PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buluşma :) ( 15 Mayıs PAZAR )

nitrO_Oxide
10-05-2011, 09:26
Arkadaslar merhaba :)

Havalar düzelir gibi oldu bu pazar (15 Mayıs) toplaşalım ,buluşalım diyoruz :)

Mekan güzel rahat rahat aracları cekip sohbet edebilecegimiz ,fotoğraf cekebileceğimiz bi mekan.Dileyen, vakti olan herkezi bekleriz.

YER : BİRLAS SEYRANTEPE MAĞAZASI

ADRES : Oto Sanayi Sitesi Çamlık Yolu Caddesi No:2 PK:34330 4.Levent

Saat: 13:00 - ~

-Low-Rider izinlidir-

aknnn
10-05-2011, 09:27
Teşekkür ederim kardeşim :)

by_hayali
10-05-2011, 09:27
Allah'tan bi mani gelmezse ordayız herkesi bekleriz çaya, çorbaya, Rot balansa :)

serqan23
10-05-2011, 09:28
bi terslik çıkmazsa ordayız... :)

aslan
10-05-2011, 09:29
akın selam nasılsın oradayız inşallah bir adet kutu içi filtre ayarlarmısın rica etsem o gün c4

aknnn
10-05-2011, 09:31
akın selam nasılsın oradayız inşallah bir adet kutu içi filtre ayarlarmısın rica etsem o gün c4

Ayarlırım model ve hacim detaylarını pm atarsan şimdiden hazırlarım ;)

aknnn
10-05-2011, 09:32
bi terslik çıkmazsa ordayız... :)

:) beklerim hatta olmazsa ahmetin orda toplanıp çıkarız

aknnn
10-05-2011, 09:32
Allah'tan bi mani gelmezse ordayız herkesi bekleriz çaya, çorbaya, Rot balansa :)

eywallah kardeşim sen mekan sahibi sayılırsın gelmemen ayıp olur ;)

ENGean
10-05-2011, 09:44
bı aksılık cıkmazsa bende gelırım, akın bızım 1.4 araclar ıcın fıltre kıtı ıcın bogazdan cıkan kısım 90derce dırsek yanı bulabılırmıyız :D konuda perte sarmasında :)

aknnn
10-05-2011, 09:50
bı aksılık cıkmazsa bende gelırım, akın bızım 1.4 araclar ıcın fıltre kıtı ıcın bogazdan cıkan kısım 90derce dırsek yanı bulabılırmıyız :D konuda perte sarmasında :)

ayarlarız kardeşim sen gel konuşuruz ;)

JDM VTİ
10-05-2011, 09:55
bi aksilik olmazsa ordayım bende :)

serqan23
10-05-2011, 09:59
:) beklerim hatta olmazsa ahmetin orda toplanıp çıkarız

o da olabilir. telefonun war bende. bi aksilik olmazsa pazar gunu arasırız toplu sekılde gıderiz :icon_tup::icon_tup:

aknnn
10-05-2011, 10:00
bi aksilik olmazsa ordayım bende :)

kardeşim geçen akşam son anda fark ettim seni mutlaka bekliyorum bizim ordan toplanıp çıkarız ;)

ENGean
10-05-2011, 10:07
akın sızın ordan(eyupten)cıkcagınız kesınlesırse bende oraya gelırım ilk once.. gercı c.tesı ararım ben senı yıne netlestırmek için.

aknnn
10-05-2011, 10:10
akın sızın ordan(eyupten)cıkcagınız kesınlesırse bende oraya gelırım ilk once.. gercı c.tesı ararım ben senı yıne netlestırmek için.

tamam kardeşim biz toplanıp çıkarız zaten sanırım çıkış anında 10 araba oluruz :D sende 11 olsun :D

emoro
10-05-2011, 10:13
anadoludan gelen varsa burdan toplanır gelrız:)

Frid
10-05-2011, 10:18
drift var ama ogün :(

nitrO_Oxide
10-05-2011, 10:20
drift var ama ogün :(

Valla o tarihte olduğunu görmedim desem :/

biz aksama kadar ordayız illa 1 de gelincek diye birsey yok :) drift donusude ugrayabilir isteyen

Frid
10-05-2011, 10:22
kısmet diyelim ozaman panpalarla karar verebilirsek uğrarız :D

CARBONDIZAYN
10-05-2011, 10:28
aha ben orda oturuyorum... :D

aknnn
10-05-2011, 10:29
aha ben orda oturuyorum... :D

:D zaten sen gelmessen ultra ayıp olur

nitrO_Oxide
10-05-2011, 10:59
Akın kardesim ayarlayabilirse Birlas tan şaka gibi indirimlerde olucak :D

htec
10-05-2011, 11:12
Frid sen gelirsen bende gelirim hertürlü :d

aknnn
10-05-2011, 11:57
Akın kardesim ayarlayabilirse Birlas tan şaka gibi indirimlerde olucak :D

kardeşim şirket üst yönetimi teklifi kabul etti hatta bi sonraki buluşma için senin fikrini açtım terasta bi barbekü partisi yapıcaz :D bu buluşma içinde rot balans ayarı için 24 tl olucak

JDM VTİ
10-05-2011, 12:01
ben yaptırıcam ihtiyacım var zaten rot balans ayarına.. :)

Low-Rider
10-05-2011, 12:02
kardeşim şirket üst yönetimi teklifi kabul etti hatta bi sonraki buluşma için senin fikrini açtım terasta bi barbekü partisi yapıcaz :D bu buluşma içinde rot balans ayarı için 24 tl olucak

Güzel fiyat.

Paspaslar içinde bir iskonto alsana , şöyle siyah mavilisinden bi takım:D

GKD
10-05-2011, 12:09
:D zaten sen gelmessen ultra ayıp olur

madem bütün 1.4 king ler geliyo bende gelim bari :D

GKD
10-05-2011, 12:10
anadoludan gelen varsa burdan toplanır gelrız:)

capitolde buluşabiliriz...

