptı protein tozlarının yan etkisi :)

YouTube - Survivor Taner "3T" "Elime Gonuş" (http://www.youtube.com/watch?v=GnKRd15n150)

seninle artık konuşmuyorum gökhan

Elimle gonuş elimle gonuş

emre yeşil
09-05-2011, 00:46
Hilmi abartma kanka tadında tartıştınız oldu bitti insanız yanlış hatırlarız hatta bazen idda ederiz vs konu başka yere gidiyor boşuna

_muhaRRem
09-05-2011, 00:54
amma gereksiz diyaloglar dönmüş yaa .

ben e92 3.20CD almak istiyorum :)

Enes-x
09-05-2011, 01:03
amma gereksiz diyaloglar dönmüş yaa .

ben e92 3.20CD almak istiyorum :)

Millet yiyecek biskevüt bulamıyor sen e92 diyorsun ya :icon13:

YouTube - south park - biskevit (http://www.youtube.com/watch?v=O75YC01gYJg)

KAAN_M3
09-05-2011, 01:16
hulk un maşallahi var...hakan abinin arabasida cok güzel gidiyor iki aracada maşşalllah....

Gariban
09-05-2011, 08:11
Ya bizim Hilmi ile aramızda ne olabilirki biz bu araba konuları oldumu it gibi dalasir gorustukmude can ciğer oluruz bunlar bu isin tuzu biberi

Not: Hilmi bu gun ugricam

miniks
09-05-2011, 08:47
Ulan 6 gündür ugruyosun hala göremedikm maltepe civarında seni:)

miniks
09-05-2011, 09:31
lan eray sen gokhan ıle deneyıp hulk u nasıl kıyaslıcaksın. hulk hıc eskı kasa 1000rr ıle denemedı kı.

yenı kasa 1000rr ıle denedı. yenı kasa 1000rr eskı kasa 1000rr a ne yapıyor bılıyor musun? ben solım 2 dırek yapıyor.

hılmıde yenı kasaya 1000rr a 1.3 bar methanol ıle 1 dırek acıyordu.

dr. bahadırla denemeye cıktılar dr. yazsın hıc kafa cıkarmıs mı hılmıye.. zaten ya tekere geldı ya da hılmı patınaj cektı. hılmı tutundu bahadır tutamadı motoru. kı bahadır 1.vıtes sıkıyor.

senın denemenı hatırlıyorum ben sen one cıkıyordun gokhan senı yakalıyordu.

ama arada eskı kasa yenı kasa 1000rr farkı var bunu unutma. yanı kıyas yapamazsın.

senın motorunu da ogun ben kullandım. motorun altları ölü dedim ustlerını bılemem dedım. motora baktım bu motor les otesı dedım. aksını ıddıa ettın mı? ben motorun kasasına les dedım. makınasına demedım kı. makınasının da alt devırlerı bahadırınkınden kotuydu.

AHMET

Eray Yümsel
09-05-2011, 10:17
sakin ol şampiyon :D
ahmetim ben 1000rr olarak değil hilmi nin laz ile olan denemesine göre fikir yordum o akşam lazın gsxr1000 i ilede denedim bana açtığı farka bakarsak ağar ağar açıyodu ama gökhan birden bire yani abartmiyim 2sn içinde 10 boya falan çıktı ilerisini hesap edemem kötü manada kıstas alalım demedim demek istediğim buydu. benim motoruma leş deme konusuna gelirsek gelir gelmez sökülmüş bitane civata gördün ön takımdan bu motor leş dedin gittin 100metre bir tur attın geldin attın kenara motoru çöp dedin bende he evt doğru diyosun dedim 2 saat orda sana dilmi dökcem hayır değil diye yola çıkınca gördük işte leşmi değilmi :) debriyaj kaçıran haliyle bile gidiyodu o motor ki satmadan son 2 hafta önce debriyajı değiştirdim kaderi değişti biliyosun bende kısa dişli falanda vardı herneyse eskiye mazi derler uzatmanın manaaası yok hala yazıyonuz :D ne gerek var

ademsezer
09-05-2011, 10:19
eray motorunda yurumuyomuş:D

Eray Yümsel
09-05-2011, 10:20
aynen kanka hondaydı çünkü bmws1000rr olsaydı böle olmazdı :D

