PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul/Maslak Ekspertiz Yardım

awesome
09-05-2011, 22:37
Arkadaşlar merhaba.İstanbul/Maslak civarında ekspertiz yaptırabileceğimiz önereceğiniz güvenilir bir yer var mı?(Motor+Kaporta)
Arac Audi marka.Doğuş oto artık ekspertiz yapmıyormuş galiba.
Paşaoğlu bu konuda uygun mudur?
Ekspertiz rakamları nelerdir?Yakın zamanda yaptıran varsa öğrenek isterim.

Not: 207RC nickli kuzenim emrah şuan istanbulda.kendisi muhtemelen yarın ekspertiz yaptıracağı için cevapları acil rica ediyorum.
teşekkürler:icon_tup:

Aykut106
09-05-2011, 22:40
Evet maslak taki dogus ekspertiz yapmıyordu.Karşıda başka bi plaza yapıyordu fakat 330 tl istedi ve randevuluydu.Sabah getir ancak öğlenden sonra alabilirsiniz demişti.

awesome
09-05-2011, 22:45
330 tl oldukça yüksek aslında.
paşaoğlu konusunda ne dersin?

Aykut106
09-05-2011, 22:49
Pasaoglu konusunda pek bi fikrim yok maalesef.

Schumi
09-05-2011, 22:52
Motoruna Paşaoğlu yada Audi WV üstüne bir serviste baktır. Paşaoğlunun alt katında Hunter RotBalans var. Arabanın altına ön düzenine şasesine baktır. Altındaki sorunları boya makinası ile göremezsin zaten. Kaportayıda tanıdık bir yere baktırırsın değişen boya için. En çabuk çözüm budur.

slowmotion
09-05-2011, 23:09
Motoruna Paşaoğlu yada Audi WV üstüne bir serviste baktır. Paşaoğlunun alt katında Hunter RotBalans var. Arabanın altına ön düzenine şasesine baktır. Altındaki sorunları boya makinası ile göremezsin zaten. Kaportayıda tanıdık bir yere baktırırsın değişen boya için. En çabuk çözüm budur.

istanbullu olmadığım için tanıdık yok maalesef, istanbuluda bilmiyorum. maslak sanayisinde expertiz yapan yer arıyorum. dynoyada çıkartacağım aracı. yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim...

Schumi
09-05-2011, 23:15
Dediğim Hunter RotBalans paşaoğluda tavsiye eder size. Hemen arkasındaki dükkan. Orada şasesine rotuna alt takımına baktırmadan araba almayın. Dyno'ya zaten Paşaoğlunda çıkarsınız. Birde gene paşada kompresyon ölçtürürsünüz. Araç TSI motorlumu? Kaporta boyacı tavsiye etmek isterdim ama mağlesef tanıdık yada referans olacak kimse yok. Oralarda meşhur Temelli Servis var ama bakarlar mı bilmiyorum. Paşaoğlu orayıda tanıyordur oranın tarifini yapamıycam tam aklımda değil.