PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SUS'R ve DBS son denemeler round 2...

Sayfa : [1] 2 3

mehzent
13-05-2011, 03:49
SUS'R-DBS SUS'R gerıden basIP KAFA CIKIYOR :)

YouTube - SUS'R-DBS SUS'R gerıden basIP KAFA CIKIYOR :) (http://www.youtube.com/watch?v=-NxPOuDWRvg)

SUS'R-DBS dbs tunel yapmasına ragmen SUS'R onde :)

YouTube - SUS'R-DBS dbs tunel yapmasına ragmen SUS'R onde :) (http://www.youtube.com/watch?v=QiQzjwyVFDk)

SUS'R-DBS dbs nın okuz gıbı SUS a tuneli :)

YouTube - SUS'R-DBS dbs nın okuz gıbı SUS a tuneli :) (http://www.youtube.com/watch?v=Fu1zfR4c-_E)

---------------------------------------------------
SUS'R-DBS tampon kopup balon yapıyor sus dırek duruyor zaten :)

YouTube - SUS'R-DBS tampon kopup balon yapıyor sus dırek duruyor zaten :) (http://www.youtube.com/watch?v=P4etDhBYtDI)

ONLARIN KOYDUGU VIDEO BUYDU :D

--------------------------------------------

SUS'R-DBS DUZLUKTE DBS TUNELL YAPTIĞI ICIN BIRAKIYORUM KORNA SESIM DUYULUYOR!

YouTube - SUS'R-DBS DUZLUKTE DBS TUNELL YAPTIĞI ICIN BIRAKIYORUM KORNA SESIM DUYULUYOR! (http://www.youtube.com/watch?v=mpsdYXHOhHw)

DS3 TEN CEKILEN VIDEO :D

YouTube - SUS CTR vs DBS CTR (http://www.youtube.com/watch?v=cWJoZtmfDPs)

yorumlar sızın arkadaşlar moderetorler anket yaparmısınız lutfen ahalı karar versın en hızlı NA Type'r kımmiş?

ef186
13-05-2011, 03:50
Bundan buyuk kapak henuz uretilmedi ama mehmet calismalara basladi gordum elinde cizimleri var yaptik olacak ...

Enes-x
13-05-2011, 03:51
Tebrik ederim Mehmet emeği geçen herkesin eline sağlık..Maşallah..

ulu_cupra
13-05-2011, 03:53
Güzel çıkmışım :D

Maşallah Maşallah

2 araca da Maşallah

2-3 boy tartışmaları son bulur heralde...

mehzent
Tesekkurer emeklerımıze sağlık Turbo altyapılı ıle bu kadar oluyor napak Yiğit ede kazasız beasız nede olsa defter artık kapandı...

Eriador
ahahahaha

Maşallah kazasz belasız

ruudvan
13-05-2011, 03:54
bn gorucegımı gordum yoruma gerek yok ısı aracada masalah .

mehzent
13-05-2011, 03:55
ahahahaha

Maşallah kazasz belasız

tesekkurler :D senle cetemıymısız bız ahah :D tanımam bıle yuz yuze seı ama neyse :)

bn gorucegımı gordum yoruma gerek yok ısı aracada masalah .

yazın ya gorduklerınızı sız karar verıceksınız kım hızlı :)

KORAY
13-05-2011, 03:55
Tebrikler Mehmet ;)

M_PROJECT
13-05-2011, 03:56
yigit sende koy videolari adil olsun . konuda tartisma cikmasin lutfen iki tarafta videolara bakilarak uyelerin kimin aracinin daha hizli oldugunu secme konusunda hemfikir . bu yuzden videolari izleyip yukarida ankete oy verebilirsiniz .

mehzent
13-05-2011, 03:58
yigit sende koy videolari adil olsun . konuda tartisma cikmasin lutfen iki tarafta videolara bakilarak uyelerin kimin aracinin daha hizli oldugunu secme konusunda hemfikir . bu yuzden videolari izleyip yukarida ankete oy verebilirsiniz .

ben beklıyorum vıdeoları :) hep beraber değerlendırcez kım hangı vıdeodan ne anlıyorsa ona gore oy versın ben değil sayın uyelerımız SUS tursun kım SUS acaksa :)

McS_R53
13-05-2011, 03:59
Bu videolardan mehmet geçti diyoruz:) maşallah mehmet arabana :)

mehzent
13-05-2011, 03:59
Bu videolardan mehmet geçti diyoruz:) maşallah mehmet arabana :)

çok tesekkur ederım :)

ReFiK
13-05-2011, 04:00
sus makara yapmış :p
YouTube - SUS'R-DBS SUS'R gerıden basIP KAFA CIKIYOR :) (http://www.youtube.com/watch?v=-NxPOuDWRvg)

dip not: birde oy verenler gözükürse gerçek daha net çıkar, az çok kimin ne amaçla verdiğini biliyoruz

ef186
13-05-2011, 04:00

Mustafa tartisma cikmasin cikmasin diyerek bu hale gelmedimi olay kanka ...
ole misyonerler gibi calisarak eksozu kriptonitten yapiyoruzlarla kacak gureserek olmaz bu isler ...

Herkez oyunu kullansin fikrinide yazsin kiii ole rolll hatti doll hatti falan yazipta gerivites selami edasinda adamlar turemesin daha fazla ...

miniks
13-05-2011, 04:02
SUSmasini bilicen kardesim ve kardeslerim

Bu yigit Bevleri ekolu olmus butun genclerin kahramani masallah:D

Kimse DBS gecildigine inanmiyor Bevlerde:)

Tarafsiz olarak ordaydim ama gecen tarafla kutlamaya gitmek isime geldi:):):)

mehzent
ki herkes bılıyor benım hıç bir denemde hiç mazeretım olmadı yiğit sıkıntı var dedı bekeldık yaptı arabasını denedık sonuç ortada :)

anet sonuçlansın artık arabama huzur ıe bınmek ıstıyorum :)

Gokhan43
maslak opetten beraber ciktik yan pompadaydim sustali yazisi iyi durmus :D otogara kactik ordan tum yol boyunca deneme noldu acaba merakiyla gecti tam videolari izlicem mola bitti dedi kaptan nalet gitsin :)

ama yorumlara gore sus gecmis tebrikler mehmet :)

M_PROJECT
13-05-2011, 04:03
Mustafa tartisma cikmasin cikmasin diyerek bu hale gelmedimi olay kanka ...
ole misyonerler gibi calisarak eksozu kriptonitten yapiyoruzlarla kacak gureserek olmaz bu isler ...

Herkez oyunu kullansin fikrinide yazsin kiii ole rolll hatti doll hatti falan yazipta gerivites selami edasinda adamlar turemesin daha fazla ...

abi yigitte mehmette az onceki konuda bisi yazmadilar bana gore , ne yazildiysa 3. sahislar yaziyor . rekabet hirs illaki olur ama kirilmasin kimse . gerek yok .

Berkan
13-05-2011, 04:03
http://www.bildirgec.org/imaj/moroccom/18yas80.gif

+18

http://www.bildirgec.org/imaj/moroccom/cinsellik80.gif

Cinsellik

http://galeri.uludagsozluk.com/20/%C5%9Fiddet-korku_22889.gif

Şiddet - Korku

Koyda başına Bahçelievler songül falan alınmasın mazallah Mehmet

mehzent
13-05-2011, 04:05
SUSmasini bilicen kardesim ve kardeslerim

Bu yigit Bevleri ekolu olmus butun genclerin kahramani masallah:D

Kimse DBS gecildigine inanmiyor Bevlerde:)

Tarafsiz olarak ordaydim ama gecen tarafla kutlamaya gitmek isime geldi:):):)

senıde bır hakem olarak yorduk kusura bakmayın :) tesekkurler tekrardan :)

ef186
13-05-2011, 04:06
abi yigitte mehmette az onceki konuda bisi yazmadilar bana gore , ne yazildiysa 3. sahislar yaziyor . rekabet hirs illaki olur ama kirilmasin kimse . gerek yok .

bu buseferki mevzuu degil aslinda 1 degil 2 degil geldim gelicem geliyorum yaptim yapicam deneyelim ee nerdesin yok arabamin eksoz bilyasini japonyadan sparis ettik yok arabamin teybine kaset sikisti millet araba hazirlar denensin diye ortalikta olunmaz telefonlara cevap bile verilmez ama forumda gider yapilir vs..vs..

Mehmetle bu genc arkadasin mevzusundan ote benim yukarda yazdiklarim ...
ayip denilen bisey var ...

Madem patates edicekler ozaman kacak oynayip pirim yapalim olayidir bu ve patates patatestir kanka anca borekte guzel olur ...

Eriador
13-05-2011, 04:09
+ Bugra ya ek olarak

bide 3-4 yandaşı ile gelip yok biz gördük öle değil böle oldu diyerek gider yapmalar . ( ilk deneme konusunda başladı bu olay )

adamlar tüm forumu kendilerine düşman etmeyi başardılar , bu saatten sonra yigit-y 10 boy fark bile atsa kimsenin umrumda değil .Baştan daha düzgünce olsaydı bu konu buralara gelmezdi kimse yigit in üstüne gitmezdi ama bi laf var kendi düşen ağlamaz adamlar kendi kendilerini bu hale getirdi.

S.Özeren
13-05-2011, 04:10
yine muhabbet b.evler falan olayına dönmezse bu konu düzgün gideceğine inanıyorum kimseyi burda kandırmıcam yanımdaki adamı desteklerim herzaman benimde çekilen videolardan izlediklerim var onlarda gelsin herkes izler yorumunu yapar bizede b*k yemek düşer

hayırlı geceler.

edit ;

@Eriador, Ben kimseye gider yapmadım , burda bazı forum büyükleri benim efendiliğimide bilirler senin yaptığın yorumda "salak salak konuşuyorsunuz" tarzı lafına kızdım , eğer lafın banaysa bunun altını çizmek isterim.

ruudvan
13-05-2011, 04:11
patates patatestir kanka anca borekte guzel olur ...bu saate kadar uyuma yemek yesemmı yemesemmı arasında gıt gel gecenın en reytınglı konusunu okurken mubala edılen laf senı senden alsın .olsada yesek ne dıyım :confused:

ulu_cupra
13-05-2011, 04:13
Zaten toplasan 6-7 kalkış oldu yanlış hatırlamıyosam.5 tane video Mehmet ekledi.

Varsa başka video bunlardan farklı , daha net veya daha yakından onları görmekte fayda var...

emr_
13-05-2011, 04:14
Tebrıklerr topragamm susturmuşun :)

ef186
13-05-2011, 04:14
yine muhabbet b.evler falan olayına dönmezse bu konu düzgün gideceğine inanıyorum kimseyi burda kandırmıcam yanımdaki adamı desteklerim herzaman benimde çekilen videolardan izlediklerim var onlarda gelsin herkes izler yorumunu yapar bizede b*k yemek düşer

hayırlı geceler.

Bahcelievler zeytin cadde istanbul izmir hepsi bizim hepsi memleket bulun mahallecilikle alakasi yok . olmamalida zaten ama akil var izan var mehmet ayni hareketleri yapsa mehmeti arar yuzune derdim mehmet yapma bole bak insanlarin sabriyla saygisiyla oyun olmaz adam olan bunu bu sekilde yapmaz her oyunun kurallari vardir ...

Arkadasin yakinindaki kisi olabilir yigitr ; yaninda da durabilirsin ama bu yukarda yazdiklarimi da solemeli insan arkadasina zarar gormesin diye degilmi ...

Oz`
13-05-2011, 04:15
Siz o arabalari toplayip denesenizee cok erkeksiniz ya :)))) hepiniz komiksiniz yiiit o gece den farkli bisiy yaptinmi egsozTtan baska?

Oz`
13-05-2011, 04:15
Bugra bence bilmeden yorum yapma !

ibooo
13-05-2011, 04:16
Hala sanayideyiz akū

ef186
13-05-2011, 04:17
Bugra bence bilmeden yorum yapma !

ozgun hareket ortada arabada nevar neyok mevzuuu degil yazdigim adam dedigin 1 deneme yapmak icin bukadar naza yatarsa sonunda da bu yorumlar normal ...
Arabanin ici disi markasi modeli hizi yavasi beygirini at cope ...
Bi insanin fikri neyse zikride odur benim gozumde ...

