PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HULK ile asayiş çevirmesine girdim

miniks
14-05-2011, 14:07
Polis: İyi günler kimlik rica edeyim - aracın plakası nerde
Ben : kimlik yok yanımda dükkan az aşşada ikizler alüminyum karşısında çevirme yapıyosunuz hani orası ama numaram aklımda söliyeyim bakın
plaka arkada
Polis: önde niye yok
Ben : cooler var tampon yok :)
Polis : karkolda herhangi bir mevzun varmı aranman falan
Ben: yok abi sadece ceza var ödemedigim :)
Polis : ver bakim numaranı
Ben: 0532 671..
Polis : kimlik numaranı
Ben: pardon :) 194.....
Polis : tamam hadi git hızlı kalk ama
HULK tatatatatatatatatatatatatatatatatatatata

:D:D:D

E.Güleç
14-05-2011, 14:09
böyle polisleri seviyoruz yaa :D

KA®ANLIK
14-05-2011, 14:10
hahahahahahah

numara iyiymiş :)

Ordaki kalkış videosu yokmu :D

Onurkk06
14-05-2011, 14:11
wuahhhh :D güzel olmuş :D

The_Doctor
14-05-2011, 14:12
Abi polisin yanında hızlı kalkış yaptı kaçtı falan demesinler sonra :D

Eriador
14-05-2011, 14:12
iyi güzel birine denk gelmişiniz uğraştırmamış :) Bu arada ikinizin polis i ortaya aldığı ! resmi koysanıza :D

ygtkrmdnz
14-05-2011, 14:13
ooouvvv yeaahhh :D

exvitermini
14-05-2011, 14:14
iyiymiş :):):)

ClioSportAge
ceza yazanlar da yazdıktan sonra bu araba kaç basyo kaç beygir piyasası ne gibi aptal soruları sormaktan da çekinmiyorlar

Trance-R
abi koptum ya , helal vallahi o polise , araca da :)

saygılar sevgiler ...

Mehmet Gazihan
14-05-2011, 14:16
TM848 le polisleri yere yatırdığımız geldi aklıma.. çatışma moduna giriyor ümraniye polisleri hmn.. hiç alışık değiller çatarapataraya ((:

mehzent
14-05-2011, 14:21
ahahah bir şey sorucam dualrının arasında kesın hulk uda arayaa sıkıştırıyorsunuz sız değilmi bi çok kez tereyağındna kıl çekermiş gıbı kurtuldunuz sankı ben oyle hatırlıyorum ahahah :D

CasabLanca
14-05-2011, 14:23
olmamış böyle yine bir kaçış videosu beklerdik abi narayla birlikte :hehe: :D:D:D

D.CaN
14-05-2011, 14:32
diyalog iyimiş abi uhuhahua :D

yiğit205
14-05-2011, 14:33
ne kadar alkıs o kadar kalkıs....:)

kurtbil
14-05-2011, 14:33
keske tum polısler boyle olsa yollar modlu arabalara cennet olsa :)

kickbuttowski
14-05-2011, 14:37
keske eski konuyu hortlatsaydiniz herkes dokulurdu baya gecti aradan :)

miniks
14-05-2011, 14:37
ahahah bir şey sorucam dualrının arasında kesın hulk uda arayaa sıkıştırıyorsunuz sız değilmi bi çok kez tereyağındna kıl çekermiş gıbı kurtuldunuz sankı ben oyle hatırlıyorum ahahah :D

Her zaman kanka sadece HULK u yada kendi araçalarımıza degilki bütün ümmet için kazasız belasız gazlamalar diliyoruz Allahtan

Ama genelde cevirme olucak yerlere girerken okdugumuz dualar da kabul oluyor çok şükür

ademsezer
14-05-2011, 14:39
Her zaman kanka sadece HULK u yada kendi araçalarımıza degilki bütün ümmet için kazasız belasız gazlamalar diliyoruz Allahtan

