PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bodrum otelleri hakkında yardım

crused
16-05-2011, 13:02
Arkadaşlar bu yaz yine boduma gideceğim ama neresine g,tsem bilmiyorum. 5 yıldızlı ucuz :) erken rezarvasyonlu bi otel arıyorum terçih olarak halikarnas ve katamaran nın ortalarında bi yere yada oralara yakın denize mesafesi uzak olmayan.. Varsa bildiğiniz bir yerler yardımcı olrsanınz sevinirim 15 gündür arıyorum kafama yatan biryer bulamadım varsa kalan daha önceden yardımlarınızı bekliyorum tarih 4 temmuz -20 temmuz arası :) şimdiden teşekkürler sağolunnnn

Jehuty
16-05-2011, 13:31
Crused benim eniştenin bodrumda moteli var ama Akyarlarda ucuzdur , temizdir. Aile moteli denize sıfır otoparkı var. Eğer düşünürsen yardımcı olurum. web sayfasıda varmış şimdi kontrol ettim. KILAVUZ MOTEL (http://www.kilavuzmotel.com)

miniks
16-05-2011, 13:49
denize giricem diyorsan kesinlikle karaincir akyarlar torba da bir yerlerde kalmalısın turgut reisde olur ama orası biraz esintili olur :)

ama gecelere akıcam diyorsan eger ozaman bodrum içinde pansiyonlara bakarsın

birde gençsin neden 5 yıldızlı otel anlamadım daha uyguna tatil yapabilirsin

BAR22
16-05-2011, 13:57
denize giricem diyorsan kesinlikle karaincir akyarlar torba da bir yerlerde kalmalısın turgut reisde olur ama orası biraz esintili olur :)

ama gecelere akıcam diyorsan eger ozaman bodrum içinde pansiyonlara bakarsın

birde gençsin neden 5 yıldızlı otel anlamadım daha uyguna tatil yapabilirsin

aynen öyle ucuz temiz bi pansiyon bul kafana göre takıl bence...otele vericeğin parayı clublerde yersin :D

Anıl E.
16-05-2011, 14:16
Crused benim eniştenin bodrumda moteli var ama Akyarlarda ucuzdur , temizdir. Aile moteli denize sıfır otoparkı var. Eğer düşünürsen yardımcı olurum. web sayfasıda varmış şimdi kontrol ettim. KILAVUZ MOTEL (http://www.kilavuzmotel.com)

Abi fiyatları nasıl ögrenme şansınız var mı

crused
16-05-2011, 14:16
ah ben bi tek gitsem varya arabada yatarım bankda yatarım sahilde yatarım sıkıntı yok. ama hanımla beraber gidiyorum :( ne yapalım başka seçenek yok :) olmuşken en iyisi olsun sende bi kere tatilimiz sadece otel için 2.000 tl ayırdım butce . ama 5 yıldızlısına :D

Jehuty
16-05-2011, 14:44
Abi fiyatları nasıl ögrenme şansınız var mı

Tek kişilik oda yokmuş. iki kişilik odada tek kişi fiyatı gecelik 60-75 TL oda kahvaltı kdv dahil fiyat.

Anıl E.
16-05-2011, 14:46
Tek kişilik oda yokmuş. iki kişilik odada tek kişi fiyatı gecelik 60-75 TL oda kahvaltı kdv dahil fiyat.

Numaralarını aldım iki kişinin numarası yazıyordu abi hangisi enişteniz?Ben bir arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum iki kişilik odada ikimizde kalınca mı tek kişilik fiyat uygulamasından öderiz?Eger öyle degilse toplam 60-75 arası ise harika olur bizim için :).

miniks
16-05-2011, 14:49
Madem hanımla gidiyorsun ben sana

Kefaluka yı öneririm

ibooo
16-05-2011, 14:49
Yahşide grand levent otel var fiyatı gayet uygun sahilde,uygun bi tatil yapabilirsin

Jehuty
16-05-2011, 15:03
Numaralarını aldım iki kişinin numarası yazıyordu abi hangisi enişteniz?Ben bir arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum iki kişilik odada ikimizde kalınca mı tek kişilik fiyat uygulamasından öderiz?Eger öyle degilse toplam 60-75 arası ise harika olur bizim için :).

