PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üniversite Stajı için Yardım.

SiMaO
04-06-2011, 15:50
2 Senelik bilgisayar programcılığı okuyorum. 2.senem alttan birkaçtane ders kaldı fakat bu yaz 40 günlük stajı yapmak istiyorum. Bir yer ile anlaşmıştım fakat kabul etmediler.
P.tesi gününe kadar yer bulmam gerekiyor 40 günlük staj için P.tesi günü onaylatmam gerekiyor.
-Staj dosyasını Bilgisayra Mühendis diploması olan bir kişi imzalaması gerekir.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Murat Özcan
04-06-2011, 21:24
2 Senelik bilgisayar programcılığı okuyorum. 2.senem alttan birkaçtane ders kaldı fakat bu yaz 40 günlük stajı yapmak istiyorum. Bir yer ile anlaşmıştım fakat kabul etmediler.
P.tesi gününe kadar yer bulmam gerekiyor 40 günlük staj için P.tesi günü onaylatmam gerekiyor.
-Staj dosyasını Bilgisayra Mühendis diploması olan bir kişi imzalaması gerekir.
Yardımcı olursanız sevinirim.

keşke 1.sınıfta yapsaydın stajını şimdi uğraşmamış olurdunişahsen ben öyle yapmıştım işletme 2. sınıf öğrencisiyim bende,ama yer bulamassan okula dilekçe yazıp bulamadım diyorsun onlar sana uygun bir yer bulup gönderiyorlar ama genede senin bulman daha iyi çalışcagın ortamı sen secmelısın okul bazen dengesız yerlere gonderebılıyor kolay gelsın

CaNeR44
04-06-2011, 21:26
yaa çok basit bir olay gerçektn yapmak istemiyosan git meciyeköyde bi bilgisayarcıya rica et bi kaşe bassın olsn bitsn noylon staj :)

Murat Özcan
04-06-2011, 21:31
yaa çok basit bir olay gerçektn yapmak istemiyosan git meciyeköyde bi bilgisayarcıya rica et bi kaşe bassın olsn bitsn noylon staj :)

he tabiki öyle seçeneklerde mevcut lisedeki gibi illaki gitme zorunluluğu yok hafta bir kontrol etmeye hocada gelmıyor hem :D

SiMaO
04-06-2011, 23:16
Zaten üniversite kırklarelinde . İstanbul'a kalkıpta kontrol'e hangi birimizle uğraşıcaklar. :D
Pazartesine kadar ayarlamam lazım işte bakalım burda biyer olucak sanırım inşallah onaylarlar. :)