Ama genelde cevirme olucak yerlere girerken okdugumuz dualar da kabul oluyor çok şükür

hilmi çewirme duası var biliyomusun?:D

miniks
14-05-2011, 14:40
Bizim dükkanın semtindeki polisler şeker gibidir daha bir tane sertini görmedim herzamnda ugrarlar bize sorunumuz olmaz

yiğit205
14-05-2011, 14:41
bı kere benım 205 le tam cevırmeye gırdım burda tam yanastım arabayı bırakmaya hazırlanırken cekıcıye allah bı kıyamet koptu kahramanın bırısı cevırmeye gırecekken gazlamaya baslayıp kacmıs yanımdan bır gectı... vuvvvvv hemen tum polısler ısı gucu bırakıp yallah pesıne dustu....hıc unutamam getırdıgım salavatları....

skyserhat
14-05-2011, 14:42
abi bence adam arabanın metini duymuş arabayı merak etmiş plaka bahane :)

R-13239
14-05-2011, 14:45
Bizim dükkanın semtindeki polisler şeker gibidir daha bir tane sertini görmedim herzamnda ugrarlar bize sorunumuz olmaz

Onların derdi benim arabaylaydı demek başkan :) Bi kere bağlandık, bi kere egsozdan ceza yedik :)

can2k
14-05-2011, 14:50
ben bi diyalog anlatiym 2 s2000 caddeye bile cikmadan sahilyolunda gidiyoruz gece saat 3, suadiyeye gelmeden polis arabası arkamısdan bagırdı siren filan actı cektik saga, indi arabadan

polis: verin ruhsatları
ben: buyur abi
polis: o egzozlar ne, takip edin
ben: abi .. ?
suadiye otoparkına cektik
polis: araclarınız trafikten men, yarın 8de gidin izin alın araclarınızı o zaman alırsınız
ben: ??! abi bu saatte nası gidicez
polis: metroya kadar birakirlar

buyur abi..

-Aydın-
14-05-2011, 14:51
Hahahah diyaloglara bak :D

DENON
14-05-2011, 14:51
ahaha bizide izmire girerken sabuncubelinde çevirdiler , polis ooo vtec i güzel yapmışsın cok ıyı dedı ama gazabından kurtulamadık yedik cezayı :D

yiğit205
14-05-2011, 14:52
ben bi diyalog anlatiym 2 s2000 caddeye bile cikmadan sahilyolunda gidiyoruz gece saat 3, suadiyeye gelmeden polis arabası arkamısdan bagırdı siren filan actı cektik saga, indi arabadan

polis: araclarınız trafikten men, yarın 8de gidin izin alın araclarınızı o zaman alırsınız

buyur abi..

allahım bızlerı boyle amcalardan koru amın...:)

GokhanRS
14-05-2011, 14:52
bende ehliyet ruhsat kimlik herşeyi unutmuşken zincirlikuyu mezarlığının önünde durdurdular subaruyla. hayvan gibide egzos sesi vardı arabamızın dolayısıyla aha dedik mokoko olacaz.

sağolsu porşlu bi abiciğimiz tüm dubalara vurarak çevirmeden kaçtı. bütün polisler arkasından ana bacı söverken bizde uzadık fırsattan istifade :D

polislerden birinin gözünden yaş geldi ama; akü ya bunlar bana zimmetliydi bulamazsak bunu kaçacak gene bana diyordu.

yiğit205
14-05-2011, 14:56
yarıs gordun yanaş cevırme gördün uza....:D:D:D:D:D:D

coolvtec
14-05-2011, 15:04
helal olsun polise...

By_Carizma
14-05-2011, 15:05
puhahaha gene fenalardasın abi :D

utkuselamoglu
14-05-2011, 15:08
iimiş ya:D

miniks
14-05-2011, 15:15

Ögretsene kanka :)

miniks
14-05-2011, 15:16
Onların derdi benim arabaylaydı demek başkan :) Bi kere bağlandık, bi kere egsozdan ceza yedik :)

Onlar bizim semtin polisleri değildi başkan kartalın çocuguydu onlar :D

miniks
14-05-2011, 15:18

buyur abi..