Eniştemin adı Oktay orada Erden Erenin oğlu olur. sen aradığında onlarla da görüşebilirsin yardımcı olurlar veya 0533 515 25 39 Eniştemin telefonu buradan direkt kendisi ile görüşebilirsin.
İki kişilik odada kişi başı fiyat 60 ile 75 arası değişiyormuş yani bir odada iki kişi kalınca 120 ile 150 TL arası değişiyormuş ,gecelik oda fiyatı. Fiyata kahvaltı dahilmiş. Sen istersen ara daha net bilgi verirler.

Anıl E.
16-05-2011, 15:07
Eniştemin adı Oktay orada Erden Erenin oğlu olur. sen aradığında onlarla da görüşebilirsin yardımcı olurlar veya 0533 515 25 39 Eniştemin telefonu buradan direkt kendisi ile görüşebilirsin.
İki kişilik odada kişi başı fiyat 60 ile 75 arası değişiyormuş yani bir odada iki kişi kalınca 120 ile 150 TL arası değişiyormuş ,gecelik oda fiyatı. Fiyata kahvaltı dahilmiş. Sen istersen ara daha net bilgi verirler.

Abi akşam arayacagız arkadaşımla,güzel bir indirim yaptırabilir misin sen ? :).Ögrenci işini biraz aşıyor hesaplayınca

e.mustu
16-05-2011, 15:18
Dragger yavuz abiyle konuşursan o çözer işini hatta bodrumda otelleride gezdi die biliorum

Jehuty
16-05-2011, 16:18
Abi akşam arayacagız arkadaşımla,güzel bir indirim yaptırabilir misin sen ? :).Ögrenci işini biraz aşıyor hesaplayınca

Bundan daha uygunu o çevrede bulman zor , inan bu fiyat gayet makul ama sen istersen yine sor , bunun altında fiyatları yok diye biliyorum..

sarper
16-05-2011, 16:44
club voyage torba 2sene once gıttıgımde cok güzeldi memnun kalırsınız fakat fiyat hakkında bilgim yok

crused
16-05-2011, 17:27
Kefaluka ye 16 gün rezarvasyon yaptırdım paralarını yolladım artık tatili bekleme zamananı çok teşekkürler miniks :D

vtec powe®
16-05-2011, 19:37
yahşiden, bitezden veya diğer bölgelerden yer bak bence. bodrum merkezden uzak dur, denizi aşırı kirlenmiş vaziyetteydi 2 sene önce.

Thracian
16-05-2011, 21:09
Iyı tatiller şimdi den, Kefaluka yı uzaktan görmüştüm mükemmel bir konum ve manzarası var. Yei 2 yıllık bir tesis diye biliyorum. Fakat merkeze ve herşeye :) çok uzak, kesinlikle araç işini atlama. hatta mümkünse motor-scooter tarzı bir şey ayarla.

Arkadaşlar bende Yarımadadayım buradaki otel yada beldelerle ilgili bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

crused
17-05-2011, 08:15
Iyı tatiller şimdi den, Kefaluka yı uzaktan görmüştüm mükemmel bir konum ve manzarası var. Yei 2 yıllık bir tesis diye biliyorum. Fakat merkeze ve herşeye :) çok uzak, kesinlikle araç işini atlama. hatta mümkünse motor-scooter tarzı bir şey ayarla.

Arkadaşlar bende Yarımadadayım buradaki otel yada beldelerle ilgili bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Valla ben arabaya gıtmeyı dusunmuyorum. Napcam sımdı arabasız olmazmı dıyorsunuzM
O kadar turıst felan ne yapıyolar orda arabasız acaba atv kırarı ne kadardır heheh:):)

kifanhom
17-05-2011, 09:23
club voyage torba 2sene once gıttıgımde cok güzeldi memnun kalırsınız fakat fiyat hakkında bilgim yok

tek geçerim aynen
en son 2009 da gittik, sonrasında fiyatları iyice abarttılar

facia
17-05-2011, 09:50
La boutique Alkoçlar süperdir ... Ama fiyatıda süper :) bence değer ...

Thracian
17-05-2011, 22:00
Arkadaşım inan orayı gordugumde aklıma ilk laşım geldi, aslında tatilden ne beklediğinle alakalı. eğer dinlenme vakit geçirmeyse bir sozum yok ama eglence için bodrum merkez yada gmbeti düşünyorsan şart gibi geliyor. Bana zor gelir o kadar yol dolmuşlarla çkemem. Çünkü şuan bile feakat bir trafik oluyor. Yazın düşünemiyorum.