S.Özeren
13-05-2011, 04:18
Bahcelievler zeytin cadde istanbul izmir hepsi bizim hepsi memleket bulun mahallecilikle alakasi yok . olmamalida zaten ama akil var izan var mehmet ayni hareketleri yapsa mehmeti arar yuzune derdim mehmet yapma bole bak insanlarin sabriyla saygisiyla oyun olmaz adam olan bunu bu sekilde yapmaz her oyunun kurallari vardir ...

Arkadasin yakinindaki kisi olabilir yigitr ; yaninda da durabilirsin ama bu yukarda yazdiklarimi da solemeli insan arkadasina zarar gormesin diye degilmi ...

Abi güzel diyorsunda şöylede bişey var burda Mehmet herkesin gözü önünde "it" de dedi ağzınada etti yine alttan aldı yine bişey demedi yiğit , başka biri olsa cevap verirdi başka yerlere gelirdi , bide olaya burdan bakmak lazım ... bitti gitti inş son deneme olur burdada bu olay kapanır iki tarafın bilceği iş artık

ibooo
13-05-2011, 04:21
Özgün teyibin sesini kıs :D

Oz`
ozgun hareket ortada arabada nevar neyok mevzuuu degil yazdigim adam dedigin 1 deneme yapmak icin bukadar naza yatarsa sonunda da bu yorumlar normal ...
Arabanin ici disi markasi modeli hizi yavasi beygirini at cope ...
Bi insanin fikri neyse zikride odur benim gozumde ...

Ya bilip bilmeden yazip durma akyazma iste bilmiyorsun dewamli sosyal mesaj vermekten vazgec

ReFiK
ankette son durum bumu benmi yanlış görüyorum :soru:
Mehzent Sus 17 32.69%
Yigit Dbs 35 67.31%

ef186
Abi güzel diyorsunda şöylede bişey var burda Mehmet herkesin gözü önünde "it" de dedi ağzınada etti yine alttan aldı yine bişey demedi , başka biri olsa cevap verirdi başka yerlere gelirdi , bide olaya burdan bakmak lazım ... bitti gitti inş son deneme olur burdada bu olay kapanır iki tarafın bilceği iş artık

kapandi bile denendi bitti sonucta ama ne gerek vardi bukadar milleti tahrik etmeye ?
ya denersin ya denemezsin budur yani yok roll hatti vs.. insanlarin sevgisini saygisini kazanmak bence gecmekten gecilmekten arabadan beygirden falan kat kat daha degerli ...

Ogedov
13-05-2011, 04:22
Hala sanayideyiz akū

cCc sökücü team cCc olarak hala maslaktayiz. Pilotumuz evde totosunda pireler ucusuyo:)

Mutu
13-05-2011, 04:22
Abi güzel diyorsunda şöylede bişey var burda Mehmet herkesin gözü önünde "it" de dedi ağzınada etti yine alttan aldı yine bişey demedi yiğit , başka biri olsa cevap verirdi başka yerlere gelirdi , bide olaya burdan bakmak lazım ... bitti gitti inş son deneme olur burdada bu olay kapanır iki tarafın bilceği iş artık

Yazılanlara karşı yiğitin sürekli alttan alması olgunca bir davranıştı ;) Eğer aksi bir durum olsaydı, bu gece deneme olmazdı, şuan bir grup hastanede diğer grup karakolda olurdu ;)

S.Özeren
13-05-2011, 04:23
kapandi bile denendi bitti sonucta ama ne gerek vardi bukadar milleti tahrik etmeye ?
ya denersin ya denemezsin budur yani yok roll hatti vs.. insanlarin sevgisini saygisini kazanmak bence gecmekten gecilmekten arabadan beygirden falan kat kat daha degerli ...

doğru diyorsun abi kırılan kalpler oldu başka bişey değil..

ibooo
13-05-2011, 04:24
Ulaaaan elektrik geldi özgün tedaşıda ayarladı:D

Berkan
13-05-2011, 04:24
bikaç yeni yetme heycanlı arkadaş var aramızda Mert bak ordan burdan yazma beni ugrastırma herşeyim forumda yazıo cok istediğin bişi varsa sora sora bulur gelirsin...

Enes-x
13-05-2011, 04:27
bikaç yeni yetme heycanlı arkadaş var aramızda Mert bak ordan burdan yazma beni ugrastırma herşeyim forumda yazıo cok istediğin bişi varsa sora sora bulur gelirsin...

Berkan çocuklar rollden gelmiş gergin sende ters ters yazıp tahrik etme milleti uzatmayın.

Kakus
13-05-2011, 04:37
Videolarda SUS önde gibi gözüküyor.

tolgakaynak
13-05-2011, 04:38
haksızlık olmasın istiyorum oy vericem bütün videolar bumudur ?

Eğer bunlarsa;

SUS:icon_tup:
DBS:icon13:

McS_R53
13-05-2011, 04:49
bence anket adaletli değil. bi anda 35 oy saçma. Kim neyi neden kandırmaya çalışıyor anlamış değilim bu diğer tarafa olsa aynı şeyi yazıcaktım bu arada

tolgakaynak
13-05-2011, 04:51
takım çalışması var:D

ReFiK
13-05-2011, 04:53
inci saldırmış olabilir :D

ef186
13-05-2011, 04:53
edit : gosterim sayisi anlik takip etmiyor suan 814 kez goruntulenmis :D

McS_R53
13-05-2011, 04:57
800küsür gösterim var fakat bi anda 35 oya çıktı :)

gökh@n_gr
13-05-2011, 05:17
sadece bu videoları izleyerek dbs oy verenlere şaşırıyorum SUS önde maşallah:)

S.Özeren
13-05-2011, 05:22
ben diğer videoları izlediğim için oyumu dbs'e verdim.bide 1. denemeyle bu deneme arasındaki farkları bildiğimden

Göki,ZD
13-05-2011, 05:23
sizdeki videoları ne zaman koyucaksınız? 3 boy dediğiniz video yu ? merakla bekliyoruz.

S.Özeren
13-05-2011, 05:26
sizdeki videoları ne zaman koyucaksınız? 3 boy dediğiniz video yu ? merakla bekliyoruz.

yarın yiğite aktarılır koyulur sanırım mod'lar öyle istedi

deniz
13-05-2011, 05:32
tebrikler mehmet .emegınıze saglık: ) anket dusundurucu ama...

OnurÖzden
13-05-2011, 05:33
Videoları izledim,
Bir insan kör değilse oyunun rengi zaten kırmızı olucaktır :)
Tebrikler :)

Jam da Joker
13-05-2011, 05:41

Oyle bi video yok kanka :)
Mehmet frene basmistir emniyet seridinden gidenlerde yanlarindan gecerlerken oyle bi fark oldu sanmistir.
Ulukanla biz butun denemelerde arkalarindaydik videolari nasil cektigim ortada zaten arabalarin nasil gittigide ortada.. Aklı selim insan su videolari izledikten sonra 3 boydan falan bahsedemez..

Time-R
13-05-2011, 05:59
Masallah Sus arar'a arkadan gelipte kafa cikarip gitmesi harika..

zübeyir
13-05-2011, 07:12
SUS açıkça önde. yanlız. yazık günahtır o arablara. geçen günde özgünün dükkanında gördüm.toplayn şu arabaları.arabamdan soğudum vallahi.toplayın bide öyle deneyin.

BoraRS
13-05-2011, 07:21
Güzel denemeler olmuş. Keyfini çıkarın beyler. Gerginliğe gerek yok.

Mehmet tebrik ederim kardeşim. Bence topla artık arabanı. Böyle çok çirkin görünüyor.

mehzent
13-05-2011, 07:22
Ya o oy olayi aksam 10 saniyede 30 tane birden artti ben ozgune gitmedim o yapmistir kizdi bana ahahahah :) muck dr.

Tesekkurler hetkese :)

Day Walker
13-05-2011, 07:24
Maşallah mehmet helal olsun :)

ademsezer
13-05-2011, 07:28
maşallah memet:)

ArMy
13-05-2011, 07:29
39-39 devam ediyordu.Sus öne geçti..İkisine de maşallah..

ademsezer
13-05-2011, 07:29
yiğit bamlandımı?şimdiye 10 sayfa yazardı:D

CGTY
13-05-2011, 07:31
http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=409576002782

Maşallah, turbo altyapısına rağmen SUS´a. :)

ALTNSA
13-05-2011, 07:34
bence araçlar çok denk böyle denemelerde araya 1 araba koyamıyorsan geçtim diyemessin birbirinizi ayıramıyorsunuz olay bu kadar basit kimse ben geçtim diye kendini kandırmasın . sonuç olarak drag yapıp 400 metre sonra burun farkı aldım gibi bir muhabbet roll de yok. Drag olsaydı geçtim denebilirdi ama 6. vites kesiciye kadar basılır ozaman geçen belli olur ama böyle yarım boy çıkarıpta frene basıyorsanız geçtim demenin alemi yok biraz daha ilerleseniz diğer araç çıkaracak kafayı emin olabilirsiniz :) bence her iki araçta güzel yürümüş kazasız belasız ;)

ef186
13-05-2011, 07:39
bence araçlar çok denk böyle denemelerde araya 1 araba koyamıyorsan geçtim diyemessin birbirinizi ayıramıyorsunuz olay bu kadar basit kimse ben geçtim diye kendini kandırmasın . sonuç olarak drag yapıp 400 metre sonra burun farkı aldım gibi bir muhabbet roll de yok. Drag olsaydı geçtim denebilirdi ama 6. vites kesiciye kadar basılır ozaman geçen belli olur ama böyle yarım boy çıkarıpta frene basıyorsanız geçtim demenin alemi yok biraz daha ilerleseniz diğer araç çıkaracak kafayı emin olabilirsiniz :) bence her iki araçta güzel yürümüş kazasız belasız ;)

herkeze kazasiz belasiz surusler :D

imza :Gayyip

BoraRS
13-05-2011, 07:43

Ve Burgaz tayfası yine sahnede :hehe: Olm ateşe körükle gitmesenize :)

Sefa_vts
13-05-2011, 07:48

Tebrik ediyorum yorumundan dolayı.. Sahiden inanılmaz saçma bir yorum olmuş ama saat erken ona veriyorum ben..

Şimdi yazınıza gelicek olursak.. Ki bu bu deneme için değil bir çok deneme için...

Önümüze tır çıkarsa altından mı geçelim?
6 ya atılıcak gibi yol olmayınca ''rolling işi belli olmaz 6 kesiciye giremiyince, gel drag yapalım'' mı diyelim?

Bu type-r videoları hep böyle.. Eski hyn ler bg ler hdf ler.. Eski köye yeni adet getirmenin manası yok..

Birde nereden emin olucaz 6 da kafayı çıkarıcağına? O na ayarı yapan karar veremezken siz nasıl yaptınız bu yorumu.. Eğer bir fikir verirseniz güzel olur bir daha video çekmeyiz 5 te kim öndeyse 6 da diğeri kesin gelir,emin olabilirsiniz zaten pili bitirmeye gerek yok deriz..

He birde 1 araç koyamıyorsan geçtim diyemezsin derken sizin o tarafta boylar 2 ve katları olarak gidiyo galiba.. yani kimse kimseyi 1 boy geçemiyor anladığım kadarıyla..

XoR
13-05-2011, 07:58
Maşallah araçlara :)

_muhaRRem
13-05-2011, 08:05
araçlara maşallah.. turbo altyapını iyiym senin :D

B.Aktepe
13-05-2011, 08:10
her iki aracada maşallah, her iki araçta bana kalırsa denk gidiyor.

Low-Rider
13-05-2011, 08:14
ikisinede maşallah

rolling için camlara kadar sökmek gereksiz bence , yazık günah valla

Alp'R
13-05-2011, 08:14
tebrik ederim mehmet kardeşim emeğinin karşılığını aldın.:)
her iki aracada maşallah:)

ademsezer
13-05-2011, 08:15
ikisinede maşallah

rolling için camlara kadar sökmek gereksiz bence , yazık günah valla

onlar sökmüş biz kesiyoduk sac makasıyla:D

Low-Rider
13-05-2011, 08:17
onlar sökmüş biz kesiyoduk sac makasıyla:D

pislik b20 mi o :D

ademsezer
13-05-2011, 08:19
pislik b20 mi o :D

ewet:D n/a da ya motora para harcıyacan yada kasaya acımıcan:D

Low-Rider
13-05-2011, 08:20
yaw drag arabasıydı o günlük biniyomuydun ki :D

ALTNSA
13-05-2011, 08:20
Tebrik ediyorum yorumundan dolayı.. Sahiden inanılmaz saçma bir yorum olmuş ama saat erken ona veriyorum ben..

