PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ezn S2000 & AC 106 & SS Clio RS

ukku
08-05-2011, 18:09
Akşam güzel denemeler oldu, ben sonradan misafir olsam da..
AC 2. denemede şanzımanda sıkıntı yaşamış, çok geçmiş olsun, umarız en az masrafla kurtarır..

Araçlar aynı kiloda olmak üzere 2 şer kişiydi..
Benim gördüğüm 150 km/s hıza kadar EZN, AC ve SS ya yan yanalar, belki birisinin kafa önde, 150 'de SS RS geri kalmaya başlıyor, 180 190 gibi AC 106 da arkada kalmaya başlıyor, yanlışsam düzeltin..

Tadımlık bi video var, BoraRS devamını ekliyor şu anda.. RS 'in en iyi gittiği denemelerden biri, rüzgar sağolsun :)

ss clio rs ezn s2000 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-clio-rs-ezn-s2000_2249503.htm)

Hepiciğine maşallah...

mehmetRS
08-05-2011, 18:12
SS rs ciğerini üşütmüş galiba :)

kutsal
08-05-2011, 18:22
video cok kısa araçlara maşallah

morgy_drag
08-05-2011, 18:22
He maşallah..
O sağdan uzayıp giden kim yaa..Meteor gibi:D:D
Maşallah araclara..
Kırmızılar cok iyi..

mehmetRS
08-05-2011, 18:23
utku fena uzamış sağdan :)

morgy_drag
08-05-2011, 18:25
Sever öyle hareketleri:D
Gelsin alıcam ifadesini..
Benzemem öle başka RS lere Başgan ''ayıktırıyim'' ;):p:D

Cliosportve
08-05-2011, 18:26
Öncelikle Utku o ne öyle kırmızı audi gerçekten mükkemmel ivmelenmiş
Bir ara deneylim demiştim ya sözümü geri alıyorum :D:D
EZN S2000 - Bizim Clio Rs lerin en baş üstadı Bora emmi-Saygıylan selamlıyorum kendisini
Ne güzel bir egsozt sesidir o öyle emmi
Senlede yarışcaktık onuda geri alıyorum bir clio rs sever olarak beni ayırma bari :D
Maşallah polissiz sıkıntısız geçmiş en azından
AC 106 yada geçmiş olsun umarım büyük bir problem yoktur sanzımanda canı sıkıcak kadar...
Dip not olarak video yetmedi 4-5 tane daha serpiştirin yav
Tadı damağımda kaldı :D

BoraRS
08-05-2011, 18:27
Arkadaşlar bu videodaki fark bişey değil :) Burada video 140 - 150 gibi kesiliyor. Akşam 220km ye kadar yürüdüğümüz videoları koyacağım SS RS ile. Orada fark yaklaşık 7-8 boy oluyor. Daha devam edersem 15 boya kadar çıkacak.

Cliosportve
08-05-2011, 18:28
Ayır bacakları yapmışsın abi gene :hehe:

Göki,ZD
08-05-2011, 18:30
videoları lütfen youtube yükleyin streetfire açalana kadar makina perte baglıyor.

Araçlara maşAllah.

Bora mahkemeyi ataşehirdemi gördünüz :hehe:

ukku
08-05-2011, 18:30
Arkadaşlar bu videodaki fark bişey değil :) Burada video 140 - 150 gibi kesiliyor. Akşam 220km ye kadar yürüdüğümüz videoları koyacağım SS RS ile. Orada fark yaklaşık 7-8 boy oluyor. Daha devam edersem 15 boya kadar çıkacak.

Okan'a haksızlık etmeyelim, en iyi geldiği videoyu da koyalım dedim..

Selçuk, teşekkür ediyorum, kendince gidiyor öyle :)
İstersen deneriz yine, arabanı görürsün :D

Cliosportve
08-05-2011, 18:32
Okan'a haksızlık etmeyelim, en iyi geldiği videoyu da koyalım dedim..

Selçuk, teşekkür ediyorum, kendince gidiyor öyle :)
İstersen deneriz yine, arabanı görürsün :D

:D Ben senin yancın co-pilotun olurum bu koşullarda
Bora emmide VE RS i kullanır
Zaten benim şanzumanı kırcaktı sözü var :D

BoraRS
08-05-2011, 18:37
videoları lütfen youtube yükleyin streetfire açalana kadar makina perte baglıyor.

Araçlara maşAllah.

Bora mahkemeyi ataşehirdemi gördünüz :hehe:

Mahkemeyi gördük Okanın ve çetesinin cezasını kestik :)

Şaka bir yana hepsi kardeşlerimiz. Hepsi efendi. Bol bol gülüştük muhabbet ettik eğlendik. Artık Bora abilerine karşı tehtidkar olmayacaklarına eminim :)

Time-R
08-05-2011, 18:38
masallah s2000'e, a3 zaten nazar degmesin..

kurtbil
08-05-2011, 18:39
Alayına masallah :)
Utku ılk actım dedım emır mı asılyo yandan ama o da olsaymıs mıyop olcakmıs herkes:D

mehzent
08-05-2011, 18:39
Seyredemedim ama ayaginiza saglik masallah diyelim..

VTec_king
08-05-2011, 18:45
Maşallah araçlara
utku o nasıl gidiş :)

ukku
08-05-2011, 18:51
Maşallah araçlara
utku o nasıl gidiş :)

Aksam biraz hizli gitmisim yaw =)
Bir de ben arabada tek kisiydim izlemeye cikmistim, birkac deneme böyle yandan salca oldum.. Kilonun etkisi vardir mutlaka.. =)

Ek.Civic_Spoon
08-05-2011, 18:54
araçların hepsine maşallah gerçekten güzel bir geceydi zevkli denemeler oldu bizi ağırlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.. benim araçtan çekilen, tüm araçların (ac-ss, ac-ezn s2k, ss-ezn s2k) teke tek olduğu deneme video ları var haksızlık olmasın onlarıda upload ediyorum birazdan koyarım .. tekrardan tüm arkadaşların araçlarına kocaman Maşallah :) buarada son çıkılan denemelerde ac 106 hakan abi şanzuman sıkıntısı yaşamış inşallah önemlibişey değildir

percussionali
08-05-2011, 19:38
maşallah araçlara bende denemek isterim ac ezn ile :D

BoraRS
08-05-2011, 19:39
araçların hepsine maşallah gerçekten güzel bir geceydi zevkli denemeler oldu bizi ağırlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.. benim araçtan çekilen, tüm araçların (ac-ss, ac-ezn s2k, ss-ezn s2k) teke tek olduğu deneme video ları var haksızlık olmasın onlarıda upload ediyorum birazdan koyarım .. tekrardan tüm arkadaşların araçlarına kocaman Maşallah :) buarada son çıkılan denemelerde ac 106 hakan abi şanzuman sıkıntısı yaşamış inşallah önemlibişey değildir

Neden haksızlık olsun İbrahim. Teketek denemelerin videolarını koymayın dedi AC' nin sahibi Hakan. Ona rağmen koyarsanız asıl tatsızlık o zaman olur. Adam sizden rica etti. Hatta hatırlarsanız ki unutmanızın mümkünatı yok çünkü daha dün akşam beraberdik, 2 ye 2 çıkıp basalım ve adam gibi videoları öyle çekelim dedik çıktık bastık çektik. Ben onları da atıcam akşama. Orada araç içi çekimler olduğu için herşey çok güzel ve net ortada :)