Çok normal caddenin polisleri kendilerini kral sanıyolar

Perşembe günleri Kurtları izliyolar bakıolar polisleri ezmişler hemen tribe giriyolar cevirme cekme

BurakCengizhanoğlu
14-05-2011, 15:23
Çok güldüm ya :) Ne güzel polisler var :)

okanturan
14-05-2011, 15:38
Bende vti bağlatırken bomba oldu kuruçeşmede trafik uygulaması iki ekip otosu var önüm komple boş ekipler araç çevirmiş ikitane bende yanlarından sıktım gittim baktım 2 dakkaya önümü kestiler op memurun biri yanıma geçti devam et bide beraber sıkalım dedi ama otoparka :d

geçtik araç bağlanacak dedi niye dedim egzoz var bağlayamazsın elimde belgem var muayene tekrarı egzozdan 1 saat araştırdılar bağlayamadı egzozdan tescil plakan yok dedi bağladı yine 4 kişiyi zincirlikuyu metrobüse kadar bıraktırdık kendimizi ekip otosu ilee

crxvtec
14-05-2011, 15:43
boyle kafa polısler çok ıyı oluyo ya :D iyi denk gelmişsin valla

SErhat.
14-05-2011, 15:49
Yorumları okudum da epey değişik muhabbetler olmuş polislerle..:)

Time-R
14-05-2011, 15:51
Diyalog super :D hizli kalk ama :D :D :D :D :D asfalti kazimistir herhalde hulk :D

Keske resimde olsaydi

3rk4n
14-05-2011, 16:05
Cokgüzel benimde bi istanbul anım var vaf ı aldım cıkarken yolu bilemedim polise sorayım dedim
durdum polisin yanında.

Ben: abi falanca tarafa nasıl cıkarım
polis : camlarında film var 150 tl ceza kesicem
Ben : abi etme tutma yeni araba aldık istanbuldan cıkıp gidecez
Polis : Daha öncede cezası varsa bağlarım
Ben : Abi esnaf adamız anlaşalım
Polis: Arkadaşına seslendi ahmet kesme lan esnafmış bunlar anlaşıcaz:
ben : kaputa 20lira kodum yetermi abi dedim
polis : yetmez 1 tane daha sık:
ben : tamam abi 20 daha koydum
Sonra yolu tarif etti cıktım istanbuldan saolsun :D

ZaZy
14-05-2011, 16:10

hauhzuahz :D varsa bizde bilelim :D

ZaZy
14-05-2011, 16:15
Çok normal caddenin polisleri kendilerini kral sanıyolar

Perşembe günleri Kurtları izliyolar bakıolar polisleri ezmişler hemen tribe giriyolar cevirme cekme

aynen ya caddenin polisleri krallar ya ... Özellikle siyah filmli siyah Connect'teki tipler efsane

Cliosportve
14-05-2011, 16:24
Cokgüzel benimde bi istanbul anım var vaf ı aldım cıkarken yolu bilemedim polise sorayım dedim
durdum polisin yanında.

:hehe:
İşte bu bombaymış

lethaldoze
14-05-2011, 16:26

hauhzuahz :D varsa bizde bilelim :D

Evet gerçekten öyle bir dua var.Senelerce bir minübüscü; dudullu bostancı hattına dadanan ve yüzlerce minübüscüden almadığı kalmamış polis birine karşı okuyormuş.Amcamın arkadaşını yıllarca görmemiş taki birgün kamyonun arkasından aniden çıkınca adamda duayı okuyamamış ve polise yeni olmadığını senelerdir bu hatta çalıştığını anlatamamış bitürlü, tabi duadan bahsetmemiş.Velasılkelam bende çok okudum gerçekten çevirmiyorlar.

çokta kısa 7 kere okunuyor die biliyorum gerçi ben hep başlar başlamaz yola çıkan polis elleri havada hemn elini indirip geri çekiliyor yoldan.

En son geçen gün gişelere yanlışlıkla ogs den geçicektim halbuki kgs kullanmıştım yola girerken son anda hatırladım geri geri çıktım yolu boş görünce ve hemen sağa attım kendimi biraz gürültülü bi şekilde.kgs yi bastım polis yola çıktı elini kaldırdı gel bakalım böyle der gibi.Besmele yi çekip duaya başladım devam et devem et dedi gerileyerek. inanması zor gelebilir ama gerçek.

ademsezer
14-05-2011, 16:27

SEN BİLİYOSUN ZATEN:D

<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=95668015.jpg&s=845&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>http://img845.imageshack.us/img845/5198/95668015.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/845/95668015.jpg/)</noscript>

Ertan-R
14-05-2011, 16:41
Var böle memurlar.Ahahahahh buna benzer bi olayda bizim başımıza gelmişti.Memur bey arabaya ayar yapıyoruz vs demiştik :D