ademsezer
09-05-2011, 10:24
aynen kanka hondaydı çünkü bmws1000rr olsaydı böle olmazdı :D

e30 bitsin seni bide ben geçiym kanka:D

miniks
09-05-2011, 10:25
Eray çagul kullanma kanka ahmet yazmış

bu motorcular böle testesteron sevilri yüksek oluyor biraz

Eray Yümsel
09-05-2011, 10:29
e30 bitsin seni bide ben geçiym kanka:D

ademmm sana fena şartlandım araban istanbul sınırlarında bak paşaoğlundan cıkar cıkmaz rodaj modaj dınlemem yanında geçer video çekerim bilgin olsun :D

Eray çagul kullanma kanka ahmet yazmış

bu motorcular böle testesteron sevilri yüksek oluyor biraz

haayueuaehu pardon panpacım :D

ademsezer
09-05-2011, 10:43
[QUOTE=Eray Yümsel;2276363]ademmm sana fena şartlandım araban istanbul sınırlarında bak paşaoğlundan cıkar cıkmaz rodaj modaj dınlemem yanında geçer video çekerim bilgin olsun :D

ewet sawaş abide gıt bugun gec yanındanhazır motor yokken:D

miniks
09-05-2011, 15:47
sakin ol şampiyon :D
ahmetim ben 1000rr olarak değil hilmi nin laz ile olan denemesine göre fikir yordum o akşam lazın gsxr1000 i ilede denedim bana açtığı farka bakarsak ağar ağar açıyodu ama gökhan birden bire yani abartmiyim 2sn içinde 10 boya falan çıktı ilerisini hesap edemem kötü manada kıstas alalım demedim demek istediğim buydu. benim motoruma leş deme konusuna gelirsek gelir gelmez sökülmüş bitane civata gördün ön takımdan bu motor leş dedin gittin 100metre bir tur attın geldin attın kenara motoru çöp dedin bende he evt doğru diyosun dedim 2 saat orda sana dilmi dökcem hayır değil diye yola çıkınca gördük işte leşmi değilmi :) debriyaj kaçıran haliyle bile gidiyodu o motor ki satmadan son 2 hafta önce debriyajı değiştirdim kaderi değişti biliyosun bende kısa dişli falanda vardı herneyse eskiye mazi derler uzatmanın manaaası yok hala yazıyonuz :D ne gerek var

ya kardesım ya seferle duzgun gaz acmamıssın ya da bı yanlısın var. seferın motor benım yenı haydarın 250 ye kadar yanında gıdıo :) ben yenı haydarla nasıl 1000rr gecerım herkes bılır :):) uzatmaya gerek yok. ıkı araba yanyana gelmeden hıcbırsey kıstas alamazsın. hılmı gsxr la 2 kısı vıdeosu var tek kısı vıdeosu yok zaten.

neyse eskıye mazı derler. sımdı gokhan yemedı denemedı gelmıs burda senın yemedı derse ben adama gulerım. arabası olsun ondan sonra konussun.

Ahmet

Gariban
09-05-2011, 16:02
ahhhh ahhhh yoruldum ben senle uğraşmaktan yaaaaa .

kardeşim bana şunu söle ben sana arabamı 10 boy geçirtmem dedinmi demedinmi
biz hala neyi tartışıyoruz.niye konuyu ısrarla uzatıyosun bitti gitti
yeni yıl yeni arabalar-yeni setuplar bol bol dener bol bol tartışırız brak bu eski konuları deşmeyi

miniks
09-05-2011, 16:08
ahhhh ahhhh yoruldum ben senle uğraşmaktan yaaaaa .

kardeşim bana şunu söle ben sana arabamı 10 boy geçirtmem dedinmi demedinmi
biz hala neyi tartışıyoruz.niye konuyu ısrarla uzatıyosun bitti gitti
yeni yıl yeni arabalar-yeni setuplar bol bol dener bol bol tartışırız brak bu eski konuları deşmeyi

kocum bak hılmı oraya durumu ızah etmıs. sen araban hazırken hılmı ıle denemıyıp hılmı ıle deneyenlerı cagırıp onlarla deneyıp arabanı gorup sonra hılmının o araclarla denemesıne gore hılmı ıle deneme yapma zıhnıyetınde olan bır adamsın.

