PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zm 106&yj 106

ZM500
09-05-2011, 15:04
arkadaslar denemeler dostca olmustur yorumlarınız lutfen buna gore olsun.

ZM 500sarı:13.59 piston
YJ BALKOPUGU:13.59 PİSTONSUZ

YouTube - IMG 0008 (http://www.youtube.com/watch?v=6HOQhQzVf4M)

eser
09-05-2011, 15:05
çok güzel deneme oldu,bir kaç defa SNR yolu kapamasa daha da iyi olucaktı ZM ye maşallah

samuuu
09-05-2011, 15:15
iki aracada masallah zm 500 crm ımzalı yj bılmıyorum yanlıs anlasılmasın:D

eser
09-05-2011, 15:16
YJ de bakımlara ve fikir alışverişine CRM ye giden bir araç

samuuu
09-05-2011, 15:32
YJ de bakımlara ve fikir alışverişine CRM ye giden bir araç

kardeş araba sayılır ozaman::)

cenk_35
09-05-2011, 15:33
sonuc normal :) maşallah araclara ;)

Frank
09-05-2011, 15:35
piston farkı :)

orcunnn
09-05-2011, 16:05
piston olanda conta varmı onu merak ettim ama güzel deneme olmuş iki aracada maşallah

samuuu
09-05-2011, 16:28
piston olanda conta varmı onu merak ettim ama güzel deneme olmuş iki aracada maşallah

yok dostum

yaşar
09-05-2011, 16:31
ZM 500 maşallah ;) ;)

YJ yi kullanan ibrahim abimi ?

eser
09-05-2011, 16:42
ZM 500 maşallah ;) ;)

YJ yi kullanan ibrahim abimi ?

İbrahim abide kullandı,ama bu video da İbrahim abi değil benim ortağım RC nin eski sahibi Ersin

yaşar
09-05-2011, 16:46
Eser araçlarda tam olarak ne var ? .

Egzoz,düz boru, timing,chip yokmu ?

eser
09-05-2011, 16:49
YJ de eksoz,51 boru,timing,8200 limötörlü chip,flitre
ZM de de sölendiğine göre bunlara artı olarak birtep piston varmış

samuuu
09-05-2011, 16:50
Eser araçlarda tam olarak ne var ? .

Egzoz,düz boru, timing,chip yokmu ?
onlar cogu arabada var diye yazma geregı duymadık abi
artı olarak zm de portpolish ve hafif volan vardır.

yaşar
09-05-2011, 16:55
Tekrardan maşallh o zaman ;)

Yazılımı kim yapmış biliyormusun ?

Yazılımı orjinale,boruyuda 48 lik,egzoz'uda güzel birşey alırsa yan yana gider ZM ile :)

eser
09-05-2011, 16:56
Tekrardan maşallh o zaman ;)

Yazılımı kim yapmış biliyormusun ?

Yazılımı orjinale,boruyuda 48 lik,egzoz'uda güzel birşey alırsa yan yana gider ZM ile :)

yazılım biraz muallak kim yaptı nasıl yaptı bilgim yok :S

yaşar
09-05-2011, 16:56
onlar cogu arabada var diye yazma geregı duymadık abi
artı olarak zm de portpolish ve hafif volan vardır.

Her arabada olmuyor yazdıklarımız :) port polish ve piston varsa sonuç gayet normal ;)

aLperTunga
09-05-2011, 17:02
önce zm de artı olarak pıston dendı şimdide polish ve volan oldu bence specleri en üste doru düzgün yazın arkadaşlar..iki arada maşş. deneme güzel olmuş ama bence zm biraz erken basmş gibi :beuj: artı olarak 3. korna çok erken gelmiş..buna baağlı olarakta kornayı çalan araç erken basmış..bence aynı ada basılsın sonucun bununla alakası olmadıgı belli olur o zaman ;)

kutsal
09-05-2011, 17:05
denemede problem yok gibi gözküyoda specler doğru yazılırsa daha ıyı olur maşallah araclara

samuuu
09-05-2011, 17:07
önce zm de artı olarak pıston dendı şimdide polish ve volan oldu bence specleri en üste doru düzgün yazın arkadaşlar..iki arada maşş. deneme güzel olmuş ama bence zm biraz erken basmş gibi :beuj: artı olarak 3. korna çok erken gelmiş..buna baağlı olarakta kornayı çalan araç erken basmış..bence aynı ada basılsın sonucun bununla alakası olmadıgı belli olur o zaman ;)
zm 500 sohbet bolumunde tanıtıldı.once basma sonra basma dersenizde 2.videoyu eklemem gerek

aLperTunga
09-05-2011, 17:12
zm 500 sohbet bolumunde tanıtıldı.once basma sonra basma dersenizde 2.videoyu eklemem gerek

sohbet bölümünde tanıtılması bişey ifade etmez orda herkes görmeyebilir tanıtımını ama video koyarker detaylı specleri yazarsanız daha iyi olur..maşş zm çok iyi hızlanıyor..ama dediğim gibi 3. korna çok erken gelmiş yj geç basmış buda çok büyük bir etken..bu arada yj tek kişimi?