__FrK__
10-05-2011, 12:27
konuştugumuz gibi benım kamyonet muhtemelen çıkacak ve kısmetsede görüşücez kardeşim

OmeR-FE
10-05-2011, 12:48

Olm sen hani izmite geliyordun :D

Neyse, bi aksilik olmazsa bizde gelebiliriz buluşmaya.

by_hayali
10-05-2011, 12:50
Olm sen hani izmite geliyordun :D

Neyse, bi aksilik olmazsa bizde gelebiliriz buluşmaya.

ben oraya geliyorum dedim Akın aradı gidemezsin dedi, onlar gelsin dükkanda yemek vericem size dedi :D
bende sana mesaj atacaktım şimdi buraya gelin diye :o

nitrO_Oxide
10-05-2011, 12:56

Çaf çufff çatara patara ? :D

by_hayali
10-05-2011, 12:57
Çaf çufff çatara patara ? :D

yok la çatara patara, tıss tıss gelirim anca :D

aslan
10-05-2011, 12:58
akınn süpriz yapacakmış bizlere o gün ;)

aknnn
10-05-2011, 12:59

baba büyüksün :D bekleriz kardeşim

Güzel fiyat.

Paspaslar içinde bir iskonto alsana , şöyle siyah mavilisinden bi takım:D

geldiğinde bi çağresine bakarız özgür sorun yok :D

ben yaptırıcam ihtiyacım var zaten rot balans ayarına.. :)

pazar sabahı toplanıp gelicez zaten ilk senin ayarları yaparız :D

konuştugumuz gibi benım kamyonet muhtemelen çıkacak ve kısmetsede görüşücez kardeşim

tamamdır kardeşim mutlaka bekliyorum mümkünse kamyonetle gel :D

aknnn
10-05-2011, 13:03

ahmetle senden mutlaka bekliyoruz morukcum :)

akınn süpriz yapacakmış bizlere o gün ;)

elimizden ne gelirse yaparız sorun yok :)

nitrO_Oxide
10-05-2011, 13:08

Nekadar catara patara okadar denetim notu :D

serqan23
10-05-2011, 13:10
akın birlasla konusmus :D buluşmaya gelecek araçların depolarınıda dolduracakmış :D :D :D

şaka bi yana bende gelmısken bı rot balans yaptıriim bari :)

hasan çağri
10-05-2011, 13:21
capitolde buluşabiliriz...

Saat kaç gibi buluşulur orda?

BAR22
10-05-2011, 13:22
brigstone adrenalin lastiklerde yüzde 70 vara indirim olucak diyolar doğrumu :D :D

ENGean
10-05-2011, 13:41

gel kanka gelde elin boş gelme :D

JDM VTİ
10-05-2011, 13:48
aynen sabahtan benim işi hallederiz hemen :D

faruk kamyonetle gelmezsen seni vururum yavrucum, sabahtan gel bizimle sende.

__FrK__
10-05-2011, 13:49
aynen sabahtan benim işi hallederiz hemen :D

faruk kamyonetle gelmezsen seni vururum yavrucum, sabahtan gel bizimle sende.

:D:D senı arkaya baglayıp drift yapıcaz :D

JDM VTİ
10-05-2011, 13:50
hzuahuzaha gelde senin arabanın sesini nasıl bastırıyorum airmass'ımla gör, bide ağzına patlatıcam egzosu yandın sen :D :D

ef186
10-05-2011, 13:51
15 Mayıs-İnternet sansürü protestoları listesi
İSTANBUL için;
Yer: İstiklal Caddesi Galatasaray Meydanı.
Zaman: 15 Mayıs Pazar-14:00
Etkinlik Sayfası: Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/event.php?eid=172385696149350)
……………………………………………………………………………..

__________________________________________________ _________
ANKARA için;
Yer: Kuğulu Park
Etkinlik Sayfası: Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/event.php?eid=223821147633841)

İZMİR için;
Yer: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Sevinç Pastanesi Önü
Etkinlik Sayfası: Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/event.php?eid=202179733154246)

BURSA için;
Yer: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Nilufer Kent Konseyi Önu
Etkinlik Sayfası: İnternet Filtrelenmesine Karşı Yürüyüş/Eylem (İnternetime Dokunma) | Facebook (http://www.facebook.com/event.php?eid=198423826866687)

ESKİŞEHİR için;
Yer: Adalar Migros Önü

…………………………………………………………………………….
ÇANAKKALE için;
Yer: Cumhuriyet Meydanı
Etkkinlik Sayfası: Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/event.php?eid=180649838653632)

KOCAELİ için;
Yer: Seka Park
Etkinlik Sayfası: Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/events/create.php?eid=168653866525783)

KIRKLARELİ için;
Yer: Kırklareli İstasyonaltı Konser Alanı

nitrO_Oxide
10-05-2011, 13:55
15 Mayıs-İnternet sansürü protestoları listesi
İSTANBUL için;
Yer: İstiklal Caddesi Galatasaray Meydanı.
Etkinlik Sayfası: Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/event.php?eid=172385696149350)

Bizde ordan protesto ederiz abi :)

1 mayısta işçi bayramıydı ama s2k lar toplandı :D

__FrK__
10-05-2011, 13:57
bu sansuru isteyenın kullanacagı acıklandı oncekı zorakı olacagı hakkındakı bılgıler hurafe ıdı

ef186
10-05-2011, 13:58
bu sansuru isteyenın kullanacagı acıklandı oncekı zorakı olacagı hakkındakı bılgıler hurafe ıdı

keske oyle olsa ... ama degil neyazikki :o

__FrK__
10-05-2011, 14:00
keske oyle olsa ... ama degil neyazikki :o

bununla la ılgılı resmi yazı varmı abi

Low-Rider
10-05-2011, 14:12

Bazı şeyleri öngörebilmek , anlayabilmek için resmi yazıya ihtiyaç yok

SekoLive
10-05-2011, 14:14
arkadaşlar buluşma cok güzel olur fakat bence taksimdeki sansür olayına destek vermeliyiz sonucda hepimiz internetle haşir neşir olan insanlarız hepimizin ortak alanıdır. yarın bi gün bu sitelere giremediğimizde keşkeler fayda etmeyecekdir.

__FrK__
10-05-2011, 14:20
Bazı şeyleri öngörebilmek , anlayabilmek için resmi yazıya ihtiyaç yok

kanka çok karamsar olmayalım hala demokrasi ile yönetiliyoruz çok şukur; bu da resmi basın özeti: Bilgi Teknolojileri ve letiim Kurumu Bakan Dr. Tayfun Acarer, Gvenli nternet Hizmeti dzenlemesi ile ilgili basn toplants (http://www.tk.gov.tr/Etkinlikler/Ulusal_Etkinlikler/basin-toplantilari/2011/bt05052011.htm)

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer,

Güvenli İnternet Hizmeti düzenlemesi ile ilgili basın toplantısı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer, 5 Mayıs 2011 tarihinde basın toplantısı yaparak Güvenli İnternet Hizmeti hakkında bilgi verdi. Çok sayıda basın mensubunun katıldığı toplantıda Dr. Tayfun Acarer, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı İnternet Dairesi Başkanı Osman Nihat Şen ile birlikte soruları da cevaplandırdı.

1- Güvenli İnternet Hizmeti nedir?

Güvenli İnternet Hizmeti Erişim Sağlayıcılar tarafından altyapısı oluşturularak isteyen kullanıcıların İnternet’ten güvenli hizmet alma seçeneğidir.

2- Güvenli İnternet Hizmeti düzenlemesinin hukuki dayanağı nedir?

Elektronik Haberleşme Kanunu uyarınca çıkarılan Tüketici Hakları Yönetmeliği’nin İnternetin Güvenli Kullanımı başlıklı 10.maddesi, İşletmecilere İnternetin Güvenli Kullanımına yönelik ücretsiz alternatif hizmet sunma yükümlülüğü getirmektedir. Diğer taraftan Türkiye’de İnternet’in güvenli kullanımına yönelik şikâyet ve talepler doğrultusunda Güvenli İnternet Hizmeti ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Bu nedenle, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 22/02/2011 tarihli ve 2011/DK-10/91 sayılı Kurul Kararı ile “İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar” belirlenmiştir.

3- Güvenli İnternet Hizmeti ne zaman faaliyete geçecektir? Güvenli İnternet Hizmeti’nin getirdiği yenilikler nelerdir?

Halen sunulan internet hizmetine ilave olarak, işletmeciler 22 Ağustos 2011 tarihinden itibaren, isteyen kullanıcıların tamamıyla özgür iradeleri ile seçebilecekleri alternatif Güvenli İnternet Hizmeti sunacaklardır.

Söz konusu hizmet, halihazırda birçok işletmeci tarafından ücret karşılığı sunulan filtreleme hizmetlerine veya ücretli filtreleme programlarına alternatif olarak sunulacak seçenekli, abonelerin istedikleri takdirde kullanabilecekleri ücretsiz bir filtreleme hizmeti olacaktır.

4- Güvenli İnternet Hizmeti’ni almak zorunlu mudur?

Güvenli İnternet Hizmeti bir zorunluluk olmayıp, talep eden aboneler alabilecek, talep etmeyenlerin İnternet erişimlerinde ise mevcut duruma göre hiçbir değişiklik olmayacaktır.

Bu hizmeti alıp almama, seçip seçmeme konusunda kullanıcıların rızası esas olup, tam bir özgürlük mevcuttur.

5- Bu uygulama ücretli midir?

Bu uygulama ücretsizdir.

6-Güvenli İnternet Hizmeti ile kullanıcılar sınıflandırılacak/sınırlandırılacak mıdır?

Bu hizmetle İnternet kullanıcıları sınıflandırılmamakta, bilgiye erişim kısıtlanmamaktadır.

7- Kullanıcılar Güvenli İnternet Hizmeti’nde yer alan profilden yalnızca birisini mi seçebilecekler?

Hayır, istemeyen kullanıcının herhangi bir seçim yapması zorunlu değildir. Kullanıcı istediği zaman bir web sayfası üzerinden istediği profile geçiş yapabilecektir. Kullanıcı, Güvenli İnternet Hizmetini seçse dahi istediği an filtresiz İnternet hizmetine de erişebilecektir. Tek bir profili kullanma zorunluluğu diye bir durum olmayacaktır.

8- Güvenli İnternet Hizmeti’nin seçilmediği durumda ne olacaktır?

Güvenli İnternet Hizmetini tercih etmeyen kullanıcının İnternet erişiminde mevcut duruma göre hiçbir farklılık olmayacaktır. Güvenli İnternet Hizmeti’ni seçmeyen kullanıcı zaten kullandığı İnternet hizmetini aynen kullanmaya devam edecektir.

9- Güvenli İnternet Hizmeti hangi profillerden oluşmaktadır?

Güvenli İnternet Hizmeti, mevcut Standart profile ilave olarak, çocuk profili, aile profili ve yurtiçi profilinden oluşacaktır.

Çocuk Profili Kurum tarafından işletmecilere gönderilen alan adı, IP adresi ve portlara erişimin sağlandığı profildir.

Aile Profili Kurum tarafından işletmecilere gönderilen alan adı, IP adresi port ve ve web proxy sitelerine erişimin sağlanmadığı profildir

Yurtiçi İnternet Profili Kullanıcının sadece yurtiçinde barındırılan ve Kurum tarafından tarafından işletmecilere gönderilen alan adı, IP adresi ve portlara erişimin sağlandığı profildir.

Standart profil, kullanıcının erişebileceği İnternet site ve uygulamalarına ait bir sınırlamanın olmadığı, mevcut (şu anki) İnternet’e erişim sağlanan profili ifade etmektedir.

10- Güvenli İnternet Hizmeti’nin dünyada örneği var mıdır?

Güvenli İnternet Hizmeti tamamen özgür irade ile kişisel tercihler doğrultusunda talep edilecek bir hizmettir. Hem Ülkemizde, hem de dünyada İnternet Servis Sağlayıcıları kullanıcılarına benzer hizmetler sunmaktadırlar. Avrupa Konseyi ve Avrupa Birliğinin bu konuda tavsiye kararları olduğu gibi, Avustralya, İngiltere, İsviçre, İspanya ve Japonya’da benzer uygulamalar yapılmaktadır.

11- Ailelerin seçebileceği internet filtreleme sistemleri mevcutken neden yeni bir sistemin hazırlanmasına gerek duyuldu?

Şu anda sunulan mevcut hizmetlerin büyük çoğunluğu ücretli ve belirli kullanım zorlukları içermektedir. Bu konuda vatandaşlarımızdan gelen yoğun şikayetler ve istekler doğrultusunda, kullanımı kolay ve ücretsiz olarak sunulacak alternatif bir hizmet olarak “Güvenli İnternet Hizmeti” hazırlanmıştır.