Kakus
14-05-2011, 16:41
Hakan Sultanoğlu'nun polislele olan hikayesi bombaydı, yanlış hatırlamıyorsam;

Caddede
Kırmızı ışıkta duruyo hakan abi Camaroyla, yanında kız arkadaşı
Polisler yan şeridine geliyor arabayla, camdan el işareti yapıyolar Hakan abiye, Hakan abi eyvah derken
"Birader bi gazlasana dinleyelim sesini" diyorlar.
"Hakan abi ceza falan kesmiceksiniz ama..." diyor
"Yok yok kesmicez sen gazla gazla" diyorlar
Hakan abi yeşil yandımı köklüyor tabi, sonra ileride yavaşlıyor
Arkadan aynı polis ekibi geliyor, megafondan şunu söylüyor
"EYVALLAH BİRADER"

:D

Oconner
14-05-2011, 17:18
son iyi muhabbet fenaydı :D

Mivec_4G63
14-05-2011, 17:28
polis: cam filmi yasak bilmiyor musun

ben: abi bayan biniyor arabaya laf atıyor magandalar ondan taktık.

polis: sen de haklısın kardeşim ama yasak.

ben: tamam abi ceza kesme sen eve gidince sökücem, zaten buralardayım görürsen yazarsın bida.

polis: peki öyle olsun.

ben: hadi eyvallah( lan bida avrupa yakasına geçersem 2 olsun )

aLperTunga
14-05-2011, 17:28

buyur abi..

aynı olay aynı şekide aynı muhabbetle aynı saatte aynı yerde başıma geldı mavı connectti beni durduranlar caddedeki vakıf otoparkına cektiler gece saat 03:30 biz evimize(gebzeye nasıl döncez dedik) valla bilemeyiz dedi.öyle diyince ben polise ruhsatı fırlattım sonra arkadaşlarımda biri polisi kafaya aldı bostancı köprüsünün altına bıraktılar bizi gece o satte gebze-hrem dolmuşu bekledik in cin top oynuyodu psiko bi gebze-harem minübüsü geldi adam 15 dakıkaya gebzeye getırdı bızi..ertesi günde dediğin gibi selami çeşmeden izin kağıdı aldım sonrada otparktan arabayı :)

deniz
14-05-2011, 18:33
ahaha harıka sevıyorum boyle polıslerı : )
bende gecen ıstınye paraka dogru cıkıyorum yanıma 2 ekıp geldı motorlu bakıyorlar dedım boku yedık cevırcekler arkasındakı topuk topuk yaptı yardırdım cas cus ılerde durdum masalalh dedıler korna caldım :D cok sevındım heycandan elım ayagım tıtredı ahagaahha:ÇD

KoramiraL
14-05-2011, 18:34
durdum polisin yanında.

hakat fenaymıs ya :) hele '' Polis: Arkadaşına seslendi ahmet kesme lan esnafmış bunlar anlaşıcaz: '' :hahaha: bu mukemmeldı :D

krm
14-05-2011, 18:51
Bende ıkı tane anlatıyım bari :)

İlki gecen sene unıversıtenın senlık cıkısında;

1.polis: Plakan nıye boyle? camlarda nıye fılm var ? alkollumusun ?
Ben: abı plakanın orjınalı var bagajda, fılmlerıde sokucem ztn onumu goremıyorum, ınan senlıkten gelıyorum herkes ıctı ama ben ıcmedım.
2.polıs: (gobeklı bıyıklı tontiş amca polıslerden) ''sıkma olm cocugu''
dedi ve elını omzuma atarak kulagıma fısıldadı: ( aynı şive ıle yazıyorum) bunla çoh manita düşürüyon mu la ?

İkinci Hikaye:

Sabahın 6sında arkadasımı evıne bıraktıktan sonra gazıosmanpaşadan ters yonden cıkarak evımın yolunu bulmaya calısıyordum, ılerde polıs plakamı megafondan soyleyerek fırcayı attı.bende saf ayagına yatıp yanına gıttım arabayla.abı yolu bılmıyorum burdan vatan caddesıne nasıl cıkarım dedım.egıldı arabanın ıcıne yanımdakı arkadasıma dedı kı; musade ette arkaya gecıyım benı karakola kadar atın Mini lere hıc bınmemıstım.