adam 10 kere cagırdı denemedın. gıttın hpf ye deneyelım dedın. neden? onunla denıcen durumu gorucen ona gore hılmı ıle denıcen. ıcı sıkısen adamsın denemelerde. hılmıde sana dedı kı ben senı araban hazırken 10 kere cagırdım sen gelmedın. su dakıkadan snra (motor kırılmıstı) arabamın motorunu yaparım oyle denerım. sana kendımı 10 boy gecırtmem dedı. bız demedı demıyoruz kı.

sen kactıgını nıye yazmıosun kocum.

araba hazırsa mılletle deıl denemek ısteyenle denıceksın GÖT VARSA. yenı arabanı ınsallah hazırlarsın gotude buyutursun denersın bu kadar basıt.

bız sozlerımızın arkasındayız sen rahat ol. got bas oynamaz bızde...

gcmıs gıtmıs konu dıosun konuya ılk mesajı atan sensın deneyemedık gene denenmez dıe. hılmı korktuya getırıosun. lan kactane deneme yptında bole bısı soleme hakkın var senın. acta hulk vıdeolarını ızle masturbasyon yap. muharrem ıle hılmının delıkanlılıklarına mudahale etme guzel kardesım.

AHMET dıe ısmımı yazıorum hala hılmı yazıo sanıosun. benı sınırlendırmeyın agır yazarım. kalbınızı kırmıyım bosuna. sonra yuzyuze elımı ensene atamıorum :):)

miniks
09-05-2011, 16:11
ben hılmının kardesıyım arabası hakkında konusmuyorum sen kımsenın kardesı deılsın de muharremın arabası hakkında konusuosun. herkes kendı arabasına baksın arkadaslar.

Gariban
09-05-2011, 16:14
ben seni ölçü almak için değil senin geçemediğin arabayı ben geçiim diye teklifde bulundum . bu 1. si

2. si ölçü bile alıcak olsam bu benim en doğal hakkım buna kalp sikişmesi demen saçma
3.sü geçelim bu ağır yazarım delikanlı ayaklarını
4. sü benim arabam hazır değilken benle denemek istedin hep
5.si benim arabam hazır hadi deneyelim dediğimde senin araban kırık değildi

miniks
09-05-2011, 16:21
ben seni ölçü almak için değil senin geçemediğin arabayı ben geçiim diye teklifde bulundum . bu 1. si

2. si ölçü bile alıcak olsam bu benim en doğal hakkım buna kalp sikişmesi demen saçma

Yapma gariban özgün sanayiide herkesin içinde söledi sorunsuz 2.2 basıyor herkesle gazlıyabilir bitti araba diye neyse boşuna uzatıyosunuz bitmiş gitmiş mevzu

Sen 1000RR ile denedigin mayısın sonu abi ben 1 haziranda kırdım motoru
mevzuları sende karıştırma

neyse gelelim konumuza

Muharrem de araba dogrumu

Ben rahat adamım geçilsemde gocunmam

Bana muharrem arabam hazır gel deneyelim dedigi zaman çıkar denerim

he basıncım 0.6 bar bile olsa yaparım bunu

seninle aramızdaki fark bu işte hatta çogu araba sahibleri ile aramızdaki fark

Hilmi

MiaMi
09-05-2011, 16:22
Muhabettinize sokimm dicem hea 300 tane araba varya sizin yaptıklarınız arasında yiyin birbirinizi deneyecek araba bol sanki.

Bokunu çıkarttınız.

miniks
09-05-2011, 16:23
Evet abi az laf çok iş

Varmı bu gece benimle denicek araba

Alayınıza Gider ........

0532 671 31 18 hilmi

sulhi
09-05-2011, 16:27
Evet abi az laf çok iş

Alayınıza Gider ........