Alper_
09-05-2011, 18:01
maşallah araçlara zm iyi gitmiş :)

Murat
09-05-2011, 18:07
araçlara maşşallah.

geride kalan arkadaşın farlarında maşşallahı var. nur inmiş gbi geliyor arkadan :D

samuuu
09-05-2011, 18:30
YouTube - IMG 0009 (http://www.youtube.com/watch?v=rmyDrNPbev4)

zıpzıp
09-05-2011, 18:52
zm erken basmış gibi görünüyor 2. videoda herşey daha net

ZM500
09-05-2011, 18:54
her iki aracada masallah bizi kırmayıp gelen arkadaslara tesekkurler cok ıyı denemeler oldu

ZM500
09-05-2011, 18:56
dostum bırden fazla deneme oldu sonuclar hep boyleydı erken caldı gec caldıya takılma

eser
09-05-2011, 18:57
erken basma varmı bilmiyorum fakat sonuç hep aynı 2.5-3 boy

YouTube - IMG 0009 (http://www.youtube.com/watch?v=rmyDrNPbev4)

keşke YJ nin bırakmadığı video yu ekleseydin

eser
09-05-2011, 18:58
sohbet bölümünde tanıtılması bişey ifade etmez orda herkes görmeyebilir tanıtımını ama video koyarker detaylı specleri yazarsanız daha iyi olur..maşş zm çok iyi hızlanıyor..ama dediğim gibi 3. korna çok erken gelmiş yj geç basmış buda çok büyük bir etken..bu arada yj tek kişimi?

araçlar 2'ye 2 denediler ikisininde arka koltukları söküktü.

JDM VTİ
09-05-2011, 19:04
o xenonlar neden yanıyor anlamış değilim.

kapatsana ibrahim abi o xenonları neden arabaya yük bindiriyosun ..

PPR engineering
09-05-2011, 19:30
2. videoda bir direk oldu dediniz bırakınca bir direk olur tabiki gayet normaldir zm ye maşALLAH..yj de cok iyi bir araç ama speclerden dolayı fark olması bu kadar tabiki normaldir..

samuuu
09-05-2011, 19:48
araçlar 2'ye 2 denediler ikisininde arka koltukları söküktü.

arkadaslar zm nın arka koltukları sokuk degıldır.uydurma yorumlar yapmayalım lutfen
bız bu ısı zevk ıcın yapıyoruz gecılsekte videoyu koyarız sıkıntı yok.2-3 boy hıc fark olmadı bunu ıdda edıyosanızda speclerınızı tam bılelım o zaman.
ayrıca arac sahıbı ıle dostca denemelerımız olmustur lutfen yorumlara dıkkat edınız

eser
09-05-2011, 20:08
arkadaslar zm nın arka koltukları sokuk degıldır.uydurma yorumlar yapmayalım lutfen
bız bu ısı zevk ıcın yapıyoruz gecılsekte videoyu koyarız sıkıntı yok.2-3 boy hıc fark olmadı bunu ıdda edıyosanızda speclerınızı tam bılelım o zaman.
ayrıca arac sahıbı ıle dostca denemelerımız olmustur lutfen yorumlara dıkkat edınız

arka koltukların oturma yerleri yoktu!yarışı bire bir canlı izledik eğer 2 taş çatlasın 3 boy yoksa sen boy saymayı bilmiyorsun he daha da iddaa ediosan yarın akşam teke tek çıkılır bir araç daha olur o da cam car olur ???