Biz şok tabi :D arka koltukta ufo ısıtıcı vardı memur abıyı sıgdıramadıgımız ıcın goturemedık snra yolu tarıf ettı gıttık :D

ve daha bır suru sırf arabayı gormek ıcın cevırme hıkayelerım var ama en komıklerı bunlar :)

aviator35
14-05-2011, 18:52
muhabbetler süper ya:)

otto985
14-05-2011, 18:53
Hahahaha koptum ya ilki çok iyidi :D

YH199
14-05-2011, 19:00
1 hafta önce falan başıma geldi ademlere anlattım :D :D bomba :D

lambalarda duruyorum turbo vti ile.

solumda polis bana yaklaşıo ben metin şentürk yapıorum.nihayet geldi

s.a genç
a.s amirim :D
o arkadaki delikler ne öyle
park sensörü amirim :D
hassiktir lan :D (gülüyor) onlar nasıl sensör !
amirim arkadaki arabanın içini bile gösteriyor :D
hadi lan bas git ceza manyağı yaparım seni
tamam amirim kızma gidiom ben görüşürüz
sie lan

sahshahsahsa seviorum ya polisleri :D hilminin olayda kıyakmış :D

sedat s
14-05-2011, 19:40
canım turkıyem :D

JenGoO
14-05-2011, 19:48
Savas olsa Hulk'u da gotururler govde gosterisine :) ne de olsa halk kahramani baglayamazlar :)

kickbuttowski
14-05-2011, 19:49
............................

turbo16
14-05-2011, 19:58
istanbulla giderken radar girdim

adamlar haklı bayır asagı 195 le girmisim (tam yalova girisi) neyse indik

adam hız dedi haklısınız dedim ama benim arabada hicbir ablem yazı falan yok

tam o anda anons geldi la devrem

o deminki gri bücür araba ne markaymış la opel corsa dedim telsizle bildirdiler

radar arcacında anons geldi bu ne hız yapısırlarsa konserve açıcağayla cıkarırlar yavaş be kardesim(e bu da dogru)

Sh4rk
14-05-2011, 20:09
ıyısı cok ıyıde bırde tersıne denk geldıgımızde moko comolokko

maskaran
14-05-2011, 20:11
süpermiş :D

fa'R'uk
14-05-2011, 20:28
bende bir anımı anlatayım sizlere o zaman yunuslarda çalışıyordum, bir pazar sabahı şişli halasgargazi caddesinde kırmızı ışıkta bekliyorum yanıma porse carrera yanaştı sordu
porshe.....drag yapıyormuyuz
ben.........nereye kadar
porshe.....sonraki ışıklara önce giren bitirir
ben.........neyine
porshe.....anahtarına
ben.........ok
yeşil yandı başladık önde bitirdim durduk tekrar yanımıza yanaştı
porshe.....ben bu kadar hızlı olacağını sanmamıştım tam basamadım tekrar deneyelim
ben.........geçtiğim birini tekrar geçmem arkamdaki çömezimle deneyebilirsin
porshe.....kabül
tekrar denendi bu sefer çömezimde geçti yanımıza yanaştı motora baktı biraz inceledi
porshe.....delimi düdükledi beni o 1200GS yazısını görsem rezil edermiyim kendimi helal olsun
dedi ve ayrıldık

arfy
14-05-2011, 23:20
selçuk olsa onuda çekerdi kesin :D

mehzent
14-05-2011, 23:33

Bende rabita yapiyorum cikarken ;)

erhanarici18
14-05-2011, 23:39
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

koptum yaa muhabbet süper

_FrKn_
14-05-2011, 23:48
diyaloglar güzel :D
ama bunları bu konuda (http://www.techturkey.com/forum/sohbet/42386-en-cilgin-polis-diyaloglarii-20.html) paylaşırsanız daha iyi olur :)

Mutu
15-05-2011, 02:12
Saat 1,30 sularında ataşehirde polis tarafından fark edilen gri type-r'nin sonu benzeri olmamıştır sanırım. Umarım yırtabilmiştir.

berkayGLRN
15-05-2011, 08:34
zuahaha koptum okurken cok ıyı ta süper olmus:D

multispace
15-05-2011, 09:18
harika yaa '':)

onursumer
15-05-2011, 09:58
iki gün once başıma geldi benimde

arkamdan yanıma gelip yanaşan polis arabasından aynen şoyle bi soru geldi

-bakarmısın

evet

-ehliyetin varmı ?

varda hayırdır?