0532 671 31 18 hilmi

..............heLaL :)

Gariban
09-05-2011, 16:27
kankacım benim sana yazdığım garip bişi yok zaten benim bu konuda ki ilk post um dada o kemer denemesi zor olur demiştim o gider bu geçer demedim zaten ama ahmet konuları biraz deşti gerek yok bu tartışmalara bizde hulk u merakla takip ediyoruz hatta sırf yarışlara sizi izlemek için gidicez bizde

MiaMi
09-05-2011, 16:28
kankacım benim sana yazdığım garip bişi yok zaten benim bu konuda ki ilk post um dada o kemer denemesi zor olur demiştim o gider bu geçer demedim zaten ama ahmet konuları biraz deşti gerek yok bu tartışmalara bizde hulk u merakla takip ediyoruz hatta sırf yarışlara sizi izlemek için gidicez bizde

Olay budur hep beraber ordayız nasip kısmetse. Hulk içine kamera nasıl sabitlenir onu çözmeye çalışıyorum. Gavurlarınki gibi video olsun.

miniks
09-05-2011, 16:29

biliyorum kanka ama ahmet bu durdurulamaz güç :D

Mutu
09-05-2011, 16:29
Az once hulk e5teki minibuslerle yuruyordu, 2 araba arkanizdaydim, gayet devirli kullaniyordunuz :)
masallah arabaniza allah nazarlardan ve kem gozlerden korusun.

miniks
09-05-2011, 16:30
Az once hulk e5teki minibuslerle yuruyordu, 2 araba arkanizdaydim, gayet devirli kullaniyordunuz :)
masallah arabaniza allah nazarlardan ve gozlerden korusun.

Tesekkurler

karşı garajdan yuvaya getirdim arabayı :)

Gece çıkartıcam inşallah

Sabit gitmeyi pek sevmiyorum heran gazlıcakmış gibi 5000 dd lerde ufak viteslerde gidiyorumda ilerde polis vardı göztepeden kadıoköy sapagına kadar öndeydi o yuzden sıkamadım :)

MiaMi
09-05-2011, 16:32
Gerginlik üstüne nakedfunny.com derim iyi gelir :D

KSK-VTEC
09-05-2011, 18:16
Evet abi az laf çok iş

Alayınıza Gider ........

0532 671 31 18 hilmi

Çarşamba gecesi sıkalım senlen şu uzak soğuk yerde

s2k
09-05-2011, 18:31
lan eray sen gokhan ıle deneyıp hulk u nasıl kıyaslıcaksın. hulk hıc eskı kasa 1000rr ıle denemedı kı.

yenı kasa 1000rr ıle denedı. yenı kasa 1000rr eskı kasa 1000rr a ne yapıyor bılıyor musun? ben solım 2 dırek yapıyor.

hılmıde yenı kasaya 1000rr a 1.3 bar methanol ıle 1 dırek acıyordu.

dr. bahadırla denemeye cıktılar dr. yazsın hıc kafa cıkarmıs mı hılmıye.. zaten ya tekere geldı ya da hılmı patınaj cektı. hılmı tutundu bahadır tutamadı motoru. kı bahadır 1.vıtes sıkıyor.

senın denemenı hatırlıyorum ben sen one cıkıyordun gokhan senı yakalıyordu.

ama arada eskı kasa yenı kasa 1000rr farkı var bunu unutma. yanı kıyas yapamazsın.

senın motorunu da ogun ben kullandım. motorun altları ölü dedim ustlerını bılemem dedım. motora baktım bu motor les otesı dedım. aksını ıddıa ettın mı? ben motorun kasasına les dedım. makınasına demedım kı. makınasının da alt devırlerı bahadırınkınden kotuydu.

AHMET

Kanka benim RR denediğim kullandığım RRlar arasında en iyi gidendi sende kullandın biliyorsun nasıl gittiğini, onun dışında Hulkla denemelerimizde hafif virajda başladığımızda ben 1de sıktığımda tekere getirmesemde yerden kesildiği için virajı dönemiyor ve dışa kayıyordum o yüzden sağlıklı deneyemedik bi kaç kez düze geldiğimizde kafa çıkarabildiysem Hilminin ateşleme kesmişti onun dışındada vites aralarında biraz geri düşüyordu Hulk oda sürekli arabanın yanındaydım öne çıkabilmemin sebebi Hulkun sarması yada vites atmasıydı onun dışında yüksek hızlara çıksaydık zaten çok rahat geçeceğini biliyordum , zaten eğer geçebilecek olsaydım bu kadar yok tekere geldi yok yerden kesildi virejı dönemedim olayı yapmazdım tekerede gelse virajda geride düşsem sıkar yakalardım ama öyle bir durum olmadı yani en ufak hatada direk öne geçiyordu bilmem durumu net olarak anlatabildimmi?

