PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kolaylı & jancoil

HALUK
08-05-2011, 22:50
Esnaflıgından dolayı jantürk amortisöre
Kardeşliginden dolayı mustafaya kolaylıya hitaben.

kimse kimseye bedava iş yapmaz, kimsede parasıyla rezil olmak istemez, bu kadar güler yüzlü, içten pazarlıgı olmayan ve samimi bir esnaf görmeyeli uzun zaman olmuştu :)

maşallah diyelim ustamıza. bunu okuyupta sakın bozma kendini aynı rolantide devam ustacım. müşterilerini kaçırma uygun yap herkeste coil olsun.

günlük kullandıgımız elantranın yol tutuşundan ve amatisörlerinden şikayetciydim rot balans servisine gösterdim ustalar amortisörleri degiştir düzelir dediler. fiyatta +400 civarında tutuyordu. orjinal yaylarıda kesik oldugu için yeni amortisörde kısa sürede bozulacaktı. amortisör + yay ile fiyat +600 tl leri görüyordu.

forumda sürekli cantürk cantürk deniliyordu pazar günü erken kalktım izmite gittik yeri çok kolay zaten ;) yanlız memleketin adı izmit degil kolaylı city olmalıymış herkesin soyadı kolaylı aksesuarcı kolaylı, tuning kolaylı, eca kolaylı, kolaylı market :)

önleri coil yaptık arka amortisörleri kısaltıp sertleştirdik, tek hatamız arkaları orjinal yayla bastık yaklaşık 5 saate yakın sürdü, sınırsız çay servisi mevcuttu :)

mustafa kusura bakma ama size tantuni diye sattıkları şey tantuni degil o abla ne içiyorsa saglam kafa yapıyor tantuni öyle bişey degil yani içinde et oluyor etlerin arasında maydonoz ve birazda domates :))) aranızda para toplayıp ablanın kafayıda basın bence :))

kısacası benim için uygun olan fiyat istanbula bakıldıgında çok daha uygun buna eminim:)
tavsiye ederim iş yaptırmasanızda gidin ustanın bir bardak çayını için ama kolaylı tantuni derse aman uzak durun :)))))

sıkıntısız şekilde evimize döndük dedigim gibi ücretten, ustadan, en önemlisi yapılan işten memnun kaldım, ellerinize saglık çok teşekkür ederim.
saygılarımla.

not : kolaylı çok bastık sanki öndeki çeki demiri sürtüyor, ama daha 2 cm var :)))
vtec alp o arkadaş hala uyuyormu ?

berkay_aydin
08-05-2011, 23:04
Güle güle kullanın .. Resim var mı ?

HALUK
08-05-2011, 23:10
mekanda çektiler ama benden sonrada bir araç vardı işleri uzadı sanırsam yarın felan kolaylı ekler fotoyu bende orjinal jantlarını boyaya verdim haftaya cumartesi taktırıp dipbasıp çeker eklerim buralara, görüntü olduda yol tutuşu beni çok şaşırttı :)

gökan
08-05-2011, 23:12
adamin yuzunde nur var izmirde coil sokmeye 5o tl isteyen/ izmitte adam afedersin benim coilleri 1o tl yapti esnaf budur

morgy_drag
08-05-2011, 23:15
Güle güle kullanın...
Bende ctesi oradaydım..
Dediklerinize katılıyorum..
Esnaflık,guleryuz,fiyat&performans cok ıyı..

HALUK
08-05-2011, 23:20
coilspring leri ayarlamak için lifte kaldırıp ayarlamaya 50 tl alıyorlar istabulda :)
bunu ayarlamak çok müthiş kolay krikoyu vur elinle çevir 5 dk sürmüyor ;)
800 e 1000 tl ye hazır coiller var, ama bu ustayı tanıyın bee deger bence :)

Fatih Kavak
08-05-2011, 23:21
Güle güle kullanın İzmit tayfa hepsi ayrı ayrı çok iyi çok değerli insanlardır.
I ♥ İzmit Spec :D

HALUK
08-05-2011, 23:33
fabrikaya geldim yagmur yolu var girişte oraya çeki demiri vurdu :) utandım be eşşek kadar adamız neyle ugraşıyoz, bekçi dayı baktı baktı geçmiş olsun amortisörlermi patladı dedi :) gülsekmi aglasakmı ama elantra yılannn oldu :)

izmit tayfası da izmitte güzelmiş zaten yabancı yerde hissetmedim kendimi mekana 3-4 araba geldi anadolu yakasında oturan arkadaşlarmış gezmeye gelmişler :) sabah iş başı saatinde outletin center' ın ordaki cafedeydik sanki fashion tv den defile izledik fenaaaa yanarızzz :))))
kolaylı tantuni degil o bilader google sordum yok böyle bişey diyor :))) ayranla gider dedim ama 2 şişe ayran içtim gitmedi :)))

tuner faruk
09-05-2011, 00:01
Haluk abi niye aramadın :hehe:

Foto varsa alalım abi bide biyerde buluşalım Elantrayı test etmek istiyorum :D

Vtec-SEDAN
09-05-2011, 00:33
güle güle kullan reis.