ErK_aY
09-05-2011, 20:33
kac deneme oldu bilmem ama sonuc olarak 2 aracada basarılar. ;)

samuuu
09-05-2011, 21:05
kac deneme oldu bilmem ama sonuc olarak 2 aracada basarılar. ;)

tesekkurler dostum

samuuu
09-05-2011, 21:06
arka koltukların oturma yerleri yoktu!yarışı bire bir canlı izledik eğer 2 taş çatlasın 3 boy yoksa sen boy saymayı bilmiyorsun he daha da iddaa ediosan yarın akşam teke tek çıkılır bir araç daha olur o da cam car olur ???

sıkıntı yok en kısa zamanda arıcaz sızı senıde beklerız rolle snr le

wekoo
09-05-2011, 21:22
kimde ne war ben anlamadım...... azdaha kurcanalırsa egzantirik çıkıcak gibi geliyor bana...

ufuck
09-05-2011, 22:45

o arkadas snr nın sahıbı deıldır.. eskı plakası ıle rc nın sahıbıdir... ı

bu arada yj plakalı araç kullanan ıbo abının sol elı sakat we alcıdadır.. viteslerı o sekılde atılmıstır. :D :D zm de egzantirik yoksa benım arabam vtr :D :D

samuuu
09-05-2011, 23:00
o arkadas snr nın sahıbı deıldır.. eskı plakası ıle rc nın sahıbıdir... ı

bu arada yj plakalı araç kullanan ıbo abının sol elı sakat we alcıdadır.. viteslerı o sekılde atılmıstır. :D :D zm de egzantirik yoksa benım arabam vtr :D :D
zm yi yapan yer bellidir yanında calısıan ilhan kardeşimizde arkadaşlarrıdır.sorabılırler egzantrik varmı yokmu diye ama yakınca oda olucak

eser
09-05-2011, 23:01

ben SNR nin içindeydim ama SNR benim değil eski RC yeni GC benim arabam ama benim arabam standart sadece flitre var varsa bana denk arabanız çıkarız sıkıntı yok

34 vyj 86
10-05-2011, 09:48
Zm 500'nün koltukları sökük değildi diğer aracı bilmiyorum ama zm deydim...

samuuu
10-05-2011, 09:57
arkadaslar ZM 500 te piston,hafif volan,portpolish,13.59 kısa,51lıkduzboru,chip,kelebeck bogazı ıslı,smıto hava kıtı.supersprint son susturu.

arcaın kesınlıkle arka koltukları sokuk degıldır.aracta crm performans suat abinin ve alper abının emegı vardır.ınanmayanlar arar sorar.

herkes speclerini dogru yazsın portpolish varmı benzın katkılımı o varmı bu varmı herkes yazsın bilelim.

bu speclerle denemek ıstıyen varsa buyursun deneyelım DOSTCA hırsla degıl gecılsekde videoyu koyarız.;)

orcunnn
10-05-2011, 10:41
arkadaslar ZM 500 te piston,hafif volan,portpolish,13.59 kısa,51lıkduzboru,chip,kelebeck bogazı ıslı,smıto hava kıtı.supersprint son susturu.

arcaın kesınlıkle arka koltukları sokuk degıldır.aracta crm performans suat abinin ve alper abının emegı vardır.ınanmayanlar arar sorar.

herkes speclerini dogru yazsın portpolish varmı benzın katkılımı o varmı bu varmı herkes yazsın bilelim.

bu speclerle denemek ıstıyen varsa buyursun deneyelım DOSTCA hırsla degıl gecılsekde videoyu koyarız.;)

ben denemek isterim geçilme sansım baya var 2 vites 70 lerde denemeyi kabul edersen ben senle denemek isterim ne kadar geçilcegimi merak ediyorum kaçta bitiyor araç

yaşar
10-05-2011, 10:45
ben denemek isterim geçilme sansım baya var 2 vites 70 lerde denemeyi kabul edersen ben senle denemek isterim ne kadar geçilcegimi merak ediyorum kaçta bitiyor araç

Bak güzel deneme olur 70 de dene ama 2de 60 dada dene kimsenin hakkı kalmasın aradaki farkı bizde görelim :) :icon_tup:

İlk video koyuldugunda piston 13,59 yazılmıştı şimdi okuyorum aradaki fark cidden büyük.ayrıca arka koltukların oturma kısmını çıkarsan ne olur çıkarmasan ne olur yj sökmüş olsa bile birşey değiştirmez bunu konuşmaya bile deymez emin olun .

orcunnn
10-05-2011, 10:51
bak güzel deneme olur 70 de dene ama 2de 60 dada dene kimsenin hakkı kalmasın aradaki farkı bizde görelim :) :icon_tup:

Ilk video koyuldugunda piston 13,59 yazılmıştı şimdi okuyorum aradaki fark cidden büyük.ayrıca arka koltukların oturma kısmını çıkarsan ne olur çıkarmasan ne olur yj sökmüş olsa bile birşey değiştirmez bunu konuşmaya bile deymez emin olun .