12- Profiller arası geçiş nasıl olacaktır? Herhangi bir Profilden Başka Bir Profile Geçmek İsteyince Ne yapmak Gerekecektir?

İsteyen İnternet kullanıcısı Güvenli İnternet Hizmetini seçse dahi istediği an filtresiz İnternet hizmetine de erişebilecektir. Bu hususta herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.

Güvenli İnternet Hizmetini alan kullanıcı, profiller arası geçişleri istediği an yapabilecektir. Örneğin bir evde çocukların İnternet kullanımı sırasında “çocuk profili” seçilebileceği gibi, yetişkinlerin internet kullanımları sırasında “standart profil”e kolayca geçilebilecektir.

13- Güvenli İnternet hizmetinde yasaklı sitelere girenler tespit edilecek midir?

Güvenli İnternet hizmetinde kullanıcıların İnternet erişimleri hiçbir şekilde tespit edilmeyecektir.

14- Güvenli İnternet Hizmetinin Kelime Grupları ve Alan Adları İle İlişkisi Nedir?

Basında birkaç gündür tartışılan “kelime grupları ve alan adları” ile Güvenli İnternet Hizmetinin hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

15-Basında Tartışılan Kelime Grupları Hakkında Açıklama Yapar mısınız?

21 ve 27 Nisan 2011 tarihlerinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından yer sağlayıcılara gönderilen elektronik posta ekinde yer alan kelime grupları ve alan adları kesinlikle yasaklı liste değildir.

Söz konusu liste, yapılan çalışma, gelen ihbar ve şikâyetlerin incelenmesi ve birçok yer ve içerik sağlayıcının yardım talebi üzerine oluşturulmuştur. Bu bildirim işlemi; ilgili Kanun gereği içerik düzenlemesi gerektiren İnternet sitelerinin tespitinde kolaylık sağlanarak erişim engelleme tedbirine ihtiyaç duyulmamasını sağlayan, bu İnternet sitelerinin ‘öz denetim – self regulation’ yönelik bir işbirliği sürecinden ibarettir.

16-Belirtilen Kelimeler Alan Adlarında Kullanılamayacak mıdır?

Kullanımı yasaklanan ve otomatik filtreleme yapılacak herhangi bir kelime yoktur.

nitrO_Oxide
10-05-2011, 14:25
Hocam konu nereye geldi ya :)

__FrK__
10-05-2011, 14:26

kanka hakkınızı helal edin Birlas da görüşmek üzere :)

Muharrem C.80
10-05-2011, 14:27

sesli güldüm:D:D

by_hayali
10-05-2011, 14:28
protesto için pazar günü birlastayız :)
rot balansı bozuk olanları öncelikli bekliyoruz BİLGİSAYARLI ROT BALANS :D

ef186
10-05-2011, 15:10

resmi yazidan ote yapilicak olan teknik calismanin ne oldugunu biliyorum diyelim .
Soleki paket olusturmak icin sistemde yapilacak olan degisiklikle zaten standart pakette kalsanda kalmasanda artik filtre ve takip altinda oluyorsun cunku ana muslugun onune koydugun filtre tum havuza giren cikan suyu suzmek durumunda ...

ayrica olayin ozu de filtre degil benim gorusume gore ben btk yada benzer herhangi kurumun yargi karari onayi vs.. almadan kapatma engelleme bloke etme hakkina sahip olmamasi gerektigini dusunuyorum ...

Ayrica cocuk paketininde cocuklar icin suan kullanilan internetten daha tehlikeli olucagini cocugu olan arkadaslarimiza hatirlatmak isterim guvenli sanmasin kimse bunlar cook buyuk yalanlar ... Arac olarak kullanilan cocuklar amacc ap ayri ..

aknnn
10-05-2011, 21:02
protesto için pazar günü birlastayız :)
rot balansı bozuk olanları öncelikli bekliyoruz BİLGİSAYARLI ROT BALANS :D

Aynen bilgisayarlı :-)

mirafiori
10-05-2011, 21:03
arda hiç haberde vermiyon insan bi söler dimi :D
akıncım hello sanada :D

inşallah ordayım :)

aknnn
10-05-2011, 21:09
arda hiç haberde vermiyon insan bi söler dimi :D
akıncım hello sanada :D

inşallah ordayım :)

Buyur gel kardeşim zaten toplanıp geçeriz Ahmetin dükkânda

sinan-s
10-05-2011, 21:11
Bu yerı tam anlayamadım ben..Bir aksılık olmazsa gelmeyı düşünüyorum ama :)

aknnn
10-05-2011, 21:14
Bu yerı tam anlayamadım ben..Bir aksılık olmazsa gelmeyı düşünüyorum ama :)

Seyrantepede ama ben yinede bugünden telimi yazım bulamayan arkadaslarimizda arayabilir 05416452546 :D

bugra_0101
10-05-2011, 21:14

giderken haberleşelim bende gelebilirim :)

mirafiori
10-05-2011, 21:33
Buyur gel kardeşim zaten toplanıp geçeriz Ahmetin dükkânda
tamam öyle yaparız akın :)
görkem (bilen) sınav zamanınımı bulmuş diyor :D ben geldiğimde bir buluşmada benim için yapsın diyor :D

aknnn
10-05-2011, 21:40
tamam öyle yaparız akın :)
görkem (bilen) sınav zamanınımı bulmuş diyor :D ben geldiğimde bir buluşmada benim için yapsın diyor :D

Haberlesiriz arda :)
Gorkem içinde bişey ayarlamaya calisirim :D

Turk-Look
10-05-2011, 22:02
,fotoğraf cekebileceğimiz bi mekan.

+1

Bu fon'u kullanabilirsiniz mesela..

http://img96.imageshack.us/img96/6696/burasistanbul.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/96/burasistanbul.jpg/)

ihsankuzular
10-05-2011, 22:27
Rot balans ihtiyacim yok ama orda olcam :D

<<buğra>>
10-05-2011, 22:47
İşe gitmeden önce bende uğrarım, haftaiçi jantı düzelttiricem
rot balans ayarı lazım muayene öncesinde...