Ki lazrail kadar kullanamasamda motoru iyi kullanırım bilen bilir....

Mutu
09-05-2011, 19:39
Tesekkurler

karşı garajdan yuvaya getirdim arabayı :)

Gece çıkartıcam inşallah

Sabit gitmeyi pek sevmiyorum heran gazlıcakmış gibi 5000 dd lerde ufak viteslerde gidiyorumda ilerde polis vardı göztepeden kadıoköy sapagına kadar öndeydi o yuzden sıkamadım :)

Ben de e5e göztepeden girdim, her an gazlarsınız diye bekliyordum ama malesef göremeden, caddebostan sapağından döndünüz. Demek ki nedeni varmış :D

miniks
09-05-2011, 20:08
Kanka benim RR denediğim kullandığım RRlar arasında en iyi gidendi sende kullandın biliyorsun nasıl gittiğini, onun dışında Hulkla denemelerimizde hafif virajda başladığımızda ben 1de sıktığımda tekere getirmesemde yerden kesildiği için virajı dönemiyor ve dışa kayıyordum o yüzden sağlıklı deneyemedik bi kaç kez düze geldiğimizde kafa çıkarabildiysem Hilminin ateşleme kesmişti onun dışındada vites aralarında biraz geri düşüyordu Hulk oda sürekli arabanın yanındaydım öne çıkabilmemin sebebi Hulkun sarması yada vites atmasıydı onun dışında yüksek hızlara çıksaydık zaten çok rahat geçeceğini biliyordum , zaten eğer geçebilecek olsaydım bu kadar yok tekere geldi yok yerden kesildi virejı dönemedim olayı yapmazdım tekerede gelse virajda geride düşsem sıkar yakalardım ama öyle bir durum olmadı yani en ufak hatada direk öne geçiyordu bilmem durumu net olarak anlatabildimmi?

Ki lazrail kadar kullanamasamda motoru iyi kullanırım bilen bilir....

ıyı kullandıgını bılıoz gardaj sen benı tanıdın mı new busalı arkadas :))) new kawa s1000rr ya da nıtrous busa bak hazır ol uyandıryım

s2k
09-05-2011, 20:11
ıyı kullandıgını bılıoz gardaj sen benı tanıdın mı new busalı arkadas :))) new kawa s1000rr ya da nıtrous busa bak hazır ol uyandıryım

Sattım olum motoru lan TB turboyken nerdeydınız ahahahahahha :D:D:D

Frid
09-05-2011, 20:18
basıncada yetişemiyoruz gerçi maşallah :D

emre yeşil
09-05-2011, 20:31
bisiklet aldım carbon 1 hp denermiyiz akşam kardeşim alayınıza gider 0900 850 00 11 den ulaşın bana her türlü

mmustu
09-05-2011, 20:32
carbon mu ?? hafiftir kanka o kiloları eşitlemek lazım :D

MiaMi
09-05-2011, 20:34
bisiklet aldım carbon 1 hp denermiyiz akşam kardeşim alayınıza gider 0900 850 00 11 den ulaşın bana her türlü

Aradım başka biri çıkıyor :soru:

SekoLive
09-05-2011, 20:34
aradıgınız roll hattı şimdilik cevrımdısıdır diyo sekreter bayan

__FrK__
09-05-2011, 20:50

112 yi arayın herüfü kaybediyoruz :D

emre yeşil
09-05-2011, 21:18
HahahhHaha Gördünüz ama Hulk denemekten kaçıyor birde her yerde herkesle denerim diyor :)) atmaca Hilmi niyelan aldın arabayı gazlicaktim ben bu aksam garajda bı evo kalmış oda gitmiyo :( geliyimmi o tarafa gelmiyimmi canım sıkılıyor. Faruk sende asaga in ara beni hadi.

