PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resimdekileri yapsammı?

serkankıvrak
13-06-2011, 18:39
Arkadaşlar ne dersiniz bu şekli yapsakmı sizinde yorumlarınızı alayım istedim kafamdaki son dokunuşlar bunlar..

farklılıklar
-mini cooper sinyal (ön ve arka tampon kenarındaki ışıklar)
-sol çamurluk ve ön panjur çerçevesinin kaplanması
-Kafadan biraz daha basılması

Birde bu resim eski buna ek olarak yeni orj. farlarımız ve sislerimiz takıldı...

http://i54.tinypic.com/20ii49v.jpg

Bu kadar fazla shop olmasının amacı bütün olarak görülmesi içindir..

alfonso4474
13-06-2011, 19:15
ön panjura yapmayın bence lip ile camurluk olabilir aynalar fln

serkankıvrak
13-06-2011, 19:34
Gerçi kafayı bu kadar indirdiğim zaman lip yere daha yakın olucağından kaplanması güzel olucaktır..Panjur içinse kararsızım çünki bazen fotoğraflarda arabalar olduğundan daha itici görülebiliyorki bu shop olduğu için o yüzden itici durabilir..

gökberk
13-06-2011, 20:03
Bence yapma...Bana saçma geliyor şu çamurluk kaplama olayı..

BRETE
13-06-2011, 20:05
kaplamasız aracın emin ol daha güzel olucaktır her zaman sade araç daha iyidir

nicomedia
13-06-2011, 20:06
ya bu çamurluk kaplamanın anlamı ne .. iyi bişeyse bizde kaplayalım :D

BRETE
13-06-2011, 20:12
ya bu çamurluk kaplamanın anlamı ne .. iyi bişeyse bizde kaplayalım :D

şahsen ben utanırım böyle kaplamalı bir arabaya binmeye garip garip bakışlar beni rahatsız ederdi trafikte herhalde 10 beygir i vardır bu şortların hafif ya :D

DENON
13-06-2011, 20:17
şu çamurluk kaplama işini kim icat ettiyse saygılar selamlar vs......

ne kadar itici , iğrenç bişey (bence)

haa bırde şeye takıntılıyım; usta bıze kaput kaldıracı yap

ne işe yarıyormuş o ?

güzel duruyor

hey allahım :D

gökberk
13-06-2011, 20:21
Ben güçlü arabalarda görürdüm ondan... O da kaput altı sıcaklığın çıkması için değil mi ?

DENON
13-06-2011, 20:24
Ben güçlü arabalarda görürdüm ondan... O da kaput altı sıcaklığın çıkması için değil mi ?aynen ööle , motor içi sıcaklıgının tahlıyesını kolaylaştırmak adına uygulanır kı benım aracımda o sebepten uyguladım ama komık gelıyor gerçekten güzel duruyormuş dıye yaptırılması :D

gökberk
13-06-2011, 20:33
Aslında güzel ya ben de mi yaptırsam :D :D
Şaka maka onun bir düzeneği filan mı var ? Benim bildiğim 2 pul koyuyorsun yükseliyordu..

oğuz
13-06-2011, 20:38
yapılcak araç var yapılmıcak araç var. bence yapma

fastchild
13-06-2011, 21:33
amerikan parklar güzel durabilir iki tanesimi dört tanesimi bilmiyorum ama 100lira bişiydi

arabayı önden biraz daha basarsan güzel durur

çamurluk kaplama olabilir zevkine kalmış ama ben olsam yaptırmam

enes28
14-06-2011, 08:27
Ön panjur hariç hepsi yapılabilir.

ENGean
14-06-2011, 12:36
panjur harıc yapabılırsın arkdsm,

olumsuz dusunen arkdslar; ona bakarsanız modıfıye zaten gereksız bısey, sonuc olarak herkes aracının gorsel olarak bseyler yapmaya calsııyo, kaput kaldırmak ıcın egsoz takmk ıcın illa s2000,subaru, yüklü araclarmı olması lazım.
TR deki cogu jantları replıka o zman herkes gıtsın 3bin-4bin tl ye gıdıp orj.jant alsın.

tdipower
14-06-2011, 12:38
çamurluk kaplamaları yakışmıyor bence orjinal ve sade çok daha şık duracaktır o araç.

Ef Driver
14-06-2011, 12:41

olumsuz dusunen arkdslar; ona bakarsanız modıfıye zaten gereksız bısey, sonuc olarak herkes aracının gorsel olarak bseyler yapmaya calsııyo, kaput kaldırmak ıcın egsoz takmk ıcın illa s2000,subaru, yüklü araclarmı olması lazım.
TR deki cogu jantları replıka o zman herkes gıtsın 3bin-4bin tl ye gıdıp orj.jant alsın.

:icon_tup:

16EC813
14-06-2011, 12:44
bişey sorcam tuning nedir ?

ENGean
14-06-2011, 13:35
bişey sorcam tuning nedir ?

TR Şartlarındamı ? genel olarak dunya kapsamındamı abi? :D

turkıye sartlarında KAFAMA GÖRE TUNİNG diye bı yaz gormustum sefakoyde şahının ön camında :D

FaBeRgE
14-06-2011, 13:36
bencede yapmayın hocam, ben sadece aynaları kapladım yeterli oldu :)

Ufuk
14-06-2011, 13:40
Kaplama hariç diğerleri olur :)

16EC813
14-06-2011, 13:53
TR Şartlarındamı ? genel olarak dunya kapsamındamı abi? :D

turkıye sartlarında KAFAMA GÖRE TUNİNG diye bı yaz gormustum sefakoyde şahının ön camında :D

enternasyonel :D

ama ciddi olarak bişey söliycem ,kızma darılmaca olmasın sakın :D

aslında konuyu açan arkadaşta yanlış yapıyo ,nedeni şu sen aracını kişiselleştiriyosun bunu başkasına sorman ve fikir alman yanlış
çünkü sana güzel gelen bana gelmez ,bana güzel gelen sana gelmez bilmem derdimi anlatabildim mi :soru:

haa bu arada lafım ortaya :D konu sahibiyle ilgili degil ;)

entarnasyonel yani :D

alex
14-06-2011, 14:10
ızgara içini siyah yap lipi kaplat bencede

ENGean
14-06-2011, 14:28
enternasyonel :D

ama ciddi olarak bişey söliycem ,kızma darılmaca olmasın sakın :D

aslında konuyu açan arkadaşta yanlış yapıyo ,nedeni şu sen aracını kişiselleştiriyosun bunu başkasına sorman ve fikir alman yanlış
çünkü sana güzel gelen bana gelmez ,bana güzel gelen sana gelmez bilmem derdimi anlatabildim mi :soru:

haa bu arada lafım ortaya :D konu sahibiyle ilgili degil ;)

entarnasyonel yani :D

o konuda katılıyorum, renkler ve zevkler tartısılmaz :)
insan yınede bı fıkır almak ıstıyo, mesela ben hıc kafama takmam ıstedıgımı yaparım, bana guzel geldıkten sonra gerısı boş :D

devil_berk22
14-06-2011, 14:38
bence hoş olmamış heleki keşanda bu tarz kaplamalar falan insanlara dahada garip ve çirkin gelebilir

serkankıvrak
15-06-2011, 01:23
Yok alınmam böle bişeyde neden alınıyım düşüncenizi paylaşmanız için açtım konuyu ne güzel cevap yazmışsınız ben sadece nasıl olur dedim ki basımı yarın gerçekleştiricem deseni buldum :) madem yapıcaktın neden sordun denebilir diye sölüyorum fikir almak için açtım konuyu o günden beri bakıyorum ve apma kararı aldım ilginiz için çok teşekkürler..

McS_R53
15-06-2011, 05:52

aslında herkesin gidip orjinal jant alması gerekiyor... sonuçta arabada canınızı taşıyorsunuz kendinizi düşünmeseniz bile arkadaşlarınız akrabalarınız oluyor. belki yüzlerce testten geçip üretilen orjinal jantlar sizce sırf marka olduğu için mi pahalı ? bunun kaza anını cukurunu düşünmekte var allah korusun sonuçta herşey olabilir.

Aynı sahte rakı içmek gibi. Herşeyin sahtesine karşıyım...

kickbuttowski
15-06-2011, 06:13
aslında herkesin gidip orjinal jant alması gerekiyor... sonuçta arabada canınızı taşıyorsunuz kendinizi düşünmeseniz bile arkadaşlarınız akrabalarınız oluyor. belki yüzlerce testten geçip üretilen orjinal jantlar sizce sırf marka olduğu için mi pahalı ? bunun kaza anını cukurunu düşünmekte var allah korusun sonuçta herşey olabilir.

Aynı sahte rakı içmek gibi. Herşeyin sahtesine karşıyım...

Evet spor jant alamiyorsaniz bile herhangi bir markanin jantini (markadan kastim araba markasi) 2. elde daha ucuza bulabilirsiniz cok daha guvenli olur sonucta +200 km ile kullanmiyorsunuz hergun..

onuRcbk
15-06-2011, 09:29
kaplama hariç gayet güzel olur bence ;)