Eyüp ve çevresinden gelen varsa birlikte gidelim...

aknnn
10-05-2011, 22:54
İşe gitmeden önce bende uğrarım, haftaiçi jantı düzelttiricem
rot balans ayarı lazım muayene öncesinde...

Eyüp ve çevresinden gelen varsa birlikte gidelim...

bende Eyupe oturuyorum ki zaten burda toplanıp cikicaz kismetse :)

<<buğra>>
10-05-2011, 22:59
bende Eyupe oturuyorum ki zaten burda toplanıp cikicaz kismetse :)

nereden kaçta çıkıcaksınız, belli mi?
bende katılırım...

RottingChrist
10-05-2011, 23:10
semtten taşındık organizasyonlara başladınız. ben direk gelirim zaten balans ihtyacım vardı kaçırmayalım fırsatı.

JDM VTİ
10-05-2011, 23:18
gel gel timur abi bizim ortam zaten rahat edersin:)

RottingChrist
10-05-2011, 23:30
Biliyorum ben o tayfayi gorusuruz insallah

arfy
11-05-2011, 00:34
allahtan bi mani çıkmazsa tabi kide ordayız .. 2 x cupra bide dandik turbo teg şeklinde :D izmit tayfasından gelicek arkadaşlarımızı mutlaka bekliyoruz .. söylemeden geçemicem akınla telefonda konuştuğumuzda özellikle sparco ürünlerde çok güzel indirim sağladığını söylemişti , herkesin bilgisine :)

akınım bana bi rot bide balans borcun var o günden biliyosun dimi :p

CARBONDIZAYN
11-05-2011, 00:55
aknnn ben geceden oraya bırakırım arabamı :D :D yoksa yer bulamıcaz anlaşılan .. ön taraf tam ortaya koyarım .. :D

by_hayali
11-05-2011, 07:46
çok güzel indirimler ve keyifli bir pazar günü bizi bekliyor OZ,SPARCO,K&N vs. tüm markalarda %30 civarında bir indirim söz konusu o güne özel bunlara + olarak ayrıca rot balans 24 tl :)
kurupasta çay kahve ve kolalar beleş :D

Arif bu arada dandik TEG demek hee, bijonlarını gevşek bırakırım :D

Low-Rider
11-05-2011, 07:48
tarçınıda getirin o zaman:D

ENGean
11-05-2011, 07:49
aknnn ben geceden oraya bırakırım arabamı :D :D yoksa yer bulamıcaz anlaşılan .. ön taraf tam ortaya koyarım .. :D

hehehe mantıklı :D

by_hayali
11-05-2011, 07:51

yavrum milletin ayakkabılarına bi zarar gelmesini istemiyoruz biliyosun :D ahaaha

Low-Rider
11-05-2011, 07:53
ya o pastayı gördü mü ayakkabı mı tanır:D

aknnn
11-05-2011, 08:16
allahtan bi mani çıkmazsa tabi kide ordayız .. 2 x cupra bide dandik turbo teg şeklinde :D izmit tayfasından gelicek arkadaşlarımızı mutlaka bekliyoruz .. söylemeden geçemicem akınla telefonda konuştuğumuzda özellikle sparco ürünlerde çok güzel indirim sağladığını söylemişti , herkesin bilgisine :)

akınım bana bi rot bide balans borcun var o günden biliyosun dimi :p

ne demek kardeşim ne zaman istersen gel ayarlarını yaparız senin :D

tamamdır ben bekçiye sölerim yardımcı olur sana :D

aknnn
11-05-2011, 08:18
çok güzel indirimler ve keyifli bir pazar günü bizi bekliyor OZ,SPARCO,K&N vs. tüm markalarda %30 civarında bir indirim söz konusu o güne özel bunlara + olarak ayrıca rot balans 24 tl :)
kurupasta çay kahve ve kolalar beleş :D

Arif bu arada dandik TEG demek hee, bijonlarını gevşek bırakırım :D

kanka güzel bi pazar günü geçirelim dün konuştuğum projeyide sunucam sonrakine terasta barbekü kısmetse :D boğaz manzaralı sayılır 2.köprünün ayakları gözüküyor :D

güzel fikir sende makineyi getirirsin dimi özgür :D

nitrO_Oxide
11-05-2011, 09:14

Başımıza bela alamayız kardesim :D

arfy
11-05-2011, 10:15
kanka güzel bi pazar günü geçirelim dün konuştuğum projeyide sunucam sonrakine terasta barbekü kısmetse :D boğaz manzaralı sayılır 2.köprünün ayakları gözüküyor :D

senin mantıkla bizim evde deniz manzaralı :D okuturum her türlü 1 milyon dolara :D

altı üstü adalar görünüyo uzaklardan , çok uzaklardan :D

aknnn
11-05-2011, 10:51
senin mantıkla bizim evde deniz manzaralı :D okuturum her türlü 1 milyon dolara :D

altı üstü adalar görünüyo uzaklardan , çok uzaklardan :D

:D kanka zaten ev konusunda canım sıkkın bana bi el verde ev alalım :D

by_hayali
11-05-2011, 10:53
:D kanka zaten ev konusunda canım sıkkın bana bi el verde ev alalım :D

bizim evde görüyo 2. köprünün bacaklarını :D satarım güzel paraya

aknnn
11-05-2011, 10:59
bizim evde görüyo 2. köprünün bacaklarını :D satarım güzel paraya

kanka arda konunun başlığımı değiştirdi ne yaptı :D

AhmetYılmaz
11-05-2011, 13:19
Yer olarak tam nereydi ya ? Uyarsa bende gelirim.

OmeR-FE
11-05-2011, 13:38
Büyük bi aksilik olmazsa gelicem.
Öyle veya böyle gelicem yani :)

aknnn
11-05-2011, 14:00
Yer olarak tam nereydi ya ? Uyarsa bende gelirim.

seyrantepede bulamam dersen telefon bilgilerini yazdım ararsan yardımcı olurum ;)

Büyük bi aksilik olmazsa gelicem.
Öyle veya böyle gelicem yani :)

buyur gel iyi bi objektife ihtiyacımız var :D

AhmetYılmaz
11-05-2011, 14:14
Abi bulurumda şöyle açık adres olarak tarif etsen iyi olur. :)

aknnn
11-05-2011, 15:40
Abi bulurumda şöyle açık adres olarak tarif etsen iyi olur. :)

eğer sanayi mahallesini biliyosan ordan seyrantepeye bi yan yol gider o yolu takip ettiğin zaman direk bizim mağazanın önünden geçiyor ;)

AhmetYılmaz
11-05-2011, 18:58
He tamam ben anladım abi. 3 sene önce falan 206 mıza lastik koyduk orda. :) aksilik olmazsa ordayım.

mirafiori
11-05-2011, 19:12

o gelirse ben kesin gelmiyorum :D

GKD
11-05-2011, 23:15
Saat kaç gibi buluşulur orda?

11,30 12 ideal...

GKD
11-05-2011, 23:17
gel kanka gelde elin boş gelme :D

ne istiyorsun panpa..:)

aknnn
12-05-2011, 08:14
o güne özel brıdgestone ve lassadan güzel hediyeler bekliyoruz sabah sabah bölge sorumlusuyla görüştüm :D

nitrO_Oxide
12-05-2011, 08:20
o güne özel brıdgestone ve lassadan güzel hediyeler bekliyoruz sabah sabah bölge sorumlusuyla görüştüm :D

Akın ben S giyiyorum biliosun dimi :D

aslan
12-05-2011, 08:24
akın benim filtre hazır mı?

aknnn
12-05-2011, 08:26
Akın ben S giyiyorum biliosun dimi :D

senin bedeneni bilmem mi yavrum ayıpsın :D

akın benim filtre hazır mı?

hazır kardeşim ;)

ENGean
12-05-2011, 09:39
ne istiyorsun panpa..:)

nys sımdılık sen gel yeter,bişeye gerek yok :) ;)

aknnn
12-05-2011, 11:03
ahmetle konuştum şimdi turbo braodwayimizinde lansmanını yapıcaz kısmetse pazar günü :D

nitrO_Oxide
12-05-2011, 16:19
ahmetle konuştum şimdi turbo braodwayimizinde lansmanını yapıcaz kısmetse pazar günü :D

hadi bakalım :D

__FrK__
12-05-2011, 16:55
iyi bi fotocu bulunda kanka benim kamyonetin ve sedan vtı mızında lansmanı var :D

by_hayali
12-05-2011, 16:56
oooo lansman çok olacak anlaşılan :D hadi bakalım benimde bi süprizim var

__FrK__
12-05-2011, 17:12

hacım sen cıkardın mı arabayı bu arada

aknnn
12-05-2011, 18:03

walla kanka özgürden makineyle gelmesini rica ettim izmitden ömeri ısrarla davet ettik ama bi cevap gelmedi bi çoğunluk oluşturalım :D

kolaylı
12-05-2011, 18:06
Cok Guzel Bı Bulusma Olucaga Benzıyor Ben Gelemıyorum :(
Ömer Gelıcek Kısmetse Orda Olucak Pazar Gunu

aknnn
12-05-2011, 18:45
Cok Guzel Bı Bulusma Olucaga Benzıyor Ben Gelemıyorum :(
Ömer Gelıcek Kısmetse Orda Olucak Pazar Gunu

mustafa senin için yineleriz canını sıkma ama fc yi istiyoruz :)

by_hayali
12-05-2011, 22:41

çıkardım kardeşim soft mod geziyorum 1 ay kadardır :)

aknnn
13-05-2011, 07:38

lansman araçlarına özel yer ayarlıycaz o yüzden siz erken gelin :D

__FrK__
13-05-2011, 08:51
walla kanka özgürden makineyle gelmesini rica ettim izmitden ömeri ısrarla davet ettik ama bi cevap gelmedi bi çoğunluk oluşturalım :D

Özgür duy bizi makınanı da al gel kardeşim size en yakısıklı GF yi getiricem :D
pazar tamamlanmış olacak tabi inceden şöylee :D

http://i20.servimg.com/u/f20/13/80/69/70/12052010.jpg

çıkardım kardeşim soft mod geziyorum 1 ay kadardır :)

oh maşallah allah agız tadıyla bınmeyı nasıp etsın kardesım :icon_tup:

OmeR-FE
13-05-2011, 09:46
Biri fotocu mu dedi?
İşte ordayım :D

Fatih Kavak
13-05-2011, 09:56
Benimde gelesim var :D

Ranthor
13-05-2011, 09:57
arkadaşlar taksime gelin.....

nitrO_Oxide
13-05-2011, 10:07
Hava şaka yapmasa bari :D

aknnn
13-05-2011, 11:09
Hava şaka yapmasa bari :D

walla kanka her dakika bakıyorum meteorolojiye güneşli gözüküyor ama inşallah yağmaz :)

Biri fotocu mu dedi?
İşte ordayım :D

bizde tam bundan bahsediyorduk ömer :D

ahmet.GMS.
13-05-2011, 11:54
çatara patar uf uf uf çuffffffffffffffffffffffffffffff :d

OmeR-FE
13-05-2011, 15:42
çatara patar uf uf uf çuffffffffffffffffffffffffffffff :d

Eh senii bee :)

aknnn
13-05-2011, 21:15
Eyup civar&#253;ndan gelicek arkada&#254;lar gms Ahmetin ordan saat 12:00da toplan&#253;p ç&#253;kacaklar oray&#253; bilmiyorum diyenler eyup opetin oradada bekleyebilirler ordan do&#240;ru geçecekler numaram&#253; yaziyorum herhangi bi&#254;ey olursa telefonlasiriz 05416452546 benim 05448572842 Ahmetin mknumaras&#253; ;)

ruudvan
13-05-2011, 21:21
bu bırlas tourıng merkezının gırısındekımı dır?

mirafiori
13-05-2011, 21:22
bende 11 gibi gmsde olucam.gelip yeri bulamayan olursa karşılarız sıkıntı olmaz. ;)

0542 434 85 74

aknnn
13-05-2011, 21:23
bu bırlas tourıng merkezının gırısındekımı dır?

Doğrudur ;)

aknnn
13-05-2011, 21:24
bende 11 gibi orda olucam.gelip yeri bulamayan olursa karşılarız sıkıntı olmaz. ;)

numara alalim kardeşim ev sahipligi kolay değil :)

ruudvan
13-05-2011, 21:26
Doğrudur ;)

ben omerrs frıd htec fln bızde muhtemelen gelırız ama drıftten sonra gelırız orayı bılıyorum sıkıntı yok.4te 5 te gelsek sıkıntı olurmu.

mirafiori
13-05-2011, 21:28
numara alalim kardeşim ev sahipligi kolay değil :)

0542 434 85 74 :)

aknnn
13-05-2011, 21:29
ben omerrs frıd htec fln bızde muhtemelen gelırız ama drıftten sonra gelırız orayı bılıyorum sıkıntı yok.4te 5 te gelsek sıkıntı olurmu.

Buyrun gelin ama saat 4 gibi dagiliriz diye planlıyoruz ama durum neyi gösterir bilemem ama projede 1 4 arası dedim cokt0a fazla uzatamam

ruudvan
13-05-2011, 21:41
Buyrun gelin ama saat 4 gibi dagiliriz diye planlıyoruz ama durum neyi gösterir bilemem ama projede 1 4 arası dedim cokt0a fazla uzatamam

kısmet dıyelım o zmn yada gıderken ugrarız bı sekıller yaparız.

ruudvan
13-05-2011, 22:41
anadolu yakasından gelıcek olanlar ıcın .capıtolde bulusup kopruye dalalım ordan levente saptıgımız gıbı bırlastayız.
saat 11ile 11bucuk arası uygunmudurç
bn capıtolde beklıyor olucam.
gkd fatıhte yakınlarda oda orda olur omer rs bnle olucak.anadolu yakası katılımcılar bı yazsınlar ısımlerınıde bulusup gıodelım ...

ygtrn
13-05-2011, 23:14
geliyok!!!

asmisinsan
14-05-2011, 11:25
rıdvan yer var ise bende gelirim capitole

nitrO_Oxide
14-05-2011, 12:40
Hava mükemmel günceli :D

OmeR-FE
14-05-2011, 12:49
Rıdvan, bizde gelicez taşkın'la.
Biz geç vakite kadar takılırız, sen alo dersin bana.

Burak İ
14-05-2011, 13:10
0542 434 85 74 :)

Bebeğim banada versene numaranı :D

aknnn
14-05-2011, 13:13
Hava mükemmel günceli :D

promosyon malzemeleri geldi günceli :D

Bebeğim banada versene numaranı :D

senide bekliyoruz burda alırsın numarasını :)

SErhat.
14-05-2011, 13:15
Drifte gitmeyebilirim.

Eğer bir sıkıntı olmayacaksa yoğunluk açısından gelmek isterim.Tanışmış oluruz.

Burak İ
14-05-2011, 13:15
promosyon malzemeleri geldi günceli :D

senide bekliyoruz burda alırsın numarasını :)

Hocam ben hepnizi çok iyi tanıyorum beni tanıyorsun sende sadece ufak fotodan çıkartamazsın . Ben veriyim sizin tel noları istersen :D Yarın görüşmek üzere :)

aknnn
14-05-2011, 13:32
Drifte gitmeyebilirim.

Eğer bir sıkıntı olmayacaksa yoğunluk açısından gelmek isterim.Tanışmış oluruz.

yoğunluk illaki olucaktır ama zaten etkinliği güzel kılıcak şey yoğunluk olur buyur gel bekleriz ;)

Hocam ben hepnizi çok iyi tanıyorum beni tanıyorsun sende sadece ufak fotodan çıkartamazsın . Ben veriyim sizin tel noları istersen :D Yarın görüşmek üzere :)

ayıp ediyosun burak tanımaz olurmuyum yarın görüşürüz :D

ruudvan
14-05-2011, 14:05
rıdvan yer var ise bende gelirim capitole
pm attım.

Rıdvan, bizde gelicez taşkın'la.
Biz geç vakite kadar takılırız, sen alo dersin bana.
drıfte gecıcez bız ordan.orda konusuruz.

aknnn
14-05-2011, 22:27
Son 13 saat güncel :D

htec
14-05-2011, 23:40
bende kağıthaneden kaldırıyorum servisi panpalar ;)

Okan D.
14-05-2011, 23:46
evimin burda organizasyon tabiki ordayım

mirafiori
14-05-2011, 23:58
Son 13 saat güncel :D

ortaköyde görülmüşssün günceli :D

aknnn
15-05-2011, 00:28
ortaköyde görülmü&#254;ssün günceli :D

Kim görmü&#254; güncel :D
Hava cok güzel olucak bi aksilik olmazsa güzel a&#240;z&#253;m&#253;z&#253;n tad&#253;yla bi bulu&#254;ma olsun in&#254;aallah :)

ism@il
15-05-2011, 00:46
gelmeye çalışırım akınım:)

aknnn
15-05-2011, 00:50
gelmeye çalışırım akınım:)

Morukcum yolu karistiririm diye korkma konvoya takil :D

ism@il
15-05-2011, 00:53
Morukcum yolu karistiririm diye korkma konvoya takil :D

öyle olucak artık yarın görüşürz:)

JDM VTİ
15-05-2011, 01:54
arabayı bağlattık gelemiyorum yarın malesef..

arfy
15-05-2011, 02:19
alican geçmiş olsun hayırdır .. ? ahmetin dükkandan konvoy şeklinde gelicekler takıl birine gel , araba bahane muhabbet şahane şekli ..

OmeR-FE
15-05-2011, 08:14
Geleceğimiz aracın ruhsat sıkıntısı yüzünden büyük bi ihtimalle gelemeyeceğiz.
Nasıl moralim bozuk anlatamam...
Kurdum kendimi gelicem diye, fot. makinasının şarjını full'edim, dün iyi bir uyku çektim çünkü sabah 8'de işten çıktım direk geliriz diye hesaplıyorduk fakat hiçbişey planladığımız gibi olmadı.
Yinede bakalım, öğleden sonra bi şekil yapıp gelmeye çalışacağım.

Arabasızlığın zor olduğunu bir kez daha anlamış oldum...

by_hayali
15-05-2011, 08:21
Geleceğimiz aracın ruhsat sıkıntısı yüzünden büyük bi ihtimalle gelemeyeceğiz.
Nasıl moralim bozuk anlatamam...
Kurdum kendimi gelicem diye, fot. makinasının şarjını full'edim, dün iyi bir uyku çektim çünkü sabah 8'de işten çıktım direk geliriz diye hesaplıyorduk fakat hiçbişey planladığımız gibi olmadı.
Yinede bakalım, öğleden sonra bi şekil yapıp gelmeye çalışacağım.

Arabasızlığın zor olduğunu bir kez daha anlamış oldum...

kardeşim otobüs şekli falan yapabilirsen ben seni isteiğin yerden alırım ;) kavacık,bostancı,tepeüstü,dudullu. yorgun olmasam şimdi çıkıp gelicem valla İzmite:(

<<buğra>>
15-05-2011, 09:02
ulaşım sıkıntısı yaşayanlar benide arayabilir, eyüp'ten geleceğim.

0532 579 64 49

JDM VTİ
15-05-2011, 09:36
alican geçmiş olsun hayırdır .. ? ahmetin dükkandan konvoy şeklinde gelicekler takıl birine gel , araba bahane muhabbet şahane şekli ..

dün mahmut bey gişelerde.

plakayı da sökmüştüm bide, tırla kapamışlar yolu, arkadan bi ton polis geliyo, sıktım tırlara takıldık sorma. silah çekmeler kelepçeler filan 3te eve gelebildim Allah'tan tanıdıklar yakın yerdeydi. arabayı çıkartmaya uğrasıcam bugün..

Frid
15-05-2011, 09:43
bugün pazar alican çıkaramazsın sanırım, çok geçmiş olsun

JDM VTİ
15-05-2011, 09:44
teşekkürler ferid sağolasın,

aknnn
15-05-2011, 09:55
dün mahmut bey gişelerde.

plakayı da sökmüştüm bide, tırla kapamışlar yolu, arkadan bi ton polis geliyo, sıktım tırlara takıldık sorma. silah çekmeler kelepçeler filan 3te eve gelebildim Allah'tan tanıdıklar yakın yerdeydi. arabayı çıkartmaya uğrasıcam bugün..

Cok geçmiş olsun kardeşim sen yinede gel bugun

ENGean
15-05-2011, 10:00
akın, ahmetlerın dukkandan kacta cıkıcaksınız ?

JDM VTİ
15-05-2011, 10:03
Cok geçmiş olsun kardeşim sen yinede gel bugun

sağolasın akın, arabayı çıkarmaya uğraşıcam ya:(

SeRKaN
15-05-2011, 10:08
sağolasın akın, arabayı çıkarmaya uğraşıcam ya:(

pazar gunude cikartabilirsin ben bi pazar gunu baglatmistim egsozdan dolayi ayni gun icinde cikardim arabayi.

nitrO_Oxide
15-05-2011, 10:31
Gelmek isteyenler ( arabalı arabasız ) GMS Garageden 12 gibi hareket edices

GKD
15-05-2011, 10:40
ben 1ci köprüden gelicem güzel bir tarif alabilirmiyim...

aknnn
15-05-2011, 10:43
ben 1ci köprüden gelicem güzel bir tarif alabilirmiyim...

numaranı yazarsan arayıp tarif edeyim ama sen yine maslağa gidicekmiş gibi devam et :)

GKD
15-05-2011, 10:46
0539 673 52 93

aknnn
15-05-2011, 10:52
akın, ahmetlerın dukkandan kacta cıkıcaksınız ?

ben şuan mağazadayım engin konuştuk gerçi 12de gms ahmetin ordan çıkıcaklar :)

aknnn
15-05-2011, 11:26
şimdiden 4 civic olduk :D

aknnn
15-05-2011, 15:08
çok güzel bi gündü gelen arkadaşlarımızın ayağına sağlık ;)

mirafiori
15-05-2011, 17:04
güzeldi güzeldi saolsın akın :) 90tane fotoraf var elimde atarım bir kısmını :)

nitrO_Oxide
15-05-2011, 17:47
Gelen herkeze tesekkurler cok guzeldi :)

aknnn
15-05-2011, 17:47
güzeldi güzeldi saolsın akın :) 90tane fotoraf var elimde atarım bir kısmını :)

Bekliyorum mutlaka kardeşim :)

Low-Rider
15-05-2011, 18:07
fotoları bekliyoruz

güzel gündü,akın sağolsun:)

sinan-s
15-05-2011, 18:14
gelemedık :( resimlerle avunalım :D

AhmetYılmaz
15-05-2011, 18:27
Fotoları nereye atıcaz. :)

onur çevik
15-05-2011, 18:41
çok güzel bir gündü öncelikle hazırlayana daha sonrada gelen arkadaşlararımıza teşekkürler ;
eeee fotolar nerdeeee ..

nitrO_Oxide
15-05-2011, 19:02
Fotoları nereye atıcaz. :)

http://www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/84074-15-mayis-birlas-fotograflar.html

:icon_tup:

ygtrn
15-05-2011, 19:47
ben gelemedim :(

arfy
15-05-2011, 21:23
güzel,eğlenceli bir gündü .. şahsen ben epey eğlendim güldüm falan fişman .. :D :D

akın yavrimoo sen bana jantı iteledin sana bi ev satiyimde kendine gel :D

aknnn
15-05-2011, 21:39
güzel,eğlenceli bir gündü .. şahsen ben epey eğlendim güldüm falan fişman .. :D :D

akın yavrimoo sen bana jantı iteledin sana bi ev satiyimde kendine gel :D

Morukcum ben zevkle alirim ama oranları unutmayalim hani 2.el 2500 iken sen sıfırı kaça aldin gibi ***** alacağımız evde sıfır :D

ihsankuzular
15-05-2011, 21:44
Cok guzel bigündü Etkinlikte emeği geçen ve bu etkinliğe katılan herkese cok cok teşekkürler... :)

asmisinsan
15-05-2011, 23:03
çok güzel bi gündü emegi geçenlere teşekkürler

Murat Özcan
16-05-2011, 00:09
güzel bir gün olmuş

__FrK__
16-05-2011, 11:20
akıncım hakkını helal et mazeretimiz çıktı gms den geri döndük kısmet başka zaman inşallah

aknnn
16-05-2011, 12:43
akıncım hakkını helal et mazeretimiz çıktı gms den geri döndük kısmet başka zaman inşallah

ne demek kardeşim ayıp ediyosun kısmet değilmiş bi sonraki sefere inşallah ;)