Bu arada benim Okanla teke tek denemelerim varsa koyun. Ama 2 de vtec altı olanları koymayın çünkü onlar kıstas olamaz :) Hoş 2 de Vtec üstü bastığımız her denemede Okan SS RS ile anca 150 ye kadar yanımda kalabildi. Sonrasında ben hafiften ışınlanıyorum :) Vtec altı 2 boy öne çıkıyor RS ile sonra 4 e çeker çekmez yine yakalayıp yanından ışınlanıyorum :D O videolar varsa koyun diyeceğim ama siz zaten çok arkada kaldınız nasıl çekebildiniz merak ettim :)

yasin_R
08-05-2011, 20:05
a3 turbolu. vtc 26 bende sc iken bir türlü deneyemediğim araclardan birisi:)

maaşşllah tüm araclara

outlaw
08-05-2011, 20:07
o denemek istedigin arac benim aracimdi bu videodaki arac ise arkadasimin ufak tefek ivir zivir disinda stock 1.8Tsi :)

yasin_R
08-05-2011, 20:09
o denemek istedigin arac benim aracimdi bu videodaki arac ise arkadasimin ufak tefek ivir zivir disinda stock 1.8Tsi :)

hadi yaa:) pardon o zaman a3 e maaşşllh aykırı mı gitmiş ne.

seninlede bir türlü denk gelememiştik. güzel bir deneme olurdu.

outlaw
08-05-2011, 20:13
evet guzel bir deneme olurdu gercekten , bir gece konustuk sonra tahlihsiz olay gerceklesti.gerci simdi gordugum kadariyla tekrar cok guzel bir type r sahibi olmusun :) simdiki haline ben hafif gelirim ama denemek istersen musiat bi zamanda cikar deneriz :)

halilkarakas
08-05-2011, 20:14
okan bana cuma akşamı 5 boy attı :D

Cliosportve
08-05-2011, 20:14
Diğer videoları bekliyoruz halan

yasin_R
08-05-2011, 20:20
evet guzel bir deneme olurdu gercekten , bir gece konustuk sonra tahlihsiz olay gerceklesti.gerci simdi gordugum kadariyla tekrar cok guzel bir type r sahibi olmusun :) simdiki haline ben hafif gelirim ama denemek istersen musiat bi zamanda cikar deneriz :)

baskı balatam bitsin lastik sorununu cözer cözmez 0.8 barda öylesine bi skarız:)

miniks
08-05-2011, 20:25
Bora kardeşim Maşallah

Aracın eskisinden de hızlı

Selman
08-05-2011, 20:29
Maşaallah araçlara. S2000 seside mükemmel.

kutsal
08-05-2011, 20:31
kategoriler farklı anlatamıyorum ben insanlara:)

BoraRS
08-05-2011, 21:02
Buradan devam :)

http://www.techturkey.com/forum/videolar/83466-ezn-s2000-vs-ss-clio-rs.html#post2275135

-HAKTAN-
08-05-2011, 21:05
Neden haksızlık olsun İbrahim. Teketek denemelerin videolarını koymayın dedi AC' nin sahibi Hakan. Ona rağmen koyarsanız asıl tatsızlık o zaman olur. Adam sizden rica etti. Hatta hatırlarsanız ki unutmanızın mümkünatı yok çünkü daha dün akşam beraberdik, 2 ye 2 çıkıp basalım ve adam gibi videoları öyle çekelim dedik çıktık bastık çektik. Ben onları da atıcam akşama. Orada araç içi çekimler olduğu için herşey çok güzel ve net ortada :)

Bu arada benim Okanla teke tek denemelerim varsa koyun. Ama 2 de vtec altı olanları koymayın çünkü onlar kıstas olamaz :) Hoş 2 de Vtec üstü bastığımız her denemede Okan SS RS ile anca 150 ye kadar yanımda kalabildi. Sonrasında ben hafiften ışınlanıyorum :) Vtec altı 2 boy öne çıkıyor RS ile sonra 4 e çeker çekmez yine yakalayıp yanından ışınlanıyorum :D O videolar varsa koyun diyeceğim ama siz zaten çok arkada kaldınız nasıl çekebildiniz merak ettim :)

Teke tek videoların koyulmamasını istemememdeki sebep adaletsiz videoların olmasıydı.Mesela Ac - Ezn 60'da bastığımda 200'e kadar 3-4 boy önde gittim.Ezn ile 80'de bastığımda 180-190'a kadar yanyanayız 220 gibi Ezn 2 boy gibi önde oldu.

Ac - Ss denemesinde Okan rüzgar yaparak 180'e kadar yanımda gidiyor daha sonra Ac geçiyor.
Ac - Ss rüzgarsız adaletli denemede Ac net 4 boy önde oldu.

İlk denemelerden sonra muhabbet ederken çekilen videoları gördüğümde videoların sağlıksız adaletsiz videolar olduğunu tekrar çıkıp 2'şer kişi deneme yapma kararı aldık.Ezn ile 1 kere bastık 140 gibi trafikten dolayı gaz kestik.2.denemedede zaten şanzımanda problem yaşadığım için 3.vitese attığım an maalesef benim için gece sona ermişti.

Videoların koyulmamasını istemememdeki tek sebep 2'şer kişi araç içi net çekim yapmaktı.

Not : Biliyorsunuzki denediğimiz araçlar içindeki en düşük hacime sahip olan benim net sağlıklı videolar çekebilmek araç içindeki kişi ağırlıklarını 190 kg olarak belirleyerek yola çıktık.Dezavantaj Ac'de olmasına rağmen deneyecektik fakat olmadı sağlık olsun.

Bu açıklamayı sadece forum ortamında gereksiz muhabbetler dönmemesi için yazdım.

BoraRS
08-05-2011, 21:13
Aynen kardeşim. Katılıyorum. Bu açıklamadan sonra da konarsa ayıp edilmiş olur. Ben elimdeki videolarda AC ile olan denemelerimi sildim.

ALTNSA
08-05-2011, 21:21
öncelikle 3 aracada maşallah lüleburgazdan ani bir kararla çıktık cumartesi gecesi eğlence olsun diye ataşehire geldik bizleri güzel ağırladıkları için s2000 ve 106 gti sahibinede öncelikle teşekkürler özellikle s2000 çok güzel duruyordu maşallah bittim diyebilirim duruşuna :)
ilk çıkılan denemelerde ben okanın yanındaydım diğer araçların tek kişi olduğunu görünce diğer araca geçtim herkes kendi aracıyla teke tek çıktı ve çok güzel denemeler oldu. Bizim gördüğümüz kadarı ile araçlar teke tek bastıklarında 200-210 a kadar çok yakın yürüdüler. yanımızdan geçerken videoları vardı ibrahim yükler rs tek kişi iken s2000 in yarım boy 1 boy kadar önünde yürüyordu ac 106 ile çok yakındılar yenişemediler. ama 2. denemelerde ss clio rs e 130 kiloluk arkadaş binince epey farketti :) koyulan videolar ss in 130 kiloluk arkadaşla yürüdüğü videolar sanırım :)
Bence teke tek herkes kendi aracındaykenki videolarda konulursa adaletsizlik olmaz çünkü bizde 1.4 civic ile o videoları alabilmek için az uğraşmadık :D Emeğimiz boşa gitmesin en azından :icon_tup: benim çektiklerimde ac - ss , s2000 - ss deemeleri vardı net birşekilde belli oluyor hatta ss rs in egzosundan vites atarken alev bile çıkıyodu onu bile çektim :D

fa'R'uk
08-05-2011, 21:22
Teke tek videoların koyulmamasını istemememdeki sebep adaletsiz videoların olmasıydı.Mesela Ac - Ezn 60'da bastığımda 200'e kadar 3-4 boy önde gittim.Ezn ile 80'de bastığımda 180-190'a kadar yanyanayız 220 gibi Ezn 2 boy gibi önde oldu.

