PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4446030 plus?

Boost Up
07-06-2011, 10:44
aradılar az önce. dediler adınıza bir sürü hediye var yanmasın. günlük bedava 12 tl konuşma vsvs. şifre oluşturun dediler, oluşturdum. sureklı kullandıgımdan cok alakasız sıfre soyledım. annemın dogum yerını sordular soyledım. sonra sıra geldi kredi kartına. kredi kartınız var mı dedi, bende evet var dedım. ama konuyla alakası nedir dedim. adınızı karta tanımlıcaz vsvs öyle birşey söyledi. ne kart kullanıyosunuz master mı vısa mı dedı dedım master, sonrasında son kullanma tarihini sordu, hadi dedim kendime onuda söyliyeyim. sonra benden kartın numarasını istedi. dedim kartın numarasını isteyen arkadak numarayıda ister, bende yüzüne kapadım gitti.

nedir bu 4446030 bilen var mıdır yada kullanan?

XoR
07-06-2011, 10:46
Günde 300 kişiyi arıyolar

2 kişiden yeterli bilgiyi alsalar kar sayıyolar insanların parasını çalıyolar

Bunlar kimmi ;

o.çocuğu sanayi ve ticaret a.ş. başka kim olabilir.

miniks
07-06-2011, 11:12
Koray yorumun Harika

individual
07-06-2011, 11:18
alakasız numaralar ve bilgiler vericeksiniz uğraşsın dursunlar.

adamların işi gücü yok bu şekilde insanları dolandırmaya çalışıyorlar.

RottingChrist
07-06-2011, 11:19
abone olduğum firmaların veya hesabımın bulunduğu bankaların numaralarından arasalar dahi böyle bilgileri paylaşmıyorum.

SONE-R
07-06-2011, 11:19
aradılar az önce. dediler adınıza bir sürü hediye var yanmasın. günlük bedava 12 tl konuşma vsvs. şifre oluşturun dediler, oluşturdum. sureklı kullandıgımdan cok alakasız sıfre soyledım. annemın dogum yerını sordular soyledım. sonra sıra geldi kredi kartına. kredi kartınız var mı dedi, bende evet var dedım. ama konuyla alakası nedir dedim. adınızı karta tanımlıcaz vsvs öyle birşey söyledi. ne kart kullanıyosunuz master mı vısa mı dedı dedım master, sonrasında son kullanma tarihini sordu, hadi dedim kendime onuda söyliyeyim. sonra benden kartın numarasını istedi. dedim kartın numarasını isteyen arkadak numarayıda ister, bende yüzüne kapadım gitti.

sonuna kadar gelmene gerek yokmuş.. adamların niyeti başından belliymiş zaten.. :)

XoR
07-06-2011, 11:21
alakasız numaralar ve bilgiler vericeksiniz uğraşsın dursunlar.

adamların işi gücü yok bu şekilde insanları dolandırmaya çalışıyorlar.

Alakasız numara verme düşüncesi yanlış, hemen zaman ayırıp bunları emniyet güçlerine şikayet etmek gerekiyor ki sizden sonra başkasının canını yakmasınlar. Çünkü aradığı kişide zaman kaybetmeyip hemen diğerini deneyen haysiyetsiz şerefsiz insanlar bunu yapanlar.

Emnniyet bu konuda çok hassas ve hemen ilgilenip üzerinde duruyorlar konunun.

Boost Up
07-06-2011, 11:21
sonuna kadar gelmene gerek yokmuş.. adamların niyeti başından belliymiş zaten.. :)

kartın numarasıyla telefoncunun ne işi olur zaten:D ben baya usteledım ama ne alaksı var kartla durumun. hatta sordum kartı olmayan insan ne yapsın diye, geveledi bişeyler orda hepten çaktım olayı:D

birde işin şu tarafı var, dun sms atmışlar ozel musteri temsilciniz Emre Acar sizi arayacaktır diye

SONE-R
07-06-2011, 11:23
beni aramazlar ki.. ah bi arasalar baya bi toshack geçerim de adamlarla.. :D :D

individual
07-06-2011, 14:25
Alakasız numara verme düşüncesi yanlış, hemen zaman ayırıp bunları emniyet güçlerine şikayet etmek gerekiyor ki sizden sonra başkasının canını yakmasınlar. Çünkü aradığı kişide zaman kaybetmeyip hemen diğerini deneyen haysiyetsiz şerefsiz insanlar bunu yapanlar.

Emnniyet bu konuda çok hassas ve hemen ilgilenip üzerinde duruyorlar konunun.

açıkcası benim başına bu sene başına kadar hiç gelmedi.hep duyardım yanlız benim numaramada dadanlar artık sıkıldım bu şekilde yapıyorum alakasız numaralar veriyorum :D

KSE71
07-06-2011, 15:04
Aynen ben de olsam ben de yanlış numara verirdim. iyi yapıosun abi. :)

BAR22
07-06-2011, 15:49
benide dün aradılar meğerse dünyaları kazanmışım haberim yokmuş.
kart numarası olarak FB taraftar kart numaramı verdim :D
Anne kızlık soyadımı sordular kusura bakmayın annenizi tanımıyorumki kızlık halini biliyim diyince kapattılar :D

Boost Up
07-06-2011, 16:09
keşke bende backup numaramı verseydim:D:D

Mutu
07-06-2011, 16:16

Zaten kartın numarasını almış olsaydı arkadaki 3 haneli numarayı bir şekilde internetten alışverişle deneyerek bulurdu. Büyük tuzak, gidip şikayet ediniz.

multispace
07-06-2011, 18:06
iyi atlatmişsiniz bu tür serefsizler türedi malesef