KSK-VTEC
09-05-2011, 21:22
HahahhHaha Gördünüz ama Hulk denemekten kaçıyor birde her yerde herkesle denerim diyor :)) atmaca Hilmi niyelan aldın arabayı gazlicaktim ben bu aksam garajda bı evo kalmış oda gitmiyo :( geliyimmi o tarafa gelmiyimmi canım sıkılıyor. Faruk sende asaga in ara beni hadi.

emre bende yazdım ama rrrr yaptı bari sen git al benim arabayı gazla

emre yeşil
09-05-2011, 21:28
Abi ALLAH razı olsun senin arabanın nasıl yürüdüğünü biliyorum maşallah Hilmi R yapmakta sanki haklı gibi hatta bende R yapıp kullanmasam olurmu sen gel beraber binelim fena gidiyor sen daha binmedin galiba bu gece uçak var atla ben seni alırım. :)

MiaMi
09-05-2011, 21:42
Eg fena ya bunaltır valla,

KSK-VTEC
09-05-2011, 22:01
Abi ALLAH razı olsun senin arabanın nasıl yürüdüğünü biliyorum maşallah Hilmi R yapmakta sanki haklı gibi hatta bende R yapıp kullanmasam olurmu sen gel beraber binelim fena gidiyor sen daha binmedin galiba bu gece uçak var atla ben seni alırım. :)

Çarşamba günü ordayım ifadesinin alalım

GokhanErol
09-05-2011, 23:36
maşAllah zd cupra çok güzel olmuş...
hulk daha formasyon turunda...
birde hızlı camcar olsaymış süper olurmuştu... :)

inan mpower
10-05-2011, 12:59
öncelikle her iki aracada maşallah hulk bu basinçta böyle ise sonrası için yorum yok :) zd cupra hem cesaretini hemde hakan abini maşallahı var iki arcıda ben canlı her denemelerini izledim videolarda bi jetta var oda benim :) tek kişiydim kolum sakat olduğu için video çekemedim zaten tek kolla araç kullan hmde video çekersem bravo bana :))

BocuQ
11-05-2011, 02:55
Öncelikle Hakan bey'i tebrik ediyorum.. aracı ciddi çok çok iyi yürüyor.. Allah nazardan saklasın..kendisiyle tanışma fırsatımız olmadı inşallah askerlik bitince tanışırrız...

Hilmi&Ahmet maşallahınız var lan.. harbiden 0.6barda bu güç ne olm .. bana sorsan zd cupra geçer derdim kafaburun gidilmiş şaşırdım itiraf edeyim..

bu hali ile 600cc motoru 200de falan yakalar diye tahmin ediyorum.. sandığımdan daha sıkı yürüyor..

Basıncı açmadan önce hpf m3le deneyin isterseniz step step farkı görür aracınızı daha iyi geliştirirsiniz diye düşünüyorum.. birbirinizi yıpratmadan roller yaparsanız hem barış hem siz kendinizi daha çok geliştirirsiniz..

Bide gariban demişki "sizin geçemediğinizi geçmek için çağırdım hpf m3 ü" daha hulk ile denemeye çıkmayan bir araba hulkdan daha hızlı bir arabayı nasıl geçecekmiş anlamadım ben.. unutmayınki barışın hayatındaki 2.roll ü falandı o :) aracın gücünü o gün ahmet bindiğinde kendisi söyledi zaten..

herneyse konu hızlı sensin o bu şu değilde yanına araba almadan konuşmak bana mantıklı gelmiyor..

bahsi geçen motor rollinglerinde de zaten benim fikrim sabit 1000ccyi iyi bir jokeyle geçmek gerçekten çok zor 250km/h lara kadar.. hele hele dişli olan bi 1000rr ı çok zor geliyor bana..

Allah kaza bela vermesin cümlemize..

miniks
11-05-2011, 18:33
Mustafam sagolasın

Ama HPF ye daha cok var kanka

1 bar altı keyif almayız HPF ile

Ben haddimi bilenlerdenim bilirsin :)

TYPERHAKAN
11-05-2011, 19:13
öncelikle her iki aracada maşallah hulk bu basinçta böyle ise sonrası için yorum yok :) zd cupra hem cesaretini hemde hakan abini maşallahı var iki arcıda ben canlı her denemelerini izledim videolarda bi jetta var oda benim :) tek kişiydim kolum sakat olduğu için video çekemedim zaten tek kolla araç kullan hmde video çekersem bravo bana :))

kardeşim hayırlısı ile bir an evvel iyileşirsinde,sende güzel güzel gazlarsın inşaallah.özledik seni.