Ac - Ss denemesinde Okan rüzgar yaparak 180'e kadar yanımda gidiyor daha sonra Ac geçiyor.
Ac - Ss rüzgarsız adaletli denemede Ac net 4 boy önde oldu.

İlk denemelerden sonra muhabbet ederken çekilen videoları gördüğümde videoların sağlıksız adaletsiz videolar olduğunu tekrar çıkıp 2'şer kişi deneme yapma kararı aldık.Ezn ile 1 kere bastık 140 gibi trafikten dolayı gaz kestik.2.denemedede zaten şanzımanda problem yaşadığım için 3.vitese attığım an maalesef benim için gece sona ermişti.

Videoların koyulmamasını istemememdeki tek sebep 2'şer kişi araç içi net çekim yapmaktı.

Not : Biliyorsunuzki denediğimiz araçlar içindeki en düşük hacime sahip olan benim net sağlıklı videolar çekebilmek araç içindeki kişi ağırlıklarını 190 kg olarak belirleyerek yola çıktık.Dezavantaj Ac'de olmasına rağmen deneyecektik fakat olmadı sağlık olsun.

Bu açıklamayı sadece forum ortamında gereksiz muhabbetler dönmemesi için yazdım.

tamam:D:D:D

Ahmet_28
08-05-2011, 21:25
maşallah araçlara.hakan geçmiş olsun kanka

BoraRS
08-05-2011, 21:26
öncelikle 3 aracada maşallah lüleburgazdan ani bir kararla çıktık cumartesi gecesi eğlence olsun diye ataşehire geldik bizleri güzel ağırladıkları için s2000 ve 106 gti sahibinede öncelikle teşekkürler özellikle s2000 çok güzel duruyordu maşallah bittim diyebilirim duruşuna :)
ilk çıkılan denemelerde ben okanın yanındaydım diğer araçların tek kişi olduğunu görünce diğer araca geçtim herkes kendi aracıyla teke tek çıktı ve çok güzel denemeler oldu. Bizim gördüğümüz kadarı ile araçlar teke tek bastıklarında 200-210 a kadar çok yakın yürüdüler. yanımızdan geçerken videoları vardı ibrahim yükler rs tek kişi iken s2000 in yarım boy 1 boy kadar önünde yürüyordu ac 106 ile çok yakındılar yenişemediler. ama 2. denemelerde ss clio rs e 130 kiloluk arkadaş binince epey farketti :) koyulan videolar ss in 130 kiloluk arkadaşla yürüdüğü videolar sanırım :)
Bence teke tek herkes kendi aracındaykenki videolarda konulursa adaletsizlik olmaz çünkü bizde 1.4 civic ile o videoları alabilmek için az uğraşmadık :D Emeğimiz boşa gitmesin en azından :icon_tup: benim çektiklerimde ac - ss , s2000 - ss deemeleri vardı net birşekilde belli oluyor hatta ss rs in egzosundan vites atarken alev bile çıkıyodu onu bile çektim :D

Arkadaşım Okana sor bakalım teke tek vtec üstü denediğimizde 200 e kadar mı tutunmuş yoksa 150 ye kadar mı. İkincisi, evet okanın yanına 130 kg adam bindirdik ama okan kendisi 60 kg. 130 + 60 = 190 kg yapar. AC 106 ya da 95kg +90kg 2 tane adam bindi. Benim arabama da 85kg ben + 95kg Murat bindirildi. Böylelikle tüm araçlardaki ağırlıkla eşitlenmiş oldu. Yani RS e 130 kg adam bindirdiler derken adaletsizlik yapılmış gibi gösterme sakın üzülürüz sonra :)

Haa bu arada Okanın arka koltuklar da sökük. Onu da atlamayalım :)

ALTNSA
08-05-2011, 21:30
yok yani çocuğun sizden 20kg zayıf olması onun suçu değil o yüzden dedim çünkü insanlar böyle denemelerde koltukları bile söküyorlar yanında 20kg bidonlamı gezsin çocuk :D bizim çektiklerimizin hepsi boşamı gitti yani :)

PPR engineering
08-05-2011, 21:36

130 kiloluk adam benim ama eşitlemiş olduk sartları orda bi yanlışlık olsa ben zaten binmem eşitleme adına bindim yoksa günahtır..haksızlık yapmayız.hak hukuk yapaı çıktık sizde biliyorsunuz.

PPR engineering
08-05-2011, 21:38
yok yani çocuğun sizden 20kg zayıf olması onun suçu değil o yüzden dedim çünkü insanlar böyle denemelerde koltukları bile söküyorlar yanında 20kg bidonlamı gezsin çocuk :D bizim çektiklerimizin hepsi boşamı gitti yani :)

yok kardeşim bak yine carpıtmaya basladınız.eşitlendi cıkıldı ben 130 kg sem benim sucum ne o zaman amerikan futbolcularına benziyosam alışveriş merkezlerinde cocuklar beni annelerine gösteriyosa işaretle benim suçum ne???:D:D:D

ALTNSA
08-05-2011, 21:46
yok kardeşim bak yine carpıtmaya basladınız.eşitlendi cıkıldı ben 130 kg sem benim sucum ne o zaman amerikan futbolcularına benziyosam alışveriş merkezlerinde cocuklar beni annelerine gösteriyosa işaretle benim suçum ne???:D:D:D

tabiki oda senin suçun değil :D ama ben izmirde o kadar yarışlara katıldım draglarda kimse sürücüye demiyorki sen zayıfsın yanına bi stepne al yada sen ağırsın onu bunu sök diye :D bende onu anlatmak istedim :) sonuç olarak bizde bi ton benzin yakıp gelmişiz oraya kameralarımızla maşallah gözümüz gönlümüz kulağımız açıldı ama bizim çektiklerimiz konmayacaksa biz boşunamı okadar size yetişmeye çalıştık arkadan onu anlatmak istedim hani tamam video konsada yazılır altına 20kg şöför hafif diye olur biter ona kimse itiraz etmez zaten anlatabildimmi :) sonuç olarak araçların kilolarıda bambaşka rs i 106 nın kilosuna getirsek uçar yada s2000 in kilosuna getirsek boyboy fark olur gibi yani :)

Cliosportve
08-05-2011, 21:52
Cipsimi aldım - Bira dolapta soğumuştu onuda aldım
Biraz uzaktan izliyim şamata başlıyor sanırım :D

