PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trajikomik Yurdum İnsanı ( ağlanıcak halimize gülüyoruz)

Tholl-ga
19-08-2007, 02:12
http://img166.imageshack.us/img166/5652/dsc04831jh0.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/8038/dsc04830ha3.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/2101/dsc04835th9.jpg

Yorumsuz....

Dragger
19-08-2007, 02:15
S virajına artık bi 'kendin pisir kendin ye' falan acmak lazım...

Bi mangalları eksik herhalde :)

Ulan hic mi isiniz gücünüz yok yahu?

Son S virajına gittigimde bi araba takla attı, simdi bu aksam bi araba takla atsaydı ya da hakimiyeti kaybedip o cim alana cıksaydı kac kisi ölürdü acaba?

Ne sevdasına? 2 kisi yanladı 2 kisi gazladı izleyecektik sevdasına mı?

^^ANIL^^
19-08-2007, 02:17
ya harbi diorum efsane insanlar ya harbi yorumsuz

Oz`
19-08-2007, 02:18
yazık günah orda arabanın birine vurdu sonra kaçti serefsizin biri ya terbiyesiz herifler

Tholl-ga
19-08-2007, 02:19
bağdat ta ciddi bi kaza olmuş taklalı ve ölümlü...

Dragger
19-08-2007, 02:21
Hele o bagdatta gazlayanları hic anlamıyorum, yol tangır tungur, cukur kaplama vs dolu...

Sagdan soldan araba cıkar, insan cıkar, dolmus durur taksi durur...

O yolda nasıl gazlarlar anlamıyorum...

* Tolga fotograf makinesi yerine bi köfteci arabasıyla gitseydin bu aksam bi golf gti parası yapardın orda :p

emreekin
19-08-2007, 02:23
ooooooooo...ama biz VIP izledik yauu..o güzeldi....:D :D

Tholl-ga
19-08-2007, 02:24
bi dahakine bizde minder falan alalım emre :D

Sercan Keklik
19-08-2007, 02:26
caddede saglam kazalar vardı siz gittiniz suadiye zaranın orda elektrik direklerini tamir eden kamyonlardan biri solda durmuş duramayan amcam gelmiş ona çakmış takla atmış sürücü ve yolcunun kafaları ön camda patlak vermiş ölü mölü var diyolardı cadde komple trafige kapatıldı

az ilerisindede taxi opel ve bi ufak arabadan oluşan 3lü kaza şekli 3 spine dönmüş falan ilginç :)

S virajı starfucks olmuş direk karı kız falan piyasa ortam ahaha
bu arada kapısına carpılan a6 abimiz fenerde çayını yudumluyodu en son :D

emreekin
19-08-2007, 02:29
aboooo atletlide orda...en son krizlere girmişti yanlayan yok die...:D :D

Tholl-ga
19-08-2007, 02:32
en son fondip bira içiodu görmedinmi :D

Oz`
19-08-2007, 02:36
dieri omuzdaydı ama :D

MeRtCaN
19-08-2007, 02:38
yuh hehehe mangal eksık bı tek :D

cem
19-08-2007, 02:44
Heryönden iyiydi ya bizim tribün süperdi ama polat alemdarın arabaya carptılar galiba ama birden panik falan oldu mohahu

katılmak lazımda nerye kayıt olmak gerekio ayrıca beyaz şahin forever diyorum özgün anladın sen hauhaa

cem
19-08-2007, 02:53
Bu arada sucuda fena para kazandı ha :)

emreekin
19-08-2007, 03:16
Bu arada sucuda fena para kazandı ha :)

koliyle su alıp su savaşı çıkartırsa bazı arkadaşlar.....olmaz yani...:D :D

Oz`
19-08-2007, 08:26
ne alakası var yahu :P

Baran^
19-08-2007, 10:37
Cocuğunun elinden tutup kaldırımın önunde izleyen vardı yahu yuhh..Bide emre bizim cıktığımız bankın yanında oturan adam hazımsızlık cekmiş yürüyüse cıkmış araba meraklısı olmayanda izlio diince ben bana bir baktıki görme evlat acısı gibi oturdu :) su savaşında tek ıslanmayan olarak kendimi kutluorm :):)

Jan™
19-08-2007, 10:38
Cadde Bakırköyü geçmiş :)

Oz`
19-08-2007, 11:16
tama şimdi gülüyoruz ama orda bi kaza olasaydı ne olucaktı adamın biri kaçırmış milleti ezmiş olsaydı %99 ölürlerdi vurduğu insanlar eee manası neoldu kimin eline ne geçti yazık günah ya bizim sitedende gazlayanlar vardı açıkcası utanırım ben orda gaza basıp el freni felan çekmeye ne dir bu ya hele 2-3 araba vardı saolsunlar milllete 2 metre kala zor topluyolardı virajmı yapıcaksın gel çık piste orda yap param yok deme oraya 10 kere gelip benzin yakacağına 1 depoluk daha benizn koy orda adam gibi araba sür çok ii pilotsan araban çokmu hızlı gece çık 2 de teme bas kimse olmaz insanda olmaz korkma makasmı atıcaksın e5 te attta eğer arabay vurursan adamın bir zırh ı olsun yürüyen adamlara vurma öldürme riskin %90 düşssün Yazık günah acıorum millettte salak gibi gitmiş kaldırırımda oturmuş ısıklarda ne dursa direk kaldırımın ucuna gidio ölücekler ....

grkm
19-08-2007, 11:19
ORada ki tribün havası cezbetti i$te insanlar kendilerini kanıtlama çabasında olduğu için böyle salakça ve dü$üncesizce hareket ediyorlar ya .. Cadde de o olay olmsaydı dün gece S teki pek çok ki$inin canı yanacaktı , $anslılardı diyorum. Çarpıp kaçan içinde in$allah onun ba$ınada öyle bir gelmez diyebiliyorum. Böyle bir $erefsizlik modeli yok çünkü ..

Baran^
19-08-2007, 11:39
O sahının arabadan inip halkı selamlaması benı ortadan ikiye böldü gülmekten :D atletli adam oturur bıyerde v.s Bi insanın orda kaldırımda oturup bu olayları izlemesi tamamen CAHİLLİK.Affedersiniz hepsi öküz.Normalde basmıyacakları varsada kalabalığı görüp basan birsürü insan oluyor.Genel olarak caddede saat 11e kadar yenı TT ler corvette porsche v.s gezerken o saatten sonra hepsi kaçışıyor cunku etraf abuk subuk insan doluyor.Ben sahsen kız arkımı alıp yanıma şöle sahilde şöle rahat rahat 1tur atamıyorum.Ki orda ben oturuyorum onlar değil..Polislerde durumun farkında.Gece cevirmede yada yolda normal giden tüm sahınleri v.s durdurup arıyolar v.s..Dün caddede taklalı kaza olmuş ölü varmış yazıktır gunahtır....

Baran^
19-08-2007, 11:46
Haftasonları köpeğimi alıp sahilde yada parkta gezdiremiyorum.Etraf kapıcı tayfası,ister eziyor diyin ne derseniz diyin.Zengin olacaklari hayaliyle istanbula gelip burda bizi istemiyorlar.Begenmiyolarsa gelmesinler.Parkta geziyorum cek kopegini diyolar yemek yiyoruz burda.Ustlerinde kumas pantalon atlet corapla terlik okuz gibi sagda solda gezen kizlara bakiolar.Yolda gidiyorum yanasip bakiolar taciz ediyolar ustume kiriyolar vs Bu istanbul cigrindan cikti.Cok doluydum bu olaylardan.sizlerle paylasmak istedm arkadaslar,

insecure
19-08-2007, 12:31
gitmeyin üstlerine bilekli çocuklar onlar :D

Grs91
19-08-2007, 12:43
Haftasonları köpeğimi alıp sahilde yada parkta gezdiremiyorum.Etraf kapıcı tayfası,ister eziyor diyin ne derseniz diyin.Zengin olacaklari hayaliyle istanbula gelip burda bizi istemiyorlar.Begenmiyolarsa gelmesinler.Parkta geziyorum cek kopegini diyolar yemek yiyoruz burda.Ustlerinde kumas pantalon atlet corapla terlik okuz gibi sagda solda gezen kizlara bakiolar.Yolda gidiyorum yanasip bakiolar taciz ediyolar ustume kiriyolar vs Bu istanbul cigrindan cikti.Cok doluydum bu olaylardan.sizlerle paylasmak istedm arkadaslar,

ya aynı sorunu bende yaşıyorum, arabalarımla yolda gezemiyorum bakıcam diye ustume kırarlar yok onume gecıp fren yaparlar yok yanımdan nerdeyse çarpacak kadar yakın gecerler bıde dıkıze bakıp pıs pıs gulmuyorlar mı hasta edıyorlar benı.. kız arkdasmla en son ne zmn cadde sahılde gezdım hatırlamıyorum bıle :S 6-7 zonta bir araya gelip laf atmaya cıkıolar resmen ...

killererkan
19-08-2007, 13:03
Yazdıklarının altına aynen bende imzamı atarım
bu ne ya, sahil yolu kartala kadar dumanaltı, her yer mangal yapan hırt dolu, bide sen güzel güzel takılıyosan, köpeğini gezdiriyosan, bi arkadasinla, hele ki kız arkadasınla falan geziyorsan vay haline.. bu dağdan gelip bağdakini kova nedir ya?
zaten araban biraz düzgünse yere yakın broadwaylerin onune kırmaları ,sıyırarak geçmeleri vs vs beni delirtiyo... illa arabada bişeyler mi taşıma k gerekiyo, buarala istanbulun kötü değil,en düzgün yerleri diyoruz ama ..

Grs91
19-08-2007, 13:09
ben aydos tepesınde oturuorum butun sahıl adalar gorunuo yuksekte oldugumuz ıcın bı gun babam aradı dıokı bana kartalda sahılde yangın war nerdesın sen dedı bende kartal sahılden gecıom burda bısı yok dedım sonradan anladık kı mangal dumanıymıs.. :D

Sercan Keklik
19-08-2007, 13:15
bu olayın sonu şu geçende benimde rahatsız oldugum bi konu vardı hatırlarsanız bi yarışla ilgili ona dayanır =) olay cıkar söyliyim

Baran^
19-08-2007, 13:15
K9 alman kurdum var yıne insanımda üstlerine salmıyorum.tut diyince tutan parcala diyince parcalayan 2metreye atla diyince 2 3metreye atla diyince 3metreye atlayan bir hayvanla neler yapabileceğimi bile anlamayacak kadar cahiller adamlar.Dikleniyorlar laf atıyorlar pşt mışt diyolar köpeğime.Kız arkadaşımla gezmiyorum eğer bişi olursa salarım üstlerine karakolluk olurum diye.

Grs91
19-08-2007, 13:17
kanka bende benimkini salim dicem daha 3. ayına gırmedi :D

Grs91
19-08-2007, 13:18
bu olayın sonu şu geçende benimde rahatsız oldugum bi konu vardı hatırlarsanız bi yarışla ilgili ona dayanır =) olay cıkar söyliyim

ben bilmom bu muhabbeti merak ettim yaw anlatsana

MUGENPOWE®
19-08-2007, 13:19
K9 alman kurdum var yıne insanımda üstlerine salmıyorum.tut diyince tutan parcala diyince parcalayan 2metreye atla diyince 2 3metreye atla diyince 3metreye atlayan bir hayvanla neler yapabileceğimi bile anlamayacak kadar cahiller adamlar.Dikleniyorlar laf atıyorlar pşt mışt diyolar köpeğime.Kız arkadaşımla gezmiyorum eğer bişi olursa salarım üstlerine karakolluk olurum diye.

walla gecen senın gıbı bı abı bıızım sahılde saldı kopeı usutne ole cımenlıkte guneslenen dayıların ustune kafasına koseeleyı yıyınce gerı cagırdı kopeıde dowduler kopekte k9 du yazık oldu bole seeler bazen gerı tepebılıo dıkkat etmek lazm

Brs_eg
19-08-2007, 13:26
yurdum insani olarak getz-R ben 1-2 arkdas daha ordaydk ana amac cekirdek kola farkli bişy yok aslinda ama bi an bişy oluo herkez gazlanio sonu noldu kia elfreni cekerken audiye wurdu kaçti m3 patliodu kirmizi bitane bi arkdasin dedigi gibi beyaz şahin forever :D ben sizleri normal hayatta tanimassamda siteden falan biliorm araclarinizi falan ama hiç dikkatimi cekmedi tech uyeleri nerdeydi arabasizmi geldinz :D

Oz`
19-08-2007, 13:28
S ten sonaki sapağa da biri çıktı :)

Tholl-ga

Brs_eg
19-08-2007, 13:31
S ten sonaki sapağa da biri çıktı :)

Tholl-ga

o sapakta bi ara dumanlar falan ciktida uzaktan anlamadk lastik yakma die dusundum ama kazaymiş :eek:

Sercan Keklik
19-08-2007, 13:34
ben bilmom bu muhabbeti merak ettim yaw anlatsana

ankara dragları topigine bak :)

VteC_MaNiaC
19-08-2007, 13:34
walla ben 2 kere geçtim dün akşam ama apaçi popularitesini görünce uzaklaştım dorusu ... cuma akşamı biz oturuyoduk boştu bi tane Reno 19 el freni çekti yine aynı şekilde arabaya çarpıodu son anda kurtardı .... S artık çok deşifre oldu ama hala güzel :)

Brs_eg
19-08-2007, 14:03
dedigin gibi cok deşifre oldu ama genede tadi bi başka S in..:D

Grs91
19-08-2007, 14:09
en güzeli patlayan doblolar:D

B!Rtan
19-08-2007, 14:09
yani burda yorum yazan herkes sonuçta dün gece s teydi dimi :D
trajikomiklik oraya gidip adam gibi oturup izlemek değil bence.. kendini kaybedip 15-20 kere yola el freni,dip gazla atlamak bana göre..
bende
bugüne kadar s te hiç öyle atraksiyon yapmamıştım,ilk ve son oldu heralde :)
benm act li beyaz şahin favorim :) mustafa nın arkadan itişliler gününe çağırsakmı naapsak :D:D

VteC_MaNiaC
19-08-2007, 14:31
en güzeli patlayan doblolar:D

evt :D bordoydu galiba

Grs91
19-08-2007, 14:32
ahuuha laz bi eleman kullanıodu sen demi ordamıydın patlarken :D

sulhi
19-08-2007, 14:35
malak malaks mal hepsi bi arada demekki s vırajında ilginç insanlar var cekırdeği demLık cayı aLan gelmiş hayalinde biLe göremediği arabaları..orda da ne salak sacma kazalar oluo babasından araba kapan orda yan vercem die salak salak haraketler yapıolar denıze ucan cıkmadı haLa..

Brs_eg
19-08-2007, 14:55
bizde cekirdegi kolayi aldik gittk nolcak ? cok genel konusuosnz..

insecure
19-08-2007, 15:09
halbuki biz adaları seyrediyorduk :D

Sercan Keklik
19-08-2007, 15:24
halbuki biz adaları seyrediyorduk :D

bende şarkı söylemeye geldiydim :)

B!Rtan
19-08-2007, 15:29
malak malaks mal hepsi bi arada demekki s vırajında ilginç insanlar var cekırdeği demLık cayı aLan gelmiş hayalinde biLe göremediği arabaları..orda da ne salak sacma kazalar oluo babasından araba kapan orda yan vercem die salak salak haraketler yapıolar denıze ucan cıkmadı haLa..

ordaki herkesin içinde burdan da bayağ birileri vardı..
eminim zamanında sende olmuşsundur ;)

insecure
19-08-2007, 15:35
denıze ucan cıkmadı haLa..
bitanesi denedi ama başaramadı ...
http://img245.imageshack.us/img245/4842/26072007377ws5.jpg
http://img67.imageshack.us/img67/3374/26072007378qx1.jpg

VteC_MaNiaC
19-08-2007, 15:37

hatta youtube da var görüntüsü ... yıldızlar da kayar Ahmet :) kartal drift team :) bi arat izle ...

Brs_eg
19-08-2007, 15:40
hatta youtube da var görüntüsü ... yıldızlar da kayar Ahmet :) kartal drift team :) bi arat izle ...

okan ben bulamadm bi link atiwersene :D

VteC_MaNiaC
19-08-2007, 15:43

belkide kaldırmışlardır ... bakarım gene :) epey oldu bu olay olalı

Berkan
19-08-2007, 15:45
Kartal Team
Part1- http://www.youtube.com/watch?v=5wnxdGsMh-Q
Part2- http://www.youtube.com/watch?v=hMepoqp3IrI

Juggernaut
19-08-2007, 15:47
Orda kaldırıma,çimliklerin oraya kaç kere araba çıktı ona rağmen cesaret edip oturanlar var ya bilmediklerinden oturuyolar yada cahilliklerinden.Ben sahilde yürümeye korkuyorum şahsen.Bugüne kadar orda kaza yapan arabaların insanlara vurmaması,karşıdan karşıya geçenlere vurmaması büyük şans zaten.

Sercan Keklik
19-08-2007, 15:52
adam masa getirmiş ne diyosunuz siz:) tawla falan tam piknik alanı :)

insecure
19-08-2007, 15:54
adam masa getirmiş ne diyosunuz siz:) tawla falan tam piknik alanı :)
teyzemin biri uyuyodu olm görmedin mi ?

Brs_eg
19-08-2007, 15:54
yanimzda bi aile wardi cay falan tam tesisatlar ztn ufak cocuklarida yatiodu yastik yorgan falan :D

Oz`
19-08-2007, 16:47
komik mi şimdi ?? ne geçio elinize elfreni çekiosunuz ama ölse biri neolucaktı mal mal kaldırımda oturutolar herkes succlu burdaaa komedilik bişiyok

Jam da Joker
19-08-2007, 17:17
bitanesi denedi ama başaramadı ...
http://img245.imageshack.us/img245/4842/26072007377ws5.jpg
http://img67.imageshack.us/img67/3374/26072007378qx1.jpg

Bu Astralı arkadaş malesef vefaat etti. Biz gittiğimizde yaşıyordu ama hastaneye kaldırdıklarında beyin kanamasından ölmüş. O sırada polisler ve ambulanstaki doktorlar yaralının arabasındaki 20 milyonu sen al ben aliyim ben almam sen al tartışması yapıyorlardı. Bırakın parayıda hastaneye götürün diyince biz biliriz napıcamızı dediler. Gördük naptıklarını. İnsan hayatı 20 milyon.

orc
19-08-2007, 17:27
yazık o kadar kişiye

AyB_Tv
19-08-2007, 17:37
caddede dün gece hem kaza hemde fena olaylar oldu.. kaç yıllık caddeliyim ben 12-13 ekip arabasının caddede terse kapatıp gittiğini ilk defa gördüm !!

saolsun çekip çekip gazlamaya çıkmışlar elektirik direğene çıktılar,bende tam 10 metre önünde fridayste arabayı park ediyodum gece 1 gibi biri kafasını cama falan koymuştu.. neyse arkadaşlarıda geldi 7-8 kişi oldular ilk gelen ekibe ne bakıyosun lavuk tarzı konuşmaya başladılar.. 5 dakika sonra polislerle dalga geçip taciz ettiler ve film koptu !! yemin ediyorum en az 12 ekip vardı ve çocukların analrından emdikleri sütleri geri getirdiler..ben caddede böyle bir dayak görmedim.. senmisin polisle dalga geçen ve vuran gibisinden futbol topuna vurur gibi vurdular.. o sırada birisinin babası geldi polislere silah çıkardı vs.. cidden cadde tarihinin en büyük olaylarından biriydi.. =)

biz tam o sıra ona bakarken kız arkadaşım aradı çabuk gel arabanın yanında araba yan döndü kaza oldu diye !! bi kazada orda oldumu ordada kavga çıkmay bşladımı,cadde yolu tamamen kapandı falan.. ama dün gece heryer apachiydi heryer !! demek bu S yüzündenmiş,artık hiç bakmadığım için oralara..

neyse dün gece cadde sakattı sakat bişey olmadan yırttı hem arabam hem ben :)

AyB_Tv
19-08-2007, 17:46
haa buarada.. bu sitede benim kadar Si bilen çok az kişi vardır çok net ve doğru birşey yazıyorum..

S virajı 2004 yılında düşüşe geçip 2005 yazında bitmiştir .. çünkü heryeri "amele" kaynamıştır ! hepte söyledim o süperzekalar yüzünden birçok can gitti ( kendi canları nereye giderse gitsin umrum olmaz ! ) ve halaa utanmadan bunu yapıp birde düzgün insanlara salça oluyolar !!! ha ayrıca bu işi bilen ve severek yapanlarından bu süperzeka arkadaşlar yüzünden bu işten soğumalarıda cabası !! kısaca S virajı = amele virajı !

gökan
19-08-2007, 17:49

hayatta ne sorunlar var hersey kopege laf etmek olsa;)

streetracer_nos
19-08-2007, 18:00

yurdum insanın başka hiç bi ülke evladında olmayan bi eziklik psikolojisi var:confused:....metropollerin yeni sorunu :Dkaçınnnn ezikler geliyo... canınızı koruyun aynı ortamları paylaşmamak lazım

Sercan Keklik
19-08-2007, 18:07
caddede dün gece hem kaza hemde fena olaylar oldu.. kaç yıllık caddeliyim ben 12-13 ekip arabasının caddede terse kapatıp gittiğini ilk defa gördüm !!

saolsun çekip çekip gazlamaya çıkmışlar elektirik direğene çıktılar,bende tam 10 metre önünde fridayste arabayı park ediyodum gece 1 gibi biri kafasını cama falan koymuştu.. neyse arkadaşlarıda geldi 7-8 kişi oldular ilk gelen ekibe ne bakıyosun lavuk tarzı konuşmaya başladılar.. 5 dakika sonra polislerle dalga geçip taciz ettiler ve film koptu !! yemin ediyorum en az 12 ekip vardı ve çocukların analrından emdikleri sütleri geri getirdiler..ben caddede böyle bir dayak görmedim.. senmisin polisle dalga geçen ve vuran gibisinden futbol topuna vurur gibi vurdular.. o sırada birisinin babası geldi polislere silah çıkardı vs.. cidden cadde tarihinin en büyük olaylarından biriydi.. =)

biz tam o sıra ona bakarken kız arkadaşım aradı çabuk gel arabanın yanında araba yan döndü kaza oldu diye !! bi kazada orda oldumu ordada kavga çıkmay bşladımı,cadde yolu tamamen kapandı falan.. ama dün gece heryer apachiydi heryer !! demek bu S yüzündenmiş,artık hiç bakmadığım için oralara..

neyse dün gece cadde sakattı sakat bişey olmadan yırttı hem arabam hem ben :)

heya bro senin arabanın ynnda spin falan attılar bişiler oldu :) arıcaktımda seni tel servise gitti geldi butun nolar silindi. çek arabanu dicektim dün fenaydı ortam :) S de boşa durmuşuz özgün olm biz yukarsı daha heycanlıymış :D

Oz`
19-08-2007, 18:21
hahahah vallalha ya kameraman tolgayla gezerdik:)

insecure
19-08-2007, 18:32
arıcaktımda seni tel servise gitti geldi butun nolar silindi. çek arabanu dicektim dün fenaydı ortam :)

yalan yapma yalan yapma bütün gece telefondaydın o yüzden fırsat olmadı di mi ... bebeğiiiimmmm :D ahehuehue

Sercan Keklik
19-08-2007, 23:14
yalan yapma yalan yapma bütün gece telefondaydın o yüzden fırsat olmadı di mi ... bebeğiiiimmmm :D ahehuehue

olm sarkma bana :p şaka bi yana o telefon sapıgı karının kafası nası o kadar iyiydi ne içti ögrenmemiz lazım acayip bi kafa o :)

miniks
20-08-2007, 07:49
kumburgaz iyiydi piyasa gayet güsel :)

Jan™
20-08-2007, 08:52
Karşıda oturan arkadaşlarımız adına üzülüyorum valla... :) Allah kolaylık versin avrupa yakasının gözünü seviyim

Sheyhzade
20-08-2007, 09:11
bu karelerde gördüğümüz insanların hepsi o yuvarlakta yanlayanları izlemek için mi beklio ? şaka yapıosunuz di mi :D bizim açın havanın arkasındaki çimlerde oturup konseri beleşe dinleyenler gibiler haa :D

baseone
20-08-2007, 11:41
vay be meşhur S virajı olmuş mesire alanı...

MUGENPOWE®
20-08-2007, 11:51
Karşıda oturan arkadaşlarımız adına üzülüyorum valla... :) Allah kolaylık versin avrupa yakasının gözünü seviyim

pel sewme bence bızım yakayı bızım caddede hergun kaza oluyo ölümlü kazaada oldu gozumusn onunde zamanında sabah 2 araba yıne bırbırıne gırdı cou arakdas caadeyı bılıolare cok ta tehlıleklı olmaya basladı aslında bızım buralarda yawas yawas onlem almaya baslamaları lazım

Brs_eg
26-08-2007, 00:53
ett bu akşamki S ciler yoklama yapalimmi ? :D

Grs91
26-08-2007, 01:04
bu akşam S yıkıldı resmen yaa hayatımda bu kadar gülmemiştim :D

Brs_eg
26-08-2007, 01:05
bu akşam S yıkıldı resmen yaa hayatımda bu kadar gülmemiştim :D

bu aksam allahtan sahinle kopanlara deilde polislere gulduk tehlikesiz eglence oldu cidden ya :hahaha:

B!Rtan
26-08-2007, 01:13
polis abi çak çak çakk :D

Sercan Keklik
26-08-2007, 01:15
kaç saat bekledim bi tırt olmadı gittim :D

Brs_eg
26-08-2007, 01:17
ya arkdaslar biz oraya gelioz 2-3 arkdas biliom etrafimda techciler war ama tanimiorm dier haftalarda bi nokta belirlesekte tanissak sizlerler nasi olur :D

Serkan.S
26-08-2007, 01:28
Polis çekicisi otoparktan gelırken ters yönden :D bitane memur trafiği kesti,arkadan biri bağırıyo Dayııı başlat hadi yarışı başlat dayııııı..En sonunda çıldırdı ztn polisler milleti kovalamaya başladılar ahahhaha

Grs91
26-08-2007, 01:32
Polis çekicisi otoparktan gelırken ters yönden :D bitane memur trafiği kesti,arkadan biri bağırıyo Dayııı başlat hadi yarışı başlat dayııııı..En sonunda çıldırdı ztn polisler milleti kovalamaya başladılar ahahhaha

biz ondan sora gittik :) cem emreekin grs91 begüm gks50 200sxli selcuk (ral 88) ordaydık :D

Serkan.S
26-08-2007, 01:36
valla baya kalabalıktı kimin eli kimin cebinde belli değildi :D

Brs_eg
26-08-2007, 01:39
ya galiba sizin grup bizim sagimizdaydi :S kola içtinzmi siz kaldirima oturup :D

yusufbatırel
26-08-2007, 02:25
1 2 ay once bı sıyah 106 geldı s'e polıs durdurdu bunu
ehlıyet ruhsat dedı buda sen kımsınkı benım ruhsatımı ıstıyosun deyınce orda duran dıger polısler yanına gelıp bu kadar ınsanın ıcın taskınlık yapma adam gıbı ver ehlıyetını dedı bu yurdum ınsanıda aynen sole bı cumle benım arabama ceza kescek polıs daha anasından dogmadı dedı basıp gıttı herıfcıoglu aradan bı ay gectı bazı forum sıtelerde cezaları gordum plakayı almıs tabı polıs yazmısta yazmıs 400 den ufak ceza yok en az on tane vardır.sozum ona ordakı gıder yaptı polıslere ama sonuc ceza yagmuru ordakı ınsanların hepsı ezık ınsanlar hatfa sonu eglencesıne gelıyorlar bırı dusunmuyor o karsı evlerde hastamı var cocukmu var.bu ezık ınsanlar duyarlı ve bılınclı olmayı ogrenmedıklerı surece bızler bunların yuzunden zor durumlarda kalmaya devam edıcez

Tugral
26-08-2007, 02:46
Sırf şu S'i görmeye gelicem İstanbul'a walla neymiş bu S ya

emreekin
26-08-2007, 02:46
herşey çok güzel başlamıştı..polisler gelmiş az insan var diye gitmeye başlamışlardı...http://img292.imageshack.us/img292/5764/img0664ee4.jpg

sonra tribünler dolmaya başladı yavaş yavaş....
http://img292.imageshack.us/img292/1879/img0681gq5.jpg
sonra yanlayanlar geldi..el freni falan full başladı...

polisler tekrar geldi..herkesi dagıtmaya başladı..hatta çimenlere oturmuş bisikletli gençleri bile.halbuki onlar sadece oturmuş bakınıyolardı...
http://img292.imageshack.us/img292/6257/img0655sg5.jpg

sonra polis çevirme yapmaya başladı.
http://img292.imageshack.us/img292/788/img0699se9.jpg

bizde ufak ufak oraya kaydık neler oluyor die..hatta resmin sol tarafında cem ile selçuk çok mutlu bakınıyolardı...:D :D
http://img292.imageshack.us/img292/4615/img0703jr8.jpg

sonra etraf kalabalıklaştı.insanlar kaldırıma sıgmadı.yollara taştı.polisle beraber çevirme yaptı...
http://img292.imageshack.us/img292/534/img0709mo3.jpg

artık insanlar ve polis o kadar kaynaştıki polis arabalarına dayandı millet.bizimde görmek istedigimiz görüntü buyduvatandaş polis elele.egzoz,film vb. yasak diil..:D.vatandas sigaralarını yaktı.geçenleri izledi..polis zaten çevirmeyi bırakmış ne yapsak die kara kara düşünüyordu..
http://img292.imageshack.us/img292/1456/img0713cb0.jpg

bundan sonrasını resme alamadık..çünkü polisle vatandaşlar arasında olaylar çıkmaya başladı....bundan sonra polisler sinirlendi ve biber gazını eline aldıgı gibi insanları kovaladı..bizde o sırada kaçtık.....sonrasında etraf dagıldı..ama hala ısrarla oturan vatandaşlarımız mevcut..:D :D :D çevirme aynen devam etti..

^^ANIL^^
26-08-2007, 03:19
ahahahahhahahaha çok iyi ya hiç güleceğim yoktu harbiden şuna bak ya yaslanmışlar fln polis arabalarına kenara geçmişler fln çok iyi ya helal olsun abi

Sercan Keklik
26-08-2007, 03:20
yahu bizim bankta sol tarafta bi grup vardı onlar sizmiydiniz?

emreekin
26-08-2007, 03:34
ahahahahhahahaha çok iyi ya hiç güleceğim yoktu harbiden şuna bak ya yaslanmışlar fln polis arabalarına kenara geçmişler fln çok iyi ya helal olsun abi

olum yaslanmayı bırak polis arabasında hatıra fotografı çektiriyodu millet.....sonra bi ara polis sinirden gülmeye başladı.bıraktı herşeyi.polisin önünden herkes gazlayarak geçti..vatandaş tutturdu polis havaya atcaz seni die..ordada bi karışıklık yaşandı...:D :D :D

Safak
26-08-2007, 03:38
vatandaş tutturdu polis havaya atcaz seni die..ordada bi karışıklık yaşandı...:D :D :D

:D Türk insanı çok sıcakkanlı...Polisimiz de neticede bu ülkenin vatandaşı havaya atılmaya atılıp atılıp tutulmaya hakkı var:icon_tup:

grkm
26-08-2007, 03:40
Geçen haftaki $enlik bamba$kaydı ama ya :)

Safak
26-08-2007, 03:50
Bostancı Otorpark geçtiğimiz senelerde baya curcuna oluyordu, poliste öle fena stratejik baskınlar yapıyordu. Arakadaşım anlatmıştıda bir gece gelmişler gene polis megafonunda kısık sesle ilereki araca iyica kapat çıkışı kaçamasınlar deyince içersi baya bir karışmış :)

Oranın çözümünü çıkışı kapatıp paralıya çevrmekte buldular, ama S için çözüm bulmak çok zor...

emreekin
26-08-2007, 06:36
Geçen haftaki $enlik bamba$kaydı ama ya :)

yok be olum bu hafta bambaşkaydı yaaaaa......:D :D

MUGENPOWE®
26-08-2007, 09:28
olum yaslanmayı bırak polis arabasında hatıra fotografı çektiriyodu millet.....sonra bi ara polis sinirden gülmeye başladı.bıraktı herşeyi.polisin önünden herkes gazlayarak geçti..vatandaş tutturdu polis havaya atcaz seni die..ordada bi karışıklık yaşandı...:D :D :D

abı ole hatıra fotosu cektırenlerı ezme sımdı bızmde hatıra fotomuz war ahuauhahuahuahua

B!Rtan
26-08-2007, 10:09
hayatımda gördüğüm en karambol çevirme :D

Baran^
26-08-2007, 10:23
Emre dün beni aramışsınız bu yüzdenmiydi yaaa bilsem gelirdim evde içiyoduk arkadaşlarla kafa güzel telefonu bulamadım :D :D :D bugün evdeyseniz gelicem olm döndüm tatilden artıkın.Tolghham resmimi cekicek hem :D

Grs91
26-08-2007, 12:11
RX7 Burak: (tampondaki hks yazısını göstererek polise şunu der) Abi burda ne yazıyo? HKS
(egzosu göstererek) Burda ne yazıyo? HKS hipower...Sen bu arabadan hiç gördün mü? Bu araba HKS marka...

vay be Burak helal sana 40 yıllık rx7 yi hks marka yaptı :D:D:D

insecure
26-08-2007, 12:22
yaaa burak yaaa :D hahahahaha olm yanlız bırakmışınız çocuğu bu yönteme başvurmuş o da naabsın :D

cem
26-08-2007, 12:26
RX7 Burak: (tampondaki hks yazısını göstererek polise şunu der) Abi burda ne yazıyo? HKS
(egzosu göstererek) Burda ne yazıyo? HKS hipower...Sen bu arabadan hiç gördün mü? Bu araba HKS marka...

Olayın dewamı : polis ysf yusufa döner , hks bir tuning firmasıdır kimi yiyonuz siz güzelim performıns parçaları üretir der yusuf teşekkür ederek dumur bi şekilde geri döner :D

yusufbatırel
26-08-2007, 12:58

hahahahhahahahahahhahaha

Brs_eg
26-08-2007, 13:02

rx-7--spor araba deilki bu orjinal fabrikasyon bole

polis--bilioz oglm bizde underground oynadik :hahaha:

Grs91
26-08-2007, 13:15
hahahahahha

Serkan.S
26-08-2007, 13:21
bundan sonrada otopark a dipgaz gitti rx7 ondan sonra koptu film zaten herkes dipgaz geçmeye başladı çevirmeden hahahaha

Tokyo Drift
26-08-2007, 13:23
harbiden ağlanacak halimize gülüyoruz yaa ağlıyım mı güliimmi anlamadım:)

begüm
26-08-2007, 13:29
suana kadar gecirdiğim en eğlenceli cts idi heuhuehuhe.... gaza gelenler...... cocuklarıyla cekirdek 'citleyipr' seyreden insanlar....cemin ilginç yorumları, emre'nin "abi ben basınım bnm özgürlüğüm var çekerim' demesi ikide bir, gürsel'in--ki kendisi bnm sevgilim oluoooo--
orda bni yanlız bırakıp sürekli 'olayın içine' girme isteği, selçuğun rx7 yi gördüğünde yaptığı hareketler, gökselin baş ağrısının rx7 yi gördükten sonra geçmesi..... gecenin sonunda bizden birinin kim olduğunu hatırlamıorum " abi para versek bu kadar eğlenemezdik" demesi gercekten öleydi mükemmeldi....

cem
26-08-2007, 13:42
onu diyen bendim begüm bi yere oturmaya falan gitcektik hahaahuh ondan dedm ne güldük ya :D

begüm
26-08-2007, 13:49
ehuheuheu tahmin etmeliydimmmm.... gecenin adamısın yaniii heuhuehe

insecure
26-08-2007, 13:50
gecenin adamı buraktı hakkını yemeyin çocuğun :D

begüm
26-08-2007, 13:58
Burak: "Of ne şekil yaptım ya.. bütün S hasta oldu bana :) ben bu gecelerin adamıyımmmm ":P

RPS13
26-08-2007, 14:00
way özteriyaki boyz s'te sahne almi$ yine :D

cem
26-08-2007, 14:09
saçma olan şeylerde wardı tabi full fiberli arabalara geç diyip sadece eksoz ucu olan corsayı bagladılar baya bi ilginç ..

RPS13
26-08-2007, 14:14
tama şimdi gülüyoruz ama orda bi kaza olasaydı ne olucaktı adamın biri kaçırmış milleti ezmiş olsaydı %99 ölürlerdi vurduğu insanlar eee manası neoldu kimin eline ne geçti yazık günah ya bizim sitedende gazlayanlar vardı açıkcası utanırım ben orda gaza basıp el freni felan çekmeye ne dir bu ya hele 2-3 araba vardı saolsunlar milllete 2 metre kala zor topluyolardı virajmı yapıcaksın gel çık piste orda yap param yok deme oraya 10 kere gelip benzin yakacağına 1 depoluk daha benizn koy orda adam gibi araba sür çok ii pilotsan araban çokmu hızlı gece çık 2 de teme bas kimse olmaz insanda olmaz korkma makasmı atıcaksın e5 te attta eğer arabay vurursan adamın bir zırh ı olsun yürüyen adamlara vurma öldürme riskin %90 düşssün Yazık günah acıorum millettte salak gibi gitmiş kaldırırımda oturmuş ısıklarda ne dursa direk kaldırımın ucuna gidio ölücekler ....

kaza olucak insanlar olucekki motorsporlari geli$icek temde neyi zorliycaksin herkes senmi duzde gaza basip mutlu olsun :D viraj lazim simdi yine herkes itiraz edicek ama bu boyle ulkelerin gecmi$lerine bakin bizde onlarin 10da 1i kadar adam olmedi daha zaten eski hizli adamlar yok arabalar yeni annelerimizin arabasi abs ebd felan var kazalarda yeni tip yani topac olup kaldirima vurup takla atan yok understeere ayarlanmi$ arabalarla kafadan kayiyo herkes limiti cok a$an kafadan veya yandan cakio hizli gecen 2 araba var oldurucek tehlikede 1 mini cooper s 1 toyota carina baska hizli adam gormedim ordan gecen orda kaza yapan olursa bu suratlerde bravo derim bende zorlardim butun sahili bazen tuzlaya kadar ama gece 4,5ta cikardim kimse olmazdi bu polis'e kafayi yedirtelim eglenelim bisey degil yani oranin yerli halkini rahatsiz etmekten baska ayip aslinda ama olsun biyerden patlak vermesi gerekiyo bunun..

Sercan Keklik
26-08-2007, 15:14
gece 10 gibi falan teyzemin biri geldi cok iyiydi..
teyzem: ne var burda?
-bi grup apartman görevlileri: yaruş var deyzee yaruşş
teyzem: haaaaaaa F1 var demek burdaa
-bi grup apartman görevlileri: yog deyze yogg bu gençler yarışıyı bıralardaa
teyzem: heee sizde onu izliyonuz?
-bi grup apartman görevlileri: hee ev sıcak napalımm işte gelip izliyos heycanlı olıyı biliyinmii
teyzem: oldu oldu ii eglenceler size
-bi grup apartman görevlileri: saol deyzem saol..

-bi grup apartman görevlileri: Laaaaaaaunn gokhuannnnnnnnnnnnnn ahende böyle bögreceksinki deysun denyovv
-bi grup apartman görevlilerinin eşleri: len olum otomopil falan çarpçak orda durmayınn çimdede oturmayın isal olacagınızz laaaaa
-bi grup apartman görevlileri: laaaaaaaaaunn gokhuaaaaaaaaaaannnnnnnn
-bi grup apartman görevlilerinin eşleri: bagrışa bak hemende belli ettin (memleketini söyledi ama söylemiyim ordaki bi olayı anlatırken tartışma cıkmasın) :)

cok eglenceliydi cok...

Hele bi grup vardı agrı dagı etegi calıyodu cep telefonlarında 2 side aynı anda çalmaya başlıyo tey teyyy

RPS13
26-08-2007, 15:23
ben haftaya olumlu kaza bekliyorum s'te ben yurdumu biliyosam haftaya biber gazini alir polise sikar :D

streetracer_nos
26-08-2007, 15:29
gerçek olamaz bunlar yaw:D:D:D:D elemanlar kastamonulu heralde yazdıklarına bakılırsa

emreekin
26-08-2007, 15:30
haftaya çevik kuvvet gelir die tahmin ediyorum....:D

B!Rtan
26-08-2007, 15:35
polis üzerinde kocaman potenza adrenalin yazan reklam arabası 350z cabrio bile çevirdi :D

Sercan Keklik
26-08-2007, 15:40
haftaya bizde sucuk yapalım cimlerde ahaha

insecure
26-08-2007, 17:51
sercan heyecanlandım bu son yazdığına :D duygularımla oynama :D

Brs_eg
26-08-2007, 18:23
haftaya çevik kuvvet gelir die tahmin ediyorum....:D

artk S e polis degil jandarma bakçakmiş ayı çokluguından :hahaha:

levent
26-08-2007, 19:16
pel sewme bence bızım yakayı bızım caddede hergun kaza oluyo ölümlü kazaada oldu gozumusn onunde zamanında sabah 2 araba yıne bırbırıne gırdı cou arakdas caadeyı bılıolare cok ta tehlıleklı olmaya basladı aslında bızım buralarda yawas yawas onlem almaya baslamaları lazım

hadi orası istanbul, s var cadde var öyle yer..bizim ufacıııık alanyada evin önündeki döner kavşakta takla atan, bizim karşı galerinin önünde spin atıp caddenin bizim tarafına mı geçen galeriye mi dalan ararsın, ne ararsan var burda bile..apaçi çok fazla ve artıyolar gitgide:(

MiaMi
26-08-2007, 21:09
Haftaya cumartesi bi gidelim bakalim ne var ne yok...

Pugcu_Atakan
26-08-2007, 21:10
Ya bunlar harbi öküz ya.. köyden bilmemneden gelip sahiplenmiyolarmı.. doğduğumdan beri istanbuldayım, elin krosu gelip sahipleniyo.hele o sahil yolu.. içine ettiler kaldırımlarda bile piknik yapıyo öküzler.Mecazi anlamda değil onlar gerçekten öküz hemde önde gideni.Sahil yolunda yürürken .....nin teki ablama dik dik bakıyo arklarımda vardı yanımda bi güzel dövdük .....yi pis köpek.benim yanımda ablama bakıyo töbe töbe şimdi yazcam valla içimi dökcem.Küfür ede ede dövdük zaten hepimiz kavga manyağyız istanbulun içine edileli.Bizide öküzleştircekler.

STN
26-08-2007, 21:45
şaka gibi bütün sayfaları okudum bi güldüm bi küfrettim. sayım yapsalar ülkenin çoğu apaçi çıkar herhalde. allah akıl fikir versin insanlara. tur düzenlesek s e tutar valla baksana festival gibi olmuş her hafta aynı yerde aynı saatlerde görüşmek dilegiyle...

Brs_eg
26-08-2007, 21:50
istanbulda dogup buyumeye bakmioki artk bnm annem babamda ist dogumlu bende ole ama gezemiosn bile ne bilm kopek besliodm 1 sene once sahilde gezdiremiosn bileki kopegi kiz arkinla ailenle gezmek ne mumkunki araba ileyken bile ustune cikiolar..

Pugcu_Atakan
26-08-2007, 21:57
istanbulda dogup buyumeye bakmioki artk bnm annem babamda ist dogumlu bende ole ama gezemiosn bile ne bilm kopek besliodm 1 sene once sahilde gezdiremiosn bileki kopegi kiz arkinla ailenle gezmek ne mumkunki araba ileyken bile ustune cikiolar..

Bende onu diyorum kendi şehrimi benden çok sahipleniyolar...

anıl turan
26-08-2007, 22:21
1 2 ay once bı sıyah 106 geldı s'e polıs durdurdu bunu
ehlıyet ruhsat dedı buda sen kımsınkı benım ruhsatımı ıstıyosun deyınce orda duran dıger polısler yanına gelıp bu kadar ınsanın ıcın taskınlık yapma adam gıbı ver ehlıyetını dedı bu yurdum ınsanıda aynen sole bı cumle benım arabama ceza kescek polıs daha anasından dogmadı dedı basıp gıttı herıfcıoglu aradan bı ay gectı bazı forum sıtelerde cezaları gordum plakayı almıs tabı polıs yazmısta yazmıs 400 den ufak ceza yok en az on tane vardır.sozum ona ordakı gıder yaptı polıslere ama sonuc ceza yagmuru ordakı ınsanların hepsı ezık ınsanlar hatfa sonu eglencesıne gelıyorlar bırı dusunmuyor o karsı evlerde hastamı var cocukmu var.bu ezık ınsanlar duyarlı ve bılınclı olmayı ogrenmedıklerı surece bızler bunların yuzunden zor durumlarda kalmaya devam edıcez

+ 1907

insanların artık polise saygısı kalmadı bana kalırsa... bu araba hks abi hahahauhahaha gibi laflar bana gerçekten saçma geliyor... orda devleti temsil eden adamla o şekilde konuşmak son derece saçma, yakışıksız... tabi bu; devletin polisine karşı o şekilde konuşan adamın teribiyesi ile beraber devletin oraya temsilci diye koyduğu insana verdiği değerden de kaynaklanıyor...

benim babam kadıköy eminönü üsküdar vs vs gibi birçok ilçede ilçe emniyet müdürlüğü yaptı ve 4 senedir sürdürdüğü istanbul emniyet müdür yardımcılığı görevini yeni bıraktı ama ben hiç bir zaman tutupta arabama ceza yazamazsın, sen benim kim olduğumu biliyor musun, seni şöyle yaparım tarzı konuşmalar içerisine girmedim... ceza varsa ödenir... ( sahil yolunda 97 ile radara girdiğim için o zamanın parası ile ödediğim 180 ytl gibi..)

ha polisin içinde çürükler çıkıyor mu çıkıyor... özellikle mesleğe yeni katılan ateşli kardeşlerimiz var (bir kaçı bana denk geldi...) bunlarla istanbulda çalışan 30küsürbin polisle bir tutmamak lazım...

hazır yeri gelmişken ben bir başkomserin torunu ve bir il emniyet müdürünün oğlu olarak ( ben polis değilim bu arada denizciyim meraklılar için söylüyorum.. :)) bu güzel forumda bazı arkadaşlarımızın yazdığı polisler cikcik beyinlilerdir işte alayı şöyledir böyledir gibi lafları hoş karşılamıyorum... özel mesajla değerli yöneticilerimizden bunlara karşı daha duyarlı olmalarını da rica edebilirdim ama herkes görsün rahatsızlığımı diye buraya yazma gereği duydum....

umarım bundan sonra yusuf abim gibi orda çalışan memurların halini göz önünde bulundurarak yorumlar yapılır... techturkey gibi bir forumda bu şekildeki yorumların olması hem üzücü hemde bölye bir foruma yakışmıyor...

B!Rtan
26-08-2007, 23:02
isyanımız polislere değil,ellerinde ki yönetmeliği hazırlayan cücük beyinlilere..
gidip egzost alıyosun,(ce belgeli)devlet bundan bilmem kaç küsür vergisini alıyo,arabana takınca gel bakiyim buraya deyip araban bağlanıyo..
örnek vermeye gerek yok sabaha kadar yaz yaz bitmez..

Brs_eg
27-08-2007, 00:46
+ 1907

insanların artık polise saygısı kalmadı bana kalırsa... bu araba hks abi hahahauhahaha gibi laflar bana gerçekten saçma geliyor... orda devleti temsil eden adamla o şekilde konuşmak son derece saçma, yakışıksız... tabi bu; devletin polisine karşı o şekilde konuşan adamın teribiyesi ile beraber devletin oraya temsilci diye koyduğu insana verdiği değerden de kaynaklanıyor...

benim babam kadıköy eminönü üsküdar vs vs gibi birçok ilçede ilçe emniyet müdürlüğü yaptı ve 4 senedir sürdürdüğü istanbul emniyet müdür yardımcılığı görevini yeni bıraktı ama ben hiç bir zaman tutupta arabama ceza yazamazsın, sen benim kim olduğumu biliyor musun, seni şöyle yaparım tarzı konuşmalar içerisine girmedim... ceza varsa ödenir... ( sahil yolunda 97 ile radara girdiğim için o zamanın parası ile ödediğim 180 ytl gibi..)

ha polisin içinde çürükler çıkıyor mu çıkıyor... özellikle mesleğe yeni katılan ateşli kardeşlerimiz var (bir kaçı bana denk geldi...) bunlarla istanbulda çalışan 30küsürbin polisle bir tutmamak lazım...

hazır yeri gelmişken ben bir başkomserin torunu ve bir il emniyet müdürünün oğlu olarak ( ben polis değilim bu arada denizciyim meraklılar için söylüyorum.. :)) bu güzel forumda bazı arkadaşlarımızın yazdığı polisler cikcik beyinlilerdir işte alayı şöyledir böyledir gibi lafları hoş karşılamıyorum... özel mesajla değerli yöneticilerimizden bunlara karşı daha duyarlı olmalarını da rica edebilirdim ama herkes görsün rahatsızlığımı diye buraya yazma gereği duydum....

umarım bundan sonra yusuf abim gibi orda çalışan memurların halini göz önünde bulundurarak yorumlar yapılır... techturkey gibi bir forumda bu şekildeki yorumların olması hem üzücü hemde bölye bir foruma yakışmıyor...

sizin rahatsizliginiz tabiki doru fakat ben sole dusunuorm gecmişlerinde ezik olanlar weya ezilenler toplumdan ust duzey bir goreve geldiklerinde (polis ,memur , ögretmen vs..) normal toplumu ezilecek cile cektirilecek insanlar olarak goruolar sirf ben ezildim bu gorewe geldm bende ezcem mantiigiyla bunu cogu zmn yasariz ve antipati ondan dogar bana gore ama gene dedignz gibi herkezi bir tutmamak lgzmki cok cok gzl olaylarla karşilaşip hll olsn dedigm zmnlarda cok oluo polis için ben 85liym gene bnm yaşimda oturdugum yerde polis arkdaslarimda var iiside var kotusude..sadece polis için deil her insan için geçerli tabi ii ve kotu kavrami..

anıl turan
27-08-2007, 08:29
sizin rahatsizliginiz tabiki doru fakat ben sole dusunuorm gecmişlerinde ezik olanlar weya ezilenler toplumdan ust duzey bir goreve geldiklerinde (polis ,memur , ögretmen vs..) normal toplumu ezilecek cile cektirilecek insanlar olarak goruolar sirf ben ezildim bu gorewe geldm bende ezcem mantiigiyla bunu cogu zmn yasariz ve antipati ondan dogar bana gore ama gene dedignz gibi herkezi bir tutmamak lgzmki cok cok gzl olaylarla karşilaşip hll olsn dedigm zmnlarda cok oluo polis için ben 85liym gene bnm yaşimda oturdugum yerde polis arkdaslarimda var iiside var kotusude..sadece polis için deil her insan için geçerli tabi ii ve kotu kavrami..

ya elbette önceden de belirttiğim gibi o üniformayı giyipte kendini birşey sanan çok var özellikle genç memurlar kalıcı değil geçici bi durum bu gerçi :)

birde çoğu mesleğe yeni giren memurlar mesleklerini sahiplenmiyorlar... mesela 4 sene herhangi bir üniversiteyi bitiren bir kişi 6 aylık eğitimin sonucunda polis memuru olabiliyor... çok iyi olmayan bir üniversitenin hukuk fakultesinden mezun olup sonra polisliğe başlayan memur biliyorum ben... adam bi kaç sene polis olarak çalışayim sonra kazandığımı biriktireyim hukuk büromu açayim düşüncesiyle mesleğe girmiş ve açık açık söylüyordu bunu....

devlet vatandaşla karşı karşıya kaldığı en önemli kolunu bu hale getirdi ve bunu yine devletten başka kimse düzeltemez...

umarım ne demek istediğimi ifade edebilmişimdir...

saygılar :)

egeturbo
27-08-2007, 08:52
bir de mangal eksik od arkalarda kesin vardır:D

Eriador
28-08-2007, 10:10
bence bu tür insanlar iclerinde bi eziklik kalmis kendilerini ispatlama geregi duyan tipler tedaviye ihtiycları war ...