Murat Özcan
09-05-2011, 00:41
hayırlısı olsun abicim

arfy
09-05-2011, 00:45
hazır coilover'larım gelmemişken iptal edip cantürk emi gitsem :D şaka bi yana izmite gidicez ama dostlarımızı görmeye artık ..

HALUK
09-05-2011, 08:32
Haluk abi niye aramadın :hehe:

niye açmadın :)

güle güle kullan reis.

eyvallah ercanım.

hayırlısı olsun abicim

saol kardeşim teşekkür ederim.

hazır coilover'larım gelmemişken iptal edip cantürk emi gitsem :D şaka bi yana izmite gidicez ama dostlarımızı görmeye artık ..

orjinal olanı varsa elbetteki orjinalini al, ama olmayan, bulunmayan araçlar için ve hesabını bilenler için gayet uygun ve işe yarar bence ;)

driftboy
09-05-2011, 08:49
Mustafa KoLayLı ve Murat Cantürk bitanedir.. Seviyorum sizi abiLerim; coiL'imi hazırLayın :)

HayırLı oLsun coiLLer.. :)

elpadre
09-05-2011, 08:59
abı benı nıye aramadın :D

imhotep
09-05-2011, 09:07
guzel gunlerde kullan abi

SekoLive
09-05-2011, 09:10
haluk abi hayırlı olsn :D

HALUK
09-05-2011, 09:18
Mustafa KoLayLı ve Murat Cantürk bitanedir.. Seviyorum sizi abiLerim; coiL'imi hazırLayın :)

HayırLı oLsun coiLLer.. :)

saol biladerim.

abı benı nıye aramadın :D

toner faruk açmayınca moralim bozuldu bastım gittim :)

guzel gunlerde kullan abi

eyvallah abicim hep beraber inşallah ;)

haluk abi hayırlı olsn :D
izmit civic kaynıyor bir hafta sonu git kesin bulursun serkan :) hatta bekarsan öyle bir civic te bulursun :)

tuner faruk
09-05-2011, 09:44
Haluk abi mesaj attım sana:) Sağolasın çağırdın ama malesef işlerim vardı:)Halilime reyzing motor bakmaya bile gidemedik:D

SekoLive
09-05-2011, 09:48
yarı bekarız abi :D

civic bizim yerimize bi göz ataydın haluk abi niye bakmadn :D

by_hayali
09-05-2011, 09:55
hayırlı olsun abi güle güle kullan, İzmit tayfası zaten on numara beş yıldız kardeşlerimiz hepsini seviyoruz :)

OmeR-FE
09-05-2011, 09:56
Güle güle kullanın İzmit tayfa hepsi ayrı ayrı çok iyi çok değerli insanlardır.
I ♥ İzmit Spec :D

:) Seviyoruz seni kanka.

Kanka, şaka maka arayı çok uzattın.
En kısa zamanda bekliyoruz :)

OmeR-FE
09-05-2011, 09:57
hayırlı olsun abi güle güle kullan, İzmit tayfası zaten on numara beş yıldız kardeşlerimiz hepsini seviyoruz :)

Bizde seni seviyoruz kanka :)

kolaylı
09-05-2011, 10:01
Abı Ne Demek Yaa Senın Gıbı Bırıyle Tanıstıgım Icın Cok Sanslıyım Sohbetıne Doyum Olmuyor Bıdahakıne Gezmeye Beklıyorum Senı Bu Sefer Masukıyede Yemek Yıcez :D

Ben Fotograflarını Eklerım Bendekılerı :)

ENGean
09-05-2011, 10:03
walla en kısa zamanda bende gıtmek ıstıyorum, özellıkle fatıh ın arctan sonra ( beyaz hb N civic) iyice kafayı sıyırdım.. :)

kolaylı
09-05-2011, 10:03

Her Zaman Yavrum 7*24 Gelebılırsınız :D

Murat Özcan
09-05-2011, 10:04
Abı Ne Demek Yaa Senın Gıbı Bırıyle Tanıstıgım Icın Cok Sanslıyım Sohbetıne Doyum Olmuyor Bıdahakıne Gezmeye Beklıyorum Senı Bu Sefer Masukıyede Yemek Yıcez :D

haluk abimin muhabetleri on numaradır,heleki geçen aylarda bir mangal buluşmamızda bizi çok güldürmüştü sağolsun :D

nitrO_Oxide
09-05-2011, 10:05
Çok samimi ve içtenler gercektende oraya gitmedim ama ordan buraya bi kac kişi geldi mustafada aralarında idi :)

Eyüptede sohbet kısa sürdü ama bidahakine daha uzun olur inş :)

Murat Özcan
09-05-2011, 10:06
yarı bekarız abi :D

civic bizim yerimize bi göz ataydın haluk abi niye bakmadn :D

haluk abim civiclere göz geçirip bakmıştır nerelerde iyi varsa kardeşlerine tavsiye etmiş burda :)

kolaylı
09-05-2011, 11:02
Çok samimi ve içtenler gercektende oraya gitmedim ama ordan buraya bi kac kişi geldi mustafada aralarında idi :)

Eyüptede sohbet kısa sürdü ama bidahakine daha uzun olur inş :)

Kardesım Senı Izmıte Beklıyoruz Artık :)

Valla Bız Ahmetle Bıyere Gıtmek Zorunda Kaldık Fazla Duramadım Yanınızda Ama Bıdahakıne Daha uzun Uzun Muhabbet Ederız :)

OmeR-FE
09-05-2011, 11:07
Eyüp'ü çok beğendim ya.
En kısa zamanda tekrar geleceğiz :)

kolaylı
09-05-2011, 11:09
Bunlarda Fotograflarımız Daha Coılde Pay VAr Dımı Abı :D
Dıp Basık Orgınal Jantlarıyla Fotograflarını En Kısa Zamanda Beklıyorum :)

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/9/3252.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/9/3263.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/9/3266.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/9/3287.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Oconner
09-05-2011, 11:16
maşallah harika olmuş elinize sağlık

HALUK
09-05-2011, 11:28

Sen gel bilader unutma her yöreden en güzel örnekler istanbulda aslında coilde var ama izmitteki güler yüzlü ;)

haluk abimin muhabetleri on numaradır,heleki geçen aylarda bir mangal buluşmamızda bizi çok güldürmüştü sağolsun :D

alkol adamı rezilde eder rezilde içip içip gülüyonuz :) arkalı önlü yani :)

haluk abim civiclere göz geçirip bakmıştır nerelerde iyi varsa kardeşlerine tavsiye etmiş burda :)

senin civici serkana alalım, sanada şuan rüyalarını süsleyen beyaz sedan vti alalım sahibi kankam olur kırmaz beni ;)

mur_84
09-05-2011, 12:23
maşallah cantürkse eğer herşeye değer.. ;) :D

AşkınS.
09-05-2011, 12:35
Haluk abi beni niye aramadın :D
Şaka bi yana çok güzel olmuş.

by_hayali
09-05-2011, 13:37
pazar günü gelsek benim arabaya el atabilirmiyiz kankacıklarım :D

__FrK__
09-05-2011, 13:46
abi sanada hayırlı olsun banada,
allah razı olsun Mustafa kardeşimden izmitten gecenin bi yarısı maslağa coil servis ettiler bizim si için daha ne diyim :bravo::bravo:

kolaylı
09-05-2011, 14:15
Sen Iste Gece Sabaha Kadar Calısalım Kanka =)

abi sanada hayırlı olsun banada,
allah razı olsun Mustafa kardeşimden izmitten gecenin bi yarısı maslağa coil servis ettiler bizim si için daha ne diyim :bravo::bravo:

Ne Demek Kanka Her Zaman Elımden Geldıgınce Yardımcı Olurum :)

aliozel
09-05-2011, 14:19
Ya acaba şahin için ön coil kaça çıkar ya..Yaptırmayı düşünüyorum şöyle öğrenci spec bi fiyat alsak :)

SekoLive
09-05-2011, 14:21
Ya acaba şahin için ön coil kaça çıkar ya..Yaptırmayı düşünüyorum şöyle öğrenci spec bi fiyat alsak :)

ben cok düşündümde yaptramadm ali :) inş sen yaptırırsın

kendi fikrim şahin için fiyat çok ama civic alırsam bende gelicem izmite.

aliozel
09-05-2011, 14:24
Abi bakalım bişeyler yapmaya başladık.Fiyata göre bişiler yapıcam artık ya :)

özgür67
09-05-2011, 14:25
Bende fena kararsızım.Orjinal amort. yay takmak mı yoksa izmite gitmek mi?Bu sorunun cevabını bulmaya çalışıyorum:D:D

VTİ1035
09-05-2011, 14:28
hep hayalimdi basık elantra oem jantlarla nasıl duru çok merak ediyorum çok çok iyi olmuş basıklığı kazasız belasız :)

musti sen bu olayı aştın artık kanka lisans çıkartalım sana :D :D

kolaylı
09-05-2011, 14:29
İzmite Beklerız :)

kolaylı
09-05-2011, 14:30
kazasız belasız inaşllah, Allah nasip ederse biz de alalım bir coil de vtec imizi basalım biraz....

İstersenız Yapıp Yollıyabılırım :)

kolaylı
09-05-2011, 14:31
hep hayalimdi basık elantra oem jantlarla nasıl duru çok merak ediyorum çok çok iyi olmuş basıklığı kazasız belasız :)

musti sen bu olayı aştın artık kanka lisans çıkartalım sana :D :D

Eyv Kanka Sagolasın :)

by_hayali
09-05-2011, 14:33
Sen Iste Gece Sabaha Kadar Calısalım Kanka =)

Adamsın la valla ;)
pazara ararım seni bi atraksiyon olursa kahvaltıya orda oluruz :allaalla:

VTİ1035
haftaya yoksa akhisardamı FC Kangooo :p :)

S.Özeren
bizde gidip yaptırıp gelmiştik ustamız şeker gibi insan zaten :) işcilikte gerçekten çok güzel

kolaylı
09-05-2011, 14:37
Adamsın la valla ;)
pazara ararım seni bi atraksiyon olursa kahvaltıya orda oluruz :allaalla:
Kankaa Bu Pazar Ben Burda Olmıyabılırım :(
Bula Bula Bu Pazarımı Buldun Hafta Sonu Memlekete Yanı Trabzona Gıdebılırım Yavrum Yaaa

haftaya yoksa akhisardamı FC Kangooo :p :)
Şşşşş Çaktırma Kanka Suprız Bakalım Allahın Iznıyle Akhısarda Olucaz Ins :)

bizde gidip yaptırıp gelmiştik ustamız şeker gibi insan zaten :) işcilikte gerçekten çok güzel

Eyv Kanka :)

eser
09-05-2011, 14:53
murat usta 10 numaradır,hem esnaflıgı esnaflıktır hem kişiliği adam gibi adamdır alışveriş olmasa bile git otur muhabbet et çay iç o bile insana yeter.kolaylı için yorum bile yapamıorum o kadar Adamdır kendisi ;)

şu arabanın masraflarını bitirir bitirmez bende rahatsız edicem kendilerini

kolaylı
09-05-2011, 15:09
murat usta 10 numaradır,hem esnaflıgı esnaflıktır hem kişiliği adam gibi adamdır alışveriş olmasa bile git otur muhabbet et çay iç o bile insana yeter.kolaylı için yorum bile yapamıorum o kadar Adamdır kendisi ;)

şu arabanın masraflarını bitirir bitirmez bende rahatsız edicem kendilerini

Tesekkurler Kanka :)

Beklıyorum ;)

by_hayali
09-05-2011, 15:13
Kankaa Bu Pazar Ben Burda Olmıyabılırım :(
Bula Bula Bu Pazarımı Buldun Hafta Sonu Memlekete Yanı Trabzona Gıdebılırım Yavrum Yaaa

tamam haberleşiriz yavrum duruma göre ;)

berkayGLRN
09-05-2011, 18:48
güle güle kullanın..

OmeR-FE
09-05-2011, 19:03

Gelirsen kanka çok mühim bi işim çıkmazsa ben yanında olurum.
Hallederiz yawrum.

JDM VTİ
09-05-2011, 19:08
Hallederiz yawrum.

ula eyüplere geliniyi bizi aramiyisin he.

ahmet abinin dükkanın 2 sokak üstünde 3katlı binalar var orda oturuyom ben arasaydınız ya ..

Murat Özcan
09-05-2011, 20:12
[/QUOTE]alkol adamı rezilde eder rezilde içip içip gülüyonuz :) arkalı önlü yani :)[/QUOTE]

:D iyiydi o aksam be abi gırgır şamata gitti :D

[/QUOTE]senin civici serkana alalım, sanada şuan rüyalarını süsleyen beyaz sedan vti alalım sahibi kankam olur kırmaz beni ;)[/QUOTE]

serkanla görüşüyoruz abıcım durum sonuclanırsa kesın olarak konusacaz,benim rüyalarımı falan süslemiyor yaw vti,şu anlık ıdare edıyoruz ayagımızı yerden kesıyor ies ilerde düşünürsek alırım vti ama kırmızı tercıhım olur gene,bilmem mi sahibi kankan olur senin :D

SekoLive
09-05-2011, 20:14
Edit......

Murat Özcan
09-05-2011, 20:16
aga kırmızı kimde :D

SekoLive
09-05-2011, 20:17
msj at detayları konsalm :D

Murat Özcan
09-05-2011, 20:18
tamam reyizz :D

HALUK
09-05-2011, 22:29
Haluk abi beni niye aramadın :D
Şaka bi yana çok güzel olmuş.

bilader bir günde siz arayın abinizi :))
aşkın sarı 106 var kazasız boyasız 2000 model zır stock arayana söyle ama model araba :)))

güzel oldu güzel ellerine saglık cantürkün ,
bu arada jantları soran kimdi 4X114.3 ve 4X100 ölçüsünde BSA marka ve orjinal jant lastigini takacagım için satabilirim. ama önce fümeye boyayıp duruşuna bakıcam yakışırsa satmam :)

by_hayali
10-05-2011, 08:49
Hallederiz yawrum.

tamam yavrum haberleşiriz zaten gelirsem mecbur yanımda olacaksın kaçarın yohhh :D

OmeR-FE
10-05-2011, 08:56
ula eyüplere geliniyi bizi aramiyisin he.

ahmet abinin dükkanın 2 sokak üstünde 3katlı binalar var orda oturuyom ben arasaydınız ya ..

Ne bileyim olm :)
Geç geldik zaten, öyle takıldık.
Bidahakine biraz daha erken geliriz, ararım görüşürüz.

tamam yavrum haberleşiriz zaten gelirsem mecbur yanımda olacaksın kaçarın yohhh :D

Aynen yawrum :D

nitrO_Oxide
10-05-2011, 09:02
Eyüp'ü çok beğendim ya.
En kısa zamanda tekrar geleceğiz :)

Bekleriz kardesim herzaman :icon_tup:

Dipnot:Mavi polonun fotolarını halen koymadın :D

Kardesım Senı Izmıte Beklıyoruz Artık :)

Valla Bız Ahmetle Bıyere Gıtmek Zorunda Kaldık Fazla Duramadım Yanınızda Ama Bıdahakıne Daha uzun Uzun Muhabbet Ederız :)

Gelicem kardesim cok istiyorum bende ahmetle bi kacamak yapıcas inş :)

HALUK
10-05-2011, 09:08
sanırsam pazar günü yine ordayız :)

cbrracingteam
06-08-2011, 11:08
arkadaşlar ortada çok büyük bi rezillik var sabahtan beri 13 kere aradım usta numaramı açmıyor çok seven arkadaşlar var burda prestijini düşürecek hareketlerde bulunuyor ulaşabileniniz varsa bana bi ulşatırsın ustayı yakında olsam gidicem yanına tokatta yaşıyorum ben ismim yunus emre yüce cep numaram 545 711 29 29 siz söyleyin ustaya o beni bilir ne hata yaptığını lütfen arkadaşlar cidden şuan çok mağdurum

ruudvan
06-08-2011, 18:18
arkadaşlar ortada çok büyük bi rezillik var sabahtan beri 13 kere aradım usta numaramı açmıyor çok seven arkadaşlar var burda prestijini düşürecek hareketlerde bulunuyor ulaşabileniniz varsa bana bi ulşatırsın ustayı yakında olsam gidicem yanına tokatta yaşıyorum ben ismim yunus emre yüce cep numaram 545 711 29 29 siz söyleyin ustaya o beni bilir ne hata yaptığını lütfen arkadaşlar cidden şuan çok mağdurum

tarıkla özgür sabah 9 dan 2 ye kadar ugraştılar kı 2 de bn geldım bnde yarım saat once cıktım dukkandan bırazdanda sanırım dukkanı kapatırlar gayette yogun bı gundu belkıde snn telefonunu açma deilde açamıyo olabilir .murat ustayı 3 kez gordum oda 1 er dakikadan acele sözler sarfetme.