PPR engineering
08-05-2011, 21:55
tabiki oda senin suçun değil :D ama ben izmirde o kadar yarışlara katıldım draglarda kimse sürücüye demiyorki sen zayıfsın yanına bi stepne al yada sen ağırsın onu bunu sök diye :D bende onu anlatmak istedim :) sonuç olarak bizde bi ton benzin yakıp gelmişiz oraya kameralarımızla maşallah gözümüz gönlümüz kulağımız açıldı ama bizim çektiklerimiz konmayacaksa biz boşunamı okadar size yetişmeye çalıştık arkadan onu anlatmak istedim hani tamam video konsada yazılır altına 20kg şöför hafif diye olur biter ona kimse itiraz etmez zaten anlatabildimmi :) sonuç olarak araçların kilolarıda bambaşka rs i 106 nın kilosuna getirsek uçar yada s2000 in kilosuna getirsek boyboy fark olur gibi yani :)

o zaman hp leride eşitlemek lazım :D ya sürücü kilosu eşitlemessen arabaları göremessinki..amaç araba görmekse kilo eşitlemek mantıklı bence:icon_tup:

BoraRS
08-05-2011, 21:55

Ya arkadaşım bak sana soruyorum diyorum ki şimdi hemen Okana bi tel aç sor Bora abi ile teke tek Vtec üstü yürüdüğünüzde 200 e kadar mı tutunabiliyorsun yoksa 150-160 gibi kopmaya başlıyor mu diye. Sen sor zaten cevabını alıcasın Okandan. Tabii eğer Okan kardeşimde birazcık hatırım varsa ve doğruyu söylerse sana :)

Benim kimseye yalan borcum yok :) Eğer inanmazsan da buyrun gelin teke tek vtec üstü tekrar deneyelim :) 250 ye kadar 10 boydan fazla fark olmazsa ben de bu arabayı size hediye edeyim :)

PPR engineering
08-05-2011, 21:57
Ya arkadaşım bak sana soruyorum diyorum ki şimdi hemen Okana bi tel aç sor Bora abi ile teke tek Vtec üstü yürüdüğünüzde 200 e kadar mı tutunabiliyorsun yoksa 150-160 gibi kopmaya başlıyor mu diye. Sen sor zaten cevabını alıcasın Okandan. Tabii eğer Okan kardeşimde birazcık hatırım varsa ve doğruyu söylerse sana :)

Benim kimseye yalan borcum yok :)

ben açık açık olanları bitenleri gördüm abi orda okanın arabadada bulundum dışardanda izledim..okanada söledim zaten arabası güzel yürüyo..

Ufuk
08-05-2011, 21:59
Araçlara maşallah.

BoraRS
08-05-2011, 22:02
Neyse buradan devam :)

http://www.techturkey.com/forum/videolar/83466-ezn-s2000-vs-ss-clio-rs.html#post2275319

ufuck
08-05-2011, 22:07
maşallah araçlara :):) rs ve ac imiz güzel ciğerli, ama s2k hızlanmış dıyelım :):)

OmeR-FE
08-05-2011, 22:18
Maşallah...

ALTNSA
09-05-2011, 01:17
sword nickli arkadaş teketek olan videolardan sanırım accentli arkadaş koymuş bunlarda bizim kameradan kalanlar (civic 1.4) ten çekilenler

SS Clio RS : Filtre , Egzos , Polish

AC 106 GTi : pt52Dereceli Egzantrik , piston , kısa şanzıman , chip , filtre , egzos

EZN s2000 : Headers , Filtre , Egzos , Polish , vafc

SS Clio RS - AC 106 GTi (1. deneme)
http://www.facebook.com/sdfg#!/video/video.php?v=107916235964033
SS Clio RS - AC 106 GTi (2. deneme)
http://www.facebook.com/sdfg#!/video/video.php?v=107917635963893 3. vitese atarken egzosdan bi alev çıkıyor sanki :D

SS Clio RS - EZN s2000
http://www.facebook.com/sdfg#!/video/video.php?v=107926379296352

BoraRS
09-05-2011, 07:31
sword nickli arkadaş teketek olan videolardan sanırım accentli arkadaş koymuş bunlarda bizim kameradan kalanlar (civic 1.4) ten çekilenler

AC 106 GTi : Dereceli Egzantrik , pt52 piston , kısa şanzıman , chip , filtre , egzos

EZN s2000 : Headers , Filtre , Egzos , Polish , vafc

SS Clio RS - AC 106 GTi (1. deneme)
Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/sdfg#!/video/video.php?v=107916235964033)
SS Clio RS - AC 106 GTi (2. deneme)
Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/sdfg#!/video/video.php?v=107917635963893) 3. vitese atarken egzosdan bi alev çıkıyor sanki :D

SS Clio RS - EZN s2000
Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/sdfg#!/video/video.php?v=107926379296352)

E hani nerede teke tek 200e kadar yanyana dediğiniz videolar? Yoksa silindi mi :)

ALTNSA
09-05-2011, 07:48
YouTube - ezn-ss-ac (http://www.youtube.com/watch?v=BXq9k-UXKz8&feature=player_embedded)

ilk deneme :)
birde ilk teketek çıktığınızda daha ilk denemede 106 ile s2000 in denemesinde rs te 1 boy kadar arkalarından basmıştı 106 3 boy kadar öne çıktı rs te arkadan gelip s2000 in önüne geçti bunu gördüğüme eminim :)

Ahmet_28
09-05-2011, 08:24

AC 106 GTi : Dereceli Egzantrik , pt52 piston , kısa şanzıman , chip , filtre , egzos

pt52 piston?

dereceli egzantriklerin sıkıştırması kaç acaba ?:cool:

yaşar
09-05-2011, 08:38
pt52 piston?

dereceli egzantriklerin sıkıştırması kaç acaba ?:cool:

Evet nihayet AC deki egz markasınıda ögrenmiş olduk :D :D :D

ALTNSA
09-05-2011, 08:40
ben yazıları ve video linklerini başka bir siteden kopyalayıp yapıştırdım :D
bu arada s2000 in satılmasına üzüldük tekrar denemek kısmet olmayacak :(

Ahmet_28
09-05-2011, 08:50
ben yazıları ve video linklerini başka bir siteden kopyalayıp yapıştırdım :D
bu arada s2000 in satılmasına üzüldük tekrar denemek kısmet olmayacak :(

neyle deneyecektiniz ss lemi? gerçekten inanmışsınız :D

BoraRS
09-05-2011, 08:55
YouTube - ezn-ss-ac (http://www.youtube.com/watch?v=BXq9k-UXKz8&feature=player_embedded)

ilk deneme :)
birde ilk teketek çıktığınızda daha ilk denemede 106 ile s2000 in denemesinde rs te 1 boy kadar arkalarından basmıştı 106 3 boy kadar öne çıktı rs te arkadan gelip s2000 in önüne geçti bunu gördüğüme eminim :)

Oradaki deneme 2. vites başlıyor 3. vites sonuna kadar yanyana. 4 e çekmemle fark direk açılıyor. O da 150km civarı yapıyor. O videoda gördüğün şey o.

Evet EZN yi sattım. Malesef denemeyiz artık.

