PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cepte Radarsavar

kifanhom
14-06-2011, 08:58
Cepte radarsavar uygulama - En Son Teknoloji Haberleri - HTEkonomi (http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/639274-cepte-radarsavar-uygulama)

Akıllı cep telefonlarına yönelik 'yenilikçi' uygulamalara "Hız Radarı Bul" ile bir yenisi daha eklendi. Avrupa ve ABD'de en çok indirilen uygulamalar arasına giren trafik radarı bulma programının Türkiye versiyonu da Apple'ın uygulama dükkanında yerini aldı. Nefaş Bilişim Elektronik tarafından geliştirilen uygulama, kullanıcının etrafındaki radar ve hız kameralarını buluyor. Apple'ın uygulama mağazası iTunes üzerinden 1.99 dolar karşılığında indirilebilen uygulama, trafikte giderken açıldığında, kullanıcının aracı radar ve hız kameralarına yaklaştığında sesli ve görüntülü uyarı veriyor. Radarın nerede olduğunu harita üzerinden gösteren "Hız Radarı Bul" uygulaması, geliştiricinin veritabının yanında kullancıların eklediği radar noktaları ile de zenginleştirilebiliyor. GPS uygulaması olarak da kullanılabilen yazılım, tüm Türkiye haritasını sokak isimleriyle birlikte ayrıntılı olarak sunuyor. Android Market'te de yer alan uygulamanın Nokia ve Blackberry cep teelfonlarıyla uyumlu versiyonları da bulunuyor.

lnd_samet
14-06-2011, 09:01
hadiiiiiiiii

Onuralp
14-06-2011, 09:03
"uygulamanın sayfasında ürün ile ilgii yorumlarda 10 yorumdan biri iyice sonuç veriyo diyor ancak 9 tanesi ürünün düzgün çalışmadığını ve boşa para verdiklerini söylüyorlar nasıl iş bu % 90 çalışmıyor derken bu ürünü indirmek enayilik olmaz mı ?"

Demişler. :D

BoraRS
14-06-2011, 09:03
Saldirinnnnnnnn

mehzent
14-06-2011, 09:05
ben ınanmıyorum vallahı bu tarz programların basarılı olabıldığıne...

kifanhom
14-06-2011, 09:08
hız değişim noktaları ve ardından eds sistemi kameraları birçok navigasyon programına tanımlı ve kullanıcı seçimine bağlı olarak belli bir mesafe öncesinde sesli ve görsel uyarı verebiliyor.
esas olanı, gezici - araç üstü radarları uyarsın :)
radar detectorum saolsun :):):)

kanashibari
14-06-2011, 09:16
İyi güzel valla. Iphone4 olsada kullansak.

elpadre
14-06-2011, 09:23
deneyıp gormek lazım :)

aviator35
14-06-2011, 09:24
yabancı şehirlere giderken iyi bir uygulama, yaşanılan şehirde insan öğreniyor ama diğerleri sıkıntı

SONE-R
14-06-2011, 09:25
eğer başarılı olursa sırf bunun için ayfon alırdım..

yiğit205
14-06-2011, 09:59
bazı navıgasyon cıhazlarındada o uygulama var..radarın yerını harıta uzerınde ısaretlıyorsun bır daha kı sefere oradan gecerken uyarı seklınde hatırlatıyo...

douu
14-06-2011, 10:01
Program çalışıyor arkadaslar fakat en önemli detayı atlamışlar açıklama yaparken.. Cihaz radar tespit cihazı olarak çalışıyor fakat onceden tanımlanmamış radarı bulamıyor.. Yani programı kullanan ve o istikametten geçerken radarı gören birisi o radarın yerini işaretlemezse program çalışmıyor tabikide.. Atıyorum Ankara İstanbul yolu 50. Kmde radar gören birisi işaretledi.. Sonradan ordan bu programı açarak geçtiğiniz takdirde telefon uyarı veriyor.. Ama orda radar olduğu isaretlenmediyse cezayı yiyorsunuz :) isaretli radarlara menzil olayı cok başarılı.. Siz radar menziline girmeden program sizi uyarıyor..

SONE-R
14-06-2011, 10:02
Program çalışıyor arkadaslar fakat en önemli detayı atlamışlar açıklama yaparken.. Cihaz radar tespit cihazı olarak çalışıyor fakat onceden tanımlanmamış radarı bulamıyor.. Yani programı kullanan ve o istikametten geçerken radarı gören birisi o radarın yerini işaretlemezse program çalışmıyor tabikide.. Atıyorum Ankara İstanbul yolu 50. Kmde radar gören birisi işaretledi.. Sonradan ordan bu programı açarak geçtiğiniz takdirde telefon uyarı veriyor.. Ama orda radar olduğu isaretlenmediyse cezayı yiyorsunuz :) isaretli radarlara menzil olayı cok başarılı.. Siz radar menziline girmeden program sizi uyarıyor..

hımm şimdi oldu.. bu işi navi'ler de yapıyor zaten.. haritada tanımlı radarlara yaklaşınca uyarıyor.. :)

Yogi
14-06-2011, 10:07

trapster adlı programda aynı işi yapıyo we bedawa para wermeye gerek yok yani arkadaşlar

Ahmet_28
14-06-2011, 10:08
ya bunlar hikaye eskiden ön cama cd koyuyorlardı neymiş radar görmüyormuş :D

kickbuttowski
14-06-2011, 10:18
iyide avrupada kimse seni habersiz yakalamaya calismiyor ki..

fotoradara yaklasinca zaten tabela cikiyor fotoradar diye hizini dusuruyorsun trafik levhalarini izliyorsan bi sorun yok..

adi haber bunun..

berkayGLRN
14-06-2011, 10:29
aynen öle avrupadakılere gerek yok zaten orda nerde radar oldugunu söylüyo sende ona göre gidiyosun:)

onursumer
14-06-2011, 10:38
trapster kullanıyorum ben gayet çalışıyor düzgün işaretlemeler yapılmışsa eğer ;)