BoraRS
11-05-2011, 19:22
Hakan abi araban çok iyi. Kazasız belasız.

sertac1
11-05-2011, 20:18
maşallah her iki aracada dostluk kazanmış :)

ömeRC
12-05-2011, 08:38
her iki aracada maşallah allah tekerinize taş değdirmesin.

BMK TypeR
12-05-2011, 13:02
Maşallah Hakan abim güzel yürümüşsün,Hulka söylencek söz bulamıyorum zaten:)

miniks
12-05-2011, 13:03
Dün gece yasine verdim arabayı hasnpaşa E5 ten siteye kadar gazladı

Keyfine varamadı birde yukarıya sıktı geldi :)

duydunmu sesini

BMK TypeR
12-05-2011, 13:21
Dün gece yasine verdim arabayı hasnpaşa E5 ten siteye kadar gazladı

Keyfine varamadı birde yukarıya sıktı geldi :)

duydunmu sesini

duydum kanka:)

s2k
12-05-2011, 13:24
Yasinmi ? yazık günah a.k

BoraRS
12-05-2011, 13:27
Maşallah Hakan abim güzel yürümüşsün,Hulka söylencek söz bulamıyorum zaten:)

Kanka ben yardımcı olayım. Maşallah demen yeter :D:D

Providence
13-05-2011, 01:10

Çok enteresan olmuş bu yaw cidden ... s2k Cem beni aradığında aramızda geçen konuşmayı hala hatırlıyorum Gariban , o nedenle boşuna ben seni geçen arabayı geçmek için teklifte bulundum vs deme istersen gülünç olmakta...

Cem bana " kardeş hani bizim gariban war ya , seninle denemek istiyormuş ama kimsenin haberi olmasın , bahsedilmesin, video ya çekilmesin istiyormuş , ona göre Hilmilerle deniycekmiş" dedi !!!! Bu lafın üzerine bende Cem'e " Kardeş onlar arkadaş değil mi ? neden direk gidip denemiyorlarmış geçmek geçilmek ne önemi war cidden arkadaşlarsa bunlar" dedim . Hatta üstüne Hilmi yi aradım ve ona söyledim durumu ve baya bir güldük bunun üstüne ....

Burda benim uzun zamandır gördüğüm şey bu araba , geçme-geçilme mevzusunun arkadaşlık kavramını falan yok ettiği , hatta daha doğrusu arkadaşlık kavramının insanlar tarafından ne kadar sığ bir seviyeye itildiği mağlesef. Bu noktada tabiki sırf bireyler değil suçlu olan , onları böyle konumlara getiren kralcı çevrelerde en az onlar kadar suçlu ....

s2k
13-05-2011, 01:16
Çok enteresan olmuş bu yaw cidden ... s2k Cem beni aradığında aramızda geçen konuşmayı hala hatırlıyorum Gariban , o nedenle boşuna ben seni geçen arabayı geçmek için teklifte bulundum vs deme istersen gülünç olmakta...

Cem bana " kardeş hani bizim gariban war ya , seninle denemek istiyormuş ama kimsenin haberi olmasın , bahsedilmesin, video ya çekilmesin istiyormuş , ona göre Hilmilerle deniycekmiş" dedi !!!! Bu lafın üzerine bende Cem'e " Kardeş onlar arkadaş değil mi ? neden direk gidip denemiyorlarmış geçmek geçilmek ne önemi war cidden arkadaşlarsa bunlar" dedim . Hatta üstüne Hilmi yi aradım ve ona söyledim durumu ve baya bir güldük bunun üstüne ....

Burda benim uzun zamandır gördüğüm şey bu araba , geçme-geçilme mevzusunun arkadaşlık kavramını falan yok ettiği , hatta daha doğrusu arkadaşlık kavramının insanlar tarafından ne kadar sığ bir seviyeye itildiği mağlesef. Bu noktada tabiki sırf bireyler değil suçlu olan , onları böyle konumlara getiren kralcı çevrelerde en az onlar kadar suçlu ....

Kapakmı dedin yok canım :D:D:D

Eray Yümsel
13-05-2011, 01:21
Kapakmı dedin yok canım :D:D:D

baskan sende sıralımı vardı :D

s2k
13-05-2011, 01:24
baskan sende sıralımı vardı :D

inline 6 hacım :D:D:D

Eray Yümsel
13-05-2011, 01:27
inline 6 hacım :D:D:D

al sana imza buldum :D boş boş takılıyon bunu yap :D

http://www.seeklogo.com/images/A/Atiker-logo-22C111AE9A-seeklogo.com.gif

emre yeşil
13-05-2011, 02:03
doktor nöbet mi var yine sen ne olsun istiyorsun bir söylermisin :)

s2k
13-05-2011, 02:14
doktor nöbet mi var yine sen ne olsun istiyorsun bir söylermisin :)

Nöbet nöbet nöbet :D:D:D

miniks
13-05-2011, 03:52
Bosver baris ben unuttum bile

Basinci az yuksteyim teg ile tekrar denemeye cikicam sanada haber veririz

Gecenin finali sukrude olucak ama :)

Burak Kasim
13-05-2011, 08:23
Iki aracada masallah, basinclar acilinca daha heyecanli olucagi kesin.

MiaMi
13-05-2011, 08:34

Haberim olaaaaa kanka biliyorsun en kısa e-5 yolu benim evin önünden geçer.

douu
13-05-2011, 08:46
Nasıl gittiği bilinen bir arac zaten hulk yine formu kondisyonu yerinde maşallah.. Yalnız Cupra icin yazmadan edemicem.. Mükemmel bir motor cidden.. Stock motor ve 1.5 tonluk bir araba icin bu gidis gercekten inanılmaz

Providence
13-05-2011, 12:05

Walla Hilmi ben zor unutuyorum böyle şeyleri özellikle arkadaşlık kisvesi altında birisi birisinin arkasından iş çeviriyorsa iyice zor oluyor unutmak....

Çekmeceye doğru sıkıcak olursanız müsait olursam gelirim , m3 ü boyaya bırakıcam şimdi ön ve arka tamponlar boyanıcak 21. de bmwctr nin çekimleri war BMW Car Magazine gelicek o nedenle boyatmam gerekiyor tamponları , en kötü arkanızdan gelirim ufaklığın 3.35 cabrio ile :D

Denemek bahane Şükrü şahane :D

miniks
13-05-2011, 13:46
Walla Hilmi ben zor unutuyorum böyle şeyleri özellikle arkadaşlık kisvesi altında birisi birisinin arkasından iş çeviriyorsa iyice zor oluyor unutmak....

Çekmeceye doğru sıkıcak olursanız müsait olursam gelirim , m3 ü boyaya bırakıcam şimdi ön ve arka tamponlar boyanıcak 21. de bmwctr nin çekimleri war BMW Car Magazine gelicek o nedenle boyatmam gerekiyor tamponları , en kötü arkanızdan gelirim ufaklığın 3.35 cabrio ile :D

Denemek bahane Şükrü şahane :D

hahahhaahaa aynen şükrü şahane

kanka benim senle deneycek kapasiteye gelmem sürer zaten haberleşiriz

BocuQ
13-05-2011, 23:52
ahah barış 335 ile hulk u deneyin hazır 0.6bardayken :D specleri yazıyorum 335ci hpf spec top secret haha

Providence
14-05-2011, 01:00
ahah barış 335 ile hulk u deneyin hazır 0.6bardayken :D specleri yazıyorum 335ci hpf spec top secret haha

Puhahahaha cabrio stock spec :D

BocuQ
15-05-2011, 09:18
Puhahahaha cabrio stock spec :D

stok diye yediriyon millete levent abi oha olmuş sürünce :D m3 ün içinden geçer bu diyo :hahaha:hadi bi roll videosu bekliyorum sizden köreldim lan buralarda hilmi olmasa walla kanser olcam haa :D

Providence
15-05-2011, 19:21
stok diye yediriyon millete levent abi oha olmuş sürünce :D m3 ün içinden geçer bu diyo :hahaha:hadi bi roll videosu bekliyorum sizden köreldim lan buralarda hilmi olmasa walla kanser olcam haa :D

Üstündeki yazılımı uçurttum borusanda enjektörler garantiden değişirken :D güncellettim tüm kontrol ünitelerini