_muhaRRem
09-05-2011, 08:58
bu SS clionun sahibi bana OTTOMAN typeR lada denerim farketmez demişti :D

Schumi
09-05-2011, 09:08
Hiç sevmem böyle şeyler yazmayı ama.

"Adam king beyler dağılın."

:D:D:D

Ahmet_28
09-05-2011, 09:10

çayeli fasulyesinin etkileri bunlar çok gaz yapıyor :D

-HAKTAN-
09-05-2011, 09:12
çayeli fasulyesinin etkileri bunlar çok gaz yapıyor :D

Yok kanka efes extra'ya fazla takıolıo ondan arada şuuru gidip gelio :D:D kızmayın Okana

shero
09-05-2011, 09:20
ac masallah . kazasız belasız hakanım.

yaşar
09-05-2011, 09:22
Yok kanka efes extra'ya fazla takıolıo ondan arada şuuru gidip gelio :D:D kızmayın Okana

Yok reis kask ile redbul içersen sonucu bu olur :D :D :D

-HAKTAN-
09-05-2011, 09:22

Zuahhahauahahah :hahaha:

-HAKTAN-
09-05-2011, 09:23
ac masallah . kazasız belasız hakanım.

Eyvallah şero eksik olma saol :)

AHMET1907
09-05-2011, 09:26
Geçmiş olsun Hakancım

MrtYILDIZ
09-05-2011, 09:32
maşallah araçlaraa..A3'ü okLa atmışLar sanki:)

BoraRS
09-05-2011, 09:52

:hehe::hehe: ben de onu diyecektim

otto985
09-05-2011, 09:59
Maşallah deneyen bütün araçlara :)

3rk4n
09-05-2011, 10:34
Maşallah. A3 ajan utku demi adamları ketenpereye getirmiş :D

ALTNSA
09-05-2011, 10:52
bence geçme geçilme derdi olan araba seçer onla denerim bunla denemem gibi :)
okanın öyle bir derdi yok çocuk alayı ile denerim diyor yeterki gönüller bir olsun filtre egzos rs ile oynanmış s2000 ve gırtlak 106 ile denemekte yürek ister :D

-HAKTAN-
09-05-2011, 11:02
Geçmiş olsun Hakancım

Saol kanka esnaf işi ekonomik paket 106 işte dert etmiyorum :D biliosunki komple şanzıman koysam 400 tl :D:D

ukku
09-05-2011, 11:14
Maşallah. A3 ajan utku demi adamları ketenpereye getirmiş :D

he ya benim. gitmiyo mu a3 diye sorup duruyordun, senin icin cektirdim videoyu =)))

Ek.Civic_Spoon
09-05-2011, 11:22
bence geçme geçilme derdi olan araba seçer onla denerim bunla denemem gibi :)
okanın öyle bir derdi yok çocuk alayı ile denerim diyor yeterki gönüller bir olsun filtre egzos rs ile oynanmış s2000 ve gırtlak 106 ile denemekte yürek ister :D

+39
:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

AHMET1907
09-05-2011, 11:32
Saol kanka esnaf işi ekonomik paket 106 işte dert etmiyorum :D biliosunki komple şanzıman koysam 400 tl :D:D

iiimiiş biz bi O2 sensörüne nerdeyse 2 katını veriyoruz:D

-HAKTAN-
09-05-2011, 11:35
iiimiiş biz bi O2 sensörüne nerdeyse 2 katını veriyoruz:D

Hehehe huzur spec

ALTNSA
09-05-2011, 11:46
şimdi haftaya kimler çıkıyor denemeye :D

DB18a2
09-05-2011, 15:01

Aynen bendede aynı sorun var.
Youtube da boyle bişey olmuyo.

kurtbil
09-05-2011, 15:09
he ya benim. gitmiyo mu a3 diye sorup duruyordun, senin icin cektirdim videoyu =)))

daha gıderı var ufak tefek eklentıler falan fılanla:)

BoraRS
09-05-2011, 15:20
Evet aracım 62.500TL e satıldı. Alan hayrını görsün. Şimdi çıkıyorum yeni araba almaya :D

kurtbil
09-05-2011, 15:36
Evet aracım 62.500TL e satıldı. Alan hayrını görsün. Şimdi çıkıyorum yeni araba almaya :D

haydiii sımdı ne gelıyor abı :)

morgy_drag
09-05-2011, 15:37

Haydi hayırlı uğur olsun... //utku :)

kurtbil
09-05-2011, 15:42
o paraya Cupra alınır stage 2 + bınılır :rolleyes:

seko
09-05-2011, 15:42
Haydi hayırlı uğur olsun... //utku :)

utku dedigin nos dolumu yapan yeri buldum :)

WhiteCupra
09-05-2011, 15:55
o paraya Cupra alınır stage 2 + bınılır :rolleyes:

aynen sana katılıyorum..:D:D:D:D

BoraRS
09-05-2011, 20:33
haydiii sımdı ne gelıyor abı :)

Walla bir değişiklik yaptım ve bu sefer bütçeme göre çok temiz ve güzel bir 4x4 SUV aldım. Hayırlısı bakalım. Yarın teslim alıcam inşallah aracımı ekspertizden sonra. Hanımın ilk yorumu şu oldu; o içi küçücük rahatsız gürültülü arabayı sattığına çok sevindim :D:D Bu kadınların mantığını ben anlayamadım siz anladınız mı :confused::confused:

PPR engineering
09-05-2011, 20:40
Walla bir değişiklik yaptım ve bu sefer bütçeme göre çok temiz ve güzel bir 4x4 SUV aldım. Hayırlısı bakalım. Yarın teslim alıcam inşallah aracımı ekspertizden sonra. Hanımın ilk yorumu şu oldu; o içi küçücük rahatsız gürültülü arabayı sattığına çok sevindim :D:D Bu kadınların mantığını ben anlayamadım siz anladınız mı :confused::confused:

hadi hayırlı olsun sana demiştim abi hızlı araba kaş göz derken satılıyor arabada iyidi hadi maşALLAH

BoraRS
09-05-2011, 20:48
hadi hayırlı olsun sana demiştim abi hızlı araba kaş göz derken satılıyor arabada iyidi hadi maşALLAH

Eywallah kardeşim. Bizim hanımları biliyosun. Büyük olsun cip olsun konforlu olsun :) İyi dedik biz de gittik aldık :) Şimdi çok mutlu 32 dişi görünüyor :hehe: Darısı senin de başına dicem kızacaksın :hahaha:

PPR engineering
09-05-2011, 20:50
Eywallah kardeşim. Bizim hanımları biliyosun. Büyük olsun cip olsun konforlu olsun :) İyi dedik biz de gittik aldık :) Şimdi çok mutlu 32 dişi görünüyor :hehe: Darısı senin de başına dicem kızacaksın :hahaha:

aynen abide. ama ben jip anca babanın arabasına biniyorum sevmem öle arabaları oda söleniyo bu ne filan diye ama yapıcak bi şey yok..:D

Schumi
09-05-2011, 20:52

Valla ben S2000 alsam benim hanım sadece VSA Off tuşunu yerinden soker ben kapatamiyim diye. Başkada karışmaz. :D

BoraRS
09-05-2011, 21:11
Valla ben S2000 alsam benim hanım sadece VSA Off tuşunu yerinden soker ben kapatamiyim diye. Başkada karışmaz. :D

Bende VSA yoktu işte o yüzden sattırdı zaten.

dermişimmmm :D

aligoldenstone
09-05-2011, 22:13
utku kanka turbon zeval görmesin... direk göze sen batıyon hee :) tüm araçlara maşallah

GokhanErol
09-05-2011, 23:33
maşAllah deneyen araçlara ezn formunda...:)
ac 106ya çok geçmiş olsun...

ukku
10-05-2011, 17:06
utku dedigin nos dolumu yapan yeri buldum :)

hahaha işim olmaaaz :D
nos bassam s2000'le aynı karede görüntüm olmaz :D

Alicanrs
10-05-2011, 17:10
doruları sölesene utku :) kaç shot =)

kurtbil
10-05-2011, 17:14
hahaha işim olmaaaz :D
nos bassam s2000'le aynı karede görüntüm olmaz :D

nos bassan emıre 2 boy cıkarsın o zaman hahahahah:D

krc_63
10-05-2011, 21:51

ben sana 7-8 boyu gösterecem bora bekle sen :D:D şaka biyana maşallah araçlaraa

BoraRS
10-05-2011, 22:02
ben sana 7-8 boyu gösterecem bora bekle sen :D:D şaka biyana maşallah araçlaraa

Abi artık SUV aldım huzur ve konfor spec:D İşim olmaz :D

yavuz364
10-05-2011, 22:05
Bora abi yeni arabana, eski arbanın satılmasına ve hatıra niyetine videolarına Hayırlı olsun ve Maşallah :)

Suv a da var mı projeler ? Port polish flan yapılcak mı :P

krc_63
10-05-2011, 22:10
Abi artık SUV aldım huzur ve konfor spec:D İşim olmaz :D

bende buldum konfor ve huzuru kıssss gibi araban maşallahh boraa gözü olanın gözüne kazık kaçsınn:D

BoraRS
10-05-2011, 22:17
Bora abi yeni arabana, eski arbanın satılmasına ve hatıra niyetine videolarına Hayırlı olsun ve Maşallah :)

Suv a da var mı projeler ? Port polish flan yapılcak mı :P

Sağolasın Yavuz kardeşim. Yeni arabaya proje var :D İlk haftasonu Kilyos kumsalına gidip arabay ıorada test etmek kuma batırmak :hehe:

Yok yaw proje filan yok artık. Artık huzur spec :) Ama her an Kaanın kapısını çalıp turbo salyangozunu saç sakal traşı yaptırabilirim :D

mmustu
10-05-2011, 22:18
ulen bora 1 denemeye çıktın hemen sattın arabayı reklamı kest :D

BoraRS
10-05-2011, 22:20
bende buldum konfor ve huzuru kıssss gibi araban maşallahh boraa gözü olanın gözüne kazık kaçsınn:D

Allah razı olsun abim. Gönlümüz temiz ki en güzelini aldık :) Gönlü temiz olan herkese nasip olur inşallah böyle güzel arabalar.

BoraRS
10-05-2011, 22:20
ulen bora 1 denemeye çıktın hemen sattın arabayı reklamı kest :D

Yok olm ya ondan önce de kaç defa rolle çıktım. Her çıktığım rollün videosunu çekmiyorum kanka :D

mmustu
10-05-2011, 22:24
hayırlı olsun kankacım yeni arabada ne aldın bu arada 4*4 falanda marka model ne :)

BoraRS
10-05-2011, 22:32
hayırlı olsun kankacım yeni arabada ne aldın bu arada 4*4 falanda marka model ne :)

Eywallah kanka. Bunu aldım :)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRQUyjF2Fn5t0vcot7jisdL9QuvNfM7q IDd5qqV3s7uu_TZyY-Obg

http://www.arabamarkasi.com/wp-content/uploads/2010/07/hyundai-santa-fe.jpg

S2000' nin egzoz sesinden taş gibi yaylarından sonra baya rahat geldi bu :D

ToNy
11-05-2011, 14:38
Araçlara MaşAllah güzel denemeler olmuşta,
O kadar yazılan çizilen ve yapılanlardan sonra bu buluşma bir hayli ilginç geldi bana...

ALTNSA
11-05-2011, 14:51
bence gayet güzel buluşmaydı muhabbet sohbet çok iyidi
denemelerde çok zevkli oldu

kutsal
11-05-2011, 16:36
arkadaşlar yanlış anlaşılmasın yazdıklarım ama duyumlarıma göre ac yide s2000de okan teketekte gecmıs sonra ağırlık yapmışşısınız ss e sonra ss cok az bı farkla gecılmiş bunlar RİVAYET mi yoksa gerçeklik payı varmı sadece işin aslını o gecekı arkadaşlardan öğrenmek ıstedım ?

Ahmet_28
11-05-2011, 16:41
arkadaşlar yanlış anlaşılmasın yazdıklarım ama duyumlarıma göre ac yide s2000de okan teketekte gecmıs sonra ağırlık yapmışşısınız ss e sonra ss cok az bı farkla gecılmiş bunlar RİVAYET mi yoksa gerçeklik payı varmı sadece işin aslını o gecekı arkadaşlardan öğrenmek ıstedım ?

sence...:D

kutsal
11-05-2011, 16:44
[QUOTE=Ahmet_28;2282973]sence...:
tabiki videolara inanırım ben okan nekadar iyi arkadaşım olsada bazı zamanlar geçilmeyıde kabul edıcek bunda bısey yok bızıde gecenler var gecemeyenler var hıc bızaman savaşa cevirmedık yanı :)

melih
11-05-2011, 16:51
AC 106 geçmesi için ss rs in bıraz daha ekmek yemesi lazım :)

BoraRS
11-05-2011, 17:31

Kutsalcım şöyle söyliyim, biz zaten AC' nin sahibi Hakan kardeşimle günler öncesinden haberleştik ve kendi aramızda denemek üzere anlaştık. Zaten ne bende ne de onda hırs olmadığı için 2. viteste 60-70-80km hızlarda basalım farklar nasıl oluyor görelim dedik. Asıl amaç, geçen sene EZN ile AC nin 2 de 80 de basmalarına rağmen 210 km lere kadar yanyana yürümelerinin üstünden yapılan değişikliklerle hangi arabanın ne kadar iyileştiğini görmekti.

Okan olaya son dakika dahil oldu ve beni evden çıkmadan 5 dk önce aradı abi yoldayız deneyecek araç var mı dedi ben de gel her türlü deneriz diyip Okanı da dahil ettim rollere.

O akşam olanlar da şöyle oldu;

AC EZN SS RS önce 2. viteste 60km de bastık. AC ve SS RS direk 2-3 boy öne fırlıyorlar. ama fark daha fazla açılmıyor. Sebebi de benim vtec devrimin çok altında olmam. Araba kendisini toparlayana kadar zaten roll bitmiş oluyor.