Şimdi yazınıza gelicek olursak.. Ki bu bu deneme için değil bir çok deneme için...

Önümüze tır çıkarsa altından mı geçelim?
6 ya atılıcak gibi yol olmayınca ''rolling işi belli olmaz 6 kesiciye giremiyince, gel drag yapalım'' mı diyelim?

Bu type-r videoları hep böyle.. Eski hyn ler bg ler hdf ler.. Eski köye yeni adet getirmenin manası yok..

Birde nereden emin olucaz 6 da kafayı çıkarıcağına? O na ayarı yapan karar veremezken siz nasıl yaptınız bu yorumu.. Eğer bir fikir verirseniz güzel olur bir daha video çekmeyiz 5 te kim öndeyse 6 da diğeri kesin gelir,emin olabilirsiniz zaten pili bitirmeye gerek yok deriz..

He birde 1 araç koyamıyorsan geçtim diyemezsin derken sizin o tarafta boylar 2 ve katları olarak gidiyo galiba.. yani kimse kimseyi 1 boy geçemiyor anladığım kadarıyla..

kardeşim gidecek olan araba gider anlatamadım galba ben. Rollingte kafa burun çıkarmak geçmek demek değildir. ozaman herkes bi yerlerde kafa çıkarıp bırakır. Adam akıllı belli bir suretten belli bir surete kadar basacaz diye belirlerler ve basarlar. Burada 10-15 tane deneme olmuş hep aynı sahne ilk basışta dbs biraz daha atak sonra üst viteslerde sus yarım boy kadar çıkarıyor öyle devam ediyor dbs tekrar denkliyor sus bırakmıyor böyle devam ediyor hep aynı masal yani. kafayı çıkarıyosan gideceksin abi fotofinish belirlemiyor burda araçları deniyorsunuz diğer arabanın farlarını aynanda göremiyorsan "geçtim" diyemessin. bu kadar basit. burda SUS geçti diyenler SUS fanatiğidir. DBS geçti diyenler DBS fanatiğidir. araçlar denk diyenler tarafsız bakanlardır ;)

KAAN_M3
13-05-2011, 08:21
Mehmet Kardeşim tebrik ederim maşallah arabana..

mehzent
13-05-2011, 08:25
Herkese tesekkurler arkadaslar umarrim herkes duzgun yazar bu konu kitlenmez ben katismiyorum videoyu izleyenler yorum yapiyor zaten...

Hrpimize kazasiz belasiz :)

ef186
13-05-2011, 08:25
kardeşim gidecek olan araba gider anlatamadım galba ben. Rollingte kafa burun çıkarmak geçmek demek değildir. ozaman herkes bi yerlerde kafa çıkarıp bırakır. Adam akıllı belli bir suretten belli bir surete kadar basacaz diye belirlerler ve basarlar. Burada 10-15 tane deneme olmuş hep aynı sahne ilk basışta dbs biraz daha atak sonra üst viteslerde sus yarım boy kadar çıkarıyor öyle devam ediyor dbs tekrar denkliyor sus bırakmıyor böyle devam ediyor hep aynı masal yani. kafayı çıkarıyosan gideceksin abi fotofinish belirlemiyor burda araçları deniyorsunuz diğer arabanın farlarını aynanda göremiyorsan "geçtim" diyemessin. bu kadar basit. burda SUS geçti diyenler SUS fanatiğidir. DBS geçti diyenler DBS fanatiğidir. araçlar denk diyenler tarafsız bakanlardır ;)

Haklisin GECILMEKTIR ...

kaynak : kurallar kitabi sayfa 338

Yogi
13-05-2011, 08:27
mehmet videolarda tünel yapıyor demişsinde tünel sadece arkasından giderken olmuyomu? yoksa benmi yanlış biliyorum
araçlara maşallah

mehzent
13-05-2011, 08:28
mehmet videolarda tünel yapıyor demişsinde tünel sadece arkasından giderken olmuyomu? yoksa benmi yanlış biliyorum
araçlara maşallah

Yan yana giderken kim kimin dibine yanasirsa o o ruzvardan etkilenip one daha kolay kafa atar bize ogretilen ve test ettigimiz bu :)

VoodooRush
13-05-2011, 08:30
Maşallah diyelim. Dünden beri konuyu arıyorum sabah kalkınca gördüm iyi geldi.

5 cm de fark olsa önde olan geçmiştir. Ha yok geçmek değilse kaç km basması lazım adamların kimin geçtiğini görmek için onu bi söylerseniz, ona göre çıkalım yola bundan sonra.

ALTNSA
13-05-2011, 08:30
Haklisin GECILMEKTIR ...

yazıyı çarpıtmaya gerek yok geçilmekte değildir. yarım boy aradaki 10kg farkla bile oluşabilir. yada çok küçük bi etken bile diğerinin yarım boy önde gitmesine sebep olabilir ama araçlar birbirine üstünlük sağlayamıyor sağlasa zaten koparır giderdi.

VoodooRush
13-05-2011, 08:31
yazıyı çarpıtmaya gerek yok geçilmekte değildir. yarım boy aradaki 10kg farkla bile oluşabilir. yada çok küçük bi etken bile diğerinin yarım boy önde gitmesine sebep olabilir ama araçlar birbirine üstünlük sağlayamıyor sağlasa zaten koparır giderdi.

Adamlar o 10 kiloyu eksiltmek için nelerle uğraşıyor sen diyorsun ki önemli değil. Bir gariplik var ortada. Hayır madem önemli değildi niye bu kadar sökük geziyor bu arabalar?

imhotep
13-05-2011, 08:37
iki aracada masallah. mehmet bu specler ile çok iyi gidiyorsun sana ayrıca masallah :)

Ahmet_28
13-05-2011, 08:39
iki aracada maşallah.yiğite ayrıca maşallah o ne tünel be yiğit :D mehmet sol şeritte yiğitte sol şeritte :D

mehzent
13-05-2011, 08:41
iki aracada maşallah.yiğite ayrıca maşallah o ne tünel be yiğit :D mehmet sol şeritte yiğitte sol şeritte :D

asla tune yapmadıklarını ıddıa edıyorlar abı valla ben ıp gıbı cızgımde gıdıyorum bellı oluyordur zaten karar sızlerın :)

-Aydın-
13-05-2011, 08:41
Araçlara mahş. bence iki araç birbirine denk :) Ama SUS u bu halde görmek içimi acıttı ya açıkçası :( Geri dönülmez bişey değil biliyorum hatta toplanırken belki daha güzel bi yalıtım fln yapılır iyi olur ;) mahş tekrardan iki aracada..

ef186
13-05-2011, 08:42

Bak guzel kardesim bi karar ver gecilmekmidir degilmidir oda degil buda degil kafami buluyorsun bizimle ?

Kim koyuyo bu kurallari ? nerde rolingin kitabi ?

Rollingin kurali OL MAZ ...

gecen gecmistir bir boy yarim boy ama sonuca bakilir...

dipnot: Anlatmak istedigin araclar birbiriyle cok farkli degil buyuk farklar yok ama biri sonucta 1 cm 1 metre herr ne birimiyse onde; ozaman katilirim solediklerine ....

Eriador

Neyin kafasındasın sen ? geçmek için illa 1 boy önde olmak lazım hea ?

Ozaman motorsporlarının başı F1 i hemen arıyalım ve bu yaptıkları yanlıştan döndürelim nede olsa 0.01 saniye için grid de yerler değişiyor.

Yarım boy önde olmak demek 0.25 saniye demek düz hesapla.Fizkken kanunen önde olan birşeyi kabul etmemek saymamak = geçilmeyi kabullenmemek yada geçilen araçın yandaşı olmak demektir.

ister 1 saniye ile geç ister 1 salise önden olan öndedir her türlü koymuş geçmiştir , bu kadar basit.

rodya
SUS ' a helal olsun, Mehmet' e de.. Araba inanılmaz güzel gidiyor.
Ayrıca o güzelim arabayı söküp o hale getirdiği için de yatacak yeri yok.yazıktır ya:(
Araçların denk gittiğini düşünüyorum. videolardan en hızlı NA belirlenmeyecek olsa da bu yarışın galibi belli , SUS..
iki araca da tekrar maşallah..

ALTNSA
13-05-2011, 08:44
Adamlar o 10 kiloyu eksiltmek için nelerle uğraşıyor sen diyorsun ki önemli değil. Bir gariplik var ortada. Hayır madem önemli değildi niye bu kadar sökük geziyor bu arabalar?

bende bunu anlamıyorum zaten geçen hafta oraya geldiğimizde s2000 sahibi bile clio rs in içindeki şöför hafif ben ağırım deyip eşitlemek için yanına başka bir adam oturttu. demekki komple söküp gelsek 2 kişi gazlamak zorunda kalacaz illa bir eşitleme olacak ne anlamı kalıyor ozaman hafif olmanın yada sökmenin :)

Sh4rk
sayfaları okudugum kadarıyla yıgıt bır yorumda bulunmamıs,

gecmekte var gecılmekte

maşallah ıkı aracada

mehzent
SUS ' a helal olsun, Mehmet' e de.. Araba inanılmaz güzel gidiyor.
Ayrıca o güzelim arabayı söküp o hale getirdiği için de yatacak yeri yok.yazıktır ya:(
Araçların denk gittiğini düşünüyorum. videolardan en hızlı NA belirlenmeyecek olsa da bu yarışın galibi belli , SUS..
iki araca da tekrar maşallah..

merak etmeyın bız herşeyın hesabını yaptık aynı kız gıbı olucak araba hatta daha guzel olucak yalıtımla falan ağırlaştırmadfan ;)

Tesekkurler herkese :)

Yogi
13-05-2011, 08:45
Yan yana giderken kim kimin dibine yanasirsa o o ruzvardan etkilenip one daha kolay kafa atar bize ogretilen ve test ettigimiz bu :)

açıklama için sağol ben bilmiyordum öyle olduğunu

Erol
13-05-2011, 08:46
2 aracada mşllh.

ikiside çok yakınlar birbirlerine

zübeyir
13-05-2011, 08:46
merak etmeyın bız herşeyın hesabını yaptık aynı kız gıbı olucak araba hatta daha guzel olucak yalıtımla falan ağırlaştırmadfan ;)

Toplattır arabayı not vericem 10 üzerinden.olmadı sök bı daha topla :D

MiaMi
13-05-2011, 08:48
Maşallah nazarlardan saklasın. Mehmet bana oem arka tamponu kestim deme sakın. Dandik bişey alıp kestin dimi kardeşim .

mehzent
13-05-2011, 08:49
Maşallah nazarlardan saklasın. Mehmet bana oem arka tamponu kestim deme sakın. Dandik bişey alıp kestin dimi kardeşim .

tabıkı abı ben yaparmıyım hıc oyle bır şey :)

Mustafa Birsesli
13-05-2011, 08:51
SUSTURUCU TAKILMIŞ silah gibi maşallah

VoodooRush
13-05-2011, 08:56
bende bunu anlamıyorum zaten geçen hafta oraya geldiğimizde s2000 sahibi bile clio rs in içindeki şöför hafif ben ağırım deyip eşitlemek için yanına başka bir adam oturttu. demekki komple söküp gelsek 2 kişi gazlamak zorunda kalacaz illa bir eşitleme olacak ne anlamı kalıyor ozaman hafif olmanın yada sökmenin :)

Aynısını bende İzmir'de yaptım, GTI iki kişiydi çok fark var gibiydi ikinci adamı yanıma aldım ama sonuç olarak önde olan geçer, 5 cm de olsa 10 cm de olsa.

Olay kimin ağır kimin hafif olduğu değil malesef. Ağırsan geçiliyorsan, geçildin. Hafifsen geçildiysen, yine geçildin. Fark yok yani. Burada videolardan senin gördüğün kim öndeyse o geçmiştir.

Yok öyle bir boy önde olayım on boy önde olayım geçmek için.

Formula'da bile o kadar limite rağmen 1 salise (0,01 sn) ile sıralama değişiyor. Kilo, beygir vs. bin türlü sınırlama var. Burada bu kadar araba sökülmüş o kadar sen geçtin ben geçtim dendikten sonra "boy olmamış bence geçilen yok" demek abesle iştigal oluyor biraz.

8.000rpm
13-05-2011, 09:01
bu iki iğrenç görünen araba da da ciddi emek var , orasını sanırım kimse yadsıyamaz

roll konusuna gelirsek , evet buğra'nın da dediği gibi roll denen hadisenin kuralı muralı yoktur
startında bile kargaşa yaşanan tam olarak nizami bir start verilemeyen bir yarışın finişi hakkında net ifadeler de kullanmak yanlıştır bence de...

önce kafa çıkaran bir araca , arkadaki aracın yetişmesi ve bir miktar kafa çıkarıp gazı bırakması ne demektir hemen ona da açıklama yapayım kendimce ;
öndeki aracın belli bir ivmesi vardır
arkadan gelen aracın ivmesi daha yüksek olmalı ki önce yakalasın sonra da kafa çıkarsın
çıkan kafanın kaç santim veya kaç metre olduğuna takılmamak lazım
kaçırdığınız nokta , yetişip öne çıkma olayını yapabilmek için daha iyi bir ivmenizin olması şart.. doğru mudur?
daha iyi bir ivmenin de nasıl yakalanabildiği tamamen aerodinami ve motor gücü ile alakalıdır

toplayın şu arabaları allah aşkına , roll roll diye zombiye çevirdiniz güzelim arabaları :D:D:D

edit : bu yazı videolardan görünen birşeye göre yazılmadı , kafa çıkarmak , arkadan yetişmek vs. gibi terimler için yazıldı

İBRAHİM_MEY_GTİ
13-05-2011, 09:02
saun yıkıldım yanlış oy kullandım mehmet kardeşim sus oy atıcakken dbs oy gitti maşallah makineye nasıl düzeltcez bu oy işini içim acıdı yaa...helal ^^SUS^^...oyum SUS undur .

Arenimo
13-05-2011, 09:04
2 arabayada masallah 2gun once yurekli garaja bi geldi orda gordum arabayi daha da sokmuslerdi son denemeden donra enson camlarida pleksiden yaptricaklardi camlar sokuldu yapildi mi bilmiyorum ama artik araba ne kadar dolu ne vardan ne kadar sokuk oldu sus onde gidiyo dogru yigit biraz da ustune cikmis keske arada 1 serit braksaymissiniz bide su tunel muhabbetinde susda refujun yanindan basiyo oda ordaki havayi topluyo refuj tarafindan atamadigindan tuneline giren arabaya yukluyo buda sanirim yigitin avantajini dezavanraja ceviriyo keske daha sakin bir yolda 1 serit arayla ve refuj tarafini degiserek bassaydiniz beni encok sevinfiren kaza bela kavga olmadan herkezin evine donmus olmasidir

Dağhan
13-05-2011, 09:10
Bu denemeler dün gece mi yapıldı,muhtemelen saat tam 1:18 civarı ataköy-yenibosna e-5 civarındakiler sizdiniz o zaman :D
Uykudan sıçradım sesler üstüne abi :D
Tebrikler bu arada her iki type-r'ada :)

BAR22
13-05-2011, 09:11
şu SUS gördüğüm en temiz en diri type-R'dı artık eski haline gelsin şu araba...kaputun altındaki canavarada Maşallah diyelim.Serdar ustanında özgününde eline sağlık...

rodya
13-05-2011, 09:11
Düşünüyorum düşünüyorum anlamıyorum.
Yahu tamam rüzgar tüneli vs ama bu bildiğiniz yandaki arabayı bariyerlere sıkıştırmaktır.
gerek yok hani teker patlasın yola biri atlasın falan, 3 tane çakıl taşı yeter iki arabanın birbirine girmesine..
İzin verme Mehmet böyle şeylere.Gerekiyorsa bırak millet masturbasyon yapsın..

mehzent
13-05-2011, 09:13
Düşünüyorum düşünüyorum anlamıyorum.
Yahu tamam rüzgar tüneli vs ama bu bildiğiniz yandaki arabayı bariyerlere sıkıştırmaktır.
gerek yok hani teker patlasın yola biri atlasın falan, 3 tane çakıl taşı yeter iki arabanın birbirine girmesine..
İzin verme Mehmet böyle şeylere.Gerekiyorsa bırak millet masturbasyon yapsın..

ben daha yazmıyorum cunku kendıme kızıyorum kendıme yakışmayacak hareketler yaptım ıkı gundur cok sınırlendım onun ıcın omur boyu SUS kaçtı dedırtemmek ıcın onların ıstediği gun ıstediği şekılde bastık sonucuda sızler belırleyeceksınız :)

Arabnın dırılığı konusunda suphenız olmasın rahat tutun ıcınızı :)

Nires
13-05-2011, 09:19
maşallah :)

kaan_cupra
13-05-2011, 09:21
2 aracada masallah..kazasiz belasiz denenmis bitmis.videolarin hepsinde mehmet az da olsa onde (ayni seritte gittikleri icin net gozukuyo :) )..diger taraftan ne video gelir bilemiorum ama cem in cektigi videolardan daha net ve degisik olucagini zannetmiyorum..

__FrK__
13-05-2011, 09:23
edit.... maşallah araçlara

The_Doctor
13-05-2011, 09:25
Maşallah Araçlara...

sulhi
13-05-2011, 09:26
ben daha hala kafa kafaya göruyorum mehmetcim..

2nizede masaLLah...

arabalarınız turbo yapın bu sökme işndende kurtuLun :)

bugra_0101
13-05-2011, 09:30
maşallah artık konu kapanmıştır umarım SUS'R açık açık susturmuş :D

tuner faruk
13-05-2011, 09:31
Araçlara Maşallah videolardanda ortaya çıkan sonuç SUS un önde olduğu:icon_tup:

Day Walker
13-05-2011, 09:34
Alıştık hep JAP önde JAP önde demeye şimdi SUS bi garip oldu alışamadım daha :)

pesimist206
13-05-2011, 09:39
vıdeolara gore tam net olmasada yıne kafa burun sus onde dıger araclardan cekılen vıdeolarıda merakla beklıyoruz

mehzent
13-05-2011, 09:41
Vallahi be en ufak farkli bir sey yazmiyorum bekliyiruz videolari boyle bastan sona herseyi gosteren :)

Ondan sonra karar aziz tech ailesinin :)

OmeR-FE
13-05-2011, 09:43
Maşallah 2 aracada.

D.CaN
13-05-2011, 09:44
İki aracada Maşallah kazasız belasız sürüşler inşallah, iki aracada verilen emek ortada ama specine göre SUS bence çok iyi gitmiş :) Tebrikler Mehmet abi.

_muhaRRem
13-05-2011, 09:45
ben daha hala kafa kafaya göruyorum mehmetcim..

2nizede masaLLah...

arabalarınız turbo yapın bu sökme işndende kurtuLun :)

turbo yapan arabalarda bazen kurtulamıyor :D

Alper_
13-05-2011, 09:56
maşallah araçlara :)

yiğit205
13-05-2011, 09:57
ıkı aracada masallah

Yigit-Y
13-05-2011, 10:01
Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150242691354744)

videolar geldikçe eklerim...

Bu anketten ne çıkarsa çıksın (Beni sevmeyen insan sayısını baz alırsak sonuç belli zaten)

Benim içim rahat en azımdan yanımda benimle gelmiş olan adamlar gördüklerini söyledikleri bana yetti...

Ben sadece Helal Olsun diyorum.Allah korkum var sadece ben böyle bir şey görmedim bugüne kadar o kadar çok deneme yaptığım halde ...

Buradaki insanlar sus önde diyorsada kendileri bilir 6 sonuna kadar basılan videonun olmaması bile seçme video olduğunu gösterir...

Mehmet hp lerle değil kg lerle bu kadar yürüyebildi yoksa dün akşam onun kadar bende sökük olsaydım boy boy kavramını çok rahat görürdü...

Ben daha yorum bile etmiyeceğim bu deneme üzerine.Yandaşları sözle kazandığı zaferi kutlasınlar.Ankette bana oy vermiş arkadaşlara teşekkürler...

Yogi
13-05-2011, 10:03
yiğit sende sökseydin arabanı mehmet kadar ?

Alicanrs
13-05-2011, 10:04

kapıların fiber olcağı duyulunca olay çıktıda ;) yiğit tamponu bile ellemedi yiğitin yanlışı oda geçti gtti..

Yigit-Y
13-05-2011, 10:05

Ben bu aracı yarın öbürsü gün satacağım.Demesinler camlarına kadar sökülmüştü roll için..

Ben aracımı seviyorum kıyamadım.Kıymamda...

ulu_cupra
Anmelden | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150242691354744)

Bu anketten ne çıkarsa çıksın (Beni sevmeyen insan sayısını baz alırsak sonuç belli zaten)

Benim içim rahat en azımdan yanımda benimle gelmiş olan adamlar gördüklerini söyledikleri bana yetti...

Ben sadece Helal Olsun diyorum.Allah korkum var sadece ben böyle bir şey görmedim bugüne kadar o kadar çok deneme yaptığım halde ...

Buradaki insanlar sus önde diyorsada kendileri bilir 6 sonuna kadar basılan videonun olmaması bile seçme video olduğunu gösterir...

Mehmet hp lerle değil kg lerle bu kadar yürüyebildi yoksa dün akşam onun kadar bence sökük olsaydım boy boy kavramını çok rahat görürdü...

Ben daha yorum bile etmiyeceğim bu deneme üzerine.Yandaşları sözle kazandığı zaferi kutlasınlar.Ankette bana oy vermiş arkadaşlara teşekkürler...

ya herkes bu videoyu gösteriyo da madem siz burda basıyosunuz ben her denemenizde dibinizde video çekerken bu videoda frene basarak gidiyorum?

imhotep
bu nasıl video yiğit :D

VoodooRush
Son video süpermiş.

cenk_35
13-05-2011, 10:06
Ivory Tower'in Videoları: Fatih Ürek-Sus [HQ] | Facebook (http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=409576002782)

Maşallah, turbo altyapısına rağmen SUS´a. :)

sabah sabah ne ii geldi bu müzik :D acıldım bi anda:hahaha::icon_tup:
maşallah..

Alicanrs
ya herkes bu videoyu gösteriyo da madem siz burda basıyosunuz ben her denemenizde dibinizde video çekerken bu videoda frene basarak gidiyorum?

ulu saçmalama daha ilkj yola çıkarken denediklerinde sıkıntı yoktu bastılar rahat 1 1.5 boy vardı arada sıkıntısız soraki denemelerde ztn sorun çıktı hep .. bu ilk deneme sanırsam

mehzent
kapıların fiber olcağı duyulunca olay çıktıda ;) yiğit tamponu bile ellemedi yiğitin yanlışı oda geçti gtti..

Alican bılıp bılemdne konusmayaın ıkı gun onced msnde ıyı gectın deyıp sımdı burda kıvırmayın net yazın..

yiğit ıel arabanın dısında başka fiber parça olmuyacak dıye anlaştık sız bı susun ya ben mazert uretıyormuyum yok parçam eksık o bu dıye..

Yigit-Y
13-05-2011, 10:08
Bu arada ben sus'u 5. vitesden itibaren geçiyorum yine geçen deneme gibi olmuş 2,3,4 devamı yok bu videolarda...

Ben daha birşey demiyeceğim videolar arkadaşlardan geldiği kadarıylada paylaşırım.İsteyen inanır isteyen inanmaz...

mehzent
13-05-2011, 10:09

Mehmet hp lerle değil kg lerle bu kadar yürüyebildi yoksa dün akşam onun kadar bende sökük olsaydım boy boy kavramını çok rahat görürdü...

yiğit ben yazıp çızmısmıyım arkadaşım vıdeo koyun mıllet yazıcak bendekıler bunlar hepsı burda mevcut koyun sızde elınızdekılerı kendınızı kandırmayın daha ok

mıllet karara verıcek :)

Erol
13-05-2011, 10:10
komiklik gerçekden :D

cembozbey
13-05-2011, 10:10
Ben bu aracı yarın öbürsü gün satacağım.Demesinler camlarına kadar sökülmüştü roll için..

Ben aracımı seviyorum kıyamadım.Kıymamda...

biz m3ü stıcaz derken sökun nolcak diyodunuz velhasıl 3 gun sonra satmıstım demekki iş öyle deilmiş demi?

videolara gelince arbalar bence cok yakın gidiolar net 1 boy göremedim desem yeridir ,belki olmustr videolardan göremedim.

mehmet de typar denemlerinde bizlere yukleniodu neden denemiosnuz kardesim neden sökmuyosunuz kardesim die umarım bu ytiigitlr yasanan polemiklerden sonraz az cok bizi anlamıstır

Alicanrs
13-05-2011, 10:11
Alican bılıp bılemdne konusmayaın ıkı gun onced msnde ıyı gectın deyıp sımdı burda kıvırmayın net yazın..

yiğit ıel arabanın dısında başka fiber parça olmuyacak dıye anlaştık sız bı susun ya ben mazert uretıyormuyum yok parçam eksık o bu dıye..

yiğitin yüzüne sölüorm mehmet iyiki geçti seni die çnkü yiğit senin yaoptıklarını yapmadı ben kıvırmadım fber duyulunca döndünüz ;) ama camlar nedense yok oldu sende .. dün yiğitede söledim salaksın olm fiber yapıcaktın tamponu sökücektik dedim gerekirse 9 10 da akşam yapalım dedim grk yok bşver dedi .. adam senin camları sökceğini bile bilmiodu bilse emin ol oda sökerdi taraflı knşmuorm senlede samimiyetim birazda olsa vardır yiğitlede.. ama her deneme sorası birbirinizi yicektiniz nerdeyse susturduk sizi göki saolsun .. yok tünel yok bilmem ne yok erken bastı vs dedin hep yol kenarında .. çocugun üstüne çok gittin ama virajı içten alırken bile çocuk yanında geliodu geçtiklerindede şiştim veya erken bastı dedin .. direk yola çıkar çıkmaz ilk denemeniz nie 1 1.5 boy oldu tünel yok kopan bişi yok yapmayın yaa yandaşçı olark davranmayın şu forumda .. araba için neler yaptınız birbirinizi yicektiniz araba deniosnz metal parçası .. yok sıkıştırırım biri gelirse yok vururum gibi laflar vs bunlara gerek yok mehmet .. bilip bilmeden knşmuorm çnkü yiğit bana dediki bişi sökülmücek aynı olcak sende camlarda uyoktu yiğit bunu soradan öğrendi iş işten geçmişti yoksa yiğitte tampon vs el atardı nese geçen geçti iki araçta zımba gibi Allah kaza bela vermesin .. Adamın üstüne oynamayın ;)

BoraRS
13-05-2011, 10:13

Okan baştan dersin ki ben hafif gelicem ona göre yürüyelim ben de tamam derim. Ama sen direk stok RS var en iyi yürüyen Rs stok RS benim RS diye heryerde yazıp çiziyorsun o zaman bu eşitlemelere katlanacaksın. Kaldı ki ben sana yine söylüyorum sen tek EZN s2000 2 kişi olsun vtec üstü yine 200 den sonrası porno olur ;) Ben her iki arabaya da sahip oldum. Her ikisinin de gidişini gördüm test ettim. RS' i bana anlatma. 200 den sonra 5. viteste RS' in karakterinin nasıl değiştiğini hiç anlatma. Ama sen bunu kabullenmek istemiyorsun çünkü senin araban geçilmez...

Bak o akşam AC 106 ben sökük geleceğim dedi ben de gel öyle deneriz dedim. sen de sökük geleceğim deseydin hayır olmaz mı diyecektim. Yine denerdim.

Ama şöyle düşün JapanTuner Kaan karedeşim 130kg ve Enes kardeşim 50kg. Şimdi bu iki kardeşim deneme yapıyorlar. Enes Kaanı geçse geçmiş mi oluyor? Burada arabalar deneniyor unutma şahıslar değil. Arabanın gerçek gücünü görmek istiyorsan üçkağıda başvurmicaksın. Arka koltuğunu sökmiceksin ;) Arabana yüksek oktanlı Bulgar yakıtı koymıcaksın ;) 2 ye 2 deniyorsan kilo avantajını kullanıp yanına kendin gibi hafif adam almıcaksın ;)

Anladın mı kardeşim. Bu arada yeni nikin yakışmış ;)

Bir de son olarak burası farklı bir başlık. Bari bu başlığı boka çevirme aptal saptal yorumlarınla bak kızıyorum yine.

The_Doctor
13-05-2011, 10:14
Bişey merak ediyorum. DBS nin Çoğu denemesinde Araç İçinde Sabit Videokamerası vardı. Bu kadar önemli bir rollde o videokamera neden yok ?

Low-Rider
2 tarafta geçtiğini iddia ediyor.

yiğit keşke m3 le denediğin zaman ki gibi bir video şekli yapsaydın ozaman ayan beyan belli olurdu herşey

Serhat Y.

hehh şöyle yaa kız gibi topla kardeşim arabanı sen, bizim oğlana istiycem senin kızı:D şaka biyana ben bu videoalardan kesin biri geçmiştir diyemicem varsa başka videolar gelsinde ona göre oy verelim ankete, bizi bu zevkten mahrum bırakmadıkları için araç sahiplerine teşekkürler:icon_tup:

imhotep
13-05-2011, 10:15
ikinizde çok uzattınız birbirinizi tebrik edip bu mevzuyu kapatın araçlarınız başa baş gidiyor. mehmet kardesım senin araban turbo alt yapı ile gayet guzel yuruyor masallah tekrardan.

yanlız ben gormek istedigim denemeyi goremedim mehmettt :D

mehzent
13-05-2011, 10:16
yiğitin yüzüne sölüorm mehmet iyiki geçti seni die çnkü yiğit senin yaoptıklarını yapmadı ben kıvırmadım fber duyulunca döndünüz ;) ama camlar nedense yok oldu sende .. dün yiğitede söledim salaksın olm fiber yapıcaktın tamponu sökücektik dedim gerekirse 9 10 da akşam yapalım dedim grk yok bşver dedi .. adam senin camları sökceğini bile bilmiodu bilse emin ol oda sökerdi taraflı knşmuorm senlede samimiyetim birazda olsa vardır yiğitlede.. ama her deneme sorası birbirinizi yicektiniz nerdeyse susturduk sizi göki saolsun .. yok tünel yok bilmem ne yok erken bastı vs dedin hep yol kenarında .. çocugun üstüne çok gittin ama virajı içten alırken bile çocuk yanında geliodu geçtiklerindede şiştim veya erken bastı dedin .. direk yola çıkar çıkmaz ilk denemeniz nie 1 1.5 boy oldu tünel yok kopan bişi yok yapmayın yaa yandaşçı olark davranmayın şu forumda .. araba için neler yaptınız birbirinizi yicektiniz araba deniosnz metal parçası .. yok sıkıştırırım biri gelirse yok vururum gibi laflar vs bunlara gerek yok mehmet .. bilip bilmeden knşmuorm çnkü yiğit bana dediki bişi sökülmücek aynı olcak sende camlarda uyoktu yiğit bunu soradan öğrendi iş işten geçmişti yoksa yiğitte tampon vs el atardı nese geçen geçti iki araçta zımba gibi Allah kaza bela vermesin .. Adamın üstüne oynamayın ;)

ya alican efelık yapmayın şimdi bakın konusmayın ankette mıllet karar verıcek sonra yol alın gıdın maşallah dıyceksnız ıkı arabayada dıyın ıkısındede emek var hemde cok var eyv. ama gerıcek yorum yazmayın yeter ben bahane urtıyormuyum hıc yok sıkıştırmsı yuksek yok egzntrık farklı yok ınce conta dıye az bılerek gorerk yazın..

Neyse verme cevap uzamasın verıceksn msnden ver herkese kazasız belasız..

ulu_cupra
ulu saçmalama daha ilkj yola çıkarken denediklerinde sıkıntı yoktu bastılar rahat 1 1.5 boy vardı arada sıkıntısız soraki denemelerde ztn sorun çıktı hep .. bu ilk deneme sanırsam
ŞUNU AÇIK VE NET YAZMAK İSTİYORUM.DENEMELERİ BEN VE SİYAH CIVIC DIŞINDA KİMSE YAKINDAN İZLEYEMEDİ.

İlk basılan video Cem'in " çamurluk boyu önde " dediği video.Tersini iddia eden varsa video çekim saatlerini Mehmet'ten rica ederiz yazar buraya.

Orda DBS geçmiş ya da SUS geçmiş benim bi kazancım yok.5 tane video çekildi zaten aklı mantığı yerinde olan insan Bahçeşehir-Selimpaşa arasında 10 kere deneme yapılamayacağını bilir.Mesafe belli yolda önümüze çıkan kamyon sayısı da...

İlk durulduğunda bana gelinde tünel yapıyosun dendi.Ne kullanıyosunuz bilmiyorum ama ben video çekmek için geldim araçlardan birisiyle basacak olsaydım 2 kişi sohbet ede ede müzik açık basmazdım.

Bir de 2-3 boy lafları çok hoşuma gitti.ben Mehmet'in koyduğu 2.video da neredeyse tamponlarına kadar giriyorum ve frene basıyorum.Süratler yaklaşık 240 belki daha fazla.O süratlere kadar yanyana giden araçların nasıl oluyoda farklı bir videoda 2-3 boy fark açacaklarına inanıyorsunuz? Zaten uzunda arada 1,5 boydan fazla fark olsaydı aradan geçerdim dayanamıyorum çünkü :)

Araçların bu denli sökülmesi ve gece araçların değil hırs ın sergilenmesi pek hoş olmadı.Hemen hemen her gece roll a çıkan arkadaşların bu denli gergin olmaları keyifsizdi.

Her 2 araca da tekrar tekrar MAŞALLAH...Allah hepimiz kazadan beladan korusun...

cembozbey

yiğit keşke m3 le denediğin zaman ki gibi bir video şekli yapsaydın ozaman ayan beyan belli olurdu herşey

yokmu zannediyosun :D

BEmre0075
13-05-2011, 10:17

benm için kim geçmiş kim geçmemiş önemli degil.Dediginiz b.evler tayfası her akşam bi büfede oturup muhabbet sohbet etmekte.O tayfada yiit te var alicanda var.Ve yiit geçilirse yiitle makaramızıda yaparız şakalaşırızda kimse kimsenn arkasından konuşmaz çünkü orda bi arkadaş dostluk ortamı oluştu.İsteyen gelsin her akşam caddem büfedeyiz çayımızı kahvemizi için.

Alicanrs
13-05-2011, 10:18
ya alican efelık yapmayın şimdi bakın konusmayın ankette mıllet karar verıcek sonra yol alın gıdın maşallah dıyceksnız ıkı arabayada dıyın ıkısındede emek var hemde cok var eyv. ama gerıcek yorum yazmayın yeter ben bahane urtıyormuyum hıc yok sıkıştırmsı yuksek yok egzntrık farklı yok ınce conta dıye az bılerek gorerk yazın..

Neyse verme cevap uzamasın verıceksn msnden ver herkese kazasız belasız..

mehmet düzgün knş yol alın gidin filan ben efelik yapmıorm yiğitte deilm beni arayabilirsin ben R yapmam burda yorum yapmasını bile kısıtlıosunuz milletin ne bu ya .. forumu iyice çevre olarak topladınız adamın üstüne giderken bişi olmuo bıraksak adama saldırcaktın orda o kdr küfür etmiştin vs çocuk sustu araba deniosunuz ne bu hırs kavga ? bıraksaydıkta birbirinizimi parçalasaydınız .. ayıp mehmet walla

Yigit-Y
13-05-2011, 10:18
Bişey merak ediyorum. DBS nin Çoğu denemesinde Araç İçinde Sabit Videokamerası vardı. Bu kadar önemli bir rollde o videokamera neden yok ?

mehmet sen solda olucaksın dedi o yüzden bende kamerayı diğer arkadaşlarıma verdim...

ama nedense kendisi en solda kaldı tüm deneme boyunca...

En güzel yer bana göre en soldur önüne tır çıkmaz bariyerle tünel yapmak gibi avantajlara sahip olursun....

mehzent
13-05-2011, 10:21
mehmet sen solda olucaksın dedi o yüzden bende kamerayı diğer arkadaşlarıma verdim...

ama nedense kendisi en solda kaldı tüm deneme boyunca...

En güzel yer bana göre en soldur önüne tır çıkmaz bariyerle tünel yapmak gibi avantajlara sahip olursun....

ya sen hala nasıl yalan konusabılıyorsun yiğit benzınlıkt dedımkı yiğit hep sağda olamazsın soylıyım ılk denemelrde sağda ol cek vıdeonu sonra sol gec dedım sende ok dedın sonra yıen ahngı ara sokuldu o vıdeo bılmem ben sana ellı kere dedım sol serıde geç dıye geçmedın ya bana cevap verdırtmeyın ıstemıyorum daha yazmak vıdeo koyun abıcım 3 boy geçmışsınız bastan fınısh cızgısıne kadar bır suru arabadan vıdeo var dmedınızmı bahçelievler team olark koyun mıllet karar versın ok..

Yiğit tekrar soyluyorum tartısma çıkartacak duzeyde yazma vıdeo koy ok kardeşim....

mmustu
13-05-2011, 10:23
ya nasıl çirkefleştiniz ikinizde :D bana niye haber vermediniz olumm :D

Yigit-Y
13-05-2011, 10:25
ya sen hala nasıl yalan konusabılıyorsun yiğit benzınlıkt dedımkı yiğit hep sağda olamazsın soylıyım ılk denemelrde sağda ol cek vıdeonu sonra sol gec dedım sende ok dedın sonra yıen ahngı ara sokuldu o vıdeo bılmem ben sana ellı kere dedım sol serıde geç dıye geçmedın ya bana cevap verdırtmeyın ıstemıyorum daha yazmak vıdeo koyun abıcım 3 boy geçmışsınız bastan fınısh cızgısıne kadar bır suru arabadan vıdeo var dmedınızmı bahçelievler team olark koyun mıllet karar versın ok..

Yiğit tekrar soyluyorum tartısma çıkartacak duzeyde yazma vıdeo koy ok kardeşim....

o bold yazdığını dedin sen öyle mi :D

sen 3 korna duymasan basmazsınki öyle kaç defa oldu basmadın...

Sana diyecek laf bulamıyorum.O bana telde ettiğin küfürleride yüzüme dün akşam söylecek kadarde delikanlı olarak görmüyorum seni...

Yolun açık olsun mehmet.mümkünse aynı ortamda selam vermeyelim.Ben böyl birisiyle muhattap olamam kendi karakterime hakaret olur...

bugra_0101
13-05-2011, 10:26
bu nasıl video yiğit :D

SUS frene basmış belli :D

shero
13-05-2011, 10:27
cok güzel denemeler masallah ta 3 boy olan videoyu merak ettim bizim tır kadar mesafe yani ne olursa olsun cok konusan boş konusur bana kalırsa sus her zmn ki gibi sus turmuş ayakta alkışlıyorum

XoR
13-05-2011, 10:27
Mehmet & Yiğit,

Yeter artık bence çok çirkinleşti mevzu. Yakıştıramıyorum ikinizede, sinirleriniz yıprandı artık kaç gündür bu konudan dolayı bence dahada uzatmayın.

mert_leon
13-05-2011, 10:28

maşallah öncelikle araçlarınıza. fakat abicim yiğit dieğer konudada yazdı yazarda sen bişi yapmazssın yanlış bişi yazarsa yer banı olur biter. yazılanlar sinirini çok bozup kanına dokunuosa yiğitin telini melini biliosun sonurum arar sorarsın nasıl bi uslup kullanırsın oda senin kararın dier konuda lanlar lunlar havada uçuodu gerçi nasıl konuşçağında belli gibi. ama abi biraz da sen sakin ol..

mehzent
13-05-2011, 10:28
o bold yazdığını dedin sen öyle mi :D

sen 3 korna duymasan basmazsınki öyle kaç defa oldu basmadın...

Sana diyecek laf bulamıyorum.O bana telde ettiğin küfürleride yüzüme dün akşam söylecek kadarde delikanlı olarak görmüyorum seni...

Yolun açık olsun mehmet.mümkünse aynı ortamda selam vermeyelim.Ben böyl birisiyle muhattap olamam kendi karakterime hakaret olur...

Yiğit vıdeo koy abı ben cevap vermıycem varsa derdın elbet denk gelıcez gıderız uzaklara kafa dınlemeye ok bak ben kavga ıcın yazmadıkça haeln daha benı ustune cekmeye çalışıyosun gec bu işlerı vıdeo beklıyor herkes hadı guzel kardeşim..

zübeyir
13-05-2011, 10:30
ya nasıl çirkefleştiniz ikinizde :D bana niye haber vermediniz olumm :D

devrem şafak kaç :D

mehzent
maşallah öncelikle araçlarınıza. fakat abicim yiğit dieğer konudada yazdı yazarda sen bişi yapmazssın yanlış bişi yazarsa yer banı olur biter. yazılanlar sinirini çok bozup kanına dokunuosa yiğitin telini melini biliosun sonurum arar sorarsın nasıl bi uslup kullanırsın oda senin kararın dier konuda lanlar lunlar havada uçuodu gerçi nasıl konuşçağında belli gibi. ama abi biraz da sen sakin ol..

ya bak ne yazdım bana yakışmadı ve kendıme kızıyorum ve sustum vıdeo beklıyorum ellerınde vardı cunku gece onlıne olanlar bılr dedılerkı net 3 boyluk vıdeo var elımızde koysunlar hadı :)

VoodooRush

Dün yanyana değil miydiniz siz? Dün halletmiş olmanız gerekmiyor mu bunu? Buraya taşıyorsunuz?

Low-Rider
bana bak hanııııııııımmm ben geçtiimmm yırtarıım ağzınıı tünel yapma

:hehe:

elpadre
13-05-2011, 10:32
Ucaktayim su an gizli gizli okuyorummehmet tebrikler uçak düşmezse iyidir :)

Jem89
13-05-2011, 10:32
2 tane araba için küfür etmeye atar gider yapmaya başlandıysa bence kapatın konuyu..

İki araçta gerçekten hızlı..Gerçekten çok güzel yürüyor.. Sus geçmiş Dbs geçmiş ne fark eder..

Oturup çayınızı çorbanızı içip denemeye çıkmak varken bu kadar gergin olup stres yapmanın ne alemi var.. Birisi geçilince arkanızdan alay mı ediliyor.. Aaa bu type-r geçildi diye..

Yaşça küçük arkadaşlarınız kardeşleriniz var ortamda.. Bunlarında hepsini okuyorlar..

Aklı başında yaşını almış adamlar olarak bravo her iki tarafada.. Mükemmel örnek oluyorsunuz..

Allah kaza bela vermesin..

Yigit-Y
13-05-2011, 10:33
Yiğit vıdeo koy abı ben cevap vermıycem varsa derdın elbet denk gelıcez gıderız uzaklara kafa dınlemeye ok bak ben kavga ıcın yazmadıkça haeln daha benı ustune cekmeye çalışıyosun gec bu işlerı vıdeo beklıyor herkes hadı guzel kardeşim..

Videolar gelir senin gibi seninki IT depertmanım yok benim sabahlara kadar çalışılma filan yapmadılar :)

Geldikçe koyarım o videoları...

Bir daha da koyamıyacağın şeyi telefonda dile getirme .Beni tanımıyorsun burada çogu kişide tanımıyor zaten benim sabrımda çok iyidir bu konularda dün memur beyler gelmeseydi ki allahtan geldiler benim o an sabrım bitmişti...

Dediğim gibi anket senin işine gelir benim forumdaki konumumdan ötürü...

Dün yanyana değil miydiniz siz? Dün halletmiş olmanız gerekmiyor mu bunu? Buraya taşıyorsunuz?

arkadaş dün sustu bilmiyorum telefonda küfür eden oydu ben bir kere bile üslubumu bozmadım ona karşı...

Yogi
13-05-2011, 10:35
yiğit seni tanımam etmem de senin forumdakı konumun sence kimin suçu bunu hiç düşündünmü?

SONE-R
13-05-2011, 10:35
Ucaktayim su an gizli gizli okuyorummehmet tebrikler uçak düşmezse iyidir :)

düşmez merak etme.. "uçakta cep tlf nu kullanılmaz tehlikedir" olayı da bir şehir efsanesi.. uçakta gürültü olmasın diye tehlikedir diye uyutuyorlar.. ;)

mehzent
13-05-2011, 10:36
Videolar gelir senin gibi seninki IT depertmanım yok benim sabahlara kadar çalışılma filan yapmadılar :)

Geldikçe koyarım o videoları...

Bir daha da koyamıyacağın şeyi telefonda dile getirme .Beni tanımıyorsun burada çogu kişide tanımıyor zaten benim sabrımda çok iyidir bu konularda dün memur beyler gelmeseydi ki allahtan geldiler benim o an sabrım bitmişti...

Dediğim gibi anket senin işine gelir benim forumdaki konumumdan ötürü...

arkadaş dün sustu bilmiyorum telefonda küfür eden oydu ben bir kere bile üslubumu bozmadım ona karşı...

yiğit gel kardeşim senle bır öğlen yemeği yiyelım gel tartışalım konuşalım ok uyarmı o zman bak herşey çözulur buurdada mılletın kafası şişmez...

mmustu
devrem şafak kaç :D

az kaldı azz :D

Ya yiğit sakın o benden daha söküktü muhabbeti yapma abi bu işin ne kadar inada hırsa bindiğini çok iyi biliyosun :D dua et bi kupa vardı sus un üzerinde :D ben kuru şase ile gelmesinden korkuyordum :D

selim bayrak
mehmet bence daha fazla yorum yapma kanka
yigit seninde videon varsa var de. koy izleyelim yok ise adamın koydugu videolarda önde sus görünüyor.

Yigit-Y
13-05-2011, 10:37
yiğit seni tanımam etmem de senin forumdakı konumun sence kimin suçu bunu hiç düşündünmü?

ben insanlara zorla kendimi sevdiremem malesef.Dışarıda tanıyanlarda bilir.Forum ortamında herkes bir başka bir karaktere bürünür...

Dışarıda bambaşka.Burada cogu kişiyle aram değildir.Ama dışarı yüz yüze olunca sohbet muhabbet edilir....

yiğit gel kardeşim senle bır öğlen yemeği yiyelım gel tartışalım konuşalım ok uyarmı o zman bak herşey çözulur buurdada mılletın kafası şişmez...

sen gel benim yerim belli topkapı sanayiye beklerim...

BMK TypeR
13-05-2011, 10:37
ıkı araçta gayet ıyı gıdıyo ıkısınede kocaman maşallah, mehmet yapılcak herseyı yapmıs ıkı araçta deng gıdıyo, yiğitın aracının cok az daha gıderı var,

bu arada ulukan zm4 maşallah:) ezıcekmıs sızı ıkı kışiyle:)

zübeyir
13-05-2011, 10:38
az kaldı azz :D

iiii hadi baaaaalıım :D. hayırlı teskereler olsun. şafak çart curt demiş ...

mert_leon

helal olsun .. en güzeli :D

mmustu
ya bırakın tayyarları beyler aslında bunlar o kadar hızlı değil demekki

geçen denemede BA bunların peşinden gitti aralarında fark yoktu neredeyse bu denemede MZ makina yine peşlerinde :D demekki neymiş o kadar hızlı değillermş :D

B.Aktepe
13-05-2011, 10:40

geçen denemede BA bunların peşinden gitti aralarında fark yoktu neredeyse bu denemede MZ makina yine peşlerinde :D demekki neymiş o kadar hızlı değillermş :D

polemik king :D

cery
13-05-2011, 10:40
misafir yemeğini yer çarığına bakarmış.

kimin kimi geçtiği hiç umrumda değil. ben videoları izledim ve cidden keyif aldım.

gerisi beni ilgilendirmez :D

2 araca da maşallah. çok tipsizler :D

clioGT
13-05-2011, 10:42
Beyler ikinizi de yüz yüze tanışmışlığım yok, forum üzerindeki yazılar haricinde...

ama yüzlerce kişi okuyor yazdıklarınızı, yarın öbür gün bir araya gelirsiniz, şen şakrak olursunuz yine, o yüzden 2 tane 4 teker için birbirinizi kırmayın ya...

Chatin
13-05-2011, 10:43
cam car rulez :)

B.Aktepe
bu işi akhisar çözer süreler çıksın meydana iş kapansın :) herkeste gelsin gözünle izlesin.

mmustu
polemik king :D

hahaha yalanmı ama kanka :D

Onurkk06
bu videolara göre sus önde ama madem dbs arabasını adam gibi sökmedi sökseydi keşke şimdi yok senin araba daha söküktü fln olayları baş gösterecek bence son bideneme daha yapılsın ama önce kişilier arasındaki problemler çözülsün dbs kamerasını taksın öyle cıksın yoksa bu olay uzar gider

mami_makinen
ıkı aracada maasallah ...burda bu kadar yazılıp cızılmıs ama gereksız tartısma olmus vıdeolarda gecen gecılen bellı tunel yapan bellı yapmayan bellı uzatmaya gerek yok burdakı vıdeolarda SUSUN gectıgı bellı elınde baska vıdeosu olan varsa koysun ızleyelım ona gorede yorum yapalım....

B.Aktepe
13-05-2011, 10:44
hahaha yalanmı ama kanka :D

ya asker yalan söyler mi :D sen artık ne desen doğru benim için :D

her türk asker doğar
her asker komando olamaz :D

ulu_cupra
13-05-2011, 10:45
ıkı araçta gayet ıyı gıdıyo ıkısınede kocaman maşallah, mehmet yapılcak herseyı yapmıs ıkı araçta deng gıdıyo, yiğitın aracının cok az daha gıderı var,

bu arada ulukan arabada maşallah:) ezıcekmıs sızı ıkı kışiyle:)
Eyvallah Reşit Allah razı olsun :)

mami_makinen
Her devrin bi kralı her kralın bi devri vardır ..devir sus devri artık....

mert_leon

abi ben anladım mhp başkanının konuşma metinlerini sen hazırlıosun :D

M U R A T
13-05-2011, 10:46
videoları izlemek zevkliydi araç sahiplerinin arasındaki tatsızlıkta çözülür umarım ama güzelim sus artık toplansın lütfen:)

mmustu
13-05-2011, 10:47

her türk asker doğar

her asker komando olmak istemezde ondan :D

abi ben anladım mhp başkanının konuşma metinlerini sen hazırlıosun :D

hahhaa bunların eline birer püskevit verinde SUS sunlar :D

zübeyir
13-05-2011, 10:49

her türk asker doğar

her türk asker doğar. her türk asker doğar. bir kar yağar ince ince ,komandonun hali nice. bir operasyon var bu gece bin operasyın var bu gece. :D:D

B.Aktepe
13-05-2011, 10:49
manisa akhisar, süreler saliseler konuşsun. bırakın artık yolda birbirinizi ezmeyi. tüneldi erken bastı yan yattı çamura battıyı. süre yapın :)

tolgakaynak
13-05-2011, 10:50
Ben o 3 boyluk videoyu çok merak ediyorum... :S:S:S

Erol
bu işi akhisar çözer süreler çıksın meydana iş kapansın :) herkeste gelsin gözünle izlesin.

aynen katılıyorum..

tırda henüz boşyer de varken

B.Aktepe
her türk asker doğar. her türk asker doğar. bir kar yağar ince ince ,komandonun hali nice. bir operasyon var bu gece bin operasyın var bu gece. :D:D

vermeyin gazı zaten yanıyorum :D

mmustu
13-05-2011, 10:51
la hazır bu kadar sökmüşünüz arabaları yükleyin tıra gönderin akhisara işte :D

mehzent
13-05-2011, 10:52
ben yazmıyorum su anket sonuçlansın sonra konuşcam :)

zübeyir
vermeyin gazı zaten yanıyorum :D

yaw bazen dıyorum boyle 1 haftalıgına yıne askerlık yapsam. ama boş durmadan :D. dilekçe verelimmi :D hauhauahuaha

Yogi
la hazır bu kadar sökmüşünüz arabaları yükleyin tıra gönderin akhisara işte :D

aynen bende katılıyorum:icon_tup:

B.Aktepe
13-05-2011, 10:53
yaw bazen dıyorum boyle 1 haftalıgına yıne askerlık yapsam. ama boş durmadan :D. dilekçe verelimmi :D hauhauahuaha

cıkk almıyorlar :D

1 hafta beni kesmez :D

mehzent
13-05-2011, 10:53

Tesekkurler abı artık tadını cıkartma zmaanı ınsallah :)

zübeyir
13-05-2011, 10:55

uhauhauha :D haddii yaaa. .1 ay olsun hadı. ozamandamı almıylar :D :D

mmustu
13-05-2011, 10:55

panpaaa bırak komandoyu 15 ay yerime bahriyeli ol :D

aphelion
13-05-2011, 10:57
Valla 2 aracada maşallah birbirlerine denk giden 2 saglıklı typer ama bence DBS nin geçtigi videolara rüzgara girdi yanıma yanaştı benim rüzgarımla gitti felen hoş şey degil bunlar 2 aracada maşallah kazasız belasız.

trgy
13-05-2011, 10:57
maşallah mehmet yine SUSturmuşsun.

sword
13-05-2011, 10:58
sesler cok guzel videoda yalnız bu sökme işi hakketen yazık helekı aynı model araclarda

bu uğraş yerine kantara cıkıp eşitleyin kıloları arabalarda işkenceden kurtulsun:)

BAR22
13-05-2011, 10:59

her denemeninde bir tüneli varmış bunuda öğrenmiş olduk..arkadaş neymiş bu tünel yaaa :D tünelli tünelsiz alayına gider K20 swapeg :hahaha::hahaha::hahaha:

Burak İ
13-05-2011, 11:01
Mehmetten 4 video var . Diğer taraftan sadece 1 tane. Hatta o bir tane koyulanın boyutu o kadar ufakki o kadar saatte o mu konulabildi. Diğerlerinide bekliyoruz. Belki bilmiyorum işi gücü vardır milletin koyamamıştır. Ama çok idda edilince hani videolar diye düşünüyoruz.

Normal şartlar altında oda sıcaklığında SUS önde.

mert_leon
13-05-2011, 11:02
her denemeninde bir tüneli varmış bunuda öğrenmiş olduk..arkadaş neymiş bu tünel yaaa :D tünelli tünelsiz alayına gider K20 swapeg :hahaha::hahaha::hahaha:
senin araca maşallah ya sevioruk kendisini :D

SekoLive
13-05-2011, 11:03
keşke denemeler bitince muhabbet şu konudaki gibi olsaydı tadından yenmezdi http://www.techturkey.com/forum/videolar/83861-11-mayis-merter-mc-bulusmasi-knt-ag-fd6-civicler-auris.html

ikinizinde emeğine sağlık....

Redbull
13-05-2011, 11:03
sesler cok guzel videoda yalnız bu sökme işi hakketen yazık helekı aynı model araclarda

bu uğraş yerine kantara cıkıp eşitleyin kıloları arabalarda işkenceden kurtulsun:)

Bende Murat'a katılıyorum aynı model iki araç neden sökülür'ki birinin birine kilo avantajı veya dez avantajı yok ki sökülüyor.
Neyse iki araçta birbirne denk gözüküyor kazasız belasız gazlamalar.

baymustang
13-05-2011, 11:06
videolar gerçekten heyecan verici idi fakat ben yorumumu şeffaf yapmak istiyorum;

yiğiti gayet iyi tanırım oturmuş yemek yemişliğimiz filan vardı fakat kendiside iyi bilirki artık görüşmüyorum bazı sebeplerden dolayı yani herhangi bir yancı değilim

mehmet hayatımda 1 defa gördüm oda bakırköy meguirsta meganeı varken yani mehmete yancı değilim

fakat videolardan gördüğüm kadarıyla mehmet parmak boyda olsa geçmiş, eğer geçilme itirazı var isede video koyulmalı tabiiki yorum yapılsın. videolarda geçilme ortada tabii mazeretler olmasa iyi olurdu. aslında en önemli olan şey herşeyin serbest oluşu gibi.

ama dikkatimi çeken bişey oldu ki mehmetin yiğite karşı belki aralarında daha önceden bir polimik olmuş ama yazılanları okudum ve mehmet agresif bir konumda oluşu beni düşündürdü tabii. ben genel olarak pek yazmam okurum mehmetin giderli olduğunu küfürlü yazışmalarına şahit olmadım. arkadaşların ve yiğitin mehmetin klavye yüzüne karşı küfürlü konuşmaları uygun görmedim...

belki beni ilgilendirmezdi ama her iki üye forum sitelerine üye ve eninde sonunda bir yerde kaşılaşırlar benim ile yiğit gibi. ama suskunluk olduğunda problem olmaz ama işin için agresif bir küfürleşme olur ise çok kişi arada kalır ve taraflaşma olur...

her iki aracın sahiplerine allah kaza bela vermesin...

BLuEBoY
13-05-2011, 11:08
Sus'a maşallah

herşey ortada daha fazla kurcalamaya gerek yok bence ;)

mehzent
13-05-2011, 11:10
ben daha yazmıyorum cunku herkes yazma dıyor kı benı tanıyanlarda ıyı tanır elbet bır suru denemm vıdeom var hangıı boyle acaba bı oturup dusnsun aklında soru işaretı oalnlar benım cevap vermem gerektığı şekılde yazılar olmaz ıse sevınrım cunku konusmka ıstemıyroum bu vıdeoları ben koydum ve yaptığım tek sey anket sonuçalrını ızlıyorum :)

yan53
13-05-2011, 11:16
maşallah mehmet gecen seferkı gıbı yıne geçmişsin tebrikler bu videolara göre...nazar değmesin..yiğitede maşallah en hızlı typer'ların ikicisi nede olsa kırılmanın gücenmenin hali yok elbet biri geçicekti zaten..iki aracada tekrar tekrar maşallah...

erkin006
13-05-2011, 11:19
ikisi de king

ikisi de top

ikisi de best

ama SUS bir adım daha önde...

dbsnin liderliği kısa sürdü:)

senna
13-05-2011, 11:24
şu entrikayı ihtirası vin diesel görse ff 6yı yeminle burda çeker

mehzent
13-05-2011, 11:26
şu entrikayı ihtirası vin diesel görse ff 6yı yeminle burda çeker

ahaha o iş yalan olur muştu nun sete geldiğini duşunsene zuhaua :D

arfy
13-05-2011, 11:28
mehmet maşallah kardeşim gene yakışanı yapmışsın .. ee biz ne zaman deniyoruz .. en hızlı atmosferik typerla deneyelim bari :D

mmustu
13-05-2011, 11:28
ahaha o iş yalan olur muştu nun sete geldiğini duşunsene zuhaua :D

ahhaha e30 la yan yan :D :D

tolgakaynak
13-05-2011, 11:29
keşke denemeler bitince muhabbet şu konudaki gibi olsaydı tadından yenmezdi http://www.techturkey.com/forum/videolar/83861-11-mayis-merter-mc-bulusmasi-knt-ag-fd6-civicler-auris.html

ikinizinde emeğine sağlık....

tşk ederim abi :)

mehzent
13-05-2011, 11:35
mehmet maşallah kardeşim gene yakışanı yapmışsın .. ee biz ne zaman deniyoruz .. en hızlı atmosferik typerla deneyelim bari :D

sen bizi ezersin ya maşşalh son halı baya iyimiş :) ama sıkıntı yok heer zman denrız amaç eğlenmek :)

yan53
13-05-2011, 11:36
sen bizi ezersin ya maşşalh son halı baya iyimiş :) ama sıkıntı yok heer zman denrız amaç eğlenmek :)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

miniks
13-05-2011, 11:47
Bu denemeler dün gece mi yapıldı,muhtemelen saat tam 1:18 civarı ataköy-yenibosna e-5 civarındakiler sizdiniz o zaman :D
Uykudan sıçradım sesler üstüne abi :D
Tebrikler bu arada her iki type-r'ada :)

O karaoğlanın sesiydi ateş ediyodum :)

yasin_R
13-05-2011, 11:51
maaşşallah iki aracada konuyu tam anlamıyla okumadım. ama bende bahcelievlerdeyım ve kimse benim kahramanım değil:)

mehmet gecmiş bağriz ortada kafayla burunla kulakla barnakla:) gecmiş. yiğitede söyledim tebrik etmen gereklidir diye.
burdan bahcelievler adı çıkdı gibi fakat; mehmete kocaman bi tebrik:);)

gecmek gecilmek güzeldir...

miniks
13-05-2011, 11:54
Cumaya gidip gelcem sonra keyifle kaldıgım yerden devam etmek istiyorum vede bende bir açıklama yapıcam arkaedan takip eden aracın tüzgar yaptıgına inanan gençler var aramızda

anlıyorum yaşınız daha ufak yeni yeni otobanda boy gösteriyorsunuz arkadaşınızın aracını izleyerek ama lütfen bizim gibi tecrübelilerle de t...k gecer gibi arkadan kimse basmasın rüzgar oluyor gibilerinden salak sacma yorumlarda bulunmanıza da şaşırmadım degil

neyse konuyu mahvetmeyin kaldıgım yerden kahve ve sigaramı alıp devam etmek istiyorum

Hayırlı cumalar herkese

Râbbim yaptıgımız ibadetlerimizi ettigimiz duaları kabul ve makbul eylesin .
Amin.

ulu_cupra
13-05-2011, 11:57
Cumaya gidip gelcem sonra keyifle kaldıgım yerden devam etmek istiyorum vede bende bir açıklama yapıcam arkaedan takip eden aracın tüzgar yaptıgına inanan gençler var aramızda

anlıyorum yaşınız daha ufak yeni yeni otobanda boy gösteriyorsunuz arkadaşınızın aracını izleyerek ama lütfen bizim gibi tecrübelilerle de t...k gecer gibi arkadan kimse basmasın rüzgar oluyor gibilerinden salak sacma yorumlarda bulunmanıza da şaşırmadım degil

neyse konuyu mahvetmeyin kaldıgım yerden kahve ve sigaramı alıp devam etmek istiyorum

Hayırlı cumalar herkese

Râbbim yaptıgımız ibadetlerimizi ettigimiz duaları kabul ve makbul eylesin .
Amin.
Allah kabul etsin

mehzent
13-05-2011, 11:57
maaşşallah iki aracada konuyu tam anlamıyla okumadım. ama bende bahcelievlerdeyım ve kimse benim kahramanım değil:)

mehmet gecmiş bağriz ortada kafayla burunla kulakla barnakla:) gecmiş. yiğitede söyledim tebrik etmen gereklidir diye.
burdan bahcelievler adı çıkdı gibi fakat; mehmete kocaman bi tebrik:);)

gecmek gecilmek güzeldir...

Teskkur ederim Yasin cim :)

Herkeze tekrar tesekkurler allah nazarlardan korusun en buyuk korkum nazar hicbirimizin basina gelmez insallah...

8.000rpm
13-05-2011, 11:58
bence rollerde vantuzlu kamera şartı olsun
ne takipçiye gerek kalır ne dış çekime ne de kavga olur polemik olur
alalım forumca 2 tane kamera + vantuz (ya da başka bi sabitleme zamazingosu) böyle bir organizasyon yapılacağı zaman takılsın iki araca da... hakem heyeti de videoları yüklesin siteye :)
nedir yani atla deve mi?

mehzent
13-05-2011, 12:03
bence rollerde vantuzlu kamera şartı olsun
ne takipçiye gerek kalır ne dış çekime ne de kavga olur polemik olur
alalım forumca 2 tane kamera + vantuz (ya da başka bi sabitleme zamazingosu) böyle bir organizasyon yapılacağı zaman takılsın iki araca da... hakem heyeti de videoları yüklesin siteye :)
nedir yani atla deve mi?

Abi bu isler kivamindaki hirs boyutunu astikca cok sikintili gereksiz hirs oldu cok gerksizdi yoksa eski tas eski hamam :)

Göki,ZD
13-05-2011, 12:05
3 boy denilen videolar nerde ?

Dün gece ile ilgili yorum yapmıcam, 2 aracada MaşAllah.

Hilmi sen insanmısın :hehe:

seko
13-05-2011, 12:05
mehmet direkten donmusun erel cakıyormus sana az daha masallah iki aracada cok guzel denemeler olmus bu kadar yakın olması muthis ..
her iki aracada masallah.

mehzent
13-05-2011, 12:10
3 boy denilen videolar nerde ?

Dün gece ile ilgili yorum yapmıcam, 2 aracada MaşAllah.

Hilmi sen insanmısın :hehe:

ee panpa okuz oldu ortaklık bıttı nerede su zd ya bı saplayamda kendıme gelem zuahuuha :D:D

M3CSL
13-05-2011, 12:11
MZ4 e masallah..basarılı gıdıyor ona dıkkat cekmek lazm:)

Göki,ZD
13-05-2011, 12:12
ee panpa okuz oldu ortaklık bıttı nerede su zd ya bı saplayamda kendıme gelem zuahuuha :D:D

azınıııııı........ :D

yan53
13-05-2011, 12:13
Allah kabul etsin

ya kardesım senle bi denemesek mi acaba ..mz4 le hiç denemedim daha ...

YH199
13-05-2011, 12:15
camii den bağlanıyorum :D

arabalar denk gitiş kafa burun

maşallah.

son videoda mehmet gaz ezerek hızlanmışsın :D

2kiside birb,r,nden hızlı değil denkler kazasız belasız.

Göki,ZD
13-05-2011, 12:16

boşver geçersin benzinine yazık ahuahuaha
dün mehmet geçti 2ye2 de :hehe:
yok 2-3-4 sarmış mış asfalt kötüymüş müş müm müş :D bu ne la hpf3sandı kendini ahahaha

Shadow_Dancer
13-05-2011, 12:21
İkinizinde ayagına saglık, güzel denemeler olmuş. eger gözlerimde yanlışlık yoksa SUS önde görünüyor.

ulu_cupra
13-05-2011, 12:22

Denk geldiğimiz bi ara bakarız ;)

yok 2-3-4 sarmış mış asfalt kötüymüş müş müm müş :D bu ne la hpf3sandı kendini ahahaha

doğru söylüyosun :D Mehmet'te kesiciye düştü basar basmaz fena tutundu yola :D

ahmet3425
13-05-2011, 12:23
yigitle aram iyi değil herkes biliyor ztn o yuzden onu savunacak bi tarafım yok.

ben bu videolardan ve bu yorumlardan hiç bir sey anlamadım :S

videolarda gordugum kadarıyla genellikle basa bas bir mucadele soz konusu camurlukla kaputla (vitesine gore) ya dbs onde yada sus.

yorumlara bakıyorum herkes sus onde diyor heralde benim bi goz doktoruna gitmem lazım.

ilk videoya yorumum;

dbs basarbasmaz onde 4 vitese atıldıgında sus camurluk boyu one cıkıyor o an sanki dbs ilerliyormus gibi gozukuyor ama yolun bos olmasına ragmen mehmet 5. viteste bırakıyor herhangi bir tunel yok 2 aracta kendi seritlerinde mehmet neden bıraktın orda ??

2. videoya yorumum;

temiz bir kalkıs 5. vites sonuna kadar 2 aracta yan yana hatta cam car diplerine kadar giriyor hersey ap acık ortada gecen gecilen yok. 6 ya atılıyor biraz devam ediliyor yol yine boş gordugum kadarıyla sus yine bırakıyor.

bu arada 2. videoda tunel oldugunu dusunmuyorum emniyet seridindeki araclardan uzak durmak icin dbs susa dogru yaklasıyor sonra ztn kendi seridine geciyor...

video 3;

tunel goremiyorum 2 arac kafa burun yan yana gidiyor ztn videonun bitimine dogru dbs sanki biraz daha onde gibi gozukuyor (benim gordugum kadarıyla) ilerde tır var galiba dogal olarak bırakılmış...

video 4;

dbs basmakta cok az gec kalmış, sus yarım boy onde. cam car aracların arkasına gectiğinde dbs farkı kapatıyor yan yana geliyorlar sonra cam car takip etmeyi bırakıyor sonrasında pek bisey belli değil.

her videoyu 3-4 kez izleyerek yorumlarımı yaptım kimseye karsı bi yakınlıgım yok ortada hissediyorum kendimi :D

bu sebepten ankete oy kullanmayacagım. 2 aracada kocaman masallah diyorum.

Göki,ZD
13-05-2011, 12:25
doğru söylüyosun :D Mehmet'te kesiciye düştü basar basmaz fena tutundu yola :D

kafam tavana çarptı akü tümsekte o nasıl bişeydi, tabi siz o kadar hissetmediniz olan bana oldu :D

arkadan basma kanka :hahaha::hahaha::hahaha:

Eray Yümsel
13-05-2011, 12:25
evet arkadaşlar beykoz merkez camii den live bağlantı kurmaktayım hoca nın verdiği bir vaazı paylaşmak isterim. bir müslüman diğer müslümanı yarım boydan fazla geçemiyorsa dinimizce geçti sayılmaz buyurur bu durumda derki " dinsizin hakkından imansız gelir" bakınız techturkey dbs vs sus typer denemeleri buyrun efendim açın izleyin ibret alın. açın

mz4 ede maşallah demeden yapamicam ama ulukan a hala tepkiliyim şu yavaş dbs den korkup denemeye gelmediğin için

chare
13-05-2011, 12:26
abooo DBS'de geçilmiş. maşallah SUS typer'a :D
en hızlı ünvanı SUS ta sanırım artık.
Tebrikler...

yan53
13-05-2011, 12:26

:) sikinti yok

yan53
13-05-2011, 12:27
[QUOTE=ulu_cupra;2288461]Denk geldiğimiz bi ara bakarız ;)

tamam kardesım ...:icon_tup:

Eray Yümsel
13-05-2011, 12:27
SUS TypeR a oy verenler
3rk4n, @Lp2, ademsezer, Ahmet_28, Alp Type R35, ALPER-VNS 65, alpergti, aLperTunga, anilkarakaya, apos2000, ardacngns, arfy, ArMy, atakan, BAR22, BLuEBoY, BMK TypeR, BosphorusBoys, bs type-r, bugra_0101, Burak İ, BuraKirca, by_hayali, Caesar, CagkaN, CAGTY, cenk_35, CeSaNCeEm, chare, CLIORS, cliver, CupraR, D.CaN, Day Walker, dedebeto, DemireR, devon, dgo2133, dirk, diyadin, DjHellfireS, Doqan, ef186, Ek.Civic_Spoon, eleanor, EMG, emir91, emoro, emrah type-r, emre yeşil, emresener, emr_, Enes-x, erayakar, ERDİNÇ-VTİ07, Eriador, erkin006, FaBeRgE, fahrenayt21, fb_erol_1317, flexamin, fthdnz, G60, gcapraz, Gko35, glc16, gsi_club, gökh@n_gr, Göki,ZD, hak_on, Harunde, hazar, HUSNU, Hızlı_Fransız, ibooo, ice, ilkerotti, imhotep, Jam da Joker, Jem89, JJmusti, Jön Türk, kaan_cupra, KAAN_M3, Kenzai, KORAY, krm, lambro_team, levent, M U R A T, M3CSL, maahmut, mami_makinen, mcy, mehzent, mertacar, mesutgti, miniks, mody, morgy_drag, mrtngn, Mustafa Birsesli, MUY37, n.gezen, nakayama, neco, Nires, ocean0636, ogunozcan, oguzhan_gti, OmeR-FE, omR35, ondertopcu, onurars, Orkun_06, otimli, OZAN-RS, pitstop, punto_multijet, Rascal, rodya, samet54, samuuu, selim bayrak, semsas, Shadow_Dancer, shero, SHOCKİNG, slck76, smooty, soneR, Sportline, Tolga Aydın., tolgakaynak, trgy, tuner faruk, TURBONUR, Type-R, ugurbora, ulu_cupra, VoodooRush, VteC_MaNiaC, VTEC®, wolfmanczt, XoR, yan53, yogi, zübeyir, ömeRC, ÖNDE-R, öskür, ^^ANIL^^, _driver_, £mR@h

DBS TypeR a oy verenler
Alicanrs, Alper, aphelion, Arenimo, baseone, BEmre0075, Can's, can2k, ceskin, dragon07, EmrahERKAN, emrekaya01, fanatik, isyfuat, iynn-RS, legend53, maverick2305, mcitir, merttepe, mert_leon, Oged, olivera7, pesimist206, raikkonen_f2007, selimcanm, serkan gti 106, serkankos, SONE-R, SoutHeRn FixeR, İBRAHİM_MEY_GTİ, Yigit-Y, YUNUS, ZR_106, __FrK__

bir ilke imza attım galiba :D

ulu_cupra
13-05-2011, 12:28
kafam tavana çarptı akü tümsekte o nasıl bişeydi, tabi siz o kadar hissetmediniz olan bana oldu :D

arkadan basma kanka :hahaha::hahaha::hahaha:

Arkadan basıyorum tünel yapıyorum yoksa yakalayamıyorum yancı spec basıyorum ;)

evet arkadaşlar beykoz merkez camii den live bağlantı kurmaktayım hoca nın verdiği bir vaazı paylaşmak isterim. bir müslüman diğer müslümanı yarım boydan fazla geçemiyorsa dinimizce geçti sayılmaz buyurur bu durumda derki " dinsizin hakkından imansız gelir" bakınız techturkey dbs vs sus typer denemeleri buyrun efendim açın izleyin ibret alın. açın

mz4 ede maşallah demeden yapamicam ama ulukan a hala tepkiliyim şu yavaş dbs den korkup denemeye gelmediğin için
İşe gitmicek olsam orda olacaktım benim geçme,geçilme gibi sıkıntı olmadığı için bu tarz konularda rahatım :) inşallah bir sonraki denemeye :icon_tup: