PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : evden eve taşıma firma tavsiyesi

devil_berk22
29-05-2011, 23:05
arkadaşlar evi başka bi şehire taşıyacağızda avrupa yakasında b.düzü taraflarında sağlam kırıp dökmeden işini kaliteli yapan bildiğiniz firma varsa yardımlarınızı bekliyorum mesafe 200km ortalama fiyatları nedir bu konudada bi bilgi sahibi değilim şimdiden teşekkürler

<<buğra>>
30-05-2011, 00:02
nereden nereye taşınacaksınız?

ev kaç m2, çok eşya var mı? fiyat alabilirim.

Jehuty
30-05-2011, 00:27
Kolay gelsin taşınmak gerçekten zor iş. İstanbul Ataşehirdeki evimi İzmir Alsancaktaki evime taşıdım. Daha evleneli ve eşyalarımı alalı 1.5 sene olmuştu ince eledim sık dokudum ve Soyer Nakliyatı çok tavsiye ettiler. Hakikaten bende tavsiye ediyorum. Eşyalarımı tek tek geldiler kağıtlara sardılar, kolilediler sen sadece yatak odandaki özel eşyalarını alıp çıkıyorsun. Diğer taşınacağın evi kurulmuş hazır buluyorsun , elini bir şeye sürmüyorsun. Tabii fiyatı da hizmet ile doğru orantılı. İstanbul da ki ekip çok profesyoneldi ama İzmir de ki ekip için aynı şeyi söyleyemeyeceğim , buna rağmen tek bir aynamın kenarı çatlaktı onuda hiç lafını bile etmeden tamir edip geri teslim ettiler hemde 2 gün içinde. Eğer arzu edersen p.m. at bende iletişim bilgileri var.

devil_berk22
30-05-2011, 00:46
nereden nereye taşınacaksınız?

ev kaç m2, çok eşya var mı? fiyat alabilirim.

ev 3+1 de taşınacak öyle çok abartı bi eşya yok evin büyüklüğü 130m2 falan fiyat alabilirseniz sevinirim

devil_berk22
30-05-2011, 00:48
Kolay gelsin taşınmak gerçekten zor iş. İstanbul Ataşehirdeki evimi İzmir Alsancaktaki evime taşıdım. Daha evleneli ve eşyalarımı alalı 1.5 sene olmuştu ince eledim sık dokudum ve Soyer Nakliyatı çok tavsiye ettiler. Hakikaten bende tavsiye ediyorum. Eşyalarımı tek tek geldiler kağıtlara sardılar, kolilediler sen sadece yatak odandaki özel eşyalarını alıp çıkıyorsun. Diğer taşınacağın evi kurulmuş hazır buluyorsun , elini bir şeye sürmüyorsun. Tabii fiyatı da hizmet ile doğru orantılı. İstanbul da ki ekip çok profesyoneldi ama İzmir de ki ekip için aynı şeyi söyleyemeyeceğim , buna rağmen tek bir aynamın kenarı çatlaktı onuda hiç lafını bile etmeden tamir edip geri teslim ettiler hemde 2 gün içinde. Eğer arzu edersen p.m. at bende iletişim bilgileri var.

pm attım şimdi

yaşar
30-05-2011, 08:42
ULUSOY evden eve ile görüşmeni tercih ederim,çok kaliteli ayrıca prof ;)

akay
30-05-2011, 09:04
sigorta yapıyorlar mı ona dikkat edin..

devil_berk22
30-05-2011, 14:26
ULUSOY evden eve ile görüşmeni tercih ederim,çok kaliteli ayrıca prof ;)

teşekkürler dediğiniz firmayı araştırıcam

devil_berk22
30-05-2011, 14:27
sigorta yapıyorlar mı ona dikkat edin..

daha önce taşıyan şirketin sigortası yoktu bu yüzden baya çile çekmiştik bu sefer sigortasız katiyen taşıtmam zaten

berkayGLRN
30-05-2011, 19:15
ulusoy un iyi oldugunu söylüyolar..

HALUK
30-05-2011, 19:40
tuzcuoglu nak. 10 numara

Ufuk
30-05-2011, 19:44
tuzcuoğlu iyi diyorlar.ama en güvenli olanın ulusoy olduğunu düşünüyorum

serhatmorkoc
21-09-2011, 12:16
Hayırlı taşınmalar, herkese merhaba ilk defa taşınacak kişiler için taşımayı ucuza getirmek yada piyasanın fiyat durumunu öğrenmek için alt tarafta link verdiğimiz web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitesinde Evden eve Nakliyat Talepleri (/) bölümü var oraya taşınma tarihi, evin kaç oda ve salon olduğu, asansör olup olmadığı gibi bilgiler verirsenin kapınıza gelen firmadan farklı bir fiyat duymanıza gerek kalmayacaktır.
Ayrıca Evden Eve Nakliyat ("]evden eve nakliyat fiyatları[/URL] hesaplama uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Web Site: [URL="/)

Evrenoz
21-09-2011, 12:24
Hayırlı taşınmalar, herkese merhaba ilk defa taşınacak kişiler için taşımayı ucuza getirmek yada piyasanın fiyat durumunu öğrenmek için alt tarafta link verdiğimiz web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitesinde Evden eve Nakliyat Talepleri (/) bölümü var oraya taşınma tarihi, evin kaç oda ve salon olduğu, asansör olup olmadığı gibi bilgiler verirsenin kapınıza gelen firmadan farklı bir fiyat duymanıza gerek kalmayacaktır.
Ayrıca Evden Eve Nakliyat ("]evden eve nakliyat fiyatları[/URL] hesaplama uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Web Site: [URL="/)

Burası yol geçen hanı mı? Senin dükkanına veya özel mülküne biri gelse, selam bile vermeden dal düz kendi firmasının reklamını yapsa uygun olur mu?

Biraz edep, biraz adap...

Zero
25-07-2012, 19:50
Evet arkadaslar hort cekiyorum yeni konu acmak istemedim.Istanbul Avrupa yakasinda bildiginiz guvendiginiz tanidiginiz veya profesyonelce isini yapan ve sigorta olayinda sorun yasamayacagimiz evden eve nakliyat firmasi tavsiye edermisiniz?Sariyerden yine Sariyerde baska bir bolgeye tasinacak mesafe yaklasik 15 ila 20 km arasi 3 katli evden 4 katli eve tasinacak esya konusunda az cok birsey diyemem kimine az kimine gore coktur.Telefonlari veya diger iletisim bilgilerini paylasirsaniz sevinirim..

bayme34
18-02-2013, 12:46
arkadaşlar evi başka bi şehire taşıyacağızda avrupa yakasında b.düzü taraflarında sağlam kırıp dökmeden işini kaliteli yapan bildiğiniz firma varsa yardımlarınızı bekliyorum mesafe 200km ortalama fiyatları nedir bu konudada bi bilgi sahibi değilim şimdiden teşekkürler

Sayın :Bayram mete
Global evden eve nakliyat san. tic. ltd. şti

Uzun bir zamandan beri bize ve değerli müşterilerimize vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkürlerimizi bir borç bilir sevgi ve saygılarımızı sunarız.

ÜMİT ORUÇOĞLU GAYRIMENKUL
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İNŞAAT SAN.LTD .ŞTİ

REMAX HİSAR

Referansın orjinalini görmek için Global Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık - Referanslarımız (http://www.globalevdeneve.com/evden-eve-nakliyat-referanslarimiz.html) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat | İstanbul Evden Eve Nakliyat | Taşımacılık (http://www.globalnakliyat.com.tr)