Sonra 2. vites 80km de AC ile bastık. AC 1 boy öne fırlıyor. Yani AC' nin tamponuna düşüyorum. Ancak 190km den itibaren yakalayıp geçiyorum 1-2 boy. 210km lere geldiğimizde aramızda 2 boy net fark oluyor. Sebebi de 2. viteste 80km de s2K çok iyi yürüyor AC 106 da baya ölmüş oluyor. Aynı denemeleri Okan ile de yaptık teke tek. Okan ile 2. vites 80km de bastığımızda 2-3 yanyana 4. vitese attığımda direk geçmeye başlıyorum. O da 150km ler yapıyor. Yani Okan tek de olsa iki kişi de olsa anca 150 km ye kadar yanımda durabiliyor. Sonrası yine çok farklı oluyor.

Gelelim kilo mevzusuna. Okan deniyor 60kg ben deniyorum 86kg. Arada 25kg var. Artı Okanın arka koltuk sırtlıkları sökük. O da nerden baksan 8kg. Etti mi sana 35kg toplam ağırlık farkı. Ayrıca AC de o akşam çok hafifti ama AC nin iddiası o boş kiloyla denemek ki herkes aynı şekilde deniyor.

Biz de hep beraber karar verip tüm araçlara ikişer kişi koyup adam gibi video çekelim dedik. Ve tüm araçlardaki şöför kilolarını eşitleyecek şekilde adamları dağıttık. Yani Okanın yanına 130kg adam koyduk + Okan 60kg olunca toplamda 190kg oldular. Koltuk sırtlıkları sökük olduğu için 8 kg da ordan düşünce 182 kg oldu. Ben de yanıma 95kg Muratı aldım. Ben de 85kg yum. Etti mi sana 180 kg. AC 106 ya da iki tane 90 ar kiloluk adam koyduk. Onlar da 190kg civarı oldular. Zaten burada en fazla kilodan etkilenmesi ve şikayet etmesi gereken AC 106 dır çünkü hacmi yok. Ama en fazla Okan şikayet etti :) Diğer forumlarda hala ısrar ediyor yanıma adam koydular diye :) AC 106 Hakan kardeşimle biz güle oynaya denedik :) Yani onun araba kiloyu yiyince geri gidiyor da AC ve S2K gitmiyor mu? :)

Bu arada AC nin sahibi Hakan kardeşim de okursa buraya yazsın benim vites atışlarımın ne kadar kötü olduğunu EZN de :) Oradan da nereden baksan 1 boy kaybım net var :)

Bu şekilde denediğimizde de zaten videoları izledin gördün :) 150 den sonra direk konulu oluyor :) Kaldı ki Okan eğer teke tek 200 km ye kadar 1 boy önümdeyse o videoyu koysun hepberaber görelim :)

kutsal
11-05-2011, 18:04
doğrusun bora abi ben kimseye *** atmak iiçin konuyu ateşlemedim yanlış anlaşılmasın dedığım gıbı okan benım yakın arkadasım ne ona garezim var nede size abi ama öyle duydum ben vıdeolara bakıyorum denenle alakası yok oyuzden doğru neyse onu öğrenmek istedim:) demekki milletin ağızı torba değilki büzesin diyeceksin videoları izliyceksin ...

-HAKTAN-
11-05-2011, 18:33
doğrusun bora abi ben kimseye *** atmak iiçin konuyu ateşlemedim yanlış anlaşılmasın dedığım gıbı okan benım yakın arkadasım ne ona garezim var nede size abi ama öyle duydum ben vıdeolara bakıyorum denenle alakası yok oyuzden doğru neyse onu öğrenmek istedim:) demekki milletin ağızı torba değilki büzesin diyeceksin videoları izliyceksin ...

Denemeler aynen Bora'nın anlattığı gibi oldu anlattıklarında ne 1 fazla ne 1 eksik var herşey aynen doğrudur.
Okan nasıl oluyorda bu şekilde anlatmış anlamadım?
Söylediklerinin doğru olduğuna inanıyorsa haberleşelim teke tek cam car eşliğinde deneyelim görelim.

kutsal
11-05-2011, 18:42
Denemeler aynen Bora'nın anlattığı gibi oldu anlattıklarında ne 1 fazla ne 1 eksik var herşey aynen doğrudur.
Söylediklerinin doğru olduğuna inanıyorsa haberleşelim teke tek cam car eşliğinde deneyelim görelim.

yok abı ben okandan duydum demedem öle duydum dedım:) hafta sonu gelceklermıs sanırım teke tek deneyın vıdeoları koyun bencede ozmn kımse bıseyı doğrulamak zorunda kalmaz

BoraRS
11-05-2011, 19:21
Kutsal Okanı çok severim ama bu konularda biliyorsun denediği her ama her adamla polemik yaşıyor. Yani herkes haksız herkes yanlış bir Okan doğru Okan haklı :) Okan herkesi geçiyor ama kimse ona inanmıyor :) Okan hep doğruyu söylüyor ama bir türlü kendisini inandıramıyor :)

Okan nedir olm senin bizden çektiğin :D Ya da daha doğru sorayım. Bizim senden çektiğimiz :D Başımızın tatlı belası :)

omercanilica
11-05-2011, 19:33
sagdakı kırmızı ne guzel gıtmıs oyle ...

masallah deneyenlere

BoraRS
11-05-2011, 22:35

Kanka araya bir şerit koymayı unutma :) Yoksa Okan senin sağ dikiz aynasını da traşlar :D Adam öyle bir yaklaşıyor ki korkuyorum üstümüze çıkacak diye :D

Redbull
11-05-2011, 22:50
duyumlarıma göre ac yide s2000de okan teketekte gecmıs

RS'le s2000 geçmekmi? :D

chiefkadir
11-05-2011, 23:04
RS'le s2000 geçmekmi? :D10 boydan fazla desem:hahaha:

(Amma salladı diyen olur isteyene atarım videoları ama burdan yassah :D)

ALTNSA
11-05-2011, 23:11
RS'le s2000 geçmekmi? :D

valla ben devir falan bilmem ama bastıklarında kendi gözümle gördüm ss clio rs 2 boy civarı önde yürüyordu :D gözümü kapatıp açtım kendime bi çimdik attım valla öndeydi :D

chiefkadir
11-05-2011, 23:14
valla ben devir falan bilmem ama bastıklarında kendi gözümle gördüm ss clio rs 2 boy civarı önde yürüyordu :D gözümü kapatıp açtım kendime bi çimdik attım valla öndeydi :DSiz kaçtan bastınız ? Biz 85-90 dan aşşa basamıyoruz s2k larla ..

60 dan basıpta s2k nın 1-2 boy önünde olan 80 den bastığında ancak geçtim desin..

BoraRS
12-05-2011, 06:34
valla ben devir falan bilmem ama bastıklarında kendi gözümle gördüm ss clio rs 2 boy civarı önde yürüyordu :D gözümü kapatıp açtım kendime bi çimdik attım valla öndeydi :D

Zaten bir önceki sayfada yazdığımı okursan bu söylediğinin doğru olduğunu anlarsın. Evet 2 boy önümdeydi. Ama 2 de 60km de :) Onda da 4. vitese çektiğimde yakalayıp zaten yine geçiyorum. Haa bu arada 4. vitese 150km de çekiyorum bilgine :) Ama bu hikayenin Kadir üstadın dediği gibi 2. viteste bir de 80km olan versiyonu var :) O versiyon konulu :hahaha:

Zaten şaşırmamak lazım. Stok Clio RS' in gideri anca bu kadar. Yine iyi tutunuyor 150 km ye kadar.