-iyi devam et

fastchild
15-05-2011, 10:14
geen gece saat 03 civarı duraktan aldık bizim arabayı babam dedi kola alıyorum tamam al banada dedim 5 tan almış neden 5 tane dedim boşver dedi süreyyapaşa hastanenin oradan iniyoruz babam diyor nerde kaldı bunlar diye ben hala anlamış değilim dedim heralde duraktan birileri gelecek tam virajı döndük "mes 36 aziz abi uğraştırma bizi :D "
babam:heh çocuklar nereden kaldınız bende merak etmiştim sizi
polis abi: hıı??
babam:oğlum 3 aydır çeviriyorsunuz adımı,soyadımı,kimlik numaramı herşeyimi öğrendiniz eh merak ediyo insan :D
polis:abi napalım
babam:burak ver arkadaki poşedi
ben:al baba
babam:alın oğlum bunlar sizin için belki hasta olup yakamı bırakırsınız :D
polis:sağol abi ama şu cam filmleri...??
babam:hasskktır len makam aracı görüntüsünü onlar tamamlıyo
polis:tamam abi iyi geceler

bu arada babamın polislere pasta börek felanda götürdüğü oluyormuş haberimde olmuş oldu

Yigit-Y
15-05-2011, 11:17
keşke her çevirmenin sonu böyle bitse :)

Anıl_Kuru
15-05-2011, 14:33
bazı polisler var harbiden çok kafalar...karaköyde uygulamaya girdim adam brakırken 8 bin çevirmessen arkandan plakana ceza yazarm diyip güldü bana:D:D

dedebeto
15-05-2011, 15:58
muhabbetler cok komik bu topic e herkes anilarini paylassin bari..

bende bir animi paylasayim bu arada..

8 ocakta ise basladim ilk gun oldugu icin ise arabayla gidecem birde ertesi gun drag var isten sonra sanayiye gidip bir kac sey yapacam..

sabah 3.30 da ciktim evdem arabayi calistirdim onde kocaman coller tampon yok plaka yok eksoz desen vapur gibi..neyse ciktim gittim bi baktim ilerde cevirme.bendede 4 nokta kemekr var hemen kemerleri gecirdim kollarima polis durdurdu..

polis...ehliyet ruhsat...

ben..buyrun memur bey..araba yeni calistigi icin rollanti yuksek isinsin diye tabi dogal olarak ses cikiyor birde eksozdan acayip buhar cikiyor disarsi baya bi serindi..

polis..arabanin satisi (07 ocak 2010 olay gunu 08 ocak 2011) memur dedi dun almissiniz hayirlisi olsun dedim saolun memur bey.dedi hemserim bu nebicim araba.ne plakasi var ne birseyi var dedi tamircimisin dedim biraz..belli dedi yoksa bu araba alinirmi bunu toplamaya omur yetmez...

masallah dedi eksozunda cok sessizmis bunu yarin hallet dedi tabi dedim memur bey verdi evraklari gittim:)...

ciktim ordan kalbim gup gup atiyor..bi baglasa arabayi sittin sene cikartamam ne vize var ne birsey sonra herseyi halledip satisi falan hallettik ama o gunku yasadagim action yetti:)

Fatih Kavak
15-05-2011, 16:08
Dün akşamda Seyrantepe'de beni çevirdiler Emre D. nickli arkadaşımız arabasını 500 M ileriye bırakıp öyle geldi :D

By_HaNNibaLL
15-05-2011, 16:14
abi o halde iyi kurtarmişsin :D

Bende liseyi bitirdim arkadaşi evine birakacam camlar falan kapali ses biraz fazla acmişiz yunus vardi sol tarafimda kaski cıkartti dedi buda ya kısın biraz dedim peki abi onu geçtik soluma bi kartalle 4 kişi yanaşti bana bakiyorlar bende diyom arabayi beğendiler galiba :D cami ac dedi buyur abi dedim lambalarda dur dedi peki dedim ehliyet varmi dedi var abi dedim karneyi göster bakalim dedi kaldirdim teşekkür belgesini :D aferin lenn dedi devam ettim :D

VTec_king
15-05-2011, 21:48
haha hulku Türkiye seviyor :)