ya arka koltugu sökse ne olur 106 koltugu 5 kg ya gelir ya gelmez :d

ya yaşar sen neden ben ugraşıyon :d:d:d:d ya 106 hp lik 1055 kg corsa gsi

dimi yani herneyse cihanlada tatlı bastık o gün sonuç gibi olmadıgı bil yani abicim daha gelirken sıkıntılı gelmişiz demekki normalde denemezdim ama o kadar yol gelmişsn sıkmasak olamazdı yani ama bu cumartesi yi iple çekiyom valla ...

halilkarakas
10-05-2011, 11:01
pejocular arasında kavga çıktı :D :D

maşallah araçlara demekki piston hafif volan farkediyormuş...ibrahim abide bişeyler yapsın artıkın :D

eser
10-05-2011, 11:02
Bak güzel deneme olur 70 de dene ama 2de 60 dada dene kimsenin hakkı kalmasın aradaki farkı bizde görelim :) :icon_tup:

İlk video koyuldugunda piston 13,59 yazılmıştı şimdi okuyorum aradaki fark cidden büyük.ayrıca arka koltukların oturma kısmını çıkarsan ne olur çıkarmasan ne olur yj sökmüş olsa bile birşey değiştirmez bunu konuşmaya bile deymez emin olun .

bize ogün sölenen eksantrik hariç herşey var.eğer bu modelse araba YJ gerçekten iyi yürüyor

YJ specler: 8200 limitörlü (copy) chip,51 düz boru,sonda tel maşa bir eksoz,carbon kazan flitre ve 13:59 kelebek te işlemli bunlar dışında başka hiçbirşey yok YJ de ibrahim abi yanımda şuan o söledi ben yazdım unutmadan ibrahim abi tek el gazlıo sol el sarılı :D

yaşar
10-05-2011, 11:03
ya arka koltugu sökse ne olur 106 koltugu 5 kg ya gelir ya gelmez :d

ya yaşar sen neden ben ugraşıyon :d:d:d:d ya 106 hp lik 1055 kg corsa gsi

dimi yani herneyse cihanlada tatlı bastık o gün sonuç gibi olmadıgı bil yani abicim daha gelirken sıkıntılı gelmişiz demekki normalde denemezdim ama o kadar yol gelmişsn sıkmasak olamazdı yani ama bu cumartesi yi iple çekiyom valla ...

Ya yaşar derken orcun ?

Seninle neden ugraşayım ben? alıp veremediğimiz birşeymi var,ben sadece güzel deneme olur dedim ama diğer aracın devrin dede bas illa kendi devrinde basma anlamında yazdım dostane olarak,sen bu yazdıklarımı nasıl anlıyorsan benide öyle görürsün,ben senin beni gördüğün gibi biri değilim bana karşı içinde bir sıkıntı varsa deneme sonuçda babamın oglu değilsin hırs yapıyorsan deneme geçilme korkun varsa deneme cumartesi iple çekiyorsan deneme,foruma girince herkeze birşeyler oluyor kullandıgın kelimeye bak ( ya yaşar sen benimle neden ugraşıyorsun vs vs vs ,denemezdim uzakdan geldigin için denedim çocukmuyum ben orcun konuştugun kelimelerine dikkat et benimle ilgili bir sıkıntın varsa telefon aç konuş sen bana burdan yazdıgın için bende sana burdan cevap veriyorum . . .

yaşar
10-05-2011, 11:05
bize ogün sölenen eksantrik hariç herşey var.eğer bu modelse araba YJ gerçekten iyi yürüyor

YJ specler: 8200 limitörlü (copy) chip,51 düz boru,sonda tel maşa bir eksoz,carbon kazan flitre ve 13:59 kelebek te işlemli bunlar dışında başka hiçbirşey yok YJ de ibrahim abi yanımda şuan o söledi ben yazdım unutmadan ibrahim abi tek el gazlıo sol el sarılı :D

İbrahim abi ne diyim sana elin kolun bir iyileşsin gözünü seveyim :)

Geçmiş olsun tekrardan akşama erken paydos edersem yanındayım yemekler senden çaylarda eser den :D :D

eser
10-05-2011, 11:07
İbrahim abi ne diyim sana elin kolun bir iyileşsin gözünü seveyim :)

Geçmiş olsun tekrardan akşama erken paydos edersem yanındayım yemekler senden çaylarda eser den :D :D

başımızın üstünde yerin var her zaman bekleriz

ufuck
10-05-2011, 11:10
bu konu neden bu kadar uzadı?????

benım aracımda hiç bişi yok firtle yok egzoz yok çip yok o yok bu yok timing yok,, o2 bozuk vuruntu bozuk,,, taşlama işlem falan yok işlerım dolasıyla daha yaptıramadım...

bu aksam zm500 arabayı beklıyorum orjınalle arasında ne kadar fark war görerım.... ???? bakalaım orjınalle arasında ne kadar fark war ???? arabam 34 DM SAXO MK1

SAĞ MARSPİYER CALINDI SONRA HAFIFLETMEK ICIN SOKTU DEMEYIN OLUR MUUU??

yaşar abım arabamı sen kullan bu gece hatta olurmu :):):)

eser
10-05-2011, 11:12

benım aracımda hiç bişi yok firtle yok egzoz yok çip yok o yok bu yok timing yok,, o2 bozuk vuruntu bozuk,,, taşlama işlem falan yok işlerım dolasıyla daha yaptıramadım...

bu aksam zm500 arabayı beklıyorum orjınalle arasında ne kadar fark war görerım.... ???? bakalaım orjınalle arasında ne kadar fark war ???? arabam 34 DM SAXO MK1

SAĞ MARSPİYER CALINDI SONRA HAFIFLETMEK ICIN SOKTU DEMEYIN OLUR MUUU

sakin ol saksocu bırak ZM yi GC ye gel deniyormuyuz bu akşam gelde bir saplıyım sana :D orjinal orjınale ;)

ufuck
10-05-2011, 11:13
sakin ol saksocu bırak ZM yi GC ye gel deniyormuyuz bu akşam gelde bir saplıyım sana :D orjinal orjınale ;)

senınle benım aramda öle bi muhabet bıle olamaz benı geçtın ya dha nıe ısrarr edıyorsun:D:D

eser
10-05-2011, 11:14
senınle benım aramda öle bi muhabet bıle olamaz benı geçtın ya dha nıe ısrarr edıyorsun:D:D

olum bırak şimdi geçmeyi harbiden akşam bi sıkalım farkı görelim flitreyi düzelttik bakım yaptık ne kadar fark edicek kafa burun yürürüz heralde flitre sıcak çekerken 1,5 açıodun

orcunnn
10-05-2011, 11:17
Ya yaşar derken orcun ?

Seninle neden ugraşayım ben? alıp veremediğimiz birşeymi var,ben sadece güzel deneme olur dedim ama diğer aracın devrin dede bas illa kendi devrinde basma anlamında yazdım dostane olarak,sen bu yazdıklarımı nasıl anlıyorsan benide öyle görürsün,ben senin beni gördüğün gibi biri değilim bana karşı içinde bir sıkıntı varsa deneme sonuçda babamın oglu değilsin hırs yapıyorsan deneme geçilme korkun varsa deneme cumartesi iple çekiyorsan deneme,foruma girince herkeze birşeyler oluyor kullandıgın kelimeye bak ( ya yaşar sen benimle neden ugraşıyorsun vs vs vs ,denemezdim uzakdan geldigin için denedim çocukmuyum ben orcun konuştugun kelimelerine dikkat et benimle ilgili bir sıkıntın varsa telefon aç konuş sen bana burdan yazdıgın için bende sana burdan cevap veriyorum . . .

oraya abi yazmayı unutmuşum ve bi gram içimde kötülük düşünmedim öyle söylerken ben asıl dosthane bi abi gibi takıldım sana ne olacak formda bana ben heryerde aynıyımdır yani bizde çocuk degil abi diyorsak saygımızdan bu yazı yakışmadı valla kırıldım ben denemekten hiç bir zaman korkmam bundan emin ol

ufuck
10-05-2011, 11:19
olum bırak şimdi geçmeyi harbiden akşam bi sıkalım farkı görelim flitreyi düzelttik bakım yaptık ne kadar fark edicek kafa burun yürürüz heralde flitre sıcak çekerken 1,5 açıodun

tmm kocacımmm sen ısteee benımkını sen, senınkını ben kullanıyım hatta :D :D

ben sultanahmete gıdıom turıst beklıyor hadı byby byby :D :D

miniks
10-05-2011, 11:24
Maşallah araçlara

sadece piston farkımı var

eser
10-05-2011, 11:56
Maşallah araçlara

sadece piston farkımı var

ZM: piston,hafif volan,portpolish,13.59 kısa,51lıkduzboru,chip,kelebeck bogazı ıslı,smıto hava kıtı.supersprint son susturu