Selcuk_RoL
12-05-2011, 08:14
ayağnıza sağlık arkadaşlar

ALTNSA
12-05-2011, 15:20
Zaten şaşırmamak lazım. Stok Clio RS' in gideri anca bu kadar. Yine iyi tutunuyor 150 km ye kadar.

ya benmi yanlış görüyorum yoksa clio rs in ibremi yanlış ?
ss clio rs ezn s2000 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ss-clio-rs-ezn-s2000_2249503.htm)

burda rs 2 kişi değilmi ? yanına bindirdiğiniz 130 kiloluk arkadaşla yürüyor dimi ?
5. vitese attığında yani 200kmh da aradaki 1 boya mı siz konulu oluyor diyorsunuz ? konulu nun anlamını pek bilmeyiz biz hani bu işlerden anlamayız ama gözümüzde kör değil hani birbirimizi kandırmayalım :D sizin dediğiniz olayı yan tarafta tek kişi giden audi yapıyor ikinizede :D karıştırmayalım araçları :D

BoraRS
12-05-2011, 16:23
ya benmi yanlış görüyorum yoksa clio rs in ibremi yanlış ?

burda rs 2 kişi değilmi ? yanına bindirdiğiniz 130 kiloluk arkadaşla yürüyor dimi ?
5. vitese attığında yani 200kmh da aradaki 1 boya mı siz konulu oluyor diyorsunuz ? konulu nun anlamını pek bilmeyiz biz hani bu işlerden anlamayız ama gözümüzde kör değil hani birbirimizi kandırmayalım :D sizin dediğiniz olayı yan tarafta tek kişi giden audi yapıyor ikinizede :D karıştırmayalım araçları :D

Olm sen hasta mısın o videoda başladığımız sürat 2 de 80km. Say bakalım kaç tane vites atmışız. 5. vitese atıp bırakıyoruz. Ben 5 e 180 km gibi atıyorum. Aynı dediğim gibi 4. vitese atmamla geçmeye başlıyorum.

Bir video da yapışıp kalma. Bak orada bizim de eklediğimiz diğer videolar da var. Onları da izle ne oluyor.

Redbull
12-05-2011, 16:33
10 boydan fazla desem:hahaha:

(Amma salladı diyen olur isteyene atarım videoları ama burdan yassah :D)

Sökülmemiş hali ile mi?

chiefkadir
12-05-2011, 16:38
Sökülmemiş hali ile mi?Stock s2k ya sökülmemiş halide gider

Alicanrs
12-05-2011, 16:41
kadir abi yapma yaa.D:D white rs s2k geçemez :D:D

delik deşik eder=) rs s2k geçmekmi denilioda yalan eder =) sora sökükmü yüklümü muhabbeti dönüo kadir abi yapmış cillop gibide olmş rs e laf atanlara inat işte gören susuo maşallah

CLIORS
12-05-2011, 16:47
Kadir in white la eklediği videolar arşivlik sayılır, s2k ya gelene kadar s3 s4 ne varsa ekledi. Kadir arşivin tozlu raflarından çıkarsana kanka şu videoları.

chiefkadir
12-05-2011, 17:08
kadir abi yapma yaa.D:D white rs s2k geçemez :D:D
delik deşik eder=) rs s2k geçmekmi denilioda yalan eder =) sora sökükmü yüklümü muhabbeti dönüo kadir abi yapmış cillop gibide olmş rs e laf atanlara inat işte gören susuo maşallah

Kadir in white la eklediği videolar arşivlik sayılır, s2k ya gelene kadar s3 s4 ne varsa ekledi. Kadir arşivin tozlu raflarından çıkarsana kanka şu videoları.Bazıları var sözleştik koymucaz diye onlar duruyo arşivde :)
Bitane stock s2k var onunla deneriz video izni çıkarsa ekleriz ama bunlar neyin ispatı olacak :)

redbull un dediği normal bir Rs s2k geçemez olacaktı herhalde onunda s2k yı zorladığı hızlar var:)

Cliosportve
12-05-2011, 17:16
En güzeli yokuş aşşağı boşta yarıştırmak arabaları
Geçen boşta megane rs geçtim 260 HP lik dile kolay :hehe:

Ek.Civic_Spoon
12-05-2011, 17:17
En güzeli yokuş aşşağı boşta yarıştırmak arabaları
Geçen boşta megane rs geçtim 260 HP lik dile kolay :hehe:

benim 1.4 te rs i boşta geçio :D ciğer meselesi ;)

Cliosportve
12-05-2011, 17:22
İbrahim sana laf yok :D Yeterki sen geç dostum :)

Ertan-R
12-05-2011, 17:23
Bütün araçlara maşallah..

Ek.Civic_Spoon
12-05-2011, 19:06
İbrahim sana laf yok :D Yeterki sen geç dostum :)

bu arada arkadaşlara kızıpta bizide unutma ;)

PPR engineering
12-05-2011, 19:28
ya değerli arkadaşlar kilolar eşitlendi cıkıldı denedik ben rs in içindeydim 140 a kadar iyi güzel hoş 140 150 arası bir kopartıyor 200 e kadar 10 boydan fazla oluyor okanla beraber arabanın içindeyiz..okan ii vites atıyor ve o günde devamlı rüzgar tüneli yaptı bende gördüm ALLAH şahidimdir yani kimse boş konuşmasın..denedik kaç kere geçildik s2000 deyim yerindeyse bizi olduğumuz yerde bırakıyor....daha bu yorumun üstüne yazıçak olanlar düşünsün yalan söliyecek halimiz yok sanırım değilmi...kimsenin hakkını yememek lazım okanada söledim arabası güzel yürüyor...

otto985
12-05-2011, 19:49
ya değerli arkadaşlar kilolar eşitlendi cıkıldı denedik ben rs in içindeydim 140 a kadar iyi güzel hoş 140 150 arası bir kopartıyor 200 e kadar 10 boydan fazla oluyor okanla beraber arabanın içindeyiz..okan ii vites atıyor ve o günde devamlı rüzgar tüneli yaptı bende gördüm ALLAH şahidimdir yani kimse boş konuşmasın..denedik kaç kere geçildik s2000 deyim yerindeyse bizi olduğumuz yerde bırakıyor....daha bu yorumun üstüne yazıçak olanlar düşünsün yalan söliyecek halimiz yok sanırım değilmi...kimsenin hakkını yememek lazım okanada söledim arabası güzel yürüyor...

Objektif yorum diye buna denir :icon_tup:

BoraRS
13-05-2011, 07:06

Adamlara anlatamıyoruz ki Kaan. Adam arabasına o kadar çok inanmış ki, orada 5 kişinin gördüğü kabul ettiği şeyi adam kabul etmiyor edemiyor. İşin daha da ilginci itirazlarını ve yorumlarını da hep forumlar üzerinden yapıyor :)

Neyse.

Kaan yanlız sana bişey söyliyim. Araba port polish işleminden sonra 4,5 ve 6. viteslerde çok iyi koparmaya başladı. Bariz farkı hissediyordum özellikle 4. ve 5. viteslerde. Eline sağlık kardeşim.