YJ: 8200 limitörlü (copy) chip,51 düz boru,sonda tel maşa bir eksoz,carbon kazan flitre ve 13:59 kelebek te işlemli

fark olarak hafif volan,piston ve port polish var

eser
10-05-2011, 11:57
tmm kocacımmm sen ısteee benımkını sen, senınkını ben kullanıyım hatta :D :D

ben sultanahmete gıdıom turıst beklıyor hadı byby byby :D :D

yok ben kendi arabamı kullanırım sen kendi arabanı kullan bir görelim bu akşam iyileşme varmı ;)

aLperTunga
10-05-2011, 12:03
Ya yaşar derken orcun ?

pştt noluyo bakım burda :) yaşar orcunun klavyesi biraz hızlı vede biraz dengesiz yazıyor ben yazdıklarının %70 ini zor anlıyorum orcunun..o yüzden takılma orcun öyle bi adam değil her zaman saygısını gösteririr emin ol dediği gibi unutmuştur.. o yüzden sıkıntı yapma orcunu çok iyi tanıyorum ben..

miniks
10-05-2011, 12:05
Maşallah işlemler güzel

YJ bir kapak taşlatsa azcık sıkıştırma arttırsa da görsek farkı :)

JDM VTİ
10-05-2011, 12:06
ne specler çıktı be her iki araçtanda :)

yaşar
10-05-2011, 12:17
oraya abi yazmayı unutmuşum ve bi gram içimde kötülük düşünmedim öyle söylerken ben asıl dosthane bi abi gibi takıldım sana ne olacak formda bana ben heryerde aynıyımdır yani bizde çocuk degil abi diyorsak saygımızdan bu yazı yakışmadı valla kırıldım ben denemekten hiç bir zaman korkmam bundan emin ol

Ben senin bu yazdıgın yazıya hitaben yazdım yanlış yazdım diyorsan sıkıntı yok orcunn ama yazdıklarını kontrol et gözünü seveyim ;)

Yine söylüyorum 70 denersen 60 dada denemen 50 dede denemen lazım dostane anca böyle olur diğer türlü berbat olur .

Bende dostane yazdım bilesin saygılar :icon_tup:

orcunnn
10-05-2011, 12:22
sıkıntı yok be abicim deneriz neden denemeyelim sıkıntı olmaz

samuuu
10-05-2011, 12:52
ne zaman istersen deneyelim dostum her devirde deneriz.gecmek gecılmek onemlı degıl.videyouda koyarız.biz yj sahıbıyle dostca denemeler yaptık ıs uzadı.denemeye baslamadan oncede speclerımızı soyledık.orda 10 tane araba vardı bir yj dostumuz geldıkendısıne tesekkur ederız.533 432 22 29 denemek ıstedıgın zaman gunduzden haber ver dostum.speclerinide paylaş bizimle.

samuuu
10-05-2011, 12:56

SAĞ MARSPİYER CALINDI SONRA HAFIFLETMEK ICIN SOKTU DEMEYIN OLUR MUUU??

yaşar abım arabamı sen kullan bu gece hatta olurmu :):):)
dostum biz senden iki haftadır haber beklıyoruz aracın bos ise kagıthaneye gel cayımızı ıc tunelde deneyelım 5334322229 ulasabılırısn.

ufuck
10-05-2011, 13:36
dostum biz senden iki haftadır haber beklıyoruz aracın bos ise kagıthaneye gel cayımızı ıc tunelde deneyelım 5334322229 ulasabılırısn.

haber werdık ya sna yj iledenıceksın dıe.. o aksamkı arabaların hepsı bızımarabalar benımarabada ordaydı... ben sefaköyluyum bız bu aksam deneme yapıcaz ister gel ister gelme senın kararın sen arabanı denemek ıstıyorsun :):)

orcunnn
10-05-2011, 13:37

arkadaş su 106 toplayıp bide gebzey tarafına geçseniz bende biraz degişik 106 ile denemek isityorum bi tane onla sonucu biliyoruz gerçek başka 106 yada saxo ile denemek istiyorum

samuuu
10-05-2011, 13:41
haber werdık ya sna yj iledenıceksın dıe.. o aksamkı arabaların hepsı bızımarabalar benımarabada ordaydı... ben sefaköyluyum bız bu aksam deneme yapıcaz ister gel ister gelme senın kararın sen arabanı denemek ıstıyorsun :):)
niye rolle gelmedin o zaman şimdi konuşuyosun.gel gec vidoyuda koyalım.yok ben gecemem sen baska arabayla dene dıyosanda fazla yoruma gerek yok

eser
10-05-2011, 14:01
bu akşam biz kendi aramızda çıkıcaz amacımız benim aracımın bakımları bitti nasıl ne kadar gidiyor onu görmek gelmek istiyen olursa bekleriz

S16
10-05-2011, 14:09
MaşALLAH araçlara kazasız belasız..

samuuu
10-05-2011, 14:10
MaşALLAH araçlara kazasız belasız..
tesekkurler sagolun

samuuu
10-05-2011, 14:12
[QUOTE=eser;2279818]bu akşam biz kendi aramızda çıkıcaz amacımız benim aracımın bakımları bitti nasıl ne kadar gidiyor onu görmek gelmek istiyen olursa bekleriz[
nerde denıceksınz

eser
10-05-2011, 14:16
pm yolladım

orcunnn
10-05-2011, 14:17
[QUOTE=eser;2279818]bu akşam biz kendi aramızda çıkıcaz amacımız benim aracımın bakımları bitti nasıl ne kadar gidiyor onu görmek gelmek istiyen olursa bekleriz[
nerde denıceksınz

bencede nerde bende gelebilirm o yüzden yani kararlaştıralım iş çıkışı direk basayım geleyim

eser
10-05-2011, 14:18
pm yolladım orcunnn

ufuck
10-05-2011, 14:20
niye rolle gelmedin o zaman şimdi konuşuyosun.gel gec vidoyuda koyalım.yok ben gecemem sen baska arabayla dene dıyosanda fazla yoruma gerek yok

bi düşün bakalım nie :D :D

samuuu
10-05-2011, 14:22
korktun diye:D:D:D

eser
10-05-2011, 14:24

ufuk akşam kaçta müsait sin?

ufuck
10-05-2011, 14:28
korktun diye:D:D:D

yanımdakı kankam 135 kılo ağırlıgında we bagajımda konı amortisörler 4 çift ayakkabım we ewde tadılat olduğı için ufak vitrin wardı yenı alınan :D aksam gel orcunda gelıooo :):)

ufuck
10-05-2011, 14:30
ufuk akşam kaçta müsait sin?

orcunla telde konustum senın dukkanda buluşcazz panpa aksam 9 gibi

eser
10-05-2011, 14:35
ahahaha ben oldugum gıbı gelıcem tesisat koltuk alayı üstünde uyandırayım ufuck :D

orcunnn
10-05-2011, 14:40
ahahaha ben oldugum gıbı gelıcem tesisat koltuk alayı üstünde uyandırayım ufuck :D

bak ondan sonra geçerim sizi bak ona göre corsayı hafife almayın haberiniz olsun :) :) :)

eser
10-05-2011, 14:41
bak ondan sonra geçerim sizi bak ona göre corsayı hafife almayın haberiniz olsun

sıkıntı yok kanka ben arabamı roll moll için almadım sadece eğlence olsun maksat ben sağdan sağdan gitmeyi daha çok tercih ediyorum :P

ufuck
10-05-2011, 14:44
bak ondan sonra geçerim sizi bak ona göre corsayı hafife almayın haberiniz olsun :) :) :)

sen bızı geçersın zm500 de senı geçer kanka :D :D zm500 sende gel arkadasım :):) makara muhabbet yaparız... :):)

orcunnn
10-05-2011, 14:45
takılıyorum be kanka bende normalde sagdan gidiyorumda roling de benim için bi yaşam tarzı akşam video olucakmı sizde

eser
10-05-2011, 14:46
bende olmıycak,benim yaşam tarzımda trafik çok met ettiler bu rol işlerini bi deniyim bakalım dedım :D

ufuck
10-05-2011, 14:47
biz anlamayız kameradan falan tarzımız değil... sen ister çekk ister çekme karar senın :):)

orcunnn
10-05-2011, 15:11
video olsa daha iyi olur bu kadar muhabbetin üstüne denemleri de yayınlamak olmaz diye düşünüyorum

orcunnn
10-05-2011, 15:20
kanka ne oldu kaç araba hazırlandınız sadace ikinizmi suanda

Okan D.
10-05-2011, 15:25
sadece 106 saxo mu olucak nerde buluşılcaK zm ye de yj yede maşallah ikiside gerektiği gibi gitmiş

JDM VTİ
10-05-2011, 15:27
bnde varım bi aksilik olmazsa ilk deneyimi yapalım bakalım 306ile :)

eksiklerimle gelicem ona göre bilenmeyin bana:D

ufuğun hatrı için geliyorum:)

orcunnn
10-05-2011, 15:27
corsa gsi var

orcunnn
10-05-2011, 15:35
çok güzel gelin gelin ya azcık şenlik olsun bak taaaaaa gebzeden gelecem 306 olsun

JDM VTİ
10-05-2011, 15:38
çok güzel gelin gelin ya azcık şenlik olsun bak taaaaaa gebzeden gelecem 306 olsun

bi tek ufukla deniycem ben yalnız :)

benim arabam hazır değil çoktandır ısrar ediyor diye çıkıyorum yani.

başka kimseyle denemeye gelmiyorum malesef.

Alicanrs
10-05-2011, 15:39
bende gelmek isterim stock czt :D ilk rollinge çıkışım olcak kabul ederseniz :D sıkıntı bastı bayadır çıkmıorm :D

JDM VTİ
dipnot: nedeninide söyliyim, geçilmeye roll'e çıkmam ben eksiklerim varken.geçilip geçilmeyeceğim mechul orası ayrı fakat dediğim gibi sadece ufuğun hatrı için geliyorum. yanlış anlamayın hırs değil iddialı olmak bende ki..

orcunnn
ya bi deneriz canım gebzeden gelcem benle denemeyecen valla kırılırım eksik derken

Alicanrs
10-05-2011, 15:40
bi tek ufukla deniycem ben yalnız :)

benim arabam hazır değil çoktandır ısrar ediyor diye çıkıyorum yani.

başka kimseyle denemeye gelmiyorum malesef.

kanka senle bi deneyelim =) bakalm nolcak :D

JDM VTİ
10-05-2011, 15:41
filtrem yanıyor sarılı değil borusu radyatör hortumu yakıyor filtreyi deyiyor. oksijen sensörüyle enjektör temizliği yaptırmadım. benzin filtresini aldım daha taktırmadım.

stepnem dahi üzerinde benim arabanın :)

benim için gelmiyosun sonuçta :D kusura bakmayın tekrar;)

orcunnn
10-05-2011, 15:42
bende gelmek isterim stock czt :D ilk rollinge çıkışım olcak kabul ederseniz :D sıkıntı bastı bayadır çıkmıorm :D

sonuçta turbo besleme ama gerçekten stok olduguna inanıyorsan gel usta ya baya degişik bi tayfa oldu yanlız her çeşit var bakalım neler çıkıcak daha

JDM VTİ
10-05-2011, 15:42
kanka senle bi deneyelim =) bakalm nolcak :D

senle denersem orcun'la da denemem lazım ayıp olur adaş:D

Alicanrs
10-05-2011, 15:43
sonuçta turbo besleme ama gerçekten stok olduguna inanıyorsan gel usta ya baya degişik bi tayfa oldu yanlız her çeşit var bakalım neler çıkıcak daha

araçta filtre dahi hiç bişi yok ara boru bile 60mm deil :D sadece kat yok anadoludamı avrupadamı deneme ama:) avrupada ise eşlik edebililirim.. topu topu 150 hp cik 106 saxolar yarıcak :D

Alicanrs
10-05-2011, 15:44
senle denersem orcun'la da denemem lazım ayıp olur adaş:D

rhehe kanka filtre egsoz hiç bişi yok :D komple stock merak ettiğim için denemek istedim :D filtresi belki leştir kutu içi :D

orcunnn
10-05-2011, 15:44
avrupa da ufukla buluşacagım ilk tanışma olucak bakalım ne olucak

JDM VTİ
10-05-2011, 15:50
rhehe kanka filtre egsoz hiç bişi yok :D komple stock merak ettiğim için denemek istedim :D filtresi belki leştir kutu içi :D

senle her zaman deneyebiliriz zaten sıkıntı yok.

ama dediğim gibi sadece ufukla deniycem onunda değiştireceği şeyler var benimde ne verdiğini görürüz dedi tamam dedim bende. 1haftadır başımın etini yedi :D

JDM VTİ
10-05-2011, 19:23
gelişmeler nedir çıkıyo muyuz?

kimler geliyor şimdi

Melih-Ö
10-05-2011, 19:26
maşallah iki aracada :)

sinan-s
10-05-2011, 19:35
Maşallah araçlara..ZM zaten baya yüklü bir araç olduğunuı biliyoruz..:) YJ ile arasındakı fark gayet normal

ufuck
10-05-2011, 20:12
orcun geldı yanımda takılıyoruz birazdan yemek yicez hep beraber... zm500 beklenıyorsun ???

alican 306 gti si, olan fazla geç kalmayız sende gel yafrum :):)

Okan D.
10-05-2011, 20:31
nerde bulustunuz clıo rs e yer var mı muhabbet sohbet ıcın sıkıntı bastıda evde

sinan-s
10-05-2011, 20:48
nerde bulustunuz clıo rs e yer var mı muhabbet sohbet ıcın sıkıntı bastıda evde

ahahaha:D:D:D

cecen
10-05-2011, 22:19
çok